+sfinx+

+sfinx+


1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
1 6 10 15 16 17 18 19 následující >>
  • 9.8.2010  20:17
  Kouzla králů (TV film) (2008)
  *

  Jedna z našich nejhorších pohádek, která si nezaslouží víc než jednu hvězičku a to jen díky přítomnosti herců ze "staré" školy jako je Abrhám, Dejdar, Šafránková - ti drží tento počin nad vodou a zachraňují co se dá. Přitom příběh této pohádky není až tak špatný a sráží ho většinou výkon mladých herců. Kraus v roli hlavního hrdiny hraje neuvěřitelným způsobem a udatnost a hrdinství se mění v jeho podání v demenci a parodii a jeho smích už bych nechtěl do konce života slyšet - směje se rád, směje se často, směje se blbě. Samostatná kapitola by se dala napsat o mávání v této pohádce - ano i taková jednoduchá věc jako je mávání a oni to pos***. Dlaším problémem by byla hudba - nuda, nuda, šeď, šeď, jak by řekli Cimrmanovci a texty jak v hudbě tak v příběhu nepatří (mírně řečeno) k nejvydařenějším. Jako shrnutí bych řekl, že na historii pohádek česko(-slovenských) poměrů jde o mizernou pohádku.

  • 9.8.2010  12:32

  To co popis filmu sliboval to splnil - proměna chlapce, který přišel o rodinu, přátele, mládí. Ačkoli ve filmu nejsou většinou brutální záběry, přesto divák pozná co přesně by v nich viděl a tak přesto, že tento film se v naturalistickém pojetí ani zdaleka nepřiblíží například Tobruku a necáká zde krev jako v Nepříteli před branami i přesto je tento film o dost temnější a drastičtější. Přesto doporučuji shlédnout - na některé věci by se nemělo zapomínat.

  • 7.8.2010  09:18
  Měsíc v ohrožení (TV film) (2006)
  *

  Měsíc v ohrožení aneb MacGyver ve velkem - film si hraje na odborne dilo ve kterem se resi problem vesmirnych rozmeru, ale uz i cesky nazev napovida o jeho kvalite. Ve filmu se misi motivy Macgyvera a Top gunu - to pote co se rozhodli tvurci filmu udelat z raketoplanu stihacu - ale to je jen jeden z rady omylu, ktere tomuto filmu podrazeji nohy. Triky nestoji take za nic ale to by se u TV-filmu dalo pochopit. Co se omluvit neda je pribeh, ktery se shoduje s mnoha a mnoha dalsimy filmy (az na to ze ted se zase rozpada Mesic), takze uz na zacatku vite jaky bude prubeh a jak to skonci .... Lepsi nazev pro film by byl: Zachrana sveta cislo xy.

  • 6.8.2010  11:39

  Jedna z mých nejoblíbenějších - sice nepatří mezi nejveselejší přesto krásná pohádka s mými oblíbenými herci (herečkami) a nádhernou krajinou Adršpachu.

  • 3.8.2010  20:38
  Sliz (1988)
  **

  No tak tohle uz bych vicekrat videt nechtel - po strance efektu - jak vizualnich tak zvukovych jde o neco tak uboheho... na tu dobu (1988) mozna novinka ale dnes uz jen pro hardcore priznivce takovychto prehistorickych filmu. Presto nejde rict ze by to melo patrit mezi odpad a na 2** to vytahuji herecke vykony.

  • 3.8.2010  17:30
  Radio (2003)
  ***

  jednoduché, poučné ale nic výjimečného

  • 2.8.2010  15:03

  Stejně jako Ark of truth, která je krásným zakončením 9.a 10. série a zpečeťuje osud Oriů, Continuum uzavírá kapitolu Goa’uldů. I v mém hodnocení se tyto dva filmy neliší. Problém tohoto filmu může spočívat v náročnosti na pochopení děje (stroj času může nadělat pěknou neplechu nejen ve filmovém světě), proto je většinou zapotřebí shlédnout film vícekrát. Na rozdíl od prvně zmiňovaného filmu se v tomto diváci dočkali všech hlavních postav ze seriálu. Dabing se povedl také mnohem víc a seriáloví nadšenci budou zato rádi. 5*

  • 2.8.2010  14:35

  Před shlédnutím tohoto snímku je třeba vidět alespoň poslední dvě série seriálu. Pro fanoušky této seriálové legendy je to krásné zakončení a vyřešení všeho nezodpovězeného, co se týká Oriů. Vizuální efekty, které provázely diváka celým seriálem si udržely svůj standard. Valla (Claudia Black) klasicky hlásí a Teal'c (Christopher Judge) klasicky mlčí .... Vskutku! Soundtrack taky stojí za to. Zklamáním byl pro mě akorát dabing -těžko si zvykat na jiné hlasy, když vás provázely více než dvěma stovkami dílů ale i tak 5*.

1 6 10 15 16 17 18 19 následující >>