epicek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 3.10.2019  12:16
    Joker (2019)

Nejlepší a můj nejoblíbenější komiksový záporák v nejméně komiksovém filmu. Naprosto surová a temná cesta jedné vyhaslé existence, která se pak promění na člověka, který naprosto pohrdá veškerou společností a jde proti proudu. Před Joaquinem Phoenixem, musím smeknout svůj pomyslný klobouk, protože tuhle one-man show zvládl s absolutní grácií a stylem a bude si jí pamatovat opravdu každý. Taky do teď nechápu, jak tohle dokázal Todd Phillips dát dohromady, ale má můj obrovský respekt. Špinavé a brutální Gotham City, je tady vyobrazeno se vším důrazem na atmosféru, která pak jen podtrhuje Arthurovu osobnost a famózní temný soundtrack, tomu dodává pomyslnou třešničku. Cením taky veškeré pomrknutí a naváznost na DC univerzum. Mám rád Marvel, opravdu hodně, ale o takovém filmu si můžou zatím nechat jenom zdát, jelikož psychologický thriller do jejich tvorby a stylu pojetí, nemá šanci zapadnout. V DC mají hrozně silné postavy, jen je třeba je správně uchopit a naložit s nima správným směrem, tady se to povedlo naprosto perfektně. Kdyby to skončilo nějákým tím Oskarem, vůbec bych se nedivil. Naprostý masterpiece! My mother always tells me to smile and put on a happy face

• 5.9.2019  14:30

Za mě teda dost povedené a minimálně stejně tak, jako první část. Jelikož jsem se po prvním filmu, pustil do četby předlohy, tak jsem vlastně věděl do čeho jdu. A musím uznat, že až na pár drobností a mírných vynechávek, je to dosti věrné ve všech ohledech a to ani nemluvím o perfektně povedeném castingu na dospělé verze. Větší rozpočet bohůžel zapříčinil víc digipotvor, ale nějak mi to vyloženě nevadilo. Nakonec tedy citím uspokojení a naplněné očekávaní. This meeting of the Losers Club has officially begun.

• 16.8.2019  11:09

Tarantino rozjel svou jízdu v šedesátkovém Hollywoodu a my si mohli krásně přisednout k němu a užít si tuhle parádní záležitost. Ano, není to pro každého. Ano, je to založeno na velké dialogové náloži ale je to zatraceně dobré a uteklo to jako voda. Pitt s DiCapriem si jedou svou two-man show, která to úplně v pohodě ty necelé tři hodiny utáhne a Margot Robbie v pozadí, přidává svou troškou do tohoto neskutečně atmosférického mixu, který podtrhuje naprosto dokonalý soundtrack. Posledních 45 minut je absolutní špička tohoto ledovce a mě nezbývá než poděkovat panovi QT za další jeho stylový počin. Ten jeho desatý kousek už teď nadšeně vyhlížím! You're Rick fucking Dalton, don't you forget it.

• 9.8.2019  10:04

Tahle série je moje největší životní srdcovka, která se mě drží od mých pěti let. Když jsem před devíti lety, mohl konečně vidět třetí Toy Story na velkém platně, byl jsem naprosto hotový. Ačkoliv to mělo naprosto perfektní a emocionálně našlápnuté zakončení, tak v hloubi mé duše jsem si prostě přál své oblíbence vidět ještě jednou. Mé zbožné přaní nakonec bylo vyslyšeno a já neměl nejmenší strach o to, že to nebude minimálně stejně tak kvalitní jako předchozí díly. Protože mistři v Pixaru, prostě tuhle sérii zvládají naprosto bravůrně. První trailery navnadily na nové postavy a zápletku a postupem času už se konečně blížila premiéra v našich končinách (ta doba mezi USA a naší byla nekonečná). To, že animace jsou naprosto na špičkové úrovni není vůbec třeba víc rozebírat, člověk už skoro ani nepozná rozdíl mezi realitou. Co je zde ale velká změna, je osobitější příběh celého filmu a hlavně kolem Woodyho, který prostě po Andym hledá nový smysl bytí. Daň, která je za to vybrána, je posunutí skoro všech ostatních postav do pozadí s čímž jsem se dokázal úplně v pohodě smířit. Všechno šlape naprosto perfektně a prodíráním se všema možnýma překážkama, které jsou naší bandě nastavené do cesty, vážně uteče jako voda. Nové postavy mají nápad a já opět musím smeknout, že v každém díle dokážou tvůrci příjít s něčím originálním a každý film je naprosto odlišný, ačkoliv naši hrdinové jsou pořád stejně skvělí. Tak jako minule, tak i zde nemůže chybět emocionální koncovka, která prostě nemůže nechat žádne oko suché u všech, kdo s touhle partou vyrůstal. Díky za všechno, co mi tahle série dala a díky za všechnu tu nostalgii, kterou jsem tímhle čtvrtým dílem dostal, byla to jízda. A já se stejným pocitem jako minule a zbožným přáním, budu vyhlížet ještě jednu takovou dávku, která by celý tento okruh mohla dokonale uzavřít. Do nekonečna a ještě dál!

• 12.7.2019  11:52

Spiderman a jeho evropské toulky nakonec dopadly líp než jsem čekal. Jelikož jde o epilog k třetí fázi MCU, je jasné že je třeba věnovat čas dovysvětlování věcí na které se nedostalo během Endgame. Holland opět dává do pavouka maximum a Gyllenhaal mohl klidně dostat víc času. Tak či tak jde o super poslední dílek do skládačky a karty jsou dost zajímavě rozdány pro další dobrodružství. I think Nick Fury just hijacked our summer vacation.

• 25.4.2019  11:34

Konec jedné éry, jak se sluší a patří se vším všudy. Bylo to nevyhnutelné, ale o to víc to v člověku pak rezonuje. Naprosto perfektně servírovaná nálož s mírně pomalejším rozjezdem, který je nakonci dokonale vyvážen dávkou všech emocí a finální brzdou ve finiši. Tvrdé jádro fanoušků Marvelu si totiž tento epos užíje podstatně třikrát více, než jen obyčejný divák a to už jen proto, že to veškeré 11leté budování univerza se tady perfektně sklízí ve vytoužené ovoce. Těch pomrknutí, narážek či jen náznaků, je tu opravdu dost a jedním zkouknutím opravdu nejde pochytit všechny. Celkem mě dost překvapilo, že ačkoliv je atmosféra relativně depresivní a zoufalá, tak humorná stránka filmu na tom neutrpěla a dost z toho těží ve svůj prospěch. Posledních 40 minut filmu byl čistý orgasmus a takovou husí kuži jsem ještě snad u žádného filmu neměl. Mám jen obavy, že něčeho tak velkolepého a skvěle ukočírovaného se tady jen tak znovu nedočkáme a o to víc je tento film jedinečný. Nezbýva tedy vyjádřit velký dík všem (hlavně vám pane Feigi a bratři Russoové), co se na tomhle podíleli a dokázali z takového kolosu, udělat jednu velkou éru, která konstatně vydržela až do konce, donutila nás si zamilovat spoustu tváří a hrdinů k nim spjatých a vyvrcholila v tom nejlepším. Závěrečné titulky s podpisama jsou naprosto skvělá tečka za tím vším a nezbývá než doufat, že MCU bude i nadále vzkvétat a udržovat se jako jeden velký a pevný celek. It's not about how much we lost. It's about how much we have left. We're the Avengers. We gotta finish this.

• 4.4.2019  12:52
    Shazam! (2019)

Měl jsem jen nadprůměrné očekávání a nakonec se mi dostalo totální nářezu. Někdo samozřejmě může namítat, že humor je zde cílený na mladší publikum, ale já přistoupil na jeho pravidla a sedlo mi to neskutečně a s čístým svědomím můžu říct, že jsem viděl zatím nejvtipnější komiksovku. Levi si to vyloženě užívá a celé dětské obsazení je naprosto sympatické. Premisa je samožrejmě jasná, jako v každém originu, ale tady mi to všechno dávalo prostě smysl. DCEU rozhodně boduje znovu a věřím, že to jen potvrzuje to, že se blýská na jeho lepší časy. You have super strength! Can you fly?

• 13.3.2019  09:52

To, že Marvel originy umí se už dávno ví. Otázka spíš je, zda při takovém velkém počtu originů, to může stále diváka bavit. Překvapivě mě teda ano. Měl jsem v podstatě nulová očekávání a to se na tom i nejspíš podepsalo. Původně pro mě nesympatická Brie, nakonec mile překvapila a dopadlo to prostě fajn. Prostor pro velké překvapení samozřejmě nejsou, jelikož mantinely jsou už předem dané, ale i tak je fajn vidět vznik či osud některých věcí či osob, které známe jen z doby pozdější. Pohodový předkrm před hlavním chodem, který prostě všichni netrpělivě očekáváme. Where's Fury?

• 31.1.2019  10:47

Druhý díl už prostě nemohl působit tak nečekaně jako první, ale i přesto se jedná o mega nadprůměrný animák, který je plný povedených gagů a pomrknutí a objeví se tam snad všechno, co je dnes v kurzu, od internetových věcí až po filmové postavy(Disney sekce byla naprostá bomba). Henry Jackman stvořil opět skvostný soundtrack, který ladí s každou scénou přesně na míru. Za mě velká spokojenost a rozhodně bych se nebránil ještě jednomu raubířskému dobrodružství! Chcete si vydělat hraním videoher?

• 24.12.2018  02:22
    Aquaman (2018)

Tohle DC potřebovalo jako sůl, film který se nerozpadá hned od začátku a dokáže zabavit a udržet diváka spokojeného až do konce. Je jasné, že nebýt Wana tak by to takhle vůbec nedopadlo a radši ani nechci vědět, jak by to vypadalo. Každopádně jsem se bavil i přes všechny ty klišé, předvídatelné momenty a občas stupidní volby rekvizit( dívam se na tebe Black Manto). Příjemný komiksový mix, který nemůže urazit a rozhodně lahodí oku po celou dobu. Snad to takhle půjde dál a třeba se začne u DC svítat na lepší časy. I'm no leader. I came because I have no choice. I came to save my home, and the people that I love.

• 13.12.2018  11:33

Tak tohle byla naprostá pecka. Od prvního traileru jsem filmu věřil a říkal jsem si, že přinejhorším to bude aspoň fajn "bokovka" a ono to nakonec předčilo veškerá má očekávání. Animace může někomu připadat divná, ale zdání klame a po několika minutách se budete kochat blahem, jak hezky to vypadá a má to neskutečný komiksový feel. To, že se celou dobu pojede v lehce komediálním duchu bylo jasné a to je hlavní silná stránka filmu, jelikož to funguje naprosto skvěle a celému Spajdí univerzu to prostě sluší. Sony tahle sázka neskutečně vyšla a já se těším, až budou tohle univerzum rozšiřovat dalšími příběhy, jelikož tohle celé má obrovský potenciál. Rozhodně obrovské překvapení a fanoušci Spider-mana budou slintat blahem a ti ostatní si užijou perfektní komiksový film a nejlepší animák tohoto roku, který se určitě zařadí mezi můj žebříček nejlepších filmů tohoto roku. With great power comes great responsibility

• 5.12.2018  11:13
    The Haunting (TV seriál) (2018)

V dnešní době už mě v seriálové tvorbě osloví vážně máloco, jelikož všechno je buď vyloženě stupidní, předvídatelné, nezajímavé nebo prostě nudné a proto si vybírám už jen vyloženě to, co má vážně potenciál mě udržet až do konce a má to aspoň stejnou kvalitu v průběhu celé série. Tohle je přesně ono. Netflix to prostě umí a produkuje vážně ojedinělé seriálové pecky. Atmosféra tohoto seriálu je prostě naprosto výjímečná a to jakým způsobem se odkrývájí jednotlivé dílky celé Hill House skládačky, je naprosto famózní. Počínaje prolínáním časových linií, tak konče mindfuckovými pasážemi. Hororový feel není dáván na sílu ba naopak, člověk musí sledovat všechno v pozadí a nečeká, co kde vykoukne nebo se objeví a to přídává na nejistotě mnohem víc. Herecké obsazení sedlo neskutečně skvěle a každou z postav si prostě oblíbíte, protože jsou to sympaťáci a to charisma tam prostě je. Seriálová bomba tohoto roku a rozhodně jeden z nejlepších seriálů, které jsem doposud viděl. Dejte mu šanci, ikdyž mírný horor není váš šálek, fakticky nebudete litovat. A ghost can be a lot of things. A memory, a daydream, a secret. Grief, anger, guilt. But, in my experience, most times they're just what we want to see.

• 15.11.2018  09:21

Nejspíš tomu pomohlo mé opatrné očekávání po prvních ohlasech, jelikož já jsem dostal luxusní kouzelnickou nálož, kterou jsem opravdu nečekal. Rowlingová rozšiřuje své univerzum se vší grácií a ta temná atmosféra to jen podtrhuje. Ano, jelikož se ví o pěti filmech, je jasné že některé holt budou hlavně budovacího charakteru, což je přesně případ druhých zvířat, což může dost ovlivnit zážitek z filmu pro neznalce celého kouzelnického univerza. Pro fanoušky to ale vůbec není na škodu, ba právě naopak. Těch pomrkávání, referencí a náznaků na Potterovskou ságu je tam fakt požehnaně a já se jen usmíval blahem a spojoval si souvislosti. Mladý Brumbál mě naprosto překvapil a Jude Law se této role chopil perfektně. Depp svůj prostor využil na stodvacet procent a jsem dost zvědavý, kam se tohle všechno posune, jelikož konec vás prostě nenechá v klidu a očekávání na další díl jsou prostě velké. Nelze taky nezmínit Howardův soundtrack, který opět dokonale vystihuje hravost a pojetí tohoto univerza. Perfektní fan-service dílo, které startuje jednu další velkou éru a příslib dalších tří návštěv kouzelnického světa. Za mě hodně milé překvapení tohoto roku. The wizarding and non-wizarding worlds have been at peace for over a century. Grindelwald wants to see that peace destroyed.

• 12.11.2018  09:47
    Grinch (2018)

Illumination se tohle prostě povedlo. Hlavní premisa je jasná, takže tam vážně nemůže nikdo čekat nějáký odklon od knižní předlohy. Hezky se na to kouká a řemeslně je to prostě zvládnuto dokonale a český dabing mi ve finále ani tak nevadil, ačkoliv si určitě jednou dám i originální znění. Ano, letos jeden z kandidátu na animák roku. Ukradnu jim Vánoce!

• 5.11.2018  11:54

Naprosto upřímný a osobitý film, který vás prostě nadchne ve všech směrech. Nejen, že Bradley Cooper opět potvrdil své herecké kvality ale ukázal taky, že je neskutečně schopný režisér. Sázka na Lady Gagu byla trefa do černého, jelikož je vážně sympatická a na zpěvačku zvládá herecké řemeslo až neskutečně skvěle a soundtrack který vytvořila, je prostě dechberoucí. Úžasný filmový zážitek, kterému přeji i nějákého toho Oscara. I just wanted to take another look at you.

• 22.10.2018  10:19
    Halloween (2018)

Naprosto luxusní slasher, který si na nic nehraje a old-schoolový feeling z toho jde cítit na každém rohu. Jsem rád, že se tvůrci drželi originálu a nesklouzli k dnešnímu mainstreamu. Michael je nekompromisní, řeže vše co mu vleze do cesty a člověk prostě nikdy neví, odkud ten stalker opět vykoukne. Nadšení je rozhodně velké a doufám, že tohle je teprve jen začátek. He can speak. He just chooses not to..

• 9.10.2018  11:47
    Venom (2018)

Nevím zda to bylo tím, že mé očekávání byly prakticky na bodu mrazu a první recenze tomu filmu celkem naložily kritiku, ale já jsem ze sálu odcházel dost spokojený. Ano, ten Rkový rating tam zatraceně chybí a neskutečně by filmu pomohl, ale i navzdory tomu to šlape jak má a pomrkává to na všechny fanoušky komiksu s tímto symbiontem. Hardy se s tím popasoval naprosto v pohodě a jako Eddie Brock byl uvěřitelný úplně normálně. Řekl bych, že je ten film dost podceňovaný a proto si nakonec zaslouží tu jednu hvězdu navíc. Eyes! Lungs! Pancreas! So many snacks, so little time!

• 24.9.2018  09:32

Po několika letech jsem byl na český film v kině a musím říct, že na to jak to má tu nejprozíravější zápletku a jednoduchou myšlenku, to byla hodně příjemná oddechovka na nedělní deštivé odpoledne. Navíc Anička Polívková je má favoritka, takže to hodnocení dost podtrhuje i ona. Lehčí nadprůměr, který se u nás dost často nevyprodukuje. Chci bejt ženskou na jeden den

• 11.9.2018  16:49
    Sestra (2018)

Mé očekávání byly v podstatě na naprosté nule, jelikož veškeré ohlasy a recenze psaly o průseru jako blázen. Ve finále to ale asi pomohlo k tomu, že jsem s tímto filmem docela i spokojen. I přes některé dost wtf momenty a některé zase naprosto směšné, musím říct že jsem se bavil. Věřím, že kdyby to měl v rukou Wan, tak to dopadne podstatně líp. Rozhodně velký palec nahoru za lokalitu a samotné prostředí, jelikož tohle bylo naprosto atmosferické a perfektně to splnilo svůj účel. I'm afraid there is something very wrong with this place.

• 6.8.2018  09:42

V Pixaru to prostě pořád umí a tahle rodinka prostě fantasticky baví i napodruhé. Ano, hlavní zápletka je naprosto předvídatelná ale ne natolik, aby to zkazilo celkový požitek z celého filmu. Jack-Jack se dostává se svýma schopnostma do popředí a všechno to prostě šlape tak jak se na pokračování sluší a patří. Za mě rozhodně důstojné a kvalitní navázání na perfektní první díl. A musím ještě smeknout poklonu krátkému filmečku před hlavním chodem, jelikož jsou čímdál víc originálnější a nápaditější. Rodičovství je hrdinský čin, Bobe

• 30.7.2018  09:34

Hotel Artemis, je přesně ten film o kterém vůbec nevypovídá jeho hodnocení. Já se odradit nenechal a šel jsem si udělat vlastní názor. Nevím zda to ty negativní ohlasy tak moc ovlivnily, ale já jsem naprosto spokojený s tím, co jsem dostal. První půlka funguje jako hodně dobrá seznamovačka a druhá část je prostě čísté zapadnutí dílků do sebe. Jodie Foster hraje svou roli Sestry fantasticky a celá partička lidí, obývající hotel má prostě něco do sebe a já bych si klidně dal i další porci tohoto luxusního thrilleru. Just another Wednesday.

• 23.7.2018  10:48

Za mě teda určitě převládá spíš zklamání než nadšení, hlavně asi proto, že jsem měl dost velká očekávání, která mi zdejší chvála ještě umocnila. První polovina je naprosto fantastická a já se těšil, jak to v druhé půlce začně do sebe hezky zapadat. Ono sice začlo, ale ne asi tak, jak bych si představoval vůči první poloviny. A posledních patnáct minut už je vážně naprostý WTF k smíchu. Horory v kině navštěvuji jen takové, co vypadají že mají potenciál a nejsou jen o tom, dát tam milion lekaček, ale tohle bylo krapet šlápnutí vedle. She isn't gone.

• 16.7.2018  14:03

Po dvou skvělých dílech jsem se obával, že tento už bude čistě dojení a jsem rád, že mé obavy byly zbytečné. Tvůrci servírují sice naprosto předvídatelnou zápletku, ale to všechno co se děje okolo je prostě pořád skvělé a hezky se na to kouká. Celkově je ten nápad monster, které si žijou vlastním životem, stále suprovní a jsem rád, že i dost vedlejších postav zde dostalo prostor vyniknout. Hotel Transylvánie je prostě jeden z mála kvalitních a originálních animáků v dnešní době a snad tato značka nezapadne do rutiny. Je to jako hotel, akorát na vodě!

• 9.7.2018  12:25

Naprosto parádní letní blockbuster, který vás prostě bude bavit a Marvel jen opět potvrzuje to, že své filmové řemeslo ovládá dokonale. Rozhodně o třídu lepší než první díl a to ve všech směrech a Michael Peña je prostě pořád stejně vtipný chlapík. Oslí můstek ke čtvrtým Avengers se objevil taky, takže nezbývá než jen čekat, jak tohle celé dopadne. You can do it. You can do anything. You're the world's greatest grandma.

• 21.6.2018  10:08
    Noční hra (2018)

Námět hodně povedený ale obávám se, že se z toho dalo vyždímat maličko víc. Každopádně to byla fajn oddychová zábava, která vás nemá jak urazit a v jistých momentech hodně pobaví! I hate game night!

• 21.6.2018  10:05

Za mě rozhodně velká paráda. Vizuálně a trikově je to zvládnuto mistrovsky a ačkoliv děj maličko pokulhává a dá se předvídat hodně dopředu, je to prostě pořád fajn zábava a luxusní letní popcornovka. Vtáhlo mě to na celé dvě hodinky a určitě jsem se nenudil. Některé scény vážně chytly za srdce a to i díky povedenému soundtracku. Jednu hvězdu dávám navíc na přílepšenou, protože tahle série je prostě kult. Welcome... to Jurassic World.

• 24.5.2018  10:07

Pro mě obrovské překvapení a převládající spokojenost. Na to kolik měl film problémů, je třeba uznat že funguje jako celek hezky od začátku do konce a dokáže celé dvě a čtvrt hodiny zabavit. Všechny postavy mají hlubší smysl a nehrajou jen do počtu a Alden Ehrenreich svou dost těžkou úlohu, zvládl prostě bravůrně. Je třeba zmínit i dost výrazný a skvělý soundtrack, který v jistých momentech potěší nejednoho hardcore fanouška. Rozhodně jsem rád za to, že tento film vznikl a my mohli dostat Star Wars dobrodružství v decentních kulisách tohoto univerza a vidět zrod jednoho z nejlepších pilotů v celé galaxii. I'm gonna be a pilot... best in the galaxy

• 16.5.2018  10:15
    Deadpool 2 (2018)

Proč měnit něco, co funguje. To bylo určitě hlavní motto Reynoldse a lidí kolem něj. Druhý DíPí je stejně ujetý jako první díl a to vše vynásobeno tak deseti. Neskutečně povedený úvod alá James Bond s perfektním songem, který pak naváže na pomalý rozjezd, který je jen takové ticho před bouří ale to co se po první třetině spustí za masakr, to prostě žádný jiný film nemůže nabídnout. Neskutečné množsví popkulturních narážek snad na všechno, černý a rasistický humor a spoustu krve a useknutých končetin. Funguje to prostě perfektně a jde vidět, že tento skoro hrdina je v dobrých rukou.Vyšší rozpočet jde znát a je super, že se podařilo dostat do filmu více postav. Brolinuv Cable sice tolik prostoru nedostal, ale i to minimum dokázal vytěžit naprosto dokonale. Jsem sám zvědav, jakým směrem to s Wadem Wilsonem půjde dál. Skvělá oddychová komiksová zábava, která díky tomu že se nebere vážně, je prostě svěží vánek. Jo a ta potitulková nálož, by mě ani ve snu nenapadla. Let's go get our fuck on!

• 26.4.2018  14:05

Dlouhé čekání na tu nejočekávanější bitvu v MCU, je u konce. Během těch deseti let se pomocí 18 filmů, formovala tato velkolepá bitva, která kompletně změní situaci. A musím uznat, že se to doopravdy stalo. Hlavně musím smeknout klobouček před Russo brothers, že dokázali něco tak velkého s tolika postavami, ukočírovat tak aby to dávalo smysl a nepůsobilo to jako jedna velká slepenice. Všechny dílky tohoto puzzlu do sebe perfektně zapadly a ty dvě a půl hodiny neskutečně rychle utekly a perfektní soundtrack, tam nebyl jen do počtu ale dodal všem daným momentům přesně to pravé. Co se týká samotného děje, tak vysedávající Thanos konečně ukázal, že nemá jen na hubě a opravdu jde z něj ten respekt znát a to nejvíc, když se zrovna vyskytuje vedle nějáké vaši oblíbené postavy a dává jí argumenty nejen slovně, ale klidně i více násilným způsobem a vám nezbývá se jen modlit, aby to aspoň v nějákém stavu přežila. Všichni ostatní do toho dali to, co se od nich očekávalo a veškerá chemie a humor byl naprosto v dané situaci na místě a nepůsobilo nic z toho ani trochu nuceně. To co se odehrálo v posledních minutách filmu, je prostě neskutečný šok a nezažil jsem, aby celý sál nevěřil tomu, že je to vážně konec filmu a rozsvícené osvětlění v kině není jen "na oko" a už vážně budou jen závěrečné titulky. Rok čekání bude dlouhý ale o to víc se bude na co těšit. Rozhodně bych se nebál tuhle marvelovku zařadit do mých top 3 MCU filmů. Skvěle odvedená práce a mé očekávaní bylo na celé čáře překonáno. You're strong, but I could snap my fingers and you'd all cease to exist.

• 29.3.2018  22:20

Steven Spielberg prostě dokázal, že své řemeslo stále umí a je to v něm. Fenomální jízda, která je natřáskaná všema možnýma odkazama napříč dobou a úžásným soundtrackem a navíc neskutečně rychle utekla i přesto, že má skoro dvě a půl hodiny. OASIS je dechberoucně převedeno na plátno a já hltal každou možnou sekundu a musím říct, že jsou to vážně vizuální orgie. Mé nerdovské "já" bylo prostě ukojeno do syta. Rozhodně si musím přečíst i knihu a zažít tohle celé jestě písmenkovou cestou. Rozhodně jeden z nejlepších filmů, co jsem mohl za svůj život vidět. Díky pane Spielbergu! People come to the Oasis for all the things they can do, but they stay for all the things they can be.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8