Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Drama
  • Krimi

Obsahy (10)

Gary and his Demons (2018) (TV seriál)

Zatížen cejchem Vyvoleného, profesionální lovec démonů Gary bojuje za asistence kolegů bez pochopení pro jeho vyčerpávající životní úděl nejen s pekelnými silami, ale i depresí, každodenní rutinou a zodpovědností, o kterou se nikoho neprosil.

Černý motýl (2017)

Když osamělý scenárista Paul (Antonio Banderas) nabídne nocleh tuláku Jackovi (Jonathan Rhys Meyers), netuší, že jeho poklidný život má nabrat nečekaný obrat. Kolem cizince je totiž příliš divných věcí a Paul jej začne podezírat, že by mohl být sériovým vrahem, po kterém pátrá policie. Jack se chová čím dál agresivněji a Paul se brzy stane rukojmím ve vlastním domě, nucen pokračovat v psaní posledního díla, při němž vyplouvají na světlo tajemství obou nesourodých mužů.

The Professor and the Madman (2019)

Adaptace románu Simona Winchestera vypráví skutečný příběh profesora Jamese Murraye (Mel Gibson), který se v roce 1857 pustil do jednoho z nejambicióznějších projektů v historii – kompilace Oxfordského slovníku angličtiny. Přitom si začal dopisovat s americkým chirurgem a veteránem z občanské války Dr. W.C. Minorem (Sean Penn), který do svazku přispěl více než deseti tisíci příspěvky. Když se ale po několika odmítnutých návrzích, aby ho přijel navštívit do Oxfordu, vydá Murray přítele hledat, zjistí, že kromě geniálního jazykovědce má co dělat také se šíleným vrahem, hospitalizovaným v Broadmoorském ústavu pro choromyslné.

Death House (2017)

Když během prohlídky tajné podzemní věznice dojde k výpadku proudu, agenti Toria Boon (Cortney Palm) a Jae Novak (Cody Longo) skončí v ohrožení života ze strany armády uprchlých trestanců. Jedinou nadějí na cestu ven je sestup do nejnižšího patra, přezdívaného Peklo, jež obývá tzv. Pět ďáblů – nejhorších zabijáků, potenciálně vládnoucích nadpřirozenými schopnostmi. Pouze oni jim teď ale mohou pomoci přežít.

The Gathering (2019)

O halloweenské noci svede ďábel v očistci dohromady hororové legendy H.P. Lovecrafta, Edgara Allana Poea, Brama Stokera a Mary Shelley, aby se podělili o své nenapsané příběhy. Kdo poví nejlepší, tomu bude dovoleno očistec navždy opustit.

The Far Cry Experience (2012) (TV seriál)

Herní vývojář a vydavatel Ubisoft na podporu svého titulu "Far Cry 3" najal herce Christophera Mintz-Plasse, aby v epizodickém dokumentu divákům předvedl, jak přežít na tropickém ostrově. Odborník na slovo vzatý se s faunou a flórou víceméně vypořádá, v mrzuté situaci se ale ocitne ve chvíli, kdy narazí na tamní piráty a padne do rukou jejich psychopatického vůdce Vaase Monteneggra.

Bite Me (2010) (TV seriál)

A prý že videohry nikdy nikomu nepomohly. Řekněte to Jeffovi, Mikovi a Gregovi, třem pařanům, kteří za nejlepší způsob trávení volného času považují sezení před televizí s xboxovým ovladačem v rukou a kosení stovek oživlých mrtvol. Když ale venku vypukne skutečná nákaza a zombies přestanou požírat lidi jenom na obrazovkách, jsou to právě oni, kteří musí začít jednat a využít všechny schopnosti, jimž se za léta hraní naučili, aby zachránili přátele, rozmlátili hlavy co nejvíce mrtvolám a odvrátili apokalypsu jako takovou.

Legend of Neil, The (2008) (TV seriál)

Neil byl snad největší smolař. Vyhodili ho z práce, odhalil nevěru přítelkyně a nakonec zjistil, že vlastně nikdy nic nedotáhl do konce. Rozhodl se tedy alespoň k dohrání videohry The Legend of Zelda. Po pár pivech mu však víla ze hry přišla natolik přitažlivá, že se neudržel a začal ukájet své potřeby, přičemž sám sebe přiškrtil kabelem od ovladače a nějakým záhadným způsobem byl přenesen do herního světa. Od té chvíle začíná Neilova hrdinská cesta plná utrpení, bolesti, sprostých slov, zapomnětlivých starců, ohavných záporáků a pořádně drsného humoru.

Chad Vader (2006) (TV seriál)

Představte si, že jedete na kole, přepadnete přes svodidla a skutálíte se s kopce přímo do kráteru sopky. Většina lidí by nejspíš zemřela. Chad Vader má ale štěstí, protože jeho poněkud známější bratr mu poslal oblek, jenž Chada udržuje naživu. Náš hrdina však není ani tak ukrutný sithský lord, jako spíše vedoucí denní směny v obchodním domě, kde se teprve začnou dít věci!

Bright Falls (2010) (TV seriál)

Unikátní projekt, prequel k videohře Alan Wake. Šestidílná minisérie je zdarma ke zhlédnutí na internetu a divákovi nastíní osud novináře Jakea, který do horského městečka přijíždí ještě před samotným hrdinou hry.

Reklama

Reklama

Reklama