epicek

Epi Echo

okres Ostrava

• 2.6.2017  19:40
    Pixely (2015)

Hodně příjemná "sandlerovina", která měla skvělý nerdovský nádech a dokonce i rychle utekla. Pac-Man's a bad guy?

• 2.6.2017  19:37
    Smrt ve tmě (2016)

Hodně napínavá hororová nálož, která se vážně dala napětím krájet. Byl jsem navíc překvapen, jak to po všech stránkách fungovalo a i jak s tak malým obsazením se dá udělat skvělej film. Rozhodně jsem zvědavý na pokračování It's kind of messed up to rob a blind guy, isn't it?

• 2.6.2017  19:35
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Tento seriál je má srdcová záležitost :) jasně si drží první přícku mých TOP seriálů. Viděl jsem všechny řady 5x , a když se na to zpětně podívám znovu , pořád mě to baví . Parádní hlášky , atmosféra která by se dala krájet jelikož je to samé překvapení , perfektní herecké výkony od všech ! Postava Micheala Scofielda se mi zaryla mohutně do paměti jelikož tato postava má v sobě něco co jsem ještě u žádné neviděl :) Klaním se tvůrcum , že vymysleli takový geniální kousek ! Po osmi letech to byla s pátou sérií jedna velká nostalgická jízda a mé srdce opět zaplesalo. Skvělá práce. Prison Break bude vždy srdcovka, možná se jednou dočkáme i té 6. série Hey, fish

• 30.5.2017  11:40
    The 100 (TV seriál) (2014)

Vypadalo to celkem nevinně, ale stejně jsem do toho spadl jako vždy. Neskutečně grandiozní start, díky kterému jsem si vybudoval novou závislost. Po pár dnech bez civilizace a sfouknutí obou sérii najednou s navazující rozjetou třetí, jsem postupně našel fakt klenot. Tenhle seriál prostě funguje fakt skvěle a daří se mu být díl od dílu kvalitnější, což se dneska jen tak nevidí. Ačkoliv jsem měl místama pocit, že koukám na Lost 2.0, tak to byl vážně jenom pocit. Postavy zde působí uvěřitelně , jejich vývoj je jako na houpačce a je brilantně vykreslen a potom divákovi podán jak na stříbrném podnose. Děj udržuje stálé napětí a má pořád co nového nabídnout, včetně nečekaných zvratů. O tomhle by mělo být mnohem víc slyšet, jelikož si to zaslouží fakt pořádný ohlas ze všech stran! The 100 je prostě neskutečná pecka! Snad to taková pecka bude i nadále, jelikož čtvrtá série malinko lapala po dechu. Your fight is over

• 30.5.2017  11:39
    Arrow (TV seriál) (2012)

Během 4 dnů jsem zkouknul obě série a musím říct , že je to top :) nevadí mi , že to v něčem vykrádá Nolanova Batmana , ba naopak , to na tom nejvíc miluju. Horší je , že od poloviny třetí série to trošku začalo ztrácet tempo a stala se z toho jen výplň, ačkoliv finále bylo dost povedené. Co se týče 4.série , tak prvních 15 dílů bylo vážně mizerných a chvíli jsem i uvažoval, že se sledováním Arrowa přestanu, ale konec řady nabral ducha prvních dvou sérií a bylo to zase opět dost koukatelné. Pátá řada byla přesně taková jako druhá a tvůrci chytili druhý dech a seriál se kvalitativně zvedl tak o 150%. Snad tohle tempo nepoleví a Arrow bude důstojně pokračovat i nadále. My name is Oliver Queen. After five years in hell, I returned home with only one goal: to save my city. But my old approach wasn't enough, I had to become someone else. I had to become something else... I had to become The Green Arrow.

• 30.5.2017  11:37
    The Flash (TV seriál) (2014)

Tak jak se povedl Arrow, se povedl i Flash. Na to jak jsem k této postavě nenašel cestu, si ona našla cestu ke mě. Sympatický hlavní hrdina, neokoukané tváře, napínavý děj a absolutně skvělé hlášky. Neskutečně mě to překvapilo a navíc i neskutečně vtáhlo do víru děje. Snad to bude mít minimálně tolik sérií jako Arrow, tedy za předpokladu že kvalita neupadne, jak se stalo u pana Šípa. Druhá série opět nabídla několik neskutečných zvratů a dechberoucích epizod a nastavila laťku zase o něco výš. Zůstal jsem opět ohromen a se spadlou čelistí. Třetí série měla své slabší momenty, takže pár epizod působilo dost jako vata, ale finále opět navnadilo na další super jízdu, tak snad se to povede lípl ! My name is Barry Allen, and I am the fastest man alive. To the outside world, I'm an ordinary forensic scientist, but secretly, with the help of my friends at S.T.A.R. Labs, I fight crime and find other meta-humans like me. I hunted the man who killed my mother, but in doing so, I opened up our world to new threats. And I am the only one fast enough to stop them. I am... The Flash!

• 25.5.2017  22:41

Hodně luxusní vizuální podívaná, ačkoliv první půlka filmu se dost vleče a Sparrow to nemůže celý táhnout sám přece. Druhá půlka už je ale skvělá krasojízda, která na konci uzavře jednu celou ságu ( tedy možná) a postava Salazara je taky dosti povedená a Bardem se s tím nemaže. Určitě lepší než čtvrtý díl a uvidíme, zda se s touhle "frančízou" ještě bude nějak manipulovat. Za zkouknutí v kině to ale určitě stojí! Find Jack Sparrow for me and relay a message, from Captain Salazar. Tell him: death will come straight for him. Will you say that to him, please?

• 21.5.2017  12:19

Všude se buď film chválil nebo se na něj plivalo a tak jsem to musel jít očíhnout na vlastní oči a ono to je vážně fakt neskutečná pecka!! Kulervoucí rozjezd vás pak po hlavě vrhne do děje a necháte se unášet až do finálních titulků. Ritchie prostě jede opět svůj klasický a jedinečný styl a je opět nekompromisní. Hunnam byl jako Artuš dost sympatický a do role mi i přes kritiku pasoval. Jude Law nemůže snad nikdy zklamat a jeho ztvárnění Vortigerna bylo famózní. Co je ale třeba snad nejvíc vyzdvihnout je naprosto epický a dokonalý soundtrack. Něco takového jsem už dlouho neslyšel a v uších mi to jede neustále ( odkaz ). Rozhodně jedno z největších filmových překvapení tohoto roku! You wanted the prophecy, this is your prophecy. The man who pulled sword from stone, behold, your born king!

• 17.5.2017  20:37
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Sleduju TBBT už od počátku a musím říct jen jedno- každá epizoda mě dokáže něčím dostat , a to se dneska nedařímu uplně všem seriálům. Sám jsem zvědav co očekávát od dalších epizod, ale vím jistě, že zklamaný rozhodně nebudu! Smekám předevšema co se na tomhle podílejí a předem jim děkuju za další emocionální zážitky! Osmá série nastavila laťku sakra vysoko a já jsem strašne zvědavý, jaké nápady do těch minimálně dvou dalších chcou narvat. Co se týče deváté, stále mě bavila každým dalším dílem a vážně nechápu , jak je to možné. Desátá série ale ve většině epizod ztrácela už kouzlo a bylo to celé takové už vaření z vody. Málokdy se našel díl, který fakt pobavil a netvářil se nuceně. Doufám, že další úpadek už nebude tak znatelně vidět, jelikož by to akorát uškodilo tak skvělému a poctivě vybudovanému seriálu It all started with a Big Bang

• 17.5.2017  20:34
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Jako absolutně velký fanda Marvelu, nemůžu ani na tohle říct nic jiného než - skvěle pojatý seriál, který sbírá plusové body hlavně díky tomu, jak se propojuje s filmovým univerzem Marvelu. Celkově nechápu ty nízké ratingy na začátek druhé série , jelikož ta je minimálně o třídu výš než ta první. Nečekané zvraty, marvelácký humor a napínavý děj z toho děla jeden z mých nejoblibenějších seriálů. Taky tady jde krásně vidět to , jak Agenti zrajou jak víno a každá další epizoda je lepší než ta předchozí. Třetí série nabídla opět spoustu nečekaných zvratů a epické finále. Čtvrtá série měla slibný rozjezd hlavně díky Ghost Riderovi ale po zimní/jarní pauze, kdy došlo na alternativní linku to místy ztrácelo dech. Koncovka už ale byla typicky "shielďácká" a nezbývá opět, než jen čekat na další odpovědi v páté řadě. It's a magical place.

• 9.5.2017  09:55
    Rozpolcený (2016)

Hodně zajímavý počin, který se sice pomaličku rozjíždí ale o to lepší má dojezd. McAvoy předvádí neskutečnou one-man show a rozhodně jedno z jeho nejlepších vystoupení. Mrazivou atmosféru podtrhuje temný soundtrack a celý film tak působí jako celek hodně tajemně. Rozhodně stojí za zkouknutí. I've never seen a case like this before. Twenty three identities live in Kevin's body.

• 6.5.2017  06:38

Rozhodně už to nebude na vás působit tak svěžím dojmem jako jednička ale myslím si, že vás to stejně neskutečně uchvátí, protože to funguje minimálně stejně tak dobře. Ono taky, proč měnit něco co šlape jako hodinky že? Tenhle odlehčený komiksový nářez je prostě skvělá podívaná a každý tady dostane kousek od každého a dokonce i druhou kazetu Awesome mixu. Jedno z velkých soust si rozhodně pro sebe krade Drax a jeho nekorektní humor, který mě kolikrát brutálně rozsekal no a samozřejmě i malý cute Baby Groot, který už v úvodní scéně jede svoje "bomby". Ze Strážců se pomalu ale jistě stává silná součást MCU a já se nemůžu dočkat, až je uvidím zase příště. Jo a vydržte až do konce, potitulkových scén je tam vážně dosti! Viděno v kině i podruhé a tentokrát s dabingem a ten je rozhodně povedený! Are we really saving the galaxy, again?

• 28.4.2017  22:40
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Ani nevím, jak by se pořádně slovy dal vyjádřit tento dokonalý počin. Zkouknul jsem to snad v nejkratším možném termínu v podstatě na jeden zátah a celé se mi to dostalo pěkně pod kůži. Už po pilotním díle totiž na vás vykoukne tolik otazníků, že prostě budete chtít další část této dokonalé skládačky, které do sebe zapadá naprosto perfektně. Všechny postavy vám prostě přirostou k srdci a samotná Hannah vám bude díl po díle odkrývat své tajemství a vy se vcítíte do Claye a projdete si tuhle emocionální jízdu s ním a ta vás vyplivne až na samotném konci s pocitem, že vlastně nevíte co s životem. Vážně dokonalý příběh, který je dokonale ztvárněn a udrží vás 13 hodin napnuté. To všechno ještě navíc dobarvuje naprosto ušitý soundtrack na míru, který ve vás evokuje další a další pocity a umocní zážitek, který právě budete sledovat. Myslím, že mezi největší seriálové bomby roku 2017 se to určitě zařadí. Listen the tapes, Clay

• 22.4.2017  21:14
    Mimi šéf (2017)

Hodně povedený a nadprůměrný animák ale na konci jsem měl takový pocit, že se z toho námětu Mimi Šéfa dalo vydolovat malinko víc. Rozhodně jsem se ale v kině bavil a některé gagy byly fakt povedené. Hvězdičku navíc musím dát za ten moc příjemný a povedený soundtrack Hanse Zimmera. Příjemná podívaná! Sorry jako

• 20.4.2017  11:04
    Zpívej (2016)

Hodně milé překvapení! Moje skepse se vytratila po úvodní půlhodince a celou tuhle jízdu jsem si náramně užil. Takový Zootropolis skřížený se Superstar. Co musím hlavně vyzdvihnout je výběr songu, který byl vážně průřez všemi obdobími až po to dnešní. Příjemný animák ale určitě ne takový ze kterého budete odvařeni pokaždé, když si na něj vzpomenete. Has anyone seen my glass eye?

• 20.4.2017  11:01

Čekal jsem teda o dost víc od filmu, který se tváří jako čistokrevná komedie. Vleklý začátek a až někdy v půlce, kdy se rozjede velká párty to začne být trochu příjemné k podívání. Nevyužitý potenciál a nezachrání to ani božská Jennifer. Ještě, že jsem na to do toho kina v prosinci nešel. Hey, Santa! Wanna party?

• 14.4.2017  15:35

Dost nadprůměrná komedie, která nepotřebuje být úplně tupá a dokáže pobavit skoro na "úrovni". Franco je samozřejmě hlavní tahoun a pokaždé když se objevil na scéně, bylo postaráno o skvělou podívanou. Rozhodně milé překvapení! I mean, what in God's name is a double dicker?

• 14.4.2017  15:30

Naprosto skvělý thriller, který funguje ve všech směrech. Po první půlhodince jsem byl naprosto přikován a čekal na to, jak se to v samotném závěru vyvrbí. Gyllenhaal je prostě naprostá špica a filmy s ním mě dokážou vždy uchvátit a Amy Adams jako vždy bezchybná. Co ale musím vážně vyzdvihnout je styl vypravování, jelikož si s vám film hraje jako s loutkou a časové přechody jsou vážně skvěle udělané a nesmím ani zapomenout na hodně povedený soundtrack, který mě dost zaujal. Škoda jen, že jsem se k tomuto filmu dostal až teď a moc mu nevěřil, když se promítal v kině. Hodně silný zážitek. When someone loves you, you have to be careful with it!

• 8.4.2017  21:56

Ono to nebylo vůbec špatné, právě naopak. Ale jelikož jsem se do toho pustil hned po přečtení knihy, tak jsem z toho nebyl tak moc odvařený, jak by asi divák měl být. Herecké obsazení sedlo perfektně a Emily Blunt se své role zhostila na výbornou tak, aby to bylo uvěřitelné se vším všudy. Opačný postup by mi možná zážitek o tu jednu hvězdu umocnil. I need to remember.

• 7.4.2017  16:46

Strašně příjemná podíváná, která vygraduje v takový konec, který vás rozhodně nenechá chladným. Emilia Clarke do role Lou naprosto zapadla a budete ji celou dobu zbožňovat. Jedno oko určitě nezůstane suché! You are pretty much the only thing that makes me wanna get up in the morning.

• 5.4.2017  17:36
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Už od prvního dílu , jsem věděl že tohle bude čístá závislost a seriál, který budu milovat ze všech nejvíce, a ono se to fakt stalo. 8 let uteklo jako voda a já to pořád žeru, jak kdybych se toho nikdy nepřejedl. Herecké obsazení každému jak šité na míru, napětí, překvapivé momenty a dokonce i dechberoucí cliffhangery. Pořád se bavím a řekl bych, že i přes občasnou kritiku lidí pořád budu. Občas se samozřejmě hluché místa v některých dílech najdou, ale jakožto hardcore fanoušek celého TWD univerza , mě prostě nerozhodí a vlastně je pořádně ani nezaregistruju. Pokud si tenhle seriál pustíte co nejvíc k tělu, tak on už vás zaručeně nepustí! Jen to každoroční čekání na říjen, je hold vždy dlouhé ! Jo a zbožňuju Ricka Grimese. Maybe not today , maybe not tomorrow. But i will kill you. You are all practically already dead

• 5.4.2017  17:36
    Legends of Tomorrow (TV seriál) (2016)

Perfektně fungující DC jízda , která vám dá v podstatě vydechnout až závěrem první série. Chemie celého týmu Legend funguje přesně tak jak má a i přesto, že občas se najdou v ději hluché místa, je tento seriál fakt skvělý. Zdejší hodnocení by nemělo nikoho odradit od toho , dát tomu šanci. Druhá série se nesla v dost podobném duchu, kdy v polovině nabrala opět dech a v samotném závěru to bylo opět perfektní. In the future, my friends may not be heroes, but if we succeed, they will be remembered as legends.

• 2.4.2017  00:04
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Překvapivě to bylo lepší než jsem čekal. Smlsnul jsem to v podstatě na jeden zátah, což se mi třeba u Luka Cage nestalo. Za mě rozhodně druhá nejlepší netflix-marvelárna, která mě navíc chytila a pustila až v závěrečných titulkách. Danny Rand je dost zajímavý charakter a bavilo mě se dovídat, jak přišel ke své moci a jak měl zajímavou minulost v Kchun-Lunu. Rozhodně tu máme i adeptku na nejvíc sexy sidekicka ( Collen Wing <3) a celkově to bylo prostě skvělý, ačkoliv kaňky se určo najdou ( mrkám na vás některé bojové scény!). Těším se na Defenders, jelikož až se dá parta dohromady , to se teprve začnou dít věc ! I'am Danny Rand and Iron Fist at the same time!

• 19.3.2017  14:50

Bál jsem se abych se v kině nenudil, jelikož nejsem velkej fanda originálu, ale nakonec mě to bavilo víc než jsem čekal. Vizuálně nádherná podívaná, písničky byly fajn ( hlavně Gaston v hospodě a jeho refrén) a herecké obsazení podle mě sedlo tak jak se očekávalo. Na pohádkový sobotní večer v kine s dobrou spolecnosti je to podle mě ideální volba, jelikož sám bych si na to určitě nezašel. The master is not as terrible as he appears!

• 10.3.2017  15:38
    Luke Cage (TV seriál) (2016)

Ono to není vůbec špatný, ale hrozně se to táhne a celou dobu vám přijde, že se tam vlastně nic neděje. Mě trvalo dost dlouho , než jsem to dokoukal až do konce, spoustu kouskování,prostě nevtáhlo mě to tak, jako třeba JJ nebo DD. Problém není v samotném Lukeovi což o to, ale spíš v samotných záporacích. Cottonmouth byl jen taková vtipná postavička, která měla jen na hubě ale vlastně pořádné koule nikde a Diamondback zas neměl pořádný charakter. Některé díly se hlavně věnují spíš všem věcím okolo, než samotnému "Power manovi". O druhou sérii, mám mírné obavy ale doufám že zvládne dotáhnout ty nedostatky, které měla její předchůdkyně. I'm about sick of always having to buy new clothes.

• 3.3.2017  22:49

Na rovinu můžu řict, že nejsem hardcore fanda X-menů, ale Wolverina miluju. První trailer s podkresem Johnnyho Cashe mě ale naprosto nadchnul a já věděl, že tento film bude opravdu něco. A on fakt byl. Nekompromisní surový a srdcervoucí zážitek o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Hugh Jackman se dokázal se svým druhým já, rozloučit jak se sluší a patří a za jeho ztvárnění Wolvieho mu patří nekonečný dík. Film vás na začátku chytne a nepustí a celou pouť zlomeného a nemocného Logana si užijete s grácií. Mimochodem Dafne Keen toho sice moc nenamluví ale to vše vynahrazuje jiným a více brutálním způsobem. A zapomenout se nesmí ani na Profesora X, jelikož jeho přítomnost, dodává celému filmu další emočně nabité pocity, které vyvrcholí v samotném závěru. A ano, nedá se tomu ani upřít ten "The Last of Us " feel. Rozhodně jedna z nejlepších komiksovek, co jsem mohl na vlastní oči vidět a nebál bych se jí zařadit vedle Temného Rytíře ( jako pár lidí a recenzí předemnou). Silný zážitek, který prostě musí každý vidět. Takhle se to dělá a snad se to i tak dělat bude! Nature made me a freak. Man made me a weapon. And God made it last too long.

• 27.2.2017  16:44
    Taboo (TV seriál) (2017)

Hodně povedená a atmosferická podívaná a tak trochu vlastně Hardyho one-man show, která z počátku kladla spoustu otázek a k nim žádné odpovědi, ale s blížícím se koncem gradovala do skvělého finále. Rozhodně se bude povídat o jednom z největších seriálových překvapení tohoto roku a to je teprve začátek! Snad vidina pokračování není uplně ztracená, jelikož já bych si další špinavý nášup rozhodně dal ! We are Americans

• 27.2.2017  14:38
    John Wick 2 (2017)

Jestli jsem byl z jedničky odvařenej , tak teď jsem minimálně dvakrát tolik. Naprostá vizuální senzace okořeněná luxusní a hodně brutální podívanou. Keanu si prostě jede svoje celé dvě hodiny a já tu čelist dával nahoru až při finálních titulkách. Jde vidět, že jeho tvrdá práce a píle se mu prostě vyplatila. Líbilo se mi vykreslení světa nájemných zabijáku a měl jsem z toho i trošku hitmanovský feel, což je jenom dobře a jde vidět že si s pokračováním tvůrci více pohráli a proto "dvojka" svého staršího bratříčka mírně zastiňuje. Nebojím se říct, že se jedná o jeden z nejlepších akčních filmů, co jsem kdy mohl vidět a rozhodně potřebuju chapter 3, protože John Wick se teď stane naprostým kultem a já už jsem mu naprosto propadl. You wanted me back... I'm back!

• 23.2.2017  11:37
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Hodně kvalitní a rychlý rozjezd před finišem zpomaloval, ale i tak to byla super oddechová podívaná. Prostě klasický Prušinovsko-Kolečkovský výtvor ale jako vždy nezklamal a dokázal i zabavit ! Bude kaše?

• 14.2.2017  12:47

Čekal jsem fakt všechno, ale tohle jsem opravdu nečekal. Abych se takhle bavil u Lego filmu, který sice byl o mé nejoblíbenější komiksové postavě což naznačovalo super podívanou, tak tohle by mě fakt nenapadlo. Cílovka je podle mě tak pro 16+ a taky pro lidi, co se v DC univerzu nějak orientují , protože těch nárážek a gagů bylo fakt spoustu. Odkazy na ostatní batmanovské filmy taky potěšily a celkově jsem měl prostě z toho super pocit. Moc pěkné zpestření DC i Lego univerza a já musím smeknout nad tím, jak to bylo dokonale zpracováno. I saved the world again today. It was off the chain.