epicek

Epi Echo

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 20.8.2017  23:12

Můj druhý hororový kino zážitek a myslím že i docela nadprůměrný. Mírně delší začátek, který byl potřebný pro budovaní celkové atmosféry se sice malinko protáhl, ale potom jak se konečně začlo něco dít, to bylo fakt povedené. Celkový dojem z toho mám rozhodně pozitivní, ale pořád to nebyla naprostá špica na plný počet. Každopádně Conjuring universe má dobře našlápnuto k tomu, aby bylo hodně kvalitní i do budoucna. Forgive me, Father, for I am about to sin.

• 14.8.2017  17:36
    Don Jon (2013)

Hodně povedená oddychová jízda a Gordon-Levitt ukázal, že je schopný na všech frontách ! I never actually touch my cock 'til I find the right clip.

• 29.7.2017  21:11
    Baby Driver (2017)

Pořádná letní pecka, která má koule a zabaví vás na celé dvě hodinky. Hodně sympatické a hvězdné obsazení, okořeněno Wrightovým rukopisem a geniálními střihy do rytmu hudby, která byla po celý film vážně skvělá. Takhle nějak si představuju kvalitní film. Ansel mi vůbec nevadil a Babyho jsem mu věřil i se všemi jeho Ipody. Luxusní nářez, který je určitě třeba vidět! One more job and I'm done.

• 24.7.2017  23:17

Není to tak špatný, ale něco tomu prostě chybělo. Hiddleston to táhne ale to prostě nestačí, když konec filmu se dá vlastně odhadnout už před polovinou. Snad další Kongovi lapálie, dopadnou o chloupek líp. Hvězdu navíc rozhodně za vizuál, který je pastva pro oči. Is that a monkey?

• 24.7.2017  23:12
    Dunkerk (2017)

Po třech letech je tady další film od mého nejoblíbenějšího režiséra, který jsem napjatě vyhlížel s každým trailerem a s mírnou skepsí, zda se mu povede své "nolanovství" převést i do takovéto tématiky. Obavy jsem po prvních 30 minutách mohl dát stranou, protože to co se strhne po prvním výstřelu, je naprostá fantazie a precizní práce vychytaná do nejposlednějšího detailu. Chris opět dokázal, že je prostě mistr svého řemesla a neodpustil si ani hrátky s časem, které do sebe ve finále nádherně zapadnou a vy si ten malý puzzlík, složíte s blížícím se koncem a rozhodně budete napjatí po celou dobu, ačkoliv vlastně nepřítele pořádně nikdy neuvidíte, což je neskutečný, že se takové napěti, dá vybudovat i takovým způsobem. Další velký faktor, který ovlivňuje tento zážitek, je samozřejmě mistr všech mistrů soundtracků - Hans Zimmer, který do toho buší v podstatě celou dobu a vaše uši si tento eargasm prostě budou vychutnávat až do konce ( moje nejoblíbenější z OST ). Mladí a neokoukaní herci nebyli vůbec na škodu, ale i samozřejmě ostřílení kabrňáci jako Hardy nebo Rylance, dokázali to co vždy. Jsem rozhodně unešen a řekl bych, že velkého adepta na film roku tady rozhodně máme. Teď už nezbývá než čekat, co nám mistr Nolan naservíruje příště a snad to bude brzy. "What is it, sir? What do you see?" "Home."

• 14.7.2017  19:50

Třetí pokračování padoucha už nemá takový drive jako první dva díly, ale pořád je tu slušná porce zábavy, ačkoliv už tam není tolik funny scén jako předtím - highlighty jsou určitě Mimoni ve vězení a talentová soutěž a to zrovna teď jsem chtěl, ať mají větší prostor, takže si budu muset počkat na pokračování jejich sólovky, která snad bude lepší než ta první. Záporák se povedl a 80tkový feel tomu rozhodně seděl. Kdybych to měl shrnout, tak to byla povedená záležitost a doufám, že už Grua a spol. nechají uzavřeného. Maximálně sequel o Druovi a jeho zločinecké kariéře! Trsnem si !

• 11.7.2017  17:03

Mladý Peter Parker mě osobně teda vůbec nevadil ba naopak. Byla to hodně příjemná a svižná podívaná, která celou dobu pokukovala na to velké marvelovské univerzum do kterého se teď pomalu ale jistě připojuje i tento staronový hrdina. Downey klasicky jak největší frajer svůj čas využil na maximum a musím hlavně pochválit snad nejlepšího záporáka, kterého se podařilo Marvelu vyprodukovat ( hned po Lokim samozřejmě) a nemuseli jsme trpět dalšího nastavovaného frajera s plitkým motivem a vyplňujícím vyhrožováním, takže Michael Keaton ukázal své kvality i s něcím navíc. Scéna prvního setkání Spideyho a Vultura bez masky, byla vážně jedna z nejlepších. Za zmínku taky stojí skvělý soundtrack, který naprosto vystihuje tento young and fresh movie se vším všudy. Jsem zvědavý, jak se pavoučímu muži povede i nadále v rámci MCU. Za mě rozhodně jedna z těch top marvelovek ! Can't you just be a friendly neighborhood Spider-Man?

• 22.6.2017  21:31
    Auta 3 (2017)

Blesk McQueen má opět šťávu, kterou malinko vytratil ve druhém díle a to je jen dobře, protože nový díl je neskutečná pecka! Nové Auta mají naprosto všechno, ačkoliv bych řekl, že hrajou víc na dospěláckou notičku, což samozřejmě není na škodu ( co se týče mě teda). Víc závodění, nové postavy, stále sympatický humor a to vše v luxusním pixarovském kabátku, který opět ukazuje, kdo je největší mistr animáků a i samotný minifilmek Lou, byl naprosto perfektní. Jsem rozhodně mega nadšený a doufám, že Bleskovy patálie jsou tímto ukončeny, jelikož by to byla hodně pěkná tečka. Já rozhodnu, kdy skončím se závoděním.

• 19.6.2017  12:44
    Wonder Woman (2017)

Další koník ze stáje DC a tentokrát je to pořádný kousek! Ženské komiksové hrdinky beru jako příjemné zpestření univerza, takže se o ně ani nějak detailně nezajímám. Tento origin ale hodně mile překvapil a ukázal nám, že i to DCEU umí vyplodit zajímavý kousek po třech předešlých eskapádách. Gal Gadot je nádherná a je radost na ni v roli Diany pohledět, vážně castingová trefa do černého a to samé i Chris Pine, který jí zdatně sekunduje a dodává celému filmu potřebný šmrnc. Za mě hodně milé překvapení a snad se tak i povedou další snímky z této dílny! A nesmím ještě zapomenout to WW theme , které je prostě naprosto epické! ( theme) It's about what you believe. And I believe in love. Only love will truly save the world.

• 8.6.2017  10:15
    Gotham (TV seriál) (2014)

Jakožto totální fanda,fapper či milovník batmanova univerza , je tenhle seriál pro mě naprostá orgie a neskutečně mě těší sledovat vznik všeho toho,o čem jsem do dnes jen četl či slyšel. Jen tak dál, laťka je sakramentsky vysoko ! :) Po první sérii jsem naprosto unešen a musím říct, že to jakým vývojem seriál prošel , jsem vážne nečekal. Navíc po posledním díle si tvůrci připravili sakra velký cliffhanger a nemůžu se dočkat druhé série. Ta opět nabrala vysoké tempo, které v posledním díle trošku povolilo, ale na dojmu mi to prakticky nic nezkazilo. I tak si troufám tvrdit , že byla o třídu lepší než předchozí a to hlavně díky vývoje Bruce Wayna, který se pomalu dopracovává k tomu , aby se z něj stal Batman a to nemluvím o té spoustě komiksových narážek!. Třetí série opět posunula laťku o něco výš a tenhle DC seriál patří k těm nejlepším! Temný rytíř brzo povstane ! There are monsters in the basement.

• 2.6.2017  19:40
    Pixely (2015)

Hodně příjemná "sandlerovina", která měla skvělý nerdovský nádech a dokonce i rychle utekla. Pac-Man's a bad guy?

• 2.6.2017  19:37
    Smrt ve tmě (2016)

Hodně napínavá hororová nálož, která se vážně dala napětím krájet. Byl jsem navíc překvapen, jak to po všech stránkách fungovalo a i jak s tak malým obsazením se dá udělat skvělej film. Rozhodně jsem zvědavý na pokračování It's kind of messed up to rob a blind guy, isn't it?

• 2.6.2017  19:35
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Tento seriál je má srdcová záležitost :) jasně si drží první přícku mých TOP seriálů. Viděl jsem všechny řady 5x , a když se na to zpětně podívám znovu , pořád mě to baví . Parádní hlášky , atmosféra která by se dala krájet jelikož je to samé překvapení , perfektní herecké výkony od všech ! Postava Micheala Scofielda se mi zaryla mohutně do paměti jelikož tato postava má v sobě něco co jsem ještě u žádné neviděl :) Klaním se tvůrcum , že vymysleli takový geniální kousek ! Po osmi letech to byla s pátou sérií jedna velká nostalgická jízda a mé srdce opět zaplesalo. Skvělá práce. Prison Break bude vždy srdcovka, možná se jednou dočkáme i té 6. série Hey, fish

• 30.5.2017  11:40
    The 100 (TV seriál) (2014)

Vypadalo to celkem nevinně, ale stejně jsem do toho spadl jako vždy. Neskutečně grandiozní start, díky kterému jsem si vybudoval novou závislost. Po pár dnech bez civilizace a sfouknutí obou sérii najednou s navazující rozjetou třetí, jsem postupně našel fakt klenot. Tenhle seriál prostě funguje fakt skvěle a daří se mu být díl od dílu kvalitnější, což se dneska jen tak nevidí. Ačkoliv jsem měl místama pocit, že koukám na Lost 2.0, tak to byl vážně jenom pocit. Postavy zde působí uvěřitelně , jejich vývoj je jako na houpačce a je brilantně vykreslen a potom divákovi podán jak na stříbrném podnose. Děj udržuje stálé napětí a má pořád co nového nabídnout, včetně nečekaných zvratů. O tomhle by mělo být mnohem víc slyšet, jelikož si to zaslouží fakt pořádný ohlas ze všech stran! The 100 je prostě neskutečná pecka! Snad to taková pecka bude i nadále, jelikož čtvrtá série malinko lapala po dechu. Your fight is over

• 30.5.2017  11:39
    Arrow (TV seriál) (2012)

Během 4 dnů jsem zkouknul obě série a musím říct , že je to top :) nevadí mi , že to v něčem vykrádá Nolanova Batmana , ba naopak , to na tom nejvíc miluju. Horší je , že od poloviny třetí série to trošku začalo ztrácet tempo a stala se z toho jen výplň, ačkoliv finále bylo dost povedené. Co se týče 4.série , tak prvních 15 dílů bylo vážně mizerných a chvíli jsem i uvažoval, že se sledováním Arrowa přestanu, ale konec řady nabral ducha prvních dvou sérií a bylo to zase opět dost koukatelné. Pátá řada byla přesně taková jako druhá a tvůrci chytili druhý dech a seriál se kvalitativně zvedl tak o 150%. Snad tohle tempo nepoleví a Arrow bude důstojně pokračovat i nadále. My name is Oliver Queen. After five years in hell, I returned home with only one goal: to save my city. But my old approach wasn't enough, I had to become someone else. I had to become something else... I had to become The Green Arrow.

• 30.5.2017  11:37
    The Flash (TV seriál) (2014)

Tak jak se povedl Arrow, se povedl i Flash. Na to jak jsem k této postavě nenašel cestu, si ona našla cestu ke mě. Sympatický hlavní hrdina, neokoukané tváře, napínavý děj a absolutně skvělé hlášky. Neskutečně mě to překvapilo a navíc i neskutečně vtáhlo do víru děje. Snad to bude mít minimálně tolik sérií jako Arrow, tedy za předpokladu že kvalita neupadne, jak se stalo u pana Šípa. Druhá série opět nabídla několik neskutečných zvratů a dechberoucích epizod a nastavila laťku zase o něco výš. Zůstal jsem opět ohromen a se spadlou čelistí. Třetí série měla své slabší momenty, takže pár epizod působilo dost jako vata, ale finále opět navnadilo na další super jízdu, tak snad se to povede lípl ! My name is Barry Allen, and I am the fastest man alive. To the outside world, I'm an ordinary forensic scientist, but secretly, with the help of my friends at S.T.A.R. Labs, I fight crime and find other meta-humans like me. I hunted the man who killed my mother, but in doing so, I opened up our world to new threats. And I am the only one fast enough to stop them. I am... The Flash!

• 25.5.2017  22:41

Hodně luxusní vizuální podívaná, ačkoliv první půlka filmu se dost vleče a Sparrow to nemůže celý táhnout sám přece. Druhá půlka už je ale skvělá krasojízda, která na konci uzavře jednu celou ságu ( tedy možná) a postava Salazara je taky dosti povedená a Bardem se s tím nemaže. Určitě lepší než čtvrtý díl a uvidíme, zda se s touhle "frančízou" ještě bude nějak manipulovat. Za zkouknutí v kině to ale určitě stojí! Find Jack Sparrow for me and relay a message, from Captain Salazar. Tell him: death will come straight for him. Will you say that to him, please?

• 21.5.2017  12:19

Všude se buď film chválil nebo se na něj plivalo a tak jsem to musel jít očíhnout na vlastní oči a ono to je vážně fakt neskutečná pecka!! Kulervoucí rozjezd vás pak po hlavě vrhne do děje a necháte se unášet až do finálních titulků. Ritchie prostě jede opět svůj klasický a jedinečný styl a je opět nekompromisní. Hunnam byl jako Artuš dost sympatický a do role mi i přes kritiku pasoval. Jude Law nemůže snad nikdy zklamat a jeho ztvárnění Vortigerna bylo famózní. Co je ale třeba snad nejvíc vyzdvihnout je naprosto epický a dokonalý soundtrack. Něco takového jsem už dlouho neslyšel a v uších mi to jede neustále ( odkaz ). Rozhodně jedno z největších filmových překvapení tohoto roku! You wanted the prophecy, this is your prophecy. The man who pulled sword from stone, behold, your born king!

• 17.5.2017  20:37
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Sleduju TBBT už od počátku a musím říct jen jedno- každá epizoda mě dokáže něčím dostat , a to se dneska nedařímu uplně všem seriálům. Sám jsem zvědav co očekávát od dalších epizod, ale vím jistě, že zklamaný rozhodně nebudu! Smekám předevšema co se na tomhle podílejí a předem jim děkuju za další emocionální zážitky! Osmá série nastavila laťku sakra vysoko a já jsem strašne zvědavý, jaké nápady do těch minimálně dvou dalších chcou narvat. Co se týče deváté, stále mě bavila každým dalším dílem a vážně nechápu , jak je to možné. Desátá série ale ve většině epizod ztrácela už kouzlo a bylo to celé takové už vaření z vody. Málokdy se našel díl, který fakt pobavil a netvářil se nuceně. Doufám, že další úpadek už nebude tak znatelně vidět, jelikož by to akorát uškodilo tak skvělému a poctivě vybudovanému seriálu It all started with a Big Bang

• 17.5.2017  20:34
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Jako absolutně velký fanda Marvelu, nemůžu ani na tohle říct nic jiného než - skvěle pojatý seriál, který sbírá plusové body hlavně díky tomu, jak se propojuje s filmovým univerzem Marvelu. Celkově nechápu ty nízké ratingy na začátek druhé série , jelikož ta je minimálně o třídu výš než ta první. Nečekané zvraty, marvelácký humor a napínavý děj z toho děla jeden z mých nejoblibenějších seriálů. Taky tady jde krásně vidět to , jak Agenti zrajou jak víno a každá další epizoda je lepší než ta předchozí. Třetí série nabídla opět spoustu nečekaných zvratů a epické finále. Čtvrtá série měla slibný rozjezd hlavně díky Ghost Riderovi ale po zimní/jarní pauze, kdy došlo na alternativní linku to místy ztrácelo dech. Koncovka už ale byla typicky "shielďácká" a nezbývá opět, než jen čekat na další odpovědi v páté řadě. It's a magical place.

• 9.5.2017  09:55
    Rozpolcený (2016)

Hodně zajímavý počin, který se sice pomaličku rozjíždí ale o to lepší má dojezd. McAvoy předvádí neskutečnou one-man show a rozhodně jedno z jeho nejlepších vystoupení. Mrazivou atmosféru podtrhuje temný soundtrack a celý film tak působí jako celek hodně tajemně. Rozhodně stojí za zkouknutí. I've never seen a case like this before. Twenty three identities live in Kevin's body.

• 6.5.2017  06:38

Rozhodně už to nebude na vás působit tak svěžím dojmem jako jednička ale myslím si, že vás to stejně neskutečně uchvátí, protože to funguje minimálně stejně tak dobře. Ono taky, proč měnit něco co šlape jako hodinky že? Tenhle odlehčený komiksový nářez je prostě skvělá podívaná a každý tady dostane kousek od každého a dokonce i druhou kazetu Awesome mixu. Jedno z velkých soust si rozhodně pro sebe krade Drax a jeho nekorektní humor, který mě kolikrát brutálně rozsekal no a samozřejmě i malý cute Baby Groot, který už v úvodní scéně jede svoje "bomby". Ze Strážců se pomalu ale jistě stává silná součást MCU a já se nemůžu dočkat, až je uvidím zase příště. Jo a vydržte až do konce, potitulkových scén je tam vážně dosti! Viděno v kině i podruhé a tentokrát s dabingem a ten je rozhodně povedený! Are we really saving the galaxy, again?

• 28.4.2017  22:40
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Ani nevím, jak by se pořádně slovy dal vyjádřit tento dokonalý počin. Zkouknul jsem to snad v nejkratším možném termínu v podstatě na jeden zátah a celé se mi to dostalo pěkně pod kůži. Už po pilotním díle totiž na vás vykoukne tolik otazníků, že prostě budete chtít další část této dokonalé skládačky, které do sebe zapadá naprosto perfektně. Všechny postavy vám prostě přirostou k srdci a samotná Hannah vám bude díl po díle odkrývat své tajemství a vy se vcítíte do Claye a projdete si tuhle emocionální jízdu s ním a ta vás vyplivne až na samotném konci s pocitem, že vlastně nevíte co s životem. Vážně dokonalý příběh, který je dokonale ztvárněn a udrží vás 13 hodin napnuté. To všechno ještě navíc dobarvuje naprosto ušitý soundtrack na míru, který ve vás evokuje další a další pocity a umocní zážitek, který právě budete sledovat. Myslím, že mezi největší seriálové bomby roku 2017 se to určitě zařadí. Listen the tapes, Clay

• 22.4.2017  21:14
    Mimi šéf (2017)

Hodně povedený a nadprůměrný animák ale na konci jsem měl takový pocit, že se z toho námětu Mimi Šéfa dalo vydolovat malinko víc. Rozhodně jsem se ale v kině bavil a některé gagy byly fakt povedené. Hvězdičku navíc musím dát za ten moc příjemný a povedený soundtrack Hanse Zimmera. Příjemná podívaná! Sorry jako

• 20.4.2017  11:04
    Zpívej (2016)

Hodně milé překvapení! Moje skepse se vytratila po úvodní půlhodince a celou tuhle jízdu jsem si náramně užil. Takový Zootropolis skřížený se Superstar. Co musím hlavně vyzdvihnout je výběr songu, který byl vážně průřez všemi obdobími až po to dnešní. Příjemný animák ale určitě ne takový ze kterého budete odvařeni pokaždé, když si na něj vzpomenete. Has anyone seen my glass eye?

• 20.4.2017  11:01

Čekal jsem teda o dost víc od filmu, který se tváří jako čistokrevná komedie. Vleklý začátek a až někdy v půlce, kdy se rozjede velká párty to začne být trochu příjemné k podívání. Nevyužitý potenciál a nezachrání to ani božská Jennifer. Ještě, že jsem na to do toho kina v prosinci nešel. Hey, Santa! Wanna party?

• 14.4.2017  15:35

Dost nadprůměrná komedie, která nepotřebuje být úplně tupá a dokáže pobavit skoro na "úrovni". Franco je samozřejmě hlavní tahoun a pokaždé když se objevil na scéně, bylo postaráno o skvělou podívanou. Rozhodně milé překvapení! I mean, what in God's name is a double dicker?

• 14.4.2017  15:30

Naprosto skvělý thriller, který funguje ve všech směrech. Po první půlhodince jsem byl naprosto přikován a čekal na to, jak se to v samotném závěru vyvrbí. Gyllenhaal je prostě naprostá špica a filmy s ním mě dokážou vždy uchvátit a Amy Adams jako vždy bezchybná. Co ale musím vážně vyzdvihnout je styl vypravování, jelikož si s vám film hraje jako s loutkou a časové přechody jsou vážně skvěle udělané a nesmím ani zapomenout na hodně povedený soundtrack, který mě dost zaujal. Škoda jen, že jsem se k tomuto filmu dostal až teď a moc mu nevěřil, když se promítal v kině. Hodně silný zážitek. When someone loves you, you have to be careful with it!

• 8.4.2017  21:56

Ono to nebylo vůbec špatné, právě naopak. Ale jelikož jsem se do toho pustil hned po přečtení knihy, tak jsem z toho nebyl tak moc odvařený, jak by asi divák měl být. Herecké obsazení sedlo perfektně a Emily Blunt se své role zhostila na výbornou tak, aby to bylo uvěřitelné se vším všudy. Opačný postup by mi možná zážitek o tu jednu hvězdu umocnil. I need to remember.

• 7.4.2017  16:46

Strašně příjemná podíváná, která vygraduje v takový konec, který vás rozhodně nenechá chladným. Emilia Clarke do role Lou naprosto zapadla a budete ji celou dobu zbožňovat. Jedno oko určitě nezůstane suché! You are pretty much the only thing that makes me wanna get up in the morning.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7