hmyzovrah

hmyzovrah

Jan Krutohrdlorez

okres Přerov
Skladnik a milovnik filmu:-)

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.9.2019  01:17
    Banshee (TV seriál) (2013)

Sex, násilí, sex a zase násílí. V tomto městečku plným násilníků, dealerů, vrahounků, mafiánů, nácků, pobožných retardů a krvelačných indiánů, se snaží rádoby šerif udržovat pořádek, i když von to vlastně ani šerif není. Jestli čekáte romanticky srance, jsou i tady, ale ňak mi to tu moc nevadilo, protože atmoška tohoto seriálu je tady výborná a stále narůstající, sérii od série. S krví se taky moc nešetřilo a tak vznokli tohle! Prostě lahůdka pro ty co milují násilí a sex!

• 8.9.2019  15:11
    Policejní akademie (TV seriál) (1997)

Tyto tři hvězdy dávám jen za první díl, kterej byl skvělej, ale bohužel ostatní díli byli býdné, nezajímavé a stále se opakující.

• 1.9.2019  15:31

Romantická sra*ka.

• 1.9.2019  15:29

Asi jedinej film, co hodnotím pěti hvězdama. Vězeňský kontext tomu prospěl.

• 1.9.2019  15:24
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

O Narutovi toho bylo napsáno dost a pro mne je to jasných pět hvězd. Jen škoda tolikati Filerů. Doufám jen v jedno, že by mohli natočit seriál o Madarovi, či jiných záporácích.

• 10.8.2019  14:25

Donatelo měl ksicht jako popelnice. Jinak průměrný film. Samozřejmě sem fandil trhačovi :-)

• 10.8.2019  12:45

Proč je pro mne lepší druhej díl, než první? Je na to jednoduchá odpověď, jsou to prostě větší jatka. Ano bitevních scén je více, než v jedničce. Dále musím podotknout, kolik filmů ukazuje lodní bitvy? Minimum. Je tu i absence romantických sraček, takže pro mne také prst nahoru. Samozřejmě tu nechybí ani pořádní nabušenci, šak ruku na srdce, chlap bez svalu, je jako ženská bez koz! Sice je to podánu v duchu fantasy a komixu, ale to vůbec nevadí a ano člověk by řekl, že to nemá příběh, ale hledejte příběh ve válečném fantasy, v takym filmu ho prostě nechcete a musím říct, že je to jeden z mála filmů, co mě takzvaně relativně uspokojil. No a pokud strácím motivaci, si pořádně zabušit, tak si pustím tento snímek a už zase jedu bench, mrtvej tah atd. jako pominutej. Pokud se jedná o charisma hlavního hrdiny, tak já jsem bohužel člověk, co chharisma nevidí, takže je mi jedno, jestli je tu Butler, či Stapleton. Já byl spokojen s oběma a ani by neslušelo, kdyby hrál dva odlišné borce podobnej tip člověk, přece Sparta a Athény nejsou to samo.. Jen jednu věc bych vytknul, já velice často fandím záporákům, ale dporné Evě Green jsem fandit prostě nemohl a její prsa, tak hnusný prsa se vidí u hereček málo kdy..

• 7.8.2019  12:37
    Dredd (2012)

Tak tohle je úlet od začátku až do konce. Takovy poldy bychom potřebovali, popravy distributorů drog rovnou na ulici, to by odpudilo dealery a policie by neprohrávala boj proti drogám, mariánce apod. Prostě bez slitování. Ale teď zpátky k filmu. Přímočarej akční děj, Karl Urban herec 5ti hvězd, komixově založenej film v postapokalyptické budoucnosti, zasažené do jednoho Megaměsta, kde se zločin vymkl kontrole.

• 3.8.2019  23:29

Statečné srdce jsem poprve viděl v roce 96 a pak ještě třikrát běhěm pěti let. V tomto období bych hodnotil 4 až 5 hvězd. Jenže jak čas ubíhá, už se mi Statečné Srdce jeví jako průměrný film, se spoustou nudných a zbytečných dialogů. Dvou zamilovaných příběhů. Také hraje v hodnocení fakt, že jsem viděl dokumenty o Williamu W. a musím dodat, že tohle nemá téměř nic společného s historií. I když jsou tam kostýmy fakt skvělé, tak vypadají úplně jinak, než v dokumentech. Dokonce ani Skotové tolik nenosili kilty, jak se ukazuje ve filmu. Ani ty válečné scény se takhle neudály a navíc Wallace neměl takové vzdělání, ale co mi zněho uděláme vzdělaného borce, ať to do filmu zapadá. Mel Gibson zahrál roli výborně, ale jeho postava byla zcela nezajímavá a fandil jsem Anglánům.

• 26.7.2019  12:19
    Kód Navajo (2002)

Já jsem kurva dobrej mariňák. Aneb Nicolas Cage kuchá Japončíky se vší elegancí a nádechem svištících kulek. Indiánská zápletka je zcela nezáživná, ale prostě tenhle válečnej film patří ktomu nejlepšímu své doby.

• 21.7.2019  17:49

Tenhle filmek si pustím, když se chci odreagovat. Je to takový sarkastický, ukázkami protkaný, bojový filmek s legrační zápletkou a je o rozdílech Číny a Japonska, jak v boji, tak i v kultuře. Vsadím se, že tohle je klasika Čínské kinematografie. Souboje jsou výborné a člověk se i zasměje. Pokud se jedná o příběh, tak ten tu moc nehledejte, celej film je jen jedno velké nedorozumění. Ale i přesto jsem musel hodnotit plným počtem. Tenhle film budete milovat, nebo nenáviďet.

• 28.6.2019  23:35
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Humor, postavy, klasika, šílenství, bazukojdy a posádka se v prach obrací. Britové to zkrátka umějí a jak to tak vypadá umět i budou.

• 22.6.2019  23:32

Zatím nejslabší díl.

• 21.6.2019  01:12

Tohle je úlet a troufám si říci, že nejlepší film s Melem Gibsonem v hlavní roli. Hltal jsem to jako malej a ejhle hltám to i dnes. Příběh se odehrává v poušti, kde jsou již pozůstatky civilizace, která se rozpadala již v prvním díle. Jednotlivé skupiny bojují o ropu, vodu a Mel je prostě jejich jediná šance. Psycjopati a vrazi všude kam se podíváš v postapo světě, kterej tě vtáhne a nepustí. Ale i přes tohle všechno tomu něco málo chybí.

• 21.6.2019  01:04

Bohužel dnes už nudné a staré, ale aspoň tento film proslavil Mela Gibsona.

• 21.6.2019  00:59

Psychopati, šílenci, Max, postapo, demolice.. Tenhle film má jak se říká všech pět p. Dějem se nezabívejte, tady jde jen o přežití.

• 11.6.2019  22:00

Tohle jsem nečekal, brutální hudba, brutální atmoška, lidi nakusy a bažináč se pro mne stal nejlepším postavou v komixech vůbec. Takhle by se měl chovat správenj badass! Trhat lidi na kusy. To mě tak vzalo, až su ztoho vzrušenej!

• 10.6.2019  15:11
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Na české poměry dobrý seriál, podle mého i trošec reálně vyobrazený :-) Samozřejmě se jedná o komedii se spoustou prekérních situací.

• 9.6.2019  01:41

Bohužel tento film nabídl více klišé momentů, než kterýkoliv jiný. Pokud se jedná o příběh, ženy si přijdou na své. A bohužel i Americká stupidita se projevuje i v tomto filmu, kdy Americký voják rozseká ze začátku několik Japonských samurajů. Tomuhle jsem se fakt hodně zasmál. Samuraje považuji za jedny z nejlepších bojovníků, učili se od malička bojovým praktikám a pak přijde jeden alkoholik a začne je zabíjet. Takej Nesmysl se hodí možná tak do Fantasy. Další u mě hraje roli Tom Cruise, kterého zrovna moc nemusím, ale již se opakuji, ženy si přijdou o5 na své. Dokonce na mě film ani nepůsobil jako velkofilm a celej bych ho pojal úplně jinak.

• 8.6.2019  16:21

Tento film bohužel sráží jeho tupý příběh. Buď tam neměl být žadný a byl by to rize válečný film, nebo měl bejt jako Pearl Harbor a na své by si přišly ženy.

• 4.6.2019  23:46
    Swamp Thing - Pilot (E01) (epizoda) (2019)

Tak to vezmeme hned od podlahy. Tady nečekejte žádná herecká esa, dialogy jsou strašné. Já vím, teď jsem pár lidí asik odpudil, ale pak přichází na řadu triky, bažina, trošec hororového žánru a to už je jiná! To už jsem hltal a hltal a ve výsledku, se těším na další díly. Musím taky zahrnout tu eufórii, vidět tento kult po dvaceti letech, kdy jsem poprve jako dítě viděl bažináče.

• 2.6.2019  00:40
    John Wick 3 (2019)

Film ala: Jak zabít člověka na milion a jeden způsob. Téměř neustálá řežba, ukousnuté mužské genitálie, zlomenej vaz o knihu atd. atd. Takže prostě nářez nevhodný pro citlivky a jasné zlepšení od předchozích dílů. Je tam i bohužel pár vtipných scének, který bohužel už dávají snad všude. No a závěr taky cool.

• 2.6.2019  00:28
    Syn temnoty (2019)

Šel jsem do kina bez očekávání, jakožto na průměrný snímek a dočkal jsem se skvělého superman-hororu. Bylo to strašidelné, mělo to dobré efekty a kluk se uměl opravdu vyřádit na všechny způsoby, no a ten konec byl fenomenální. Takhle bych zakončoval mnohem více filmů a i Avangerům, by slušelo podobné finále stímto záporákem. Doufám v pokračování ve větším měřítku.

• 26.5.2019  19:35
    Forrest Gump (1994)

Výborné momenty střídají nudné. půl filmu bych ohodnotil 5ti hvězdamy, půl zase jednou. A troufám si říct, že tyhle filmy o mentálcích hodnotí hodně lidí lépe, než by mělo.. jen se stačí podívat kolik jich v první desítce je.. Ale musím uznat, že tenhle je jediný, který jsem viděl dvakrát a Tom Hanks je dobrej herec.

• 26.5.2019  19:26
    Kmotr (1972)

Film plný patosu, Italské nudy, žádné atmosféry, nudných dialogů a jen jedné dobré postavy, která je hned na začátku postřelena. Zub času patrný a jednu hvězdu dávám za Marlon Branda.

• 17.5.2019  21:56

Bohužel pád na dno.

• 17.5.2019  21:54

Úžasné pokračování, sice slabší, než první díl, ale pořád svěží a prostě tahle posádka je klasa!

• 17.5.2019  21:51
    Star Trek (2009)

Za svůj život jsem byl 2* v Praze a v roce 2009 jsem tam náhodou byl a dávali Star Trek, tak poďme na Star Trek! Jsem spontáně zvolal! Kamarád řekl: "Klidně!" kamarádka: "Na to? Si děláš prču ne?" Po desetiminutovém překecávání bylo jasno a po odchodu z kina zazněla tato slova: "Fantastické,, supr, úžasné." A tak naše trio odešlo uchváceno a já tento film zařadil, mezi 10 nej filmů. Prostě akce, vesmirný koráby, fantastická posádka včele s Kirkem a Spockem. ZáporákRomunal, takže spokojenost a návrat ke Star treku jak se sluší a patří. Vizuální orgie a destrukce, tohle scifi podle mého už nikdy nic nepřekona a já prostě hodnotím za 6, eee 5 hvězd, ale je to málo..

• 28.4.2019  22:05

U Marvelovek je to jako na houpčce, jednou dobrý film, podruhé žalostný. Tenhle spadá do té první kategorie. Hlavní hrdina je sympaťák a ohýbaní reality je mnohem víc cool, než sra*i na košťatech ala Homo Trotl a dokonce tu není ani ten sračkopál. Dr. strange je také nejduležitější postava celého universa, protože to on našel jedinou realitu, jak zvítězit nad Thanosem. A navíc je to trochu jiné, než ostatní Marvelovky v tom, že on se musel své schopnosti učit, kdežto zbytek Marvel hrdinů přišly ke schopnostem náhodně, nebo si udělali obleky, či se "zdrogovali". Cumberbatch, také prokazuje svůj herecký talent, který je podle mého nejlepší z celého Avangers universa.

• 28.4.2019  21:48
    Ant-Man a Wasp (2018)

Bohužel tento film považuji za nejhorší Marvelovku. Humor strašnej, Ant-man nudnej a o Wasp ani nemluvě. Co se děje týče, byl tak plýtký, že se to nedá ani nazvat dějem Popravdě, když se rodiče dívali na Esmeraldu, tak i ta byla záživnější, než tento film.

<< předchozí 1 2 3 4