Realmond

okres Litoměřice

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.8.2019  22:52

Tohle že je komedie? Tak to ani náhodou, nudný, nezaživný a hlavně nevtipný příběh. Nechápu označení komedie. Navíc scéna s posedem totálně okopírovaná z Homolků. Je to spíš takové nepovedené nudné drama, postavy se chovají totálně zmatečně a nelogicky a celý film postrádá jakýkoliv celek. I těch 77 minut, tady bylo ukrutně dlouhých a to znamená, že je prostě něco špatně.

• 19.4.2019  10:34
    Děda (2016)

Tenhle film není špatný, ale je takový zmatený, jednak je tam hlavní dějová linka kolem dětí a jejich dědy a pak tam jsou prostřihy na záběry které poukazují na tradice na Valašsku, které jsou samozřejmě zajímavé, alě někdy trochu otravné. Spíš by se hodili uplně do jiného filmu, který by byl čistě o tradicích. Takhle to působí dost zmateně. Podle mě za to může spoustu režisérů, jako kdyby každý chtěl dělat trochu jiný film a pak z toho vzniklo tohle. Zajímavé jsou i scény s Bolkem Polívkou. Celý film by měl být taky kratší, protože 112 min. je na tenhle film až dost.

• 26.6.2017  09:47

Ty 3 hvězdičky jsou za hereckou elitu a pohodovou letní atmosféru, kterou komedie nabízí. Jinak je to opravdu až moc bláznivé a zvláštně pojaté.

• 12.2.2017  20:30

Jasně že je to slabší než první díl, ale je jasný že to nemůže být srovnatelný jako před 22 lety, když se natáčel první díl. Je jiná doba, herci zestárli, ale i tak si myslím že to důstojně drží laťku vysoko. Bolek je prostě borec a opět zde exceluje. :-)

• 30.1.2017  22:57

Krásná pohádka, s neuvěřitelně pohodovou pohádkovou atmosférou, také moc pěkně udělané kulisy.

• 3.9.2016  21:31
    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990)

Dokonalá, legendární a nezapomenutelná soutěž.

• 17.8.2016  21:04
    Jetelín (TV seriál) (2016)

1 hvezdička za mého oblíbence Ríšu Genzera :-) :-D

• 1.8.2016  00:00

Ondra Vetchý, který se zde opravdu vyřádil tuhle komedii posunuje ještě na vyšší level, je to sice bláznivý, ale zároveň i vtipný a má to spád.

• 29.4.2016  22:04
    Jack a obři (2013)

Perfektně zpracovaný film o obrech a pěkný poutavý příběh. Ty obři se jim opravdu moc povedli, až mi to chvilkama připomínalo Pána Prstenů.

• 23.3.2016  20:36
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Vladimír Čech byl jen jeden, ale myslím že Marek Vašut je za něj poměrně kvalitní náhrada. Hlavně je super že tahle legendární soutěž je zpět.

• 21.3.2016  23:44

Tato komedie, je vlastně hrozně zajímavý úkaz české kinematografie, herecký výkon hlavního hrdiny (což je tedy velmi zajímavý úkaz už sám o sobě) je tak kostrbatý až je vlastně hrozně autentický a svým způsobem zajímavý, spolu s ním i dalších kolegů jeho z řad převážně neherců. Herci v tomto filmu nasadili klasickou laťku. Celý film působí odlehčeně, vtipně a autenticky, což myslím že byl i záměr. Takže vlastně všechno dopadlo jak mělo.

• 28.4.2015  16:04

Perfektní komedie s perfektním Funesem v roli která mu opět výborně sedne.

• 25.6.2014  23:07

Mnohem lepší a vtipnější než první díl :-D

• 4.2.2014  12:47

Bolka Polívku mám hodně rád, ale tenhle film byl jaksi nekoukatelný...

• 8.12.2013  22:27
    Revival (2013)

Perfektní herecké výkony především Richarda Genzera, Bolka Polívky a Karla Heřmánka, poměrně dobře napsaný scénář o velkém comebacku jedné rockové skupiny, film není až tak úplně komedie, ale určitě stojí za zkouknutí.

• 1.10.2013  22:53
    Babovřesky (2013)

Zdaleka ne tak vtipné jako Slunce, seno a navíc ještě zbytečné dlouhé a zároveň dost nudné, na takhle dlouhý film jen tak málo vtipných scén je ve filmu který se řadí mezi komedie problém. Čekal jsem od toho víc a hlavně větší zábavu.

• 26.10.2012  15:41
    Buřtcajk (TV pořad) (2012)

Zdenda Izer to je mistr ve svém oboru, nejlepší vypravěc vtipů kterýho máme a jeho novej pořad rozhodně stojí za to. Izera sem měl vždy rád a vždy se na něj rád kouknu. Konečně je mistr Izer zase zpátky v TV. Jen tak dál Zdendo. :-)

• 26.5.2012  20:29

Jedna z nejlepších Bondovek.

• 31.3.2012  22:14

Zajimavý film z krásného prostředí Vysokých Tater, pan Donutil zde ukázal že je opravdu pan herec.

• 26.11.2011  20:56
    Český slavík Mattoni 2011 (TV pořad) (2011)

Proč to "moderuje" Bouček? Proč to nemoderuje někdo opravdu vtipnej? Třeba Honza Kraus. :-D

• 24.10.2011  19:41

Rowan Atkinson jako James Bond, tak tohle je něco, akce a hlavně dokolanej Atkinsonův humor, je fakt výborná kombinace. :-D

• 10.9.2011  21:17
    Trumfy Miroslava Donutila (TV pořad) (2011)

Parádní Talk-show Miroslava Donutila a s jeho prvním hostem Bolkem Polívkou to bylo opravdu výborný. Tyhle dva k sobě prostě patřej. Míroslav Donutil prostě umí dělat Talk-show a jeho humor mi fakt sedí.

• 16.8.2011  13:19
    Partička (TV pořad) (2011)

Je to super improvizační pořad, přesně něco takového tady chybělo. Suchoš, Geňa, Ondra a Igor dokazují že jsou mistři v improvizaci. Jen tak dál chlapi.

• 10.4.2011  20:35
    Máš minutu! (TV pořad) (2011)

Genzer a Suchánek jsou moji oblíbenci a tahle soutěž má opravdu zajímavé úkoly.

• 17.3.2011  10:17

Jedna z těch lepších nových českch komedií v čele se vždy perfektním Bolkem Polívkou.

• 17.3.2011  10:08
    Vysoká hra (TV pořad) (2011)

Tahle hra je postavena na zajímavé koncepci, ale vzhledem k poměrně dost různorodým a ve většině případech i náročným otázkam jde i to aby soutěžící moc nevyhrál. Ale je to dobrá zábava u které se dozvíte plno nových věcí.

• 15.3.2011  12:05
    Mr. GS (TV pořad) (2008)

Třikrát jsem byl přímo v divadle Metro a celý divadlo se tam válelo smíchy, je to prostě dokonalá Talk Show kde jde hlavně o srandu kterou tam dělá tahle perfektní dvojice Genzer a Suchánek.

• 20.2.2011  15:04
    5. element (TV pořad) (2005)

Nejlepší pořad co je na óčku.

• 8.2.2011  23:08
    Air Marshal (2003)

Film kde sem přesně věděl krok po kroku co se stane a taky se to přesně stalo, to ani nemá význam se na takovej film koukat.

• 30.1.2011  22:47

Co to vlastně mělo znamenat? Hrozně nudný, utahaný scénář kde se za celých ukrutně dlouhých 120 min. nic převratnýho až na nějaký houkání a vábení neděje. Mezi kvalitními českými herci Lábusem, Hanzlíkem a Zedníčkem se objevujou herci (neherci), kde jejich prkenné výstupy kazí, už tak zkažený dojem z nekonečný nudy. Čekal jsem od toho víc.

<< předchozí 1 2 3 4