epicek

Epi Echo

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 14.10.2017  11:50

Naprosto luxusní francouzská oddychovka, která se mi absolutně trefila do vkusu a jsem z ní nadšen. Některé pop-kulturní odkazy mě solidně rozsekaly a mezi dnešníma komediema hodně velký nadprůměr! They are hiding in there!

• 20.8.2017  23:12

Můj druhý hororový kino zážitek a myslím že i docela nadprůměrný. Mírně delší začátek, který byl potřebný pro budovaní celkové atmosféry se sice malinko protáhl, ale potom jak se konečně začlo něco dít, to bylo fakt povedené. Celkový dojem z toho mám rozhodně pozitivní, ale pořád to nebyla naprostá špica na plný počet. Každopádně Conjuring universe má dobře našlápnuto k tomu, aby bylo hodně kvalitní i do budoucna. Forgive me, Father, for I am about to sin.

• 22.6.2017  21:31
    Auta 3 (2017)

Blesk McQueen má opět šťávu, kterou malinko vytratil ve druhém díle a to je jen dobře, protože nový díl je neskutečná pecka! Nové Auta mají naprosto všechno, ačkoliv bych řekl, že hrajou víc na dospěláckou notičku, což samozřejmě není na škodu ( co se týče mě teda). Víc závodění, nové postavy, stále sympatický humor a to vše v luxusním pixarovském kabátku, který opět ukazuje, kdo je největší mistr animáků a i samotný minifilmek Lou, byl naprosto perfektní. Jsem rozhodně mega nadšený a doufám, že Bleskovy patálie jsou tímto ukončeny, jelikož by to byla hodně pěkná tečka. Já rozhodnu, kdy skončím se závoděním.

• 29.7.2017  21:11
    Baby Driver (2017)

Pořádná letní pecka, která má koule a zabaví vás na celé dvě hodinky. Hodně sympatické a hvězdné obsazení, okořeněno Wrightovým rukopisem a geniálními střihy do rytmu hudby, která byla po celý film vážně skvělá. Takhle nějak si představuju kvalitní film. Ansel mi vůbec nevadil a Babyho jsem mu věřil i se všemi jeho Ipody. Luxusní nářez, který je určitě třeba vidět! One more job and I'm done.

• 24.8.2017  21:39

Tak tohle byla luxusní krasojízda, která mě neskutečně bavila. Cruise v životní formě a feel Vlka z Wall street se hold nezapře. Příběh založený na pravdě, je nám servírován ve slušném tempu a co musím vyzdvihnout je práce s kamerou, která tomu celé dodává naprosto zajímavý šmrnc. Za mě rozhodně jedno velké překvapení a fanoušci Narcos si klidně můžou dát tuhle parádní "odbočku" a pozdravit samotného Pabla Escobara. My name is Barry Seal. Some of this shit really happened. It really did.

• 24.7.2017  23:12
    Dunkerk (2017)

Po třech letech je tady další film od mého nejoblíbenějšího režiséra, který jsem napjatě vyhlížel s každým trailerem a s mírnou skepsí, zda se mu povede své "nolanovství" převést i do takovéto tématiky. Obavy jsem po prvních 30 minutách mohl dát stranou, protože to co se strhne po prvním výstřelu, je naprostá fantazie a precizní práce vychytaná do nejposlednějšího detailu. Chris opět dokázal, že je prostě mistr svého řemesla a neodpustil si ani hrátky s časem, které do sebe ve finále nádherně zapadnou a vy si ten malý puzzlík, složíte s blížícím se koncem a rozhodně budete napjatí po celou dobu, ačkoliv vlastně nepřítele pořádně nikdy neuvidíte, což je neskutečný, že se takové napěti, dá vybudovat i takovým způsobem. Další velký faktor, který ovlivňuje tento zážitek, je samozřejmě mistr všech mistrů soundtracků - Hans Zimmer, který do toho buší v podstatě celou dobu a vaše uši si tento eargasm prostě budou vychutnávat až do konce ( moje nejoblíbenější z OST ). Mladí a neokoukaní herci nebyli vůbec na škodu, ale i samozřejmě ostřílení kabrňáci jako Hardy nebo Rylance, dokázali to co vždy. Jsem rozhodně unešen a řekl bych, že velkého adepta na film roku tady rozhodně máme. Teď už nezbývá než čekat, co nám mistr Nolan naservíruje příště a snad to bude brzy. "What is it, sir? What do you see?" "Home."

• 2.4.2017  00:04
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Překvapivě to bylo lepší než jsem čekal. Smlsnul jsem to v podstatě na jeden zátah, což se mi třeba u Luka Cage nestalo. Za mě rozhodně druhá nejlepší netflix-marvelárna, která mě navíc chytila a pustila až v závěrečných titulkách. Danny Rand je dost zajímavý charakter a bavilo mě se dovídat, jak přišel ke své moci a jak měl zajímavou minulost v Kchun-Lunu. Rozhodně tu máme i adeptku na nejvíc sexy sidekicka ( Collen Wing <3) a celkově to bylo prostě skvělý, ačkoliv kaňky se určo najdou ( mrkám na vás některé bojové scény!). Těším se na Defenders, jelikož až se dá parta dohromady , to se teprve začnou dít věc ! I'am Danny Rand and Iron Fist at the same time!

• 14.7.2017  19:50

Třetí pokračování padoucha už nemá takový drive jako první dva díly, ale pořád je tu slušná porce zábavy, ačkoliv už tam není tolik funny scén jako předtím - highlighty jsou určitě Mimoni ve vězení a talentová soutěž a to zrovna teď jsem chtěl, ať mají větší prostor, takže si budu muset počkat na pokračování jejich sólovky, která snad bude lepší než ta první. Záporák se povedl a 80tkový feel tomu rozhodně seděl. Kdybych to měl shrnout, tak to byla povedená záležitost a doufám, že už Grua a spol. nechají uzavřeného. Maximálně sequel o Druovi a jeho zločinecké kariéře! Trsnem si !

• 27.2.2017  14:38
    John Wick 2 (2017)

Jestli jsem byl z jedničky odvařenej , tak teď jsem minimálně dvakrát tolik. Naprostá vizuální senzace okořeněná luxusní a hodně brutální podívanou. Keanu si prostě jede svoje celé dvě hodiny a já tu čelist dával nahoru až při finálních titulkách. Jde vidět, že jeho tvrdá práce a píle se mu prostě vyplatila. Líbilo se mi vykreslení světa nájemných zabijáku a měl jsem z toho i trošku hitmanovský feel, což je jenom dobře a jde vidět že si s pokračováním tvůrci více pohráli a proto "dvojka" svého staršího bratříčka mírně zastiňuje. Nebojím se říct, že se jedná o jeden z nejlepších akčních filmů, co jsem kdy mohl vidět a rozhodně potřebuju chapter 3, protože John Wick se teď stane naprostým kultem a já už jsem mu naprosto propadl. You wanted me back... I'm back!

• 15.1.2018  18:23

Skvělý remake, který je přesně v duchu dnešní doby. Dost jsem se bavil a jsem hodně překvapen tím, že to dopadlo ve finále tak dobře, ačkoliv to zavánělo jen klasickým fiaskem. Zoology bitch!

• 25.9.2017  22:26

Po prvních recenzích a všemožných ohlasech, jsem prostě nemohl uvěřit, že by pokračování této partičky, bylo vážně tak špatné. A věřte, fakt není. Je to prostě typická Vaughnovina se vším všudy a já se opět utvrdil v tom, že on je prostě moje krevní skupina. Je to solidně ulítlé, hravé a má to všechno, co má správné pokračování mít a to i přesto, že se teď víc sází na budování charakterů. Perfektní obsazení vedlejších rolí, super rozšíření špionského univerza a trefný soundtrack! Já jsem mega nadšený a budu se modlit, ať je tahle série zakončena ještě jedním dílem! Manners maketh man

• 24.7.2017  23:17

Není to tak špatný, ale něco tomu prostě chybělo. Hiddleston to táhne ale to prostě nestačí, když konec filmu se dá vlastně odhadnout už před polovinou. Snad další Kongovi lapálie, dopadnou o chloupek líp. Hvězdu navíc rozhodně za vizuál, který je pastva pro oči. Is that a monkey?

• 21.5.2017  12:19

Všude se buď film chválil nebo se na něj plivalo a tak jsem to musel jít očíhnout na vlastní oči a ono to je vážně fakt neskutečná pecka!! Kulervoucí rozjezd vás pak po hlavě vrhne do děje a necháte se unášet až do finálních titulků. Ritchie prostě jede opět svůj klasický a jedinečný styl a je opět nekompromisní. Hunnam byl jako Artuš dost sympatický a do role mi i přes kritiku pasoval. Jude Law nemůže snad nikdy zklamat a jeho ztvárnění Vortigerna bylo famózní. Co je ale třeba snad nejvíc vyzdvihnout je naprosto epický a dokonalý soundtrack. Něco takového jsem už dlouho neslyšel a v uších mi to jede neustále ( odkaz ). Rozhodně jedno z největších filmových překvapení tohoto roku! You wanted the prophecy, this is your prophecy. The man who pulled sword from stone, behold, your born king!

• 19.3.2017  14:50

Bál jsem se abych se v kině nenudil, jelikož nejsem velkej fanda originálu, ale nakonec mě to bavilo víc než jsem čekal. Vizuálně nádherná podívaná, písničky byly fajn ( hlavně Gaston v hospodě a jeho refrén) a herecké obsazení podle mě sedlo tak jak se očekávalo. Na pohádkový sobotní večer v kine s dobrou spolecnosti je to podle mě ideální volba, jelikož sám bych si na to určitě nezašel. The master is not as terrible as he appears!

• 3.1.2018  18:49

Reese je prostě pořád skvělá ale mám malinko pocit, že jsem od této komedie čekal něco víc, než jsem dostal. Každopádně to stále nikoho neurazí a ta hodinka a půl rychle uteče. Maybe it’s fate that they met you.

• 14.2.2017  12:47

Čekal jsem fakt všechno, ale tohle jsem opravdu nečekal. Abych se takhle bavil u Lego filmu, který sice byl o mé nejoblíbenější komiksové postavě což naznačovalo super podívanou, tak tohle by mě fakt nenapadlo. Cílovka je podle mě tak pro 16+ a taky pro lidi, co se v DC univerzu nějak orientují , protože těch nárážek a gagů bylo fakt spoustu. Odkazy na ostatní batmanovské filmy taky potěšily a celkově jsem měl prostě z toho super pocit. Moc pěkné zpestření DC i Lego univerza a já musím smeknout nad tím, jak to bylo dokonale zpracováno. I saved the world again today. It was off the chain.

• 21.11.2017  22:32

Byl jsem k tomu mírně skeptický, ale jelikož spadám do jinýho hrníčku (respektivě takového, který DC filmy nehejtuje za každou cenu a je velký fanoušek), tak musím říct, že jsem nadšený víc než jsem čekal. Ano, jde vidět že se musela zkracovat stopáž a ano, jde taky vidět, že Whedon tam po sobě zanechal dost stop, ale i přesto to skvěle utíká, nepůsobí to úplně chaoticky a má to super atmosféru. Ezra Miller mě jako Flash absolutně dostal a jelikož toho seriálového sleduju už od úplných začátků, můžu s klidem říct, že ten filmový je podstatně lepší! Gal Gadot absolutně okouzlující a role ji prostě podle mě sedne dobře. Ben Affleck je pro mě pořádnej Batman a byl bych moc zklamán, kdyby od toho chtěl vážně utéct. Cyborg i Aquaman překvapili a já se prostě těším a tajně doufám, že tohle nebude konec DCEU v tomto podání. Potenciál to prostě má velkej, jen ho musí někdo pořádně uplatnit. Rozhodně se nenechat odradit žádnou kritikou a udělat si obrázek sám. I believe that an enemy is coming from far away. I'm looking for warriors, this stranger. Others like him. I'm building an alliance to defend us. It's very important that I see this man.

• 3.3.2017  22:49

Na rovinu můžu řict, že nejsem hardcore fanda X-menů, ale Wolverina miluju. První trailer s podkresem Johnnyho Cashe mě ale naprosto nadchnul a já věděl, že tento film bude opravdu něco. A on fakt byl. Nekompromisní surový a srdcervoucí zážitek o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Hugh Jackman se dokázal se svým druhým já, rozloučit jak se sluší a patří a za jeho ztvárnění Wolvieho mu patří nekonečný dík. Film vás na začátku chytne a nepustí a celou pouť zlomeného a nemocného Logana si užijete s grácií. Mimochodem Dafne Keen toho sice moc nenamluví ale to vše vynahrazuje jiným a více brutálním způsobem. A zapomenout se nesmí ani na Profesora X, jelikož jeho přítomnost, dodává celému filmu další emočně nabité pocity, které vyvrcholí v samotném závěru. A ano, nedá se tomu ani upřít ten "The Last of Us " feel. Rozhodně jedna z nejlepších komiksovek, co jsem mohl na vlastní oči vidět a nebál bych se jí zařadit vedle Temného Rytíře ( jako pár lidí a recenzí předemnou). Silný zážitek, který prostě musí každý vidět. Takhle se to dělá a snad se to i tak dělat bude! Nature made me a freak. Man made me a weapon. And God made it last too long.

• 22.4.2017  21:14
    Mimi šéf (2017)

Hodně povedený a nadprůměrný animák ale na konci jsem měl takový pocit, že se z toho námětu Mimi Šéfa dalo vydolovat malinko víc. Rozhodně jsem se ale v kině bavil a některé gagy byly fakt povedené. Hvězdičku navíc musím dát za ten moc příjemný a povedený soundtrack Hanse Zimmera. Příjemná podívaná! Sorry jako

• 25.5.2017  22:41

Hodně luxusní vizuální podívaná, ačkoliv první půlka filmu se dost vleče a Sparrow to nemůže celý táhnout sám přece. Druhá půlka už je ale skvělá krasojízda, která na konci uzavře jednu celou ságu ( tedy možná) a postava Salazara je taky dosti povedená a Bardem se s tím nemaže. Určitě lepší než čtvrtý díl a uvidíme, zda se s touhle "frančízou" ještě bude nějak manipulovat. Za zkouknutí v kině to ale určitě stojí! Find Jack Sparrow for me and relay a message, from Captain Salazar. Tell him: death will come straight for him. Will you say that to him, please?

• 11.7.2017  17:03

Mladý Peter Parker mě osobně teda vůbec nevadil ba naopak. Byla to hodně příjemná a svižná podívaná, která celou dobu pokukovala na to velké marvelovské univerzum do kterého se teď pomalu ale jistě připojuje i tento staronový hrdina. Downey klasicky jak největší frajer svůj čas využil na maximum a musím hlavně pochválit snad nejlepšího záporáka, kterého se podařilo Marvelu vyprodukovat ( hned po Lokim samozřejmě) a nemuseli jsme trpět dalšího nastavovaného frajera s plitkým motivem a vyplňujícím vyhrožováním, takže Michael Keaton ukázal své kvality i s něcím navíc. Scéna prvního setkání Spideyho a Vultura bez masky, byla vážně jedna z nejlepších. Za zmínku taky stojí skvělý soundtrack, který naprosto vystihuje tento young and fresh movie se vším všudy. Jsem zvědavý, jak se pavoučímu muži povede i nadále v rámci MCU. Za mě rozhodně jedna z těch top marvelovek ! Can't you just be a friendly neighborhood Spider-Man?

• 3.1.2018  18:42

Mé hodnocení asi hardcore fanoušci nebudou brát vůbec v potaz, jelikož je to můj první SW film, který jsem viděl. Ano je to tak, jelikož jsem celý život tuhle ságu hanil. Nakonec jsem teda "nasosal" lore formou internetu a diskuzí během pár dní a vyrazil do kina. A byl jsem překvapivě dost nadšený, nenudil jsem se ani minutu a prostě jsem se víc jak dvě hodiny neskutečně bavil. Proto teď tohle univerzum beru rozhodně na větší váhu, jelikož mě zaujalo víc než jsem čekal a jsem docela zvědavý, jakým směrem se to bude nadále ubírat. May the force be with you, always.

• 6.5.2017  06:38

Rozhodně už to nebude na vás působit tak svěžím dojmem jako jednička ale myslím si, že vás to stejně neskutečně uchvátí, protože to funguje minimálně stejně tak dobře. Ono taky, proč měnit něco co šlape jako hodinky že? Tenhle odlehčený komiksový nářez je prostě skvělá podívaná a každý tady dostane kousek od každého a dokonce i druhou kazetu Awesome mixu. Jedno z velkých soust si rozhodně pro sebe krade Drax a jeho nekorektní humor, který mě kolikrát brutálně rozsekal no a samozřejmě i malý cute Baby Groot, který už v úvodní scéně jede svoje "bomby". Ze Strážců se pomalu ale jistě stává silná součást MCU a já se nemůžu dočkat, až je uvidím zase příště. Jo a vydržte až do konce, potitulkových scén je tam vážně dosti! Viděno v kině i podruhé a tentokrát s dabingem a ten je rozhodně povedený! Are we really saving the galaxy, again?

• 27.2.2017  16:44
    Taboo (TV seriál) (2017)

Hodně povedená a atmosferická podívaná a tak trochu vlastně Hardyho one-man show, která z počátku kladla spoustu otázek a k nim žádné odpovědi, ale s blížícím se koncem gradovala do skvělého finále. Rozhodně se bude povídat o jednom z největších seriálových překvapení tohoto roku a to je teprve začátek! Snad vidina pokračování není uplně ztracená, jelikož já bych si další špinavý nášup rozhodně dal ! We are Americans

• 8.12.2017  11:26
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Asi jsem od toho čekal mnohem víc, jelikož rozhodně po posledním díle, necítím žádné vnitřní uspokojení. Ono, chápu že je složité v osmi dílech, dát stejný prostor všem, ale některé pasáže se vyloženě táhly a doslova mě nebavily. Daredevil je samozřejmě zlatý hřeb a opět byla radost ho sledovat v akci a Jessica byla taky moc fajn, ale zbytek týmu hrál bohužel druhé housle. V solovkách prostě vše šlape mnohem líp, ale i tak nemůžu říct, že jsem se celou dobu nudil. Nezbývá než doufat, že další týmové patálie dopadnou o dva levly líp! Nice ears. They are horns

• 5.12.2017  13:00
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Tak tohle byla teda neskutečná jízda. Netflixu se zase něco povedlo na jedničku. Absolutně strhující drama a v hlavní roli Frank Castle a.k.a Punisher. Byl jsem hodně zvědavý, jak se sólovka povede, jelikož jsem byl namlsaný z druhé řady Daredevila a ono to fakt ve všech směrech fungovalo skvěle. Všechny dějové linky měly spád, žádná se netáhla a já se nepřistihl ani jednou, že bych se nudil. Jon Bernthal se pro tuhle roli prostě narodil, jelikož mu prostě věříte každou emoci, každý pohled, každou záminku k dalšímu zabití. Důkaz toho, že se dá udělat i seriál bez zbytečného patosu a umělého natahování a dokonce o normálním smrtelníkovi, který si prošel peklem a zvládá se vypořádat s problémama, bez jakékoliv superschopnosti. Tenhle kousek budu muset zařadit hodně vysoko do mých top seriálů, protože jsem tomu absolutně podlehl a to nemluvím o naprosto eargasmovském soundtracku a hlavně tedy úvodní znělce! Pevně doufám, že pokud se podaří zkompletovat i další sérii, že bude minimálně tak dokonalá, jako ta první. One batch. Two batch. Penny and dime

• 26.10.2017  22:52

K Thorovi mám z Marvelu snad nejmenší sympatie a od toho filmu jsem nečekal prakticky nic, jen další část univerza. A ono to bylo nakonec fakt dobrý. Chápu, že se teď Marvel dal asi víc na tu stránku s humorem, ale jejich budovaní univerza, se teď hezky zpětně vyplací, protože se dá odkazovat na fakt spoustu událostí. Navíc, mělo to spád a super tempo, které zůstalo až do úplneho konce a já jsem teď vážně zvědavý, kam celé tohle směřuje. Myslím, že jedna z těch hodně lepší marvelovek a hvězdu navíc dávám prostě za to, jak to bylo skvěle pojato. Asgard is not a place, it's a people. And its people need your help.

• 20.9.2017  21:45
    To (2017)

Předlohy od Kinga mám hodně rád a tak jsem si nakonec nenechal ujít ani tuhle. Děj funguje skvěle a dokáže hodně povedeně vtáhnout, jelikož tahle parta dětí, vás prostě bude bavit celou dobu a casting se opravdu povedl na jedničku. Pennywise splnil účel, tak jak se čekalo, ale co mě na filmu zamrzelo bylo to, že jsem se nedozvěděl o něm mnohem víc, nějákou tu backstory, což se může napravit v pokračování. Celým film na mě působil feelem Stranger Things a o to víc jsem si to užil. Kniha mě rozhodně láká a nejspíš se do ní budu muset pustit, jelikož ten pocit, že teď hned chci vidět pokračování, je prostě moc silný! Do you need to be a virgin to see this fucking clown?

• 11.11.2017  18:49

Nečetl jsem předlohu a ani neviděl žádné ztvárnění předtím. O to víc, jsem byl vlastně překvapen. Skvělé herecké obsazení, Branagh jako "Herkules" naprosto skvělej a celé ty dvě hodinky utekly jako voda a obzvlášť, když jsem nevěděl, jak to vlastně celé dopadne. Jednu hvězdu navíc musím přidat, za pohlcující atmosféru během celého filmu! I see evil on this train.

• 19.6.2017  12:44
    Wonder Woman (2017)

Další koník ze stáje DC a tentokrát je to pořádný kousek! Ženské komiksové hrdinky beru jako příjemné zpestření univerza, takže se o ně ani nějak detailně nezajímám. Tento origin ale hodně mile překvapil a ukázal nám, že i to DCEU umí vyplodit zajímavý kousek po třech předešlých eskapádách. Gal Gadot je nádherná a je radost na ni v roli Diany pohledět, vážně castingová trefa do černého a to samé i Chris Pine, který jí zdatně sekunduje a dodává celému filmu potřebný šmrnc. Za mě hodně milé překvapení a snad se tak i povedou další snímky z této dílny! A nesmím ještě zapomenout to WW theme , které je prostě naprosto epické! ( theme) It's about what you believe. And I believe in love. Only love will truly save the world.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7