alisa.upir

Nizozemsko
freedom princess

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 3.2.2021  08:15

Takhle blbě na sílu tlačený feministický téma se sem vyloženě nehoděj.

• 2.2.2021  08:14
    Božena (TV seriál) (2021)

První polovina minisérie vyloženě nudí, scénář by potřeboval hodně upravit (např. postava Evy Josífkové, ta je vyloženě nepovedená). Ale jinak aspoň dobře vystižené to, že umělcův život musí být plný rozporuplných pocitů, jinak se nedá z čeho tvořit. Aneb jak se oběť domácího násilí první českou spisovatelkou stala.

• 2.2.2021  08:09
    Božena - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2021)

Nevím proč se lidem Geislerová nelíbí, za mě to byl nelepší díl téhle minisérie.

• 1.2.2021  11:36
    Božena - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2021)

Už mi teda začíná lézt na nervy i ta hudba, čím víc se opakuje, tím víc je jasné, že se k tomu nehodí.

• 1.2.2021  09:35
    Božena - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2021)

Sexuální scény mi v žaludku neleží, zas jako nebudeme se přetvařovat, že Božena byla netknutá se čtyřma dětma na krku. Za to ale se to vleče pomalu jak smrad, a ještě jsou ty dialogy často dost trapně napsaný. Člověk si to ale v tom ČT přehrávači nemůže ani pustit rychlejc. Určitě se to dalo natočit líp, promeškaná šance.

• 30.1.2021  09:17

Asi nejvíc wtf a nejpoutavější pilot, co jsem zatím kdy viděla.

• 26.1.2021  05:11

Čím víc stand up komiků vidím, tím víc mě přestávají bavit. Vybírají si podobný témata, takže kdybych podobný vtipy slyšela poprvé, je to super, takhle mě to moc nebavilo.

• 20.1.2021  12:24

Tady bych klidně dala těch hvězdiček deset. Jsem asi zaujatá, jelikož jsem taky právník a v zahraničí pořád bojuju s předsudkama o tom, že mám diplom z postkomunistický země. A proto nemůžu X a Y. Takže holt takovejhle životopisnej film o Ruth, která broke the glass ceiling, jsem strašně obulela :-D A ráda ho uvidím ještě stopadesátkrát!

• 15.1.2021  09:47

Jo, je to občas trapný a některý poznámky jsou nevhodný, třeba to Dempsey a Makepeacová (kdo pod 35 let vůbec ví, kdo to je? natož aby o tom mluvilo malý dítě, omg). Když to ale člověk srovná s tím ostatním, na co se normálně v česky namluvený televizi dá koukat, patří to rozhodně k tomu lepšímu.

• 9.1.2021  07:28

Australani a jejích málem povedená rasová čistka...Jeden feel good movie ty jejich zvěrstva na Aborigincích nespraví, ale je to krok správným směrem.

• 9.1.2021  05:18

Tak hvězdně osázený film. že se divím, že jsem o něm do teď nevěděla. Ale líbilo se mi, jak jsou jednotlivé příběhy propletené. Jediný rušivý element byla Taylor Swift, ale přičítám to nedostatku zkušeností s hraním. Milá věc.

• 27.12.2020  12:42

Debbie a její “on-line obchod” je top :D

• 27.12.2020  12:38
    Shameless - NSFW (S06E06) (epizoda) (2016)

Frank jako cancer concierge je genialni :D

• 17.12.2020  03:55

Nuda. Na to aby to bylo drama, by tam nějaký napětí muselo být. Ale všichni víme, ze byl atentát, a taky víme, ze Netflix si čím dal tim víc vymýšlí. Pokud si někdo mysli, ze Diana se s Charlesem takhle potkala, tak by si měl nejdřív progooglovat internet. Zatím nejhorší začátek série ze všech.

• 14.12.2020  12:23
    Virgin River - Série 2 (série) (2020)

Melodramatický a občas nudně pomalý.

• 10.12.2020  12:26

Autoři scéňáře by se fakt měli zamyslet, co to je za pomstu, když si užívá u moře? A už mě ty uměle nastavovaný komplikace Týna X Janek nebaví, je to děsně průhledný kam se ten děj ubírá. Nejdřív ona n chce, pak on nechce, pak zas ona ne, pak ona si to rozmyslí, ale on zas už ne... začíná to být trapný

• 10.12.2020  10:42

Mě je fakt jedno, jestli se má někdo oslovovat “she” nebo “they”, jestli je důležitý cpát to do Star Treku, je otázka druhá. Co mi ale na tomhle dílu a celým tom “contemporary” vydání Discovery vyloženě sere, že ty dialogy nedávám smysl, děj je strašně nesouvislej, tady tisíc let pokroku vysvětlíme za dvě věty, ale za to budeme mít dvou minutový záběry na objímání stromu, a postavy jsou taky nekonzistentní. Strašná macho pilotka při útoku na jinou loď má uprostřed nepřátelský zóny čas na to starat se, jaké má pocity její spolu cestující, a dávat mu trapnou rádoby motivační řeč, která se do toho rozhovoru ale vůbec nehodí. A celou dobu se vůbec nedává kam letí. A při tom tam na ní střílí všechno okolo... Absolutní propadák, kdyby na tom nebyla cedulce Star Trek, nikdo na to nekouká. Já jsem zvědavá, jak hluboko ještě tahle frančíza může klesnout. Tohle nemá obdoby.

• 10.12.2020  10:07

no co tohle bylo za sr**u, to nepochopím. Star trek: telenovela. Tak přesně by se to mělo jmenovat, nic jinýho to není. Dva díly to už vypadalo, že se to trochu zlepší, ale ne, dávno ztracená matka, slzavý údolí, jsem tak nejistá, sex, drama... úplně stejný jak svého času Esmeralda. Odpad.

• 8.11.2020  09:49

Tohle proste není Star Trek - určitě by podřízený vysvětloval kapitánovi, co to je ten leadership.

• 1.11.2020  03:15

no já nevím, situování star fleet academy vedle Golden gate mostu mi přijde velmi trapný. A vůbec celá ta epizoda má strašně uspěchanou zápletku, ten konflikt mezi Zemí a Titanem je úplně nesmyslnej, ještě trapnější je jak to vyřešili dvěma větama... celkově dialogy hodně váznou, teda myslím tím, že je to spíš jen snůška krátkejch jednovětejch narážek. super, že na vizuálních efektech se nešetří, ještě by ale taky mohli část rozpočtu dát někomu, kdo umí napsat dialogy. Tahle trapnost by si neměla říkat Star Trek...

• 31.10.2020  09:45

“now I have an official government document stating my party kicked ass” Lesley je prostě Lesley 😂

• 31.10.2020  09:44

April jako Ronova asistentka nemá chybu 😂

• 27.10.2020  03:53

Úplně největší klišé s hrdinama, co mají speciální schopnosti.

• 26.10.2020  13:58

Je zajímavý tady číst komentáře ostatních uživatelů, kteří očividně snědli všechnu chytrost světa a to jim dává právo soudit ostatní lidi. Jinak k filmu - pro mě je naprosto nepochopitelné, jak někdo dokáže odhodit veškerou lidskost, a provést něco takového, jako je v tomhle dokumentu, a pak se jeste odmítá postavit čelem k té realitě. Co proste vede k tomu, ze člověk odhodí veškerý sociální normy a rozhodne se svoji bezvychodnou situaci řešit takhle? (Za normálních okolnosti by se to určitě dalo řešit rozvodem, ale proč se ten člověk rozhodl jinak?) A navíc teda - I když už bylo jasné, že stráví život ve vězení, tak mu trvalo 2 roky, než se postavil pravdě tváří v tvář. Tahle neschopnost nést odpovědnost za svoje číny je asi největší prohřešek, se kterým se lidi musí naučit vypořádat, jinak se jako společnost nikam dál nepohneme.

• 24.10.2020  13:42

Taková milá klasika, co zahřeje na srdci. Dobře napsané dialogy, se kterýma jsem se aspoň já dost ztotožnila :D jak kdyby někdo poslouchal rozhovory u nás doma a pak z toho napsal film :D a ten Kevinův francouzský akcent se krásně poslouchá. No prostě must watch again

• 23.10.2020  13:45

Taktika scénáristů “budeme záhadně referovat k technologiím a událostem, ale nic vám - divákům - nevysvětlíme”, už mě u tohohle seriálu fakt nebaví. Star trek je sci-fi a ne mysteriózní drama. Jestli bylo cílem diváka nechat napnutého, tak to dělají blbě už třetí řadu. Nechápu, že pořád ještě to můžou vydávat za Star Trek, omg...

• 22.10.2020  12:02

Tohle je přesně ten film, který si zapnete v pátek večer, s kýblem zmrzliny v ruce, když si chcete u něčeho pobrečet. Velmi povedené.

• 21.10.2020  12:02
    Slunečná (TV seriál) (2020)

V záplavě novodobé trapné české produkce je tenhle seriál sympatickou změnou. Je to česká oddechová romantická komedie, a tak to člověk musí brát. V rámci svého žánru je to aktuálně to nejkoukatelnější, co se na obrazovkách dá najít. Dokonce mě to zaujalo na tolik, že se každý týden těším na nové díly. Neberte to tak vážně a uleví se vám :-)

• 20.10.2020  12:55

Pomalu to vypadá, že se z toho stává spíš Star Wars... Což mě je relativně jedno, ale měli by si uvědomit, pod kterou frančízou tohle pouštěj do světa... Bylo to spíš o dobrodružstvích MB, o tom jak statečná dívka vesmír zachránila, omg, tolik záběrů na její útrpný výraz mě fakt nebavilo. A taky teda se úplně netěším na to, jak budeme asi i v příštích dílech koukat jak její kámoš zachraňuje zvířátka.... A kde vlastně ta Discovery je?

• 20.10.2020  05:29

Zase jedna kvalitní klasika, naprosto podhodnocená “odborníky” na ČSFD...

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8