epicek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 24.1.2018  18:22
    Coco (2017)

Naprosto nádherný a úžasný animák. Pixar prostě pořád umí a tohle jsem si nemohl v kině nechat ujít, ačkoliv věkový průměr jsem opět kazil. K vizuální stránce není vůbec co vytknout a naprosto parádní soundtrack, který si teď sjíždím na Spotify tomu jen dodává šmrnc. Několik příběhových twistů taky moc mile překvapilo a já se nebojím tuhle věc zařadit do svých animákových top hodně vysoko. Remember me...

• 15.1.2018  18:23

Skvělý remake, který je přesně v duchu dnešní doby. Dost jsem se bavil a jsem hodně překvapen tím, že to dopadlo ve finále tak dobře, ačkoliv to zavánělo jen klasickým fiaskem. Zoology bitch!

• 3.1.2018  18:49

Reese je prostě pořád skvělá ale mám malinko pocit, že jsem od této komedie čekal něco víc, než jsem dostal. Každopádně to stále nikoho neurazí a ta hodinka a půl rychle uteče. Maybe it’s fate that they met you.

• 3.1.2018  18:47

Super oddychovka s příjemným humorem a skvělou Miou Kunis, která vás dokáže upoutat celou dobu a několikrát vám i přívést nenucený smích. My kid still watches Sesame Street and he doesn't get it.

• 3.1.2018  18:45

Neskutečně originální a zábavná pohádka, která se u nás zrodí vážně jednou za pár let. Ivan Trojan je prostě fenomální a Jiří Dvořák mu zdatně sekunduje. Už jsem konečně pochopil, proč se o tom tolik mluví. Anděl Páně zpívá gloriááá

• 3.1.2018  18:42

Mé hodnocení asi hardcore fanoušci nebudou brát vůbec v potaz, jelikož je to můj první SW film, který jsem viděl. Ano je to tak, jelikož jsem celý život tuhle ságu hanil. Nakonec jsem teda "nasosal" lore formou internetu a diskuzí během pár dní a vyrazil do kina. A byl jsem překvapivě dost nadšený, nenudil jsem se ani minutu a prostě jsem se víc jak dvě hodiny neskutečně bavil. Proto teď tohle univerzum beru rozhodně na větší váhu, jelikož mě zaujalo víc než jsem čekal a jsem docela zvědavý, jakým směrem se to bude nadále ubírat. May the force be with you, always.

• 8.12.2017  11:26
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Asi jsem od toho čekal mnohem víc, jelikož rozhodně po posledním díle, necítím žádné vnitřní uspokojení. Ono, chápu že je složité v osmi dílech, dát stejný prostor všem, ale některé pasáže se vyloženě táhly a doslova mě nebavily. Daredevil je samozřejmě zlatý hřeb a opět byla radost ho sledovat v akci a Jessica byla taky moc fajn, ale zbytek týmu hrál bohužel druhé housle. V solovkách prostě vše šlape mnohem líp, ale i tak nemůžu říct, že jsem se celou dobu nudil. Nezbývá než doufat, že další týmové patálie dopadnou o dva levly líp! Nice ears. They are horns

• 5.12.2017  13:00
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Tak tohle byla teda neskutečná jízda. Netflixu se zase něco povedlo na jedničku. Absolutně strhující drama a v hlavní roli Frank Castle a.k.a Punisher. Byl jsem hodně zvědavý, jak se sólovka povede, jelikož jsem byl namlsaný z druhé řady Daredevila a ono to fakt ve všech směrech fungovalo skvěle. Všechny dějové linky měly spád, žádná se netáhla a já se nepřistihl ani jednou, že bych se nudil. Jon Bernthal se pro tuhle roli prostě narodil, jelikož mu prostě věříte každou emoci, každý pohled, každou záminku k dalšímu zabití. Důkaz toho, že se dá udělat i seriál bez zbytečného patosu a umělého natahování a dokonce o normálním smrtelníkovi, který si prošel peklem a zvládá se vypořádat s problémama, bez jakékoliv superschopnosti. Tenhle kousek budu muset zařadit hodně vysoko do mých top seriálů, protože jsem tomu absolutně podlehl a to nemluvím o naprosto eargasmovském soundtracku a hlavně tedy úvodní znělce! Pevně doufám, že pokud se podaří zkompletovat i další sérii, že bude minimálně tak dokonalá, jako ta první. One batch. Two batch. Penny and dime

• 21.11.2017  22:32

Byl jsem k tomu mírně skeptický, ale jelikož spadám do jinýho hrníčku (respektivě takového, který DC filmy nehejtuje za každou cenu a je velký fanoušek), tak musím říct, že jsem nadšený víc než jsem čekal. Ano, jde vidět že se musela zkracovat stopáž a ano, jde taky vidět, že Whedon tam po sobě zanechal dost stop, ale i přesto to skvěle utíká, nepůsobí to úplně chaoticky a má to super atmosféru. Ezra Miller mě jako Flash absolutně dostal a jelikož toho seriálového sleduju už od úplných začátků, můžu s klidem říct, že ten filmový je podstatně lepší! Gal Gadot absolutně okouzlující a role ji prostě podle mě sedne dobře. Ben Affleck je pro mě pořádnej Batman a byl bych moc zklamán, kdyby od toho chtěl vážně utéct. Cyborg i Aquaman překvapili a já se prostě těším a tajně doufám, že tohle nebude konec DCEU v tomto podání. Potenciál to prostě má velkej, jen ho musí někdo pořádně uplatnit. Rozhodně se nenechat odradit žádnou kritikou a udělat si obrázek sám. I believe that an enemy is coming from far away. I'm looking for warriors, this stranger. Others like him. I'm building an alliance to defend us. It's very important that I see this man.

• 11.11.2017  18:49

Nečetl jsem předlohu a ani neviděl žádné ztvárnění předtím. O to víc, jsem byl vlastně překvapen. Skvělé herecké obsazení, Branagh jako "Herkules" naprosto skvělej a celé ty dvě hodinky utekly jako voda a obzvlášť, když jsem nevěděl, jak to vlastně celé dopadne. Jednu hvězdu navíc musím přidat, za pohlcující atmosféru během celého filmu! I see evil on this train.

• 30.10.2017  19:06
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Naprosto fenomální a dechberoucí jízda, která nemá obdoby! Nechápu, jak jsem o něčem takovém nemohl vědět ještě před samotným vydáním. Všechno tady funguje naprosto dokonale a to jak perfektní scénář, tak skvělé obsazení či pohrávání si s divákem na kočku a na myš a hlavně nepopsatělně boží soundtrack. Tahle parta mi hrozně přirostla k srdci a druhá série se dokázala minimálně vyrovnat té první. Zodpovědělo se nám spoustu otázek, ale vznikly i další, na které nás odpověď teprve čeká. Každopádně bych považoval Stranger things za nejlepší seriál současnosti a jedno z největších překvapení posledních let. Friends don't lie

• 26.10.2017  22:52

K Thorovi mám z Marvelu snad nejmenší sympatie a od toho filmu jsem nečekal prakticky nic, jen další část univerza. A ono to bylo nakonec fakt dobrý. Chápu, že se teď Marvel dal asi víc na tu stránku s humorem, ale jejich budovaní univerza, se teď hezky zpětně vyplací, protože se dá odkazovat na fakt spoustu událostí. Navíc, mělo to spád a super tempo, které zůstalo až do úplneho konce a já jsem teď vážně zvědavý, kam celé tohle směřuje. Myslím, že jedna z těch hodně lepší marvelovek a hvězdu navíc dávám prostě za to, jak to bylo skvěle pojato. Asgard is not a place, it's a people. And its people need your help.

• 14.10.2017  11:50

Naprosto luxusní francouzská oddychovka, která se mi absolutně trefila do vkusu a jsem z ní nadšen. Některé pop-kulturní odkazy mě solidně rozsekaly a mezi dnešníma komediema hodně velký nadprůměr! They are hiding in there!

• 25.9.2017  22:26

Po prvních recenzích a všemožných ohlasech, jsem prostě nemohl uvěřit, že by pokračování této partičky, bylo vážně tak špatné. A věřte, fakt není. Je to prostě typická Vaughnovina se vším všudy a já se opět utvrdil v tom, že on je prostě moje krevní skupina. Je to solidně ulítlé, hravé a má to všechno, co má správné pokračování mít a to i přesto, že se teď víc sází na budování charakterů. Perfektní obsazení vedlejších rolí, super rozšíření špionského univerza a trefný soundtrack! Já jsem mega nadšený a budu se modlit, ať je tahle série zakončena ještě jedním dílem! Manners maketh man

• 20.9.2017  21:45
    To (2017)

Předlohy od Kinga mám hodně rád a tak jsem si nakonec nenechal ujít ani tuhle. Děj funguje skvěle a dokáže hodně povedeně vtáhnout, jelikož tahle parta dětí, vás prostě bude bavit celou dobu a casting se opravdu povedl na jedničku. Pennywise splnil účel, tak jak se čekalo, ale co mě na filmu zamrzelo bylo to, že jsem se nedozvěděl o něm mnohem víc, nějákou tu backstory, což se může napravit v pokračování. Celým film na mě působil feelem Stranger Things a o to víc jsem si to užil. Kniha mě rozhodně láká a nejspíš se do ní budu muset pustit, jelikož ten pocit, že teď hned chci vidět pokračování, je prostě moc silný! Do you need to be a virgin to see this fucking clown?

• 27.8.2017  12:59

Příjemná oddychovka na sobotní večer v kině, ačkoliv jsem měl očekávání o krapet větší. Jackson si to v podstatě ukradl pro sebe a Reynolds tím upadl maličko do pozadí. I tak solidní akční komedie s trefným soundtrackem. Tick-tock, motherfucker!

• 24.8.2017  21:39

Tak tohle byla luxusní krasojízda, která mě neskutečně bavila. Cruise v životní formě a feel Vlka z Wall street se hold nezapře. Příběh založený na pravdě, je nám servírován ve slušném tempu a co musím vyzdvihnout je práce s kamerou, která tomu celé dodává naprosto zajímavý šmrnc. Za mě rozhodně jedno velké překvapení a fanoušci Narcos si klidně můžou dát tuhle parádní "odbočku" a pozdravit samotného Pabla Escobara. My name is Barry Seal. Some of this shit really happened. It really did.

• 20.8.2017  23:12

Můj druhý hororový kino zážitek a myslím že i docela nadprůměrný. Mírně delší začátek, který byl potřebný pro budovaní celkové atmosféry se sice malinko protáhl, ale potom jak se konečně začlo něco dít, to bylo fakt povedené. Celkový dojem z toho mám rozhodně pozitivní, ale pořád to nebyla naprostá špica na plný počet. Každopádně Conjuring universe má dobře našlápnuto k tomu, aby bylo hodně kvalitní i do budoucna. Forgive me, Father, for I am about to sin.

• 14.8.2017  17:36
    Don Jon (2013)

Hodně povedená oddychová jízda a Gordon-Levitt ukázal, že je schopný na všech frontách ! I never actually touch my cock 'til I find the right clip.

• 29.7.2017  21:11
    Baby Driver (2017)

Pořádná letní pecka, která má koule a zabaví vás na celé dvě hodinky. Hodně sympatické a hvězdné obsazení, okořeněno Wrightovým rukopisem a geniálními střihy do rytmu hudby, která byla po celý film vážně skvělá. Takhle nějak si představuju kvalitní film. Ansel mi vůbec nevadil a Babyho jsem mu věřil i se všemi jeho Ipody. Luxusní nářez, který je určitě třeba vidět! One more job and I'm done.

• 24.7.2017  23:17

Není to tak špatný, ale něco tomu prostě chybělo. Hiddleston to táhne ale to prostě nestačí, když konec filmu se dá vlastně odhadnout už před polovinou. Snad další Kongovi lapálie, dopadnou o chloupek líp. Hvězdu navíc rozhodně za vizuál, který je pastva pro oči. Is that a monkey?

• 24.7.2017  23:12
    Dunkerk (2017)

Po třech letech je tady další film od mého nejoblíbenějšího režiséra, který jsem napjatě vyhlížel s každým trailerem a s mírnou skepsí, zda se mu povede své "nolanovství" převést i do takovéto tématiky. Obavy jsem po prvních 30 minutách mohl dát stranou, protože to co se strhne po prvním výstřelu, je naprostá fantazie a precizní práce vychytaná do nejposlednějšího detailu. Chris opět dokázal, že je prostě mistr svého řemesla a neodpustil si ani hrátky s časem, které do sebe ve finále nádherně zapadnou a vy si ten malý puzzlík, složíte s blížícím se koncem a rozhodně budete napjatí po celou dobu, ačkoliv vlastně nepřítele pořádně nikdy neuvidíte, což je neskutečný, že se takové napěti, dá vybudovat i takovým způsobem. Další velký faktor, který ovlivňuje tento zážitek, je samozřejmě mistr všech mistrů soundtracků - Hans Zimmer, který do toho buší v podstatě celou dobu a vaše uši si tento eargasm prostě budou vychutnávat až do konce ( moje nejoblíbenější z OST ). Mladí a neokoukaní herci nebyli vůbec na škodu, ale i samozřejmě ostřílení kabrňáci jako Hardy nebo Rylance, dokázali to co vždy. Jsem rozhodně unešen a řekl bych, že velkého adepta na film roku tady rozhodně máme. Teď už nezbývá než čekat, co nám mistr Nolan naservíruje příště a snad to bude brzy. "What is it, sir? What do you see?" "Home."

• 14.7.2017  19:50

Třetí pokračování padoucha už nemá takový drive jako první dva díly, ale pořád je tu slušná porce zábavy, ačkoliv už tam není tolik funny scén jako předtím - highlighty jsou určitě Mimoni ve vězení a talentová soutěž a to zrovna teď jsem chtěl, ať mají větší prostor, takže si budu muset počkat na pokračování jejich sólovky, která snad bude lepší než ta první. Záporák se povedl a 80tkový feel tomu rozhodně seděl. Kdybych to měl shrnout, tak to byla povedená záležitost a doufám, že už Grua a spol. nechají uzavřeného. Maximálně sequel o Druovi a jeho zločinecké kariéře! Trsnem si !

• 11.7.2017  17:03

Mladý Peter Parker mě osobně teda vůbec nevadil ba naopak. Byla to hodně příjemná a svižná podívaná, která celou dobu pokukovala na to velké marvelovské univerzum do kterého se teď pomalu ale jistě připojuje i tento staronový hrdina. Downey klasicky jak největší frajer svůj čas využil na maximum a musím hlavně pochválit snad nejlepšího záporáka, kterého se podařilo Marvelu vyprodukovat ( hned po Lokim samozřejmě) a nemuseli jsme trpět dalšího nastavovaného frajera s plitkým motivem a vyplňujícím vyhrožováním, takže Michael Keaton ukázal své kvality i s něcím navíc. Scéna prvního setkání Spideyho a Vultura bez masky, byla vážně jedna z nejlepších. Za zmínku taky stojí skvělý soundtrack, který naprosto vystihuje tento young and fresh movie se vším všudy. Jsem zvědavý, jak se pavoučímu muži povede i nadále v rámci MCU. Za mě rozhodně jedna z těch top marvelovek ! Can't you just be a friendly neighborhood Spider-Man?

• 22.6.2017  21:31
    Auta 3 (2017)

Blesk McQueen má opět šťávu, kterou malinko vytratil ve druhém díle a to je jen dobře, protože nový díl je neskutečná pecka! Nové Auta mají naprosto všechno, ačkoliv bych řekl, že hrajou víc na dospěláckou notičku, což samozřejmě není na škodu ( co se týče mě teda). Víc závodění, nové postavy, stále sympatický humor a to vše v luxusním pixarovském kabátku, který opět ukazuje, kdo je největší mistr animáků a i samotný minifilmek Lou, byl naprosto perfektní. Jsem rozhodně mega nadšený a doufám, že Bleskovy patálie jsou tímto ukončeny, jelikož by to byla hodně pěkná tečka. Já rozhodnu, kdy skončím se závoděním.

• 19.6.2017  12:44
    Wonder Woman (2017)

Další koník ze stáje DC a tentokrát je to pořádný kousek! Ženské komiksové hrdinky beru jako příjemné zpestření univerza, takže se o ně ani nějak detailně nezajímám. Tento origin ale hodně mile překvapil a ukázal nám, že i to DCEU umí vyplodit zajímavý kousek po třech předešlých eskapádách. Gal Gadot je nádherná a je radost na ni v roli Diany pohledět, vážně castingová trefa do černého a to samé i Chris Pine, který jí zdatně sekunduje a dodává celému filmu potřebný šmrnc. Za mě hodně milé překvapení a snad se tak i povedou další snímky z této dílny! A nesmím ještě zapomenout to WW theme , které je prostě naprosto epické! ( theme) It's about what you believe. And I believe in love. Only love will truly save the world.

• 8.6.2017  10:15
    Gotham (TV seriál) (2014)

Jakožto totální fanda,fapper či milovník batmanova univerza , je tenhle seriál pro mě naprostá orgie a neskutečně mě těší sledovat vznik všeho toho,o čem jsem do dnes jen četl či slyšel. Jen tak dál, laťka je sakramentsky vysoko ! :) Po první sérii jsem naprosto unešen a musím říct, že to jakým vývojem seriál prošel , jsem vážne nečekal. Navíc po posledním díle si tvůrci připravili sakra velký cliffhanger a nemůžu se dočkat druhé série. Ta opět nabrala vysoké tempo, které v posledním díle trošku povolilo, ale na dojmu mi to prakticky nic nezkazilo. I tak si troufám tvrdit , že byla o třídu lepší než předchozí a to hlavně díky vývoje Bruce Wayna, který se pomalu dopracovává k tomu , aby se z něj stal Batman a to nemluvím o té spoustě komiksových narážek!. Třetí série opět posunula laťku o něco výš a tenhle DC seriál patří k těm nejlepším! Temný rytíř brzo povstane ! There are monsters in the basement.

• 2.6.2017  19:40
    Pixely (2015)

Hodně příjemná "sandlerovina", která měla skvělý nerdovský nádech a dokonce i rychle utekla. Pac-Man's a bad guy?

• 2.6.2017  19:37
    Smrt ve tmě (2016)

Hodně napínavá hororová nálož, která se vážně dala napětím krájet. Byl jsem navíc překvapen, jak to po všech stránkách fungovalo a i jak s tak malým obsazením se dá udělat skvělej film. Rozhodně jsem zvědavý na pokračování It's kind of messed up to rob a blind guy, isn't it?

• 2.6.2017  19:35
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Tento seriál je má srdcová záležitost :) jasně si drží první přícku mých TOP seriálů. Viděl jsem všechny řady 5x , a když se na to zpětně podívám znovu , pořád mě to baví . Parádní hlášky , atmosféra která by se dala krájet jelikož je to samé překvapení , perfektní herecké výkony od všech ! Postava Micheala Scofielda se mi zaryla mohutně do paměti jelikož tato postava má v sobě něco co jsem ještě u žádné neviděl :) Klaním se tvůrcum , že vymysleli takový geniální kousek ! Po osmi letech to byla s pátou sérií jedna velká nostalgická jízda a mé srdce opět zaplesalo. Skvělá práce. Prison Break bude vždy srdcovka, možná se jednou dočkáme i té 6. série Hey, fish

<< předchozí 1 2 3 4 6 7