epicek

Epi Echo

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 9.7.2018  12:25

Naprosto parádní letní blockbuster, který vás prostě bude bavit a Marvel jen opět potvrzuje to, že své filmové řemeslo ovládá dokonale. Rozhodně o třídu lepší než první díl a to ve všech směrech a Michael Peña je prostě pořád stejně vtipný chlapík. Oslí můstek ke čtvrtým Avengers se objevil taky, takže nezbývá než jen čekat, jak tohle celé dopadne. You can do it. You can do anything. You're the world's greatest grandma.

• 26.4.2018  14:05

Dlouhé čekání na tu nejočekávanější bitvu v MCU, je u konce. Během těch deseti let se pomocí 18 filmů, formovala tato velkolepá bitva, která kompletně změní situaci. A musím uznat, že se to doopravdy stalo. Hlavně musím smeknout klobouček před Russo brothers, že dokázali něco tak velkého s tolika postavami, ukočírovat tak aby to dávalo smysl a nepůsobilo to jako jedna velká slepenice. Všechny dílky tohoto puzzlu do sebe perfektně zapadly a ty dvě a půl hodiny neskutečně rychle utekly a perfektní soundtrack, tam nebyl jen do počtu ale dodal všem daným momentům přesně to pravé. Co se týká samotného děje, tak vysedávající Thanos konečně ukázal, že nemá jen na hubě a opravdu jde z něj ten respekt znát a to nejvíc, když se zrovna vyskytuje vedle nějáké vaši oblíbené postavy a dává jí argumenty nejen slovně, ale klidně i více násilným způsobem a vám nezbývá se jen modlit, aby to aspoň v nějákém stavu přežila. Všichni ostatní do toho dali to, co se od nich očekávalo a veškerá chemie a humor byl naprosto v dané situaci na místě a nepůsobilo nic z toho ani trochu nuceně. To co se odehrálo v posledních minutách filmu, je prostě neskutečný šok a nezažil jsem, aby celý sál nevěřil tomu, že je to vážně konec filmu a rozsvícené osvětlění v kině není jen "na oko" a už vážně budou jen závěrečné titulky. Rok čekání bude dlouhý ale o to víc se bude na co těšit. Rozhodně bych se nebál tuhle marvelovku zařadit do mých top 3 MCU filmů. Skvěle odvedená práce a mé očekávaní bylo na celé čáře překonáno. You're strong, but I could snap my fingers and you'd all cease to exist.

• 5.3.2018  10:50

Marvel umí své originy stále dělat zajímavě a poutavě. Black Panther mě celou dobu nechávál relativně klidným a žádný velký hype jsem necitíl a ve finále to mému celkovému dojmu dost pomohlo. Wakanda je naprosto fenomální a její zpracování a vizuální stránka byla prostě slast pro oči. Samotný příběh nepatří do škatulky těch, které jsou plné klišé a naprosto kvalitní záporak tohle celé jen podtrhuje. Vážně jsem se bavil a zahýbalo to s mýma marvelovskýma TOP. Wakanda forever!

• 16.5.2018  10:15
    Deadpool 2 (2018)

Proč měnit něco, co funguje. To bylo určitě hlavní motto Reynoldse a lidí kolem něj. Druhý DíPí je stejně ujetý jako první díl a to vše vynásobeno tak deseti. Neskutečně povedený úvod alá James Bond s perfektním songem, který pak naváže na pomalý rozjezd, který je jen takové ticho před bouří ale to co se po první třetině spustí za masakr, to prostě žádný jiný film nemůže nabídnout. Neskutečné množsví popkulturních narážek snad na všechno, černý a rasistický humor a spoustu krve a useknutých končetin. Funguje to prostě perfektně a jde vidět, že tento skoro hrdina je v dobrých rukou.Vyšší rozpočet jde znát a je super, že se podařilo dostat do filmu více postav. Brolinuv Cable sice tolik prostoru nedostal, ale i to minimum dokázal vytěžit naprosto dokonale. Jsem sám zvědav, jakým směrem to s Wadem Wilsonem půjde dál. Skvělá oddychová komiksová zábava, která díky tomu že se nebere vážně, je prostě svěží vánek. Jo a ta potitulková nálož, by mě ani ve snu nenapadla. Let's go get our fuck on!

• 16.7.2018  14:03

Po dvou skvělých dílech jsem se obával, že tento už bude čistě dojení a jsem rád, že mé obavy byly zbytečné. Tvůrci servírují sice naprosto předvídatelnou zápletku, ale to všechno co se děje okolo je prostě pořád skvělé a hezky se na to kouká. Celkově je ten nápad monster, které si žijou vlastním životem, stále suprovní a jsem rád, že i dost vedlejších postav zde dostalo prostor vyniknout. Hotel Transylvánie je prostě jeden z mála kvalitních a originálních animáků v dnešní době a snad tato značka nezapadne do rutiny. Je to jako hotel, akorát na vodě!

• 21.6.2018  10:05

Za mě rozhodně velká paráda. Vizuálně a trikově je to zvládnuto mistrovsky a ačkoliv děj maličko pokulhává a dá se předvídat hodně dopředu, je to prostě pořád fajn zábava a luxusní letní popcornovka. Vtáhlo mě to na celé dvě hodinky a určitě jsem se nenudil. Některé scény vážně chytly za srdce a to i díky povedenému soundtracku. Jednu hvězdu dávám navíc na přílepšenou, protože tahle série je prostě kult. Welcome... to Jurassic World.

• 21.6.2018  10:08
    Noční hra (2018)

Námět hodně povedený ale obávám se, že se z toho dalo vyždímat maličko víc. Každopádně to byla fajn oddychová zábava, která vás nemá jak urazit a v jistých momentech hodně pobaví! I hate game night!

• 29.3.2018  22:20

Steven Spielberg prostě dokázal, že své řemeslo stále umí a je to v něm. Fenomální jízda, která je natřáskaná všema možnýma odkazama napříč dobou a úžásným soundtrackem a navíc neskutečně rychle utekla i přesto, že má skoro dvě a půl hodiny. OASIS je dechberoucně převedeno na plátno a já hltal každou možnou sekundu a musím říct, že jsou to vážně vizuální orgie. Mé nerdovské "já" bylo prostě ukojeno do syta. Rozhodně si musím přečíst i knihu a zažít tohle celé jestě písmenkovou cestou. Rozhodně jeden z nejlepších filmů, co jsem mohl za svůj život vidět. Díky pane Spielbergu! People come to the Oasis for all the things they can do, but they stay for all the things they can be.

• 24.5.2018  10:07

Pro mě obrovské překvapení a převládající spokojenost. Na to kolik měl film problémů, je třeba uznat že funguje jako celek hezky od začátku do konce a dokáže celé dvě a čtvrt hodiny zabavit. Všechny postavy mají hlubší smysl a nehrajou jen do počtu a Alden Ehrenreich svou dost těžkou úlohu, zvládl prostě bravůrně. Je třeba zmínit i dost výrazný a skvělý soundtrack, který v jistých momentech potěší nejednoho hardcore fanouška. Rozhodně jsem rád za to, že tento film vznikl a my mohli dostat Star Wars dobrodružství v decentních kulisách tohoto univerza a vidět zrod jednoho z nejlepších pilotů v celé galaxii. I'm gonna be a pilot... best in the galaxy

• 24.3.2018  14:59
    Tomb Raider (2018)

Za mě rozhodně nejlepší film podle videohry. Jakožto velký fanoušek Tomb Raidera a jeho věrný hráč, musím říct že jsem vážně nadmíru spokojen. Hra z roku 2013 byla samozřejmě velkou inspirací a jedná se o její silný opis na plátno, ale je třeba konstatovat, že velmi zdařilý. Vypíchnout ale nejvíc musím samotnou Alicii Vikander, jelikož jsem přesne doufal, že ti kdo jí odepsali už předtím se budou šeredně mýlit. Dřela na to a její Lara je prostě fantastická. V hloubi duše si přeju, aby to mělo patřičný kasovní úspěch a natočilo se nějáké pokračování. Do té doby zatím teda jen herní dobrodružství! All myths are foundations of reality.

• 28.4.2017  22:40
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Ani nevím, jak by se pořádně slovy dal vyjádřit tento dokonalý počin. Zkouknul jsem to snad v nejkratším možném termínu v podstatě na jeden zátah a celé se mi to dostalo pěkně pod kůži. Už po pilotním díle totiž na vás vykoukne tolik otazníků, že prostě budete chtít další část této dokonalé skládačky, které do sebe zapadá naprosto perfektně. Všechny postavy vám prostě přirostou k srdci a samotná Hannah vám bude díl po díle odkrývat své tajemství a vy se vcítíte do Claye a projdete si tuhle emocionální jízdu s ním a ta vás vyplivne až na samotném konci s pocitem, že vlastně nevíte co s životem. Vážně dokonalý příběh, který je dokonale ztvárněn a udrží vás 13 hodin napnuté. To všechno ještě navíc dobarvuje naprosto ušitý soundtrack na míru, který ve vás evokuje další a další pocity a umocní zážitek, který právě budete sledovat. Myslím, že mezi největší seriálové bomby roku 2017 se to určitě zařadí. Listen the tapes, Clay

• 14.10.2017  11:50

Naprosto luxusní francouzská oddychovka, která se mi absolutně trefila do vkusu a jsem z ní nadšen. Některé pop-kulturní odkazy mě solidně rozsekaly a mezi dnešníma komediema hodně velký nadprůměr! They are hiding in there!

• 20.8.2017  23:12

Můj druhý hororový kino zážitek a myslím že i docela nadprůměrný. Mírně delší začátek, který byl potřebný pro budovaní celkové atmosféry se sice malinko protáhl, ale potom jak se konečně začlo něco dít, to bylo fakt povedené. Celkový dojem z toho mám rozhodně pozitivní, ale pořád to nebyla naprostá špica na plný počet. Každopádně Conjuring universe má dobře našlápnuto k tomu, aby bylo hodně kvalitní i do budoucna. Forgive me, Father, for I am about to sin.

• 22.6.2017  21:31
    Auta 3 (2017)

Blesk McQueen má opět šťávu, kterou malinko vytratil ve druhém díle a to je jen dobře, protože nový díl je neskutečná pecka! Nové Auta mají naprosto všechno, ačkoliv bych řekl, že hrajou víc na dospěláckou notičku, což samozřejmě není na škodu ( co se týče mě teda). Víc závodění, nové postavy, stále sympatický humor a to vše v luxusním pixarovském kabátku, který opět ukazuje, kdo je největší mistr animáků a i samotný minifilmek Lou, byl naprosto perfektní. Jsem rozhodně mega nadšený a doufám, že Bleskovy patálie jsou tímto ukončeny, jelikož by to byla hodně pěkná tečka. Já rozhodnu, kdy skončím se závoděním.

• 29.7.2017  21:11
    Baby Driver (2017)

Pořádná letní pecka, která má koule a zabaví vás na celé dvě hodinky. Hodně sympatické a hvězdné obsazení, okořeněno Wrightovým rukopisem a geniálními střihy do rytmu hudby, která byla po celý film vážně skvělá. Takhle nějak si představuju kvalitní film. Ansel mi vůbec nevadil a Babyho jsem mu věřil i se všemi jeho Ipody. Luxusní nářez, který je určitě třeba vidět! One more job and I'm done.

• 24.8.2017  21:39

Tak tohle byla luxusní krasojízda, která mě neskutečně bavila. Cruise v životní formě a feel Vlka z Wall street se hold nezapře. Příběh založený na pravdě, je nám servírován ve slušném tempu a co musím vyzdvihnout je práce s kamerou, která tomu celé dodává naprosto zajímavý šmrnc. Za mě rozhodně jedno velké překvapení a fanoušci Narcos si klidně můžou dát tuhle parádní "odbočku" a pozdravit samotného Pabla Escobara. My name is Barry Seal. Some of this shit really happened. It really did.

• 24.1.2018  18:22
    Coco (2017)

Naprosto nádherný a úžasný animák. Pixar prostě pořád umí a tohle jsem si nemohl v kině nechat ujít, ačkoliv věkový průměr jsem opět kazil. K vizuální stránce není vůbec co vytknout a naprosto parádní soundtrack, který si teď sjíždím na Spotify tomu jen dodává šmrnc. Několik příběhových twistů taky moc mile překvapilo a já se nebojím tuhle věc zařadit do svých animákových top hodně vysoko. Remember me...

• 24.7.2017  23:12
    Dunkerk (2017)

Po třech letech je tady další film od mého nejoblíbenějšího režiséra, který jsem napjatě vyhlížel s každým trailerem a s mírnou skepsí, zda se mu povede své "nolanovství" převést i do takovéto tématiky. Obavy jsem po prvních 30 minutách mohl dát stranou, protože to co se strhne po prvním výstřelu, je naprostá fantazie a precizní práce vychytaná do nejposlednějšího detailu. Chris opět dokázal, že je prostě mistr svého řemesla a neodpustil si ani hrátky s časem, které do sebe ve finále nádherně zapadnou a vy si ten malý puzzlík, složíte s blížícím se koncem a rozhodně budete napjatí po celou dobu, ačkoliv vlastně nepřítele pořádně nikdy neuvidíte, což je neskutečný, že se takové napěti, dá vybudovat i takovým způsobem. Další velký faktor, který ovlivňuje tento zážitek, je samozřejmě mistr všech mistrů soundtracků - Hans Zimmer, který do toho buší v podstatě celou dobu a vaše uši si tento eargasm prostě budou vychutnávat až do konce ( moje nejoblíbenější z OST ). Mladí a neokoukaní herci nebyli vůbec na škodu, ale i samozřejmě ostřílení kabrňáci jako Hardy nebo Rylance, dokázali to co vždy. Jsem rozhodně unešen a řekl bych, že velkého adepta na film roku tady rozhodně máme. Teď už nezbývá než čekat, co nám mistr Nolan naservíruje příště a snad to bude brzy. "What is it, sir? What do you see?" "Home."

• 2.4.2017  00:04
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Překvapivě to bylo lepší než jsem čekal. Smlsnul jsem to v podstatě na jeden zátah, což se mi třeba u Luka Cage nestalo. Za mě rozhodně druhá nejlepší netflix-marvelárna, která mě navíc chytila a pustila až v závěrečných titulkách. Danny Rand je dost zajímavý charakter a bavilo mě se dovídat, jak přišel ke své moci a jak měl zajímavou minulost v Kchun-Lunu. Rozhodně tu máme i adeptku na nejvíc sexy sidekicka ( Collen Wing <3) a celkově to bylo prostě skvělý, ačkoliv kaňky se určo najdou ( mrkám na vás některé bojové scény!). Těším se na Defenders, jelikož až se dá parta dohromady , to se teprve začnou dít věc ! I'am Danny Rand and Iron Fist at the same time!

• 27.2.2017  14:38
    John Wick 2 (2017)

Jestli jsem byl z jedničky odvařenej , tak teď jsem minimálně dvakrát tolik. Naprostá vizuální senzace okořeněná luxusní a hodně brutální podívanou. Keanu si prostě jede svoje celé dvě hodiny a já tu čelist dával nahoru až při finálních titulkách. Jde vidět, že jeho tvrdá práce a píle se mu prostě vyplatila. Líbilo se mi vykreslení světa nájemných zabijáku a měl jsem z toho i trošku hitmanovský feel, což je jenom dobře a jde vidět že si s pokračováním tvůrci více pohráli a proto "dvojka" svého staršího bratříčka mírně zastiňuje. Nebojím se říct, že se jedná o jeden z nejlepších akčních filmů, co jsem kdy mohl vidět a rozhodně potřebuju chapter 3, protože John Wick se teď stane naprostým kultem a já už jsem mu naprosto propadl. You wanted me back... I'm back!

• 15.1.2018  18:23

Skvělý remake, který je přesně v duchu dnešní doby. Dost jsem se bavil a jsem hodně překvapen tím, že to dopadlo ve finále tak dobře, ačkoliv to zavánělo jen klasickým fiaskem. Zoology bitch!

• 14.7.2017  19:50

Třetí pokračování padoucha už nemá takový drive jako první dva díly, ale pořád je tu slušná porce zábavy, ačkoliv už tam není tolik funny scén jako předtím - highlighty jsou určitě Mimoni ve vězení a talentová soutěž a to zrovna teď jsem chtěl, ať mají větší prostor, takže si budu muset počkat na pokračování jejich sólovky, která snad bude lepší než ta první. Záporák se povedl a 80tkový feel tomu rozhodně seděl. Kdybych to měl shrnout, tak to byla povedená záležitost a doufám, že už Grua a spol. nechají uzavřeného. Maximálně sequel o Druovi a jeho zločinecké kariéře! Trsnem si !

• 25.9.2017  22:26

Po prvních recenzích a všemožných ohlasech, jsem prostě nemohl uvěřit, že by pokračování této partičky, bylo vážně tak špatné. A věřte, fakt není. Je to prostě typická Vaughnovina se vším všudy a já se opět utvrdil v tom, že on je prostě moje krevní skupina. Je to solidně ulítlé, hravé a má to všechno, co má správné pokračování mít a to i přesto, že se teď víc sází na budování charakterů. Perfektní obsazení vedlejších rolí, super rozšíření špionského univerza a trefný soundtrack! Já jsem mega nadšený a budu se modlit, ať je tahle série zakončena ještě jedním dílem! Manners maketh man

• 24.7.2017  23:17

Není to tak špatný, ale něco tomu prostě chybělo. Hiddleston to táhne ale to prostě nestačí, když konec filmu se dá vlastně odhadnout už před polovinou. Snad další Kongovi lapálie, dopadnou o chloupek líp. Hvězdu navíc rozhodně za vizuál, který je pastva pro oči. Is that a monkey?

• 21.5.2017  12:19

Všude se buď film chválil nebo se na něj plivalo a tak jsem to musel jít očíhnout na vlastní oči a ono to je vážně fakt neskutečná pecka!! Kulervoucí rozjezd vás pak po hlavě vrhne do děje a necháte se unášet až do finálních titulků. Ritchie prostě jede opět svůj klasický a jedinečný styl a je opět nekompromisní. Hunnam byl jako Artuš dost sympatický a do role mi i přes kritiku pasoval. Jude Law nemůže snad nikdy zklamat a jeho ztvárnění Vortigerna bylo famózní. Co je ale třeba snad nejvíc vyzdvihnout je naprosto epický a dokonalý soundtrack. Něco takového jsem už dlouho neslyšel a v uších mi to jede neustále ( odkaz ). Rozhodně jedno z největších filmových překvapení tohoto roku! You wanted the prophecy, this is your prophecy. The man who pulled sword from stone, behold, your born king!

• 19.3.2017  14:50

Bál jsem se abych se v kině nenudil, jelikož nejsem velkej fanda originálu, ale nakonec mě to bavilo víc než jsem čekal. Vizuálně nádherná podívaná, písničky byly fajn ( hlavně Gaston v hospodě a jeho refrén) a herecké obsazení podle mě sedlo tak jak se očekávalo. Na pohádkový sobotní večer v kine s dobrou spolecnosti je to podle mě ideální volba, jelikož sám bych si na to určitě nezašel. The master is not as terrible as he appears!

• 3.1.2018  18:49

Reese je prostě pořád skvělá ale mám malinko pocit, že jsem od této komedie čekal něco víc, než jsem dostal. Každopádně to stále nikoho neurazí a ta hodinka a půl rychle uteče. Maybe it’s fate that they met you.

• 14.2.2017  12:47

Čekal jsem fakt všechno, ale tohle jsem opravdu nečekal. Abych se takhle bavil u Lego filmu, který sice byl o mé nejoblíbenější komiksové postavě což naznačovalo super podívanou, tak tohle by mě fakt nenapadlo. Cílovka je podle mě tak pro 16+ a taky pro lidi, co se v DC univerzu nějak orientují , protože těch nárážek a gagů bylo fakt spoustu. Odkazy na ostatní batmanovské filmy taky potěšily a celkově jsem měl prostě z toho super pocit. Moc pěkné zpestření DC i Lego univerza a já musím smeknout nad tím, jak to bylo dokonale zpracováno. I saved the world again today. It was off the chain.

• 21.11.2017  22:32

Byl jsem k tomu mírně skeptický, ale jelikož spadám do jinýho hrníčku (respektivě takového, který DC filmy nehejtuje za každou cenu a je velký fanoušek), tak musím říct, že jsem nadšený víc než jsem čekal. Ano, jde vidět že se musela zkracovat stopáž a ano, jde taky vidět, že Whedon tam po sobě zanechal dost stop, ale i přesto to skvěle utíká, nepůsobí to úplně chaoticky a má to super atmosféru. Ezra Miller mě jako Flash absolutně dostal a jelikož toho seriálového sleduju už od úplných začátků, můžu s klidem říct, že ten filmový je podstatně lepší! Gal Gadot absolutně okouzlující a role ji prostě podle mě sedne dobře. Ben Affleck je pro mě pořádnej Batman a byl bych moc zklamán, kdyby od toho chtěl vážně utéct. Cyborg i Aquaman překvapili a já se prostě těším a tajně doufám, že tohle nebude konec DCEU v tomto podání. Potenciál to prostě má velkej, jen ho musí někdo pořádně uplatnit. Rozhodně se nenechat odradit žádnou kritikou a udělat si obrázek sám. I believe that an enemy is coming from far away. I'm looking for warriors, this stranger. Others like him. I'm building an alliance to defend us. It's very important that I see this man.

• 3.3.2017  22:49

Na rovinu můžu řict, že nejsem hardcore fanda X-menů, ale Wolverina miluju. První trailer s podkresem Johnnyho Cashe mě ale naprosto nadchnul a já věděl, že tento film bude opravdu něco. A on fakt byl. Nekompromisní surový a srdcervoucí zážitek o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Hugh Jackman se dokázal se svým druhým já, rozloučit jak se sluší a patří a za jeho ztvárnění Wolvieho mu patří nekonečný dík. Film vás na začátku chytne a nepustí a celou pouť zlomeného a nemocného Logana si užijete s grácií. Mimochodem Dafne Keen toho sice moc nenamluví ale to vše vynahrazuje jiným a více brutálním způsobem. A zapomenout se nesmí ani na Profesora X, jelikož jeho přítomnost, dodává celému filmu další emočně nabité pocity, které vyvrcholí v samotném závěru. A ano, nedá se tomu ani upřít ten "The Last of Us " feel. Rozhodně jedna z nejlepších komiksovek, co jsem mohl na vlastní oči vidět a nebál bych se jí zařadit vedle Temného Rytíře ( jako pár lidí a recenzí předemnou). Silný zážitek, který prostě musí každý vidět. Takhle se to dělá a snad se to i tak dělat bude! Nature made me a freak. Man made me a weapon. And God made it last too long.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8