epicek

epicek

Epi Echo

okres Ostrava

21 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 9.5.2017  09:55
  Rozpolcený (2016)
  ****

  Hodně zajímavý počin, který se sice pomaličku rozjíždí ale o to lepší má dojezd. McAvoy předvádí neskutečnou one-man show a rozhodně jedno z jeho nejlepších vystoupení. Mrazivou atmosféru podtrhuje temný soundtrack a celý film tak působí jako celek hodně tajemně. Rozhodně stojí za zkouknutí. I've never seen a case like this before. Twenty three identities live in Kevin's body.

  • 6.5.2017  06:38

  Rozhodně už to nebude na vás působit tak svěžím dojmem jako jednička ale myslím si, že vás to stejně neskutečně uchvátí, protože to funguje minimálně stejně tak dobře. Ono taky, proč měnit něco co šlape jako hodinky že? Tenhle odlehčený komiksový nářez je prostě skvělá podívaná a každý tady dostane kousek od každého a dokonce i druhou kazetu Awesome mixu. Jedno z velkých soust si rozhodně pro sebe krade Drax a jeho nekorektní humor, který mě kolikrát brutálně rozsekal no a samozřejmě i malý cute Baby Groot, který už v úvodní scéně jede svoje "bomby". Ze Strážců se pomalu ale jistě stává silná součást MCU a já se nemůžu dočkat, až je uvidím zase příště. Jo a vydržte až do konce, potitulkových scén je tam vážně dosti! Viděno v kině i podruhé a tentokrát s dabingem a ten je rozhodně povedený! Are we really saving the galaxy, again?

  • 28.4.2017  22:40
  13 Reasons Why (TV seriál) (2017)
  ****

  Ani nevím, jak by se pořádně slovy dal vyjádřit tento dokonalý počin. Zkouknul jsem to snad v nejkratším možném termínu v podstatě na jeden zátah a celé se mi to dostalo pěkně pod kůži. Už po pilotním díle totiž na vás vykoukne tolik otazníků, že prostě budete chtít další část této dokonalé skládačky, které do sebe zapadá naprosto perfektně. Všechny postavy vám prostě přirostou k srdci a samotná Hannah vám bude díl po díle odkrývat své tajemství a vy se vcítíte do Claye a projdete si tuhle emocionální jízdu s ním a ta vás vyplivne až na samotném konci s pocitem, že vlastně nevíte co s životem. Vážně dokonalý příběh, který je dokonale ztvárněn a udrží vás 13 hodin napnuté. To všechno ještě navíc dobarvuje naprosto ušitý soundtrack na míru, který ve vás evokuje další a další pocity a umocní zážitek, který právě budete sledovat. Myslím, že mezi největší seriálové bomby roku 2017 se to určitě zařadí. Listen the tapes, Clay

  • 22.4.2017  21:14
  Mimi šéf (2017)
  ***

  Hodně povedený a nadprůměrný animák ale na konci jsem měl takový pocit, že se z toho námětu Mimi Šéfa dalo vydolovat malinko víc. Rozhodně jsem se ale v kině bavil a některé gagy byly fakt povedené. Hvězdičku navíc musím dát za ten moc příjemný a povedený soundtrack Hanse Zimmera. Příjemná podívaná! Sorry jako

  • 20.4.2017  11:04
  Zpívej (2016)
  ****

  Hodně milé překvapení! Moje skepse se vytratila po úvodní půlhodince a celou tuhle jízdu jsem si náramně užil. Takový Zootropolis skřížený se Superstar. Co musím hlavně vyzdvihnout je výběr songu, který byl vážně průřez všemi obdobími až po to dnešní. Příjemný animák ale určitě ne takový ze kterého budete odvařeni pokaždé, když si na něj vzpomenete. Has anyone seen my glass eye?

  • 20.4.2017  11:01

  Čekal jsem teda o dost víc od filmu, který se tváří jako čistokrevná komedie. Vleklý začátek a až někdy v půlce, kdy se rozjede velká párty to začne být trochu příjemné k podívání. Nevyužitý potenciál a nezachrání to ani božská Jennifer. Ještě, že jsem na to do toho kina v prosinci nešel. Hey, Santa! Wanna party?

  • 14.4.2017  15:35

  Dost nadprůměrná komedie, která nepotřebuje být úplně tupá a dokáže pobavit skoro na "úrovni". Franco je samozřejmě hlavní tahoun a pokaždé když se objevil na scéně, bylo postaráno o skvělou podívanou. Rozhodně milé překvapení! I mean, what in God's name is a double dicker?

  • 14.4.2017  15:30

  Naprosto skvělý thriller, který funguje ve všech směrech. Po první půlhodince jsem byl naprosto přikován a čekal na to, jak se to v samotném závěru vyvrbí. Gyllenhaal je prostě naprostá špica a filmy s ním mě dokážou vždy uchvátit a Amy Adams jako vždy bezchybná. Co ale musím vážně vyzdvihnout je styl vypravování, jelikož si s vám film hraje jako s loutkou a časové přechody jsou vážně skvěle udělané a nesmím ani zapomenout na hodně povedený soundtrack, který mě dost zaujal. Škoda jen, že jsem se k tomuto filmu dostal až teď a moc mu nevěřil, když se promítal v kině. Hodně silný zážitek. When someone loves you, you have to be careful with it!

  • 8.4.2017  21:56

  Ono to nebylo vůbec špatné, právě naopak. Ale jelikož jsem se do toho pustil hned po přečtení knihy, tak jsem z toho nebyl tak moc odvařený, jak by asi divák měl být. Herecké obsazení sedlo perfektně a Emily Blunt se své role zhostila na výbornou tak, aby to bylo uvěřitelné se vším všudy. Opačný postup by mi možná zážitek o tu jednu hvězdu umocnil. I need to remember.

  • 7.4.2017  16:46

  Strašně příjemná podíváná, která vygraduje v takový konec, který vás rozhodně nenechá chladným. Emilia Clarke do role Lou naprosto zapadla a budete ji celou dobu zbožňovat. Jedno oko určitě nezůstane suché! You are pretty much the only thing that makes me wanna get up in the morning.

  • 5.4.2017  17:36
  Živí mrtví (TV seriál) (2010)
  *****

  Už od prvního dílu , jsem věděl že tohle bude čístá závislost a seriál, který budu milovat ze všech nejvíce, a ono se to fakt stalo. 8 let uteklo jako voda a já to pořád žeru, jak kdybych se toho nikdy nepřejedl. Herecké obsazení každému jak šité na míru, napětí, překvapivé momenty a dokonce i dechberoucí cliffhangery. Pořád se bavím a řekl bych, že i přes občasnou kritiku lidí pořád budu. Občas se samozřejmě hluché místa v některých dílech najdou, ale jakožto hardcore fanoušek celého TWD univerza , mě prostě nerozhodí a vlastně je pořádně ani nezaregistruju. Pokud si tenhle seriál pustíte co nejvíc k tělu, tak on už vás zaručeně nepustí! Jen to každoroční čekání na říjen, je hold vždy dlouhé ! Jo a zbožňuju Ricka Grimese. Maybe not today , maybe not tomorrow. But i will kill you. You are all practically already dead

  • 5.4.2017  17:36
  Legends of Tomorrow (TV seriál) (2016)
  ***

  Perfektně fungující DC jízda , která vám dá v podstatě vydechnout až závěrem první série. Chemie celého týmu Legend funguje přesně tak jak má a i přesto, že občas se najdou v ději hluché místa, je tento seriál fakt skvělý. Zdejší hodnocení by nemělo nikoho odradit od toho , dát tomu šanci. Druhá série se nesla v dost podobném duchu, kdy v polovině nabrala opět dech a v samotném závěru to bylo opět perfektní. In the future, my friends may not be heroes, but if we succeed, they will be remembered as legends.

  • 2.4.2017  00:04
  Iron Fist (TV seriál) (2017)
  ***

  Překvapivě to bylo lepší než jsem čekal. Smlsnul jsem to v podstatě na jeden zátah, což se mi třeba u Luka Cage nestalo. Za mě rozhodně druhá nejlepší netflix-marvelárna, která mě navíc chytila a pustila až v závěrečných titulkách. Danny Rand je dost zajímavý charakter a bavilo mě se dovídat, jak přišel ke své moci a jak měl zajímavou minulost v Kchun-Lunu. Rozhodně tu máme i adeptku na nejvíc sexy sidekicka ( Collen Wing <3) a celkově to bylo prostě skvělý, ačkoliv kaňky se určo najdou ( mrkám na vás některé bojové scény!). Těším se na Defenders, jelikož až se dá parta dohromady , to se teprve začnou dít věc ! I'am Danny Rand and Iron Fist at the same time!

  • 19.3.2017  14:50

  Bál jsem se abych se v kině nenudil, jelikož nejsem velkej fanda originálu, ale nakonec mě to bavilo víc než jsem čekal. Vizuálně nádherná podívaná, písničky byly fajn ( hlavně Gaston v hospodě a jeho refrén) a herecké obsazení podle mě sedlo tak jak se očekávalo. Na pohádkový sobotní večer v kine s dobrou spolecnosti je to podle mě ideální volba, jelikož sám bych si na to určitě nezašel. The master is not as terrible as he appears!

  • 10.3.2017  15:38
  Luke Cage (TV seriál) (2016)
  ****

  Ono to není vůbec špatný, ale hrozně se to táhne a celou dobu vám přijde, že se tam vlastně nic neděje. Mě trvalo dost dlouho , než jsem to dokoukal až do konce, spoustu kouskování,prostě nevtáhlo mě to tak, jako třeba JJ nebo DD. Problém není v samotném Lukeovi což o to, ale spíš v samotných záporacích. Cottonmouth byl jen taková vtipná postavička, která měla jen na hubě ale vlastně pořádné koule nikde a Diamondback zas neměl pořádný charakter. Některé díly se hlavně věnují spíš všem věcím okolo, než samotnému "Power manovi". O druhou sérii, mám mírné obavy ale doufám že zvládne dotáhnout ty nedostatky, které měla její předchůdkyně. I'm about sick of always having to buy new clothes.

  • 3.3.2017  22:49

  Na rovinu můžu řict, že nejsem hardcore fanda X-menů, ale Wolverina miluju. První trailer s podkresem Johnnyho Cashe mě ale naprosto nadchnul a já věděl, že tento film bude opravdu něco. A on fakt byl. Nekompromisní surový a srdcervoucí zážitek o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Hugh Jackman se dokázal se svým druhým já, rozloučit jak se sluší a patří a za jeho ztvárnění Wolvieho mu patří nekonečný dík. Film vás na začátku chytne a nepustí a celou pouť zlomeného a nemocného Logana si užijete s grácií. Mimochodem Dafne Keen toho sice moc nenamluví ale to vše vynahrazuje jiným a více brutálním způsobem. A zapomenout se nesmí ani na Profesora X, jelikož jeho přítomnost, dodává celému filmu další emočně nabité pocity, které vyvrcholí v samotném závěru. A ano, nedá se tomu ani upřít ten "The Last of Us " feel. Rozhodně jedna z nejlepších komiksovek, co jsem mohl na vlastní oči vidět a nebál bych se jí zařadit vedle Temného Rytíře ( jako pár lidí a recenzí předemnou). Silný zážitek, který prostě musí každý vidět. Takhle se to dělá a snad se to i tak dělat bude! Nature made me a freak. Man made me a weapon. And God made it last too long.

  • 27.2.2017  16:44
  Taboo (TV seriál) (2017)
  *****

  Hodně povedená a atmosferická podívaná a tak trochu vlastně Hardyho one-man show, která z počátku kladla spoustu otázek a k nim žádné odpovědi, ale s blížícím se koncem gradovala do skvělého finále. Rozhodně se bude povídat o jednom z největších seriálových překvapení tohoto roku a to je teprve začátek! Snad vidina pokračování není uplně ztracená, jelikož já bych si další špinavý nášup rozhodně dal ! We are Americans

  • 27.2.2017  14:38
  John Wick 2 (2017)
  *****

  Jestli jsem byl z jedničky odvařenej , tak teď jsem minimálně dvakrát tolik. Naprostá vizuální senzace okořeněná luxusní a hodně brutální podívanou. Keanu si prostě jede svoje celé dvě hodiny a já tu čelist dával nahoru až při finálních titulkách. Jde vidět, že jeho tvrdá práce a píle se mu prostě vyplatila. Líbilo se mi vykreslení světa nájemných zabijáku a měl jsem z toho i trošku hitmanovský feel, což je jenom dobře a jde vidět že si s pokračováním tvůrci více pohráli a proto "dvojka" svého staršího bratříčka mírně zastiňuje. Nebojím se říct, že se jedná o jeden z nejlepších akčních filmů, co jsem kdy mohl vidět a rozhodně potřebuju chapter 3, protože John Wick se teď stane naprostým kultem a já už jsem mu naprosto propadl. You wanted me back... I'm back!

  • 23.2.2017  11:37
  Trpaslík (TV seriál) (2016)
  ****

  Hodně kvalitní a rychlý rozjezd před finišem zpomaloval, ale i tak to byla super oddechová podívaná. Prostě klasický Prušinovsko-Kolečkovský výtvor ale jako vždy nezklamal a dokázal i zabavit ! Bude kaše?

  • 14.2.2017  12:47

  Čekal jsem fakt všechno, ale tohle jsem opravdu nečekal. Abych se takhle bavil u Lego filmu, který sice byl o mé nejoblíbenější komiksové postavě což naznačovalo super podívanou, tak tohle by mě fakt nenapadlo. Cílovka je podle mě tak pro 16+ a taky pro lidi, co se v DC univerzu nějak orientují , protože těch nárážek a gagů bylo fakt spoustu. Odkazy na ostatní batmanovské filmy taky potěšily a celkově jsem měl prostě z toho super pocit. Moc pěkné zpestření DC i Lego univerza a já musím smeknout nad tím, jak to bylo dokonale zpracováno. I saved the world again today. It was off the chain.

  • 22.1.2017  00:03
  Pustina (TV seriál) (2016)
  *****

  Nejlepší seriál co mohl u nás vzniknout? Za mě bez debat ano!! Nejen, že si to na nic nehraje ale Pustina ani nemá k tomu žádný důvod. Je nám servírovaná přesně taková, jaká je. Prvotřídní herecké výkony všech herců, naprosto temná a depresivní atmosféra a poutavý příběh, který vás udrží napnuté až do úplného konce. Zhltnul jsem to v podstatě na jeden nádech, protože to ani jinak nešlo. Prostě True Detective v českém prostředí. Jsem neskutečně nadšen a ještě dlouho budu , děkuji za tento seriálový masterpiece, který jen tak něco netrumfne! Ten vám za to nestojí!

  • 16.1.2017  10:34
  Pasažéři (2016)
  ****

  Hodně podařené scifi se sympatickou hlavní dvojicí, které vám tak neskutečně rychle uteče, jelikož vás atmosféra Avalonu a Prattových lapalií (později pak samozřejmě i od Jennifer) naprosto pohltí. Pokud teda pominete to , že konec je víceméně předvídatelný a určitě vám nohy nepodrazí, tak si to užijete stejně jako já. Vypíchnout je taky třeba hodně pěkný soundtrack, který navodil patřičnou atmosféru a samozřejmě ústřední píseň v podání Imagine Dragons. Hodně milé překvapení! You can't get so hung up on where you'd rather be, that you forget to make the most of where you are.

  • 29.12.2016  18:53

  Pro mě to teda bylo lepší než jsem čekal a rozhodně z toho necítím takový fail, jak se všude píše. Jakožto hardcore fanda AC série , bych tento film přirovnal k jeho prvnímu dílu, kdy se věci teprve začaly dávat do pohybu. Ano , je pravda že děje s Aguilarem mohlo být o dost víc, jelikož tato doba nabízí spoustu možností, ale i to málo které nám byla naservírovano mi vystačilo k tomu, abych měl z filmu dobrý pocit a navíc Fassbender se hlavní role zhostil dokonale a jeho postava byla uvěřitelná ve všech směrech a co se týče soundtracku, tak ten byl také milé překvapení. Rozhodně se ale film netrefí všem do vkusu, což je pochopitelné. Jednu hvězdu navíc přidávám, protože to je moje Assassínské přesvědčení.( Kecám, prostě proto že jsem zaujatý fanoušek!) We work in the dark to serve the light. We are assassins.

  • 8.12.2016  17:09
  Westworld (TV seriál) (2016)
  *****

  Nolanovci to prostě mají v krvi a Jonathan to opět ukázal. Naprosto dokonalý seriál ve všech směrech, který vám po každé epizodě přihodí do placu dalších 20 otázek na které jen marně budete hledat odpověď , pokud si nepustíte další část. Celková myšlenka Westworldu mě naprosto fascinovala a hltal jsem každé sousto z parku i mimo něj a navíc když si vzpomenu kolikrát jsem jen koukal s otevřenou pusou a absolutně nepobíral to , co se zrovna odehrávalo. Nabité herecké obsazení a dokonale šitý soundtrack z dílny Ramina Djawadiho( Má oblíbená část <3) tomu prostě dávají jen pomyslnou třešničku na celém tomhle dortu. HBO opět vsadilo na dobrou kartu a já se nemůžu dočkat toho , co nás čeká po takové náloži ve druhé sérii. Jednoznačně jedna z nejlepších novinek tohoto roku! I understand now. This world doesn’t belong to them, it belongs to us.

  • 6.12.2016  13:05

  Naprostá spanilá jízda, která vás prostě pohltí a vyplivne až na samotném konci, kdy běží závěrečné titulky a vy si vážně uvědomíte, že se to vážně takhle stalo i ve skutečnosti. Mel Gibson tohle zvládl dokonale a zmíněné kýče a patosy mi rozhodně celkový zážitek nezkazily. Melancholický začátek, který podkresluje všechny charaktery se v polovině změní na syrovou a nekompromisní válečnou podívanou. Andrew Garfield si střihl životní roli a nedokážu si představit, že by to ještě někdy trumfl. Takových válečných filmů je v dnešní době hrozně málo, ale když už se nějáký objeví, tak prostě bere dech. Tento snímek mi v hlavě utkví si myslím ještě hodně dlouho. Lord, help me get one more!

  • 30.11.2016  12:33

  Hodně příjemná a roztomilá podívaná, která mě nenudila ba naopak dosti bavila. Rozhodně to není letošní nejlepší animák, ale skvělý nadprůměr rozhodně. Potěšily i easter eggy na ostatní filmy z dílny Illumination. Dalšímu pokračování se určitě nebráním! Na solar , na solar !

  • 17.11.2016  10:53

  Bylo to vážně doslova kouzelné a já byl v podstatě očarován tím, jak to všechno krásně fungovalo ty jo! Když jsem se dozvěděl, že se bude točit tento prequel k Harry Potterovi, přiznám že mírně skeptický jsem být musel, ale po včerejším půlnočním zážitku musím uznat, že hodně zbytečně. Vrátit se do světa J.K.Rowlingové po 5 letech, byl opět nevšední zážitek! Herecké obsazení se mi zdálo naprosto bez chybičky a to na všech frontách. Co mě potěšilo byl samotný děj, který suprově odsýpal a neměl jsem ani chvíli pocit, že bych se nudil. Za zmínku stojí i naprosto úžasný soundtrack (odkaz), který si mě získal už před samotným filmem. Rozhodně bezchybná úvodní část do celé této budoucí ságy a mě nezbývá než se těšit na druhý díl ! So you're the guy with the case full of monsters, huh?

  • 14.11.2016  13:29
  Příchozí (2016)
  *****

  Naprosto fenomenální podívaná! Jak si totiž začnete pak skládat jednotlivé střípky dohromady , dojde vám ta hloubka a podstata celého filmu a ta vás tak neskutečně rozebere na miniaturní kousíčky, že to budete vstřebávat ještě hodně dlouho. Tenhle film si vůbec na nic nehraje a proto působí tak přirozeně lidsky. Amy Adams totálně dechberoucí a věříte jí každou projevenou emoci. Takových inteligentních sci-fi už se moc nedělá a o to víc jsem rád, že jsem jedno takové zrovna mohl vidět. Pro mě rozhodně aspirant na film tohoto roku! What is your purpose?

  • 10.11.2016  19:38

  Nemastná a neslaná komedie , která vážně stojí za jedno zhlédnutí. Není tu ani jeden světlý okamžik na který by se dalo nějak extra vzpomínat. Chytrý se z hloupé otázky poučí více, než hlupák z chytré odpovědi.

  • 10.11.2016  19:35

  Vůbec to není špatné tak, jak říká zdejší hodnocení. Ano, občas je to "vaření z vody", ale celkový dojem z tohoto filmu je vícemeně pozitivní. Ano sice spoustu humorných momentů převažuje nad klišé momenty, ale i tak je to oddechová podívaná. Rozhodně smysluplné pokračování ! Nazdárek savci !

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace