Realmond

okres Litoměřice

4 body

1 2 3 4 následující >>
    • 12.11.2009  09:42
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Snad to nejvtipnější co kdy bylo natočeno, Rowan Atkinson jasně dokázal že se pro jeho životní roli Mr.Beana prostě narodil. Obdivuju jak dokonale dokázal tyhle scénky vymyslet a jak dokonale je dokázal zahrát.

• 10.12.2010  23:54
    Sám doma (1990)

Výborná a moje velmi oblíbená komedie, kde hraje výbornej Macaulay Culkin. A ty dva zlodějové jsou taky skvělý. Celej film má úžasný tempo. Tuhle komedii jsem měl vždycky strašně rád a vždycky se na ní rád podívám znova.

• 10.12.2010  23:38

Průměrná komedie pro děti, která neurazí, ale ani nijak nenadchne. Ale čas od času se na to neuškodí podívat. I když ty dvě malý holky jsou kolikrát tak důležitý, až je to otravný.

• 13.11.2009  16:17
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Nejlepší, nejslavnější, nejoblíbenější a nejvtipnější animovaný komediální seriál na světě. Co víc dodat. :-)

• 21.12.2009  08:57
    Nebojsa (1988)

Výborná pohádka, která má zajímavý děj a zajímavou, hororovou a temnou atmosférou, nebo také krásné prostředí Vysokých Tater. Dobrý herecký výkon odvážného a nebojácného dřevorubce Jána Kronera a výborný herecký výkon líného a přihlouplého dřevorubce Ondřeje Vetchého.

• 9.4.2010  22:51
    Proč? (1987)

Fandim spartě, fotbal mám celkem rád, ale tyhle stáda chuligánů co si myslej že jsou fanoušci bych střílel, to fakt nemá s fotbalem nic společnýho...mimochodem film prakticky o ničem až na to že ukazuje na to jak se tyhle primitivové opravdu chovaj, jinak uplná nuda.

• 10.12.2010  23:30
    Humoriády Felixe Holzmanna (TV pořad) (1985)

Felix Holzmann byl, je a bude můj velmi oblíbený komik. Někomu může přijít jeho humor třeba jednoduchý, ale jak Felix Holzmann tak i jeho humor je geniální.

• 24.9.2010  08:57
    Dvojníci (1984)

Jedna z těch lepších komedíí od Spencera a Hilla.

• 13.11.2009  16:20

Vynikající pohádka, která snad nikdy neomrzí. Celé to přelétá mezi pohádkou a pohádkovou komedií, kde výborně exceluje herecká elita Dlouhý, Vetchý, Nárožný, Preiss, Kemr, Heřmánek, Kretschmerová a spol. Vždycky se rád podívám znovu na tuhle českou pohádkovou klasiku. Jedna z nejlepších českých pohádek. :-)

• 8.3.2010  20:21

Básníci mě nikdy nebavili.

• 19.12.2009  22:30

Průměrná komedie o manželských problémech, která by bez pana Menšíka, byla podprůměrná.

• 4.1.2011  22:46
    Cesta do Rokycan (TV film) (1981)

Tak kam se teda pojede do Rokycan, nebo do Sedlčan? :-D...Výborná mini komedie ve které opět exceluje pan Menšík přesně tak jak mu to sedí nejlíp a spolu s ním i paní Janžurová a pěkně jim sekunduje i Vladimír Dlouhý.

• 21.3.2016  23:44

Tato komedie, je vlastně hrozně zajímavý úkaz české kinematografie, herecký výkon hlavního hrdiny (což je tedy velmi zajímavý úkaz už sám o sobě) je tak kostrbatý až je vlastně hrozně autentický a svým způsobem zajímavý, spolu s ním i dalších kolegů jeho z řad převážně neherců. Herci v tomto filmu nasadili klasickou laťku. Celý film působí odlehčeně, vtipně a autenticky, což myslím že byl i záměr. Takže vlastně všechno dopadlo jak mělo.

• 26.6.2017  09:47

Ty 3 hvězdičky jsou za hereckou elitu a pohodovou letní atmosféru, kterou komedie nabízí. Jinak je to opravdu až moc bláznivé a zvláštně pojaté.

• 5.1.2011  10:45

V průměrné komedii exceluje nadprůměrný Vladmír Menšík, Václav Vydra mu zde pěkně sekunduje.

• 5.7.2010  19:03

Typická průměrná komedie, kterou drží nad vodou hlavně pan Nárožný a pani Janžurová.

• 10.3.2010  13:37
    Tchán (1979)

Komedie která je sice dějově průměrná, ale o to víc poukazuje dost autenticky na situaci v životě která se může stát. Navíc pan Brodský je zde opravdu výbornej jako děda s vtipným narážkami a pan Bláha v hlavní roli zde podává také dobré herecké kvality. Celý snímek je navíc odpočinkový a přijemný.

• 4.1.2011  23:03
    Silvestr hravý a dravý (TV pořad) (1978)

Nejlepší hlavně Menšík, Holzmann, Sobota a spol. Prostě klasika, teď je ta silvestrovská zábava už trochu někde jinde.

• 30.11.2010  12:15

Výborná komedie, které trochu škodí přívlastek hudební, Sobota je zase skvělý a takový jakého ho mám nejradši, jen ty písničky jsou trochu uhozené. Jinak zápletka vyděsit Luďka Sobotu a to čím dál větším kalibrem je opravdu dokonalá.

• 5.7.2010  19:09
    Parta hic (1976)

Herecká elita která se představuje ve filmu s přihlouplim scénářem o mléku...

• 13.1.2011  10:30
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Geniální seriálová klasika v čele s dokonalým Sovákem a Kemrem. Jeden z mých nejoblíbenějších českých seriálů.

• 13.11.2009  16:13

Moje nejoblibenější a podle mě i nejlepší komedie s T. Hillem a B. Spencerem. Opravdu prvotřídní zábava téhle nenahraditelné dvojice.

• 30.11.2010  12:06

Klenot české pohádkové tvorby.

• 13.11.2009  19:00

Stále vtipní Homolkové tentokrát na horách. Sice už je to někde jinde než předchozí dva díly, ale i tak výborný.

• 13.11.2009  19:00

O něco slabší než první díl, ale i tak perfektní satirická zábava, možná trošku nudnější scény s myslivcema, ale rodina Homolků zase skvělá.

• 13.11.2009  18:59

Výborná satirická komedie, která realisticky poukazuje na obyčejné nedělní odpoledne, jedné průměrné a bláznivé rodiny. Myslím že hodně lidí se v tom musí vidět. Tahle komedie jasně ukazuje že v jednoduchosti je síla.

• 8.2.2010  22:13

Komedie která má svůj vlastní humor se kterým si krásně hraje. Děj má perfektní spád. Plesové prostředí je opravdu nádherné. A scény s tombolou jsou opravdu nezapomenutelné.

• 28.4.2015  16:04

Perfektní komedie s perfektním Funesem v roli která mu opět výborně sedne.

• 30.11.2010  12:19
    Mrazík (1964)

Ruská, silvestrovská, pohádková klasika.

• 30.1.2017  22:57

Krásná pohádka, s neuvěřitelně pohodovou pohádkovou atmosférou, také moc pěkně udělané kulisy.

1 2 3 4 následující >>