StB: Přísně tajné! - 1968 (2022) (epizoda)

Zverstvo .. inak sa udalosti okolo tohto roku nedajú nazvať. A po tých pár epizódach na úrovni hovien je táto taká, čo má konečne opätovne informačnú váhu ..

StB: Přísně tajné! - Nástup rozvědky (2022) (epizoda) odpad!

Tak vám touto epizódou "z minulosti" ktorá dôkazmi nedokáže nič preukázať a taktiež sa vezie len na vlne polemiky, pekne zajebalo. Samozrejme, nedalo sa neodpustiť si ukázať ruského atašé uplácača s pecto eurami, dohabaného jak nejaký kolotočár z Ostravy. Riadna ostuda ..

StB: Přísně tajné! - Velký bratr tě vidí (2022) (epizoda)

Big Brother po sovietsky, akurát že táto epizóda je ďaleko viac o špinení, než predkladaní relevantných dôkazov. Celé mi to oproti predošlým epizódam prišlo ako čistá fabulácia ..

StB: Přísně tajné! - Církev (ne)zlomená (2022) (epizoda)

Nepochybne najväčším omylom komunistov, bolo prenasledovanie všetkého a najmä každého čo mal nejakú spojitosť s cirkvou či vierou ako takou .. prakticky spáchali HaraKiri.

StB: Přísně tajné! - Zneužitá justice (2022) (epizoda)

Všetko dôležité už povedal “Arsenal83”, akurát by som chcel dodať, že my to snáď máme predurčené byť národom, ktorý budú všetci permanentne znásilňovať a to najmä preto, lebo stále sa na vrchných pozíciách dokážu nájsť takí, ktorí bez morálnych základov vidia len svoje vlastné záujmy, pričom na obyčajných ľudí úplne jebú ..

Hranice (2022) (TV film)

Prakticky ide o dokument, ktorý sa venuje zločinom spáchaným na hraniciach v časoch, kedy bola pre mnohých emigrácia jedinou možnosťou pre lepšiu budúcnosť. Dokument je prakticky plne inscenačný, takmer bez akejkoľvek autenticity, keď teda neberieme výpovede či ojedinelé foto zábery. Každopádne, toto sa ale dalo čakať a zároveň musím dodať, že námetovo i vďaka kvalitnému spracovaniu baví ..