ToJaNe

ToJaNe

• 16.1.2012  21:24

Moc dobré drama. Ženy bez cíle jedou skrz Dánsko, aby si splnily své tužby. Paradox? Možná. Nový začátek někdy neznamená, že bude konec.

• 13.11.2011  12:46
    Máj (2008)

Ne,ne a ještě jednou ne! Mácha by se obracel v hrobě, kdyby to viděl!

• 5.9.2010  20:23
    Ein Kessel Buntes (TV pořad) (1972)

Mně se takové úchylné věci prostě líbí.

• 1.9.2010  11:52
    Čápi s mákem (TV pořad) (2010)

Iveta všechny miluje, Nora Mojsejová nenávidí, Agáta nemá slov, Dolly a Eva Máziková jich mají až příliš...co k tomu ještě dodat? K dokonalosti chybí už jen to, aby Nořiny psi začali taky vařit..

• 15.8.2010  22:59

Nejbizarnější, nejoplzlejší, nejúchylnější. Ale vydržela jsem to a nepoblila se.

• 11.8.2010  23:29

Drama známé pod názvem The child I never was vypráví smutný příběh Jürgena Bartsche, který mezi lety 1962-1966 unesl, zneužil a zabil čtyři chlapce. Nelidské výchovné metody, které Jürgen musel snášet jak od adoptivních rodičů, tak i v internátní katolické škole z něj udělaly "Bestii z Langenbergu".

• 2.5.2010  00:37
    Hledá se táta a máma (TV pořad) (2010)

Tohle je taková zoufalost, až je to naprosto skvělé. Kde proboha nabrali všechny ty exoty? Neříkejte mi, že všem jde o to, získat mámu nebo tátu. Jen je velká škoda, že Honza už asi nebude pořád nosit svoje oranžové vietnamské triko, myslela jsem, že ho unosí až do konce soutěže...

• 18.4.2010  18:07
    Eurotrip (2004)

Jednu hvězdu za malého Adolfa, ten se fakt povedl. Zbytek filmu totální kravina, ale čekal snad od toho někdo víc?

• 18.4.2010  17:40

Pořádný queer porno pro lesby. Hurá! :)

• 13.4.2010  20:44
    Drž je! (1933)

"Báječně to pění!"...není to nic jiného, než právé mýdlo s jelenem. Být pradlenka za první republiky, tak bych se držela jen "Schichta".

• 11.2.2010  09:49

Ideální rodina: poté,co se rodiče dozví, že je jejich dcera lesba začnou ji podporovat, její sestra je z toho přímo nadšená, bývalý přítel ji pomáhá...Ani pohlední herci nezachrání film, který má naprosto plochý děj. Neustálé přemýšlení "kdo je vlastně kdo" body taky nepřidá. Layle ani Tale jsem nežrala, že jsou lesby...a to mě nudilo. I can't think straight je taková elková pohádka.

• 5.2.2010  12:26

...všechno nepotřebné se skrývá v bažině. Nový policista Robert se ve městečku, kde všichni vědí všechno a nebojí se to použít, nehodlá dlouho zdržet. Okolnosti tomu ale chtějí jinak. Robert se při řešení případu domácího násilí stane pachatelem trestného činu. Jeho vina ale není prokazatelná, ovšem obyvatelé městečka vědí svoje...Frygtelig lykkelig je záruka dobré podívané.

• 1.2.2010  10:36
    Šejk (TV film) (2009)

"Dělá si legraci z novodobé módy proměn sexuální identity i ze sháňky po biopotravinách..." stálo v TV programu, a tak mě zajímalo, o co ve filmu tedy půjde. První myšlenka, co mě napadla, když jsem uzřela tuto zrůdnost byla: "To si dělaj prdel ne?" Otřesně trapné a nevtipné. Je mi líto, že v téhle sračce hrála Anna Polívková, kterou mám ráda. O "filmu" Šejk je opravdu škoda mluvit.

• 25.12.2009  16:14
    Kráva (1992)

Krásný a zároveň i drsný příběh o životě, který obklopují hory a lesy. Příběh z něhož čiší cosi syrově opravdového. Nemůžu jinak než 5*.

• 5.12.2009  13:35

Tři hvězdy za to, že je to aspoň vtipné.

• 5.12.2009  01:00

Čekala jsem o moc víc, než z toho nakonec bylo. Divný příběh o žákovi šesté třídy, kvůli kterému skočí z okna jeho tlustá spolužačka, navíc ho šikanují dva spolužáci a ve finále ho chce zabít jeho učitel. Splácanina non plus ultras. Animace hodně kulhá (už je to i na berle), naproti tomu hudba ujde. Kdyby mi bylo okolo dvanácti, tak by se mi to díky sprostým slovům a "cool" hláškám určitě líbilo.

• 4.12.2009  21:29
    Drsný holky (2006)

Drama dánského režiséra Christiana Christiansena se snaží poukázat na špatnou rodičovskou výchovu a její vlivy na děti. Film se zabývá tématem dospívající mládeže a problémy s ní spojené. "Přátelství" čtyř studentek se vinou okolností svrhne v nenávist. Laura Christensen v hlavní roli pak vezme spravedlnost do svých rukou a za tímto "kamarádstvím" udělá definitivní tečku, kterou by mnozí možná nečekali.

• 3.12.2009  21:25

MAZEC! Film Christiana Mingui s tématem interupce rozhodně nenechá nikoho klidným. Líbila se mi kamera a chválím výkon hlavní hrdinky. Tohle je přesně ten film, o kterém budete přemýšlet ještě dlouho.

• 9.11.2009  10:46
    Stavrogin je ďábel (divadelní záznam) (2005)

SKvělé, tleskám. Tohle představení mám ještě pořád v živé paměti a zatím ho nic nepředčilo. Vynikající ďábel Budař byl určitě v minulém životě Stavrogin.

• 31.10.2009  12:28

Tento dokument ukazuje, že ne všichni gayové jsou vykroucený tetky se ženským hlasem, jak jsou často parodováni.

• 31.10.2009  12:27

Skvělá podívaná do života gay páru, který si adopotuje dítě ne zrovna podle jejich představ. Myslím, že Švédové opět nezklamali.

• 21.10.2009  09:08
    Sex Manic (2006)

Hodně svérázné, hodně upřímné a nic pro puritány.

• 21.10.2009  09:02
    Love Bite (2008)

To vyústění je opravdu nečekané :D

• 13.10.2009  20:02

Myslím, že Víťa (Šteindler) na podkladě svého sociologického výzkumu jasně ukázal pravdu...Dnešní mladí budou stejní blbci, jako jsme my. A my jsme stejní blbci, jako byli staří.

• 8.10.2009  22:05

Skvělý herecký výkon Javiera Bardema. Když se objevil na plátně, měla jsem pocit, že nás všechny v sále těma svýma očima uhrane. U mě se mu to podařilo!

• 30.9.2009  13:30
    Proč? (1987)

PROČ? Protože dav zastíní neschopnost jedince. Landa a Langmajer naprosto bezkonkurenční.

• 6.8.2009  23:51
    Sugar Rush (TV seriál) (2005)

Nejlepší díl "crabs", Sugar a to její "heyy kizz", milující podpantoflácký otec Nathan, moderní a stále si užívající matka Stella, velice podivínský bratr Matt a nakonec nezbytná "patnáctiletá lesbická panna" Kim...A to je jen ochutnávka toho, co vás v seriálu bude čekat...

• 18.7.2009  20:12

První švédský film, který jsem viděla. A dodnes na něj ráda vzpomínám a pouštím si ho. V postavě Agnes jsem se viděla (myslím, že jsem nebyla sama), možná to byl ten důvod, proč mě tento snímek tak oslovil. Film Fucking Åmål je prostě ze života a je fucking good!