Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Dobrodružný
  • Horor

Max Payne (2008)

Promarněná příležitost, Max Payne má úžasný příběh i atmosféru. Tři hvězdy dávám s čistým svědomím, ale na ten potenciál, který v sobě má, je to málo. Bylo tam pár lepších míst - obzvláště scény na drogách se mi líbily a několik akčních scén tomu taky něco dodalo, ale jak říkám, dvě hvězdy tomu chybí.

plakát

The Chosen One: Legend of the Raven (1998)

Abych se přiznal, tak jsem to pustil jenom kvůli Carmeninu mléčnému baru. Takže hodnotit bych měl opravdu vysoko a pohled na ní jedna radost, ale jinak to s filmovou tvorbou nemá co dělat. Sestřihal bych to na ty dvě scény a hodnocení by letělo nahoru, takto nic moc.

Utopenec na útěku (1998)

Statečné srdce, mission imposible, pobřežní hlídka a mnohé další jsou už jen druhořadou předlohou pro tento krásný film, který si s nima všema vytírá ***. Je to sice o trochu slabší než Bláznivá střela nebo Žhavé výstřely, ale stále tam Nielsen sedí, jako zadnice na hrnci a shazuje, co se dá... Závěrečná bitva byla pak třešničkou na dortu v pátrání po jednorukém, jednookém a jednonohém :-)

Repli-Kate (2002)

Humor až do poslední scénky (opravdu povedená :) a o třídu výš než u Prciček, Eurotripu a dalších ptákovin, neotřelý příběh a neokoukaní hrdinové s třešničkou v podobě missky. To vše za zasloužené 4* (samozřejmě ve svém oboru).

Válka podle médií (2004)

Jako vše, co se snaží ukázat pravdu a odhalit lži, ode mne dostává 5*.

Vrchní, prchni! (1980)

Polívčička byla? :-) Tenhle film nemá chybu - světla svítí, klakson troubí (i když to se hlásit nemusí), herci bodují a baví, legendární hlášky padají a tóny nejkrásnější písně to dokreslují. Takto se nesmazatelně zapsali Smoljak, Svěrák a Uhlíř.

Kupec benátský (2004)

Krásné - a proč se mořit s knihou, když si to můžete pustit :-) Pravda - trochu barbarské, ale mě na klasiku nikdy moc neužilo, toto mě ale přitáhlo.

Válka Roseových (1989)

Horší předchůdce Smithových. Akorát bez vtipu a jakéhosi nadhledu. Také bez sympatické hrdinky, ale pouze s ženskou, vedle které bych si pořád musel opakovat - žena se nemá bít! Vše začalo i skončilo v momentě, kdy se z Barbary stala bezdůvodně mrcha. Od té chvíle už jsem nesledoval film, ale jen vymýšlel, jak bych to provedl já. Za herecké výkony bych neváhal dát vyšší hodnocení, ale za příběh bych dal i nižší.

plakát

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Dám tomu jednu hvězdu a nebudu tu zbytečně vymýšlet, proč bych měl přidat druhou. Film si jí nezaslouží. Je to klon Eurotripů a dalších blbostí pro dorostence, akorát zasazený někam mezi Ospalou díru a Van Helsinga. Jako komedie špatné, jako horor - ani náhodou, jako erotický film - i Sněhurka je víc vzrušující.

Ovládací panel
3 body