Realmond

okres Litoměřice

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.8.2019  22:52

Tohle že je komedie? Tak to ani náhodou, nudný, nezaživný a hlavně nevtipný příběh. Nechápu označení komedie. Navíc scéna s posedem totálně okopírovaná z Homolků. Je to spíš takové nepovedené nudné drama, postavy se chovají totálně zmatečně a nelogicky a celý film postrádá jakýkoliv celek. I těch 77 minut, tady bylo ukrutně dlouhých a to znamená, že je prostě něco špatně.

• 23.3.2016  20:36
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Vladimír Čech byl jen jeden, ale myslím že Marek Vašut je za něj poměrně kvalitní náhrada. Hlavně je super že tahle legendární soutěž je zpět.

• 19.4.2019  10:34
    Děda (2016)

Tenhle film není špatný, ale je takový zmatený, jednak je tam hlavní dějová linka kolem dětí a jejich dědy a pak tam jsou prostřihy na záběry které poukazují na tradice na Valašsku, které jsou samozřejmě zajímavé, alě někdy trochu otravné. Spíš by se hodili uplně do jiného filmu, který by byl čistě o tradicích. Takhle to působí dost zmateně. Podle mě za to může spoustu režisérů, jako kdyby každý chtěl dělat trochu jiný film a pak z toho vzniklo tohle. Zajímavé jsou i scény s Bolkem Polívkou. Celý film by měl být taky kratší, protože 112 min. je na tenhle film až dost.

• 17.8.2016  21:04
    Jetelín (TV seriál) (2016)

1 hvezdička za mého oblíbence Ríšu Genzera :-) :-D

• 1.8.2016  00:00

Ondra Vetchý, který se zde opravdu vyřádil tuhle komedii posunuje ještě na vyšší level, je to sice bláznivý, ale zároveň i vtipný a má to spád.

• 25.6.2014  23:07

Mnohem lepší a vtipnější než první díl :-D

• 12.2.2017  20:30

Jasně že je to slabší než první díl, ale je jasný že to nemůže být srovnatelný jako před 22 lety, když se natáčel první díl. Je jiná doba, herci zestárli, ale i tak si myslím že to důstojně drží laťku vysoko. Bolek je prostě borec a opět zde exceluje. :-)

• 1.10.2013  22:53
    Babovřesky (2013)

Zdaleka ne tak vtipné jako Slunce, seno a navíc ještě zbytečné dlouhé a zároveň dost nudné, na takhle dlouhý film jen tak málo vtipných scén je ve filmu který se řadí mezi komedie problém. Čekal jsem od toho víc a hlavně větší zábavu.

• 29.4.2016  22:04
    Jack a obři (2013)

Perfektně zpracovaný film o obrech a pěkný poutavý příběh. Ty obři se jim opravdu moc povedli, až mi to chvilkama připomínalo Pána Prstenů.

• 8.12.2013  22:27
    Revival (2013)

Perfektní herecké výkony především Richarda Genzera, Bolka Polívky a Karla Heřmánka, poměrně dobře napsaný scénář o velkém comebacku jedné rockové skupiny, film není až tak úplně komedie, ale určitě stojí za zkouknutí.

• 26.10.2012  15:41
    Buřtcajk (TV pořad) (2012)

Zdenda Izer to je mistr ve svém oboru, nejlepší vypravěc vtipů kterýho máme a jeho novej pořad rozhodně stojí za to. Izera sem měl vždy rád a vždy se na něj rád kouknu. Konečně je mistr Izer zase zpátky v TV. Jen tak dál Zdendo. :-)

• 10.4.2011  20:35
    Máš minutu! (TV pořad) (2011)

Genzer a Suchánek jsou moji oblíbenci a tahle soutěž má opravdu zajímavé úkoly.

• 16.8.2011  13:19
    Partička (TV pořad) (2011)

Je to super improvizační pořad, přesně něco takového tady chybělo. Suchoš, Geňa, Ondra a Igor dokazují že jsou mistři v improvizaci. Jen tak dál chlapi.

• 10.9.2011  21:17
    Trumfy Miroslava Donutila (TV pořad) (2011)

Parádní Talk-show Miroslava Donutila a s jeho prvním hostem Bolkem Polívkou to bylo opravdu výborný. Tyhle dva k sobě prostě patřej. Míroslav Donutil prostě umí dělat Talk-show a jeho humor mi fakt sedí.

• 17.3.2011  10:08
    Vysoká hra (TV pořad) (2011)

Tahle hra je postavena na zajímavé koncepci, ale vzhledem k poměrně dost různorodým a ve většině případech i náročným otázkam jde i to aby soutěžící moc nevyhrál. Ale je to dobrá zábava u které se dozvíte plno nových věcí.

• 26.11.2011  20:56
    Český slavík Mattoni 2011 (TV pořad) (2011)

Proč to "moderuje" Bouček? Proč to nemoderuje někdo opravdu vtipnej? Třeba Honza Kraus. :-D

• 10.12.2010  23:35
    Dokonalý svět (TV seriál) (2010)

Opravdu nevím k čemu je dobrá taková blbost jako je tohle. Arogance, namyšlenost, hloupost či přímo debilita a snobing, to jsou věci který to vystihujou přesně, na to já se odmítám koukat.

• 6.9.2010  20:43
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Pohodový vesnický fotbal u kterého se pěkně pobavim, ale taky záleží na konkrétních dílech. Navíc mi tam dost sedí pan Sobota a pan Vetchý.

• 31.3.2012  22:14

Zajimavý film z krásného prostředí Vysokých Tater, pan Donutil zde ukázal že je opravdu pan herec.

• 3.9.2010  22:16
    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

Jan Kraus ukazuje že Talk show prostě umí, ať už na ČT 1, nebo na Primě.

• 20.9.2010  14:03
    Skečbar (TV pořad) (2010)

Mistr Izer zpět v TV!!!! Supeeeeer :-)

• 29.8.2010  21:03
    Talentmania (TV pořad) (2010)

Show kterou Nova umí udělat, někteří přijdou ukázat talent a jiný se přijdou ztrapnit, ve směs zajímavá podíváná, ale i fraška.

• 29.8.2010  21:06
    Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010)

Talentmania je poutavější než tohleto. Nova prostě umí lepší show.

• 18.4.2010  20:32
    Cyklotoulky (TV pořad) (2009)

Baví mě to, pan Jančařík jako cyklista je dobrej. A nejvíc se mi líbilo když v jednom díle byl pár metrů od mýho baráku a pak projel pěkně to krásný okolí kde žiju, tak to bylo super na to koukat.

• 9.3.2010  22:38
    Dům U Zlatého úsvitu (TV film) (2009)

Přijemná pohádka s hezkým prostředím, hlavně je to zase trochu něco jiného.

• 30.1.2011  22:47

Co to vlastně mělo znamenat? Hrozně nudný, utahaný scénář kde se za celých ukrutně dlouhých 120 min. nic převratnýho až na nějaký houkání a vábení neděje. Mezi kvalitními českými herci Lábusem, Hanzlíkem a Zedníčkem se objevujou herci (neherci), kde jejich prkenné výstupy kazí, už tak zkažený dojem z nekonečný nudy. Čekal jsem od toho víc.

• 20.9.2010  13:59
    Profesionálové (TV seriál) (2009)

Mě to baví a taky se u toho nasměju, je to taková oddechovka a člověk si u toho odpočine a nemusí u toho moc přemejšlet a tak to má být. :-D Jinak mý favoriti tam jsou: J. Polášek, P. Liška a P. Čtvrníček.

• 13.2.2010  19:34

Na Silvestra by měla být v TV kvalitní zábava jako to bylo dřív (Menšík a spol.) Silvestr s ČT spíš ukázal spíš trapnou zábavu.

• 13.1.2011  10:33
    Comeback (TV seriál) (2008)

Sitcom, kde hodně záleží i na konkrétním dílu, některé jsou silnější a někeré slabší, ale Ozzák to vždycky zachraní.

• 13.11.2009  16:11
    Kalendář Míši a Ríši (TV pořad) (2008)

Mě jejich humor fakt sedí, některé díly jsou fakt výborný a některé sice slabší, ale je to dobrá zábava na každej den v roce.

<< předchozí 1 2 3 4