Brain-D

Pojídač filmů

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75
    • 30.3.2019  20:36
    Bumblebee (2018)

Velmi dobře, že Bay dal už ruce pryč, protože praskání a bouchání už jsme všichni doslova přežraní. Chybí děj a rodinná zábavnost, se kterou právě Bay začal u prvního dílu a tohle dílo mi to právě připomnělo.

• 28.3.2019  09:29
    Phenomena (1985)

Škoda metalových skladeb, které mi bránili hlubšímu proniknutí do děje. Jennifer úžasná, Donald Pleasence dokonalý základní filmová hudba skvělá, kamera a vůbec vše až na absenci krve.

• 22.3.2019  19:46

Děsivé. Scény gore nepovedené a působící i na tu dobu, tak strašně amatérsky, že táhnou ke dnu atmosféru, která je opravdu neskutečně povedená, ale nestabilní. Scénář je příšerný. Moc cest, kam film směřuje a nakonec je vše strhnuté pryč. Prostě ten typ filmu, u kterého ani režisér nevěděl uprostřed, co vlastně natočí. Taková čistá improvizace či šílenost na plátně. Což mi vadí. Potenciál ve filmu určitě byl a vzít tohle celé do rukou někdo schopnější, tak bych asi týden neusnul Což docházím k dalšímu problému, kterým je hudba. Viděl jsem od uživatelů spousty vychvalování, ale vážně vám přijde, tak děsivá ? Mě to právě úplně celé vytahovalo z napětí a děje. Vůbec se to nehodilo a hudba se zvuky dělá na hororech spolu se scénami to hlavní. Kolem filmu jsem chodil několik let, než jsem se rozhodl si ho pustit, ale takové zklamání jsem nečekal.

• 19.3.2019  21:18

Jednoduchá oddychová popcornová zábava. Škoda dramatického propadu uprostřed, kde scénář mohl být jako proložení mezi Avangers o něco lepší. Nu akce očekávaně skvělá a krásně to vše odsypalo.

• 19.3.2019  13:27

Jednoduchá přesto hodně inteligentní napínavé drama se špetkou hororu. Dlouho tu nebylo něco, co mě celou dobu drželo v napětí, co se stane v další scéně. Takže dávám 5*

• 18.3.2019  21:51

Peter Jackson a jeho pocta svému dědečkovi, který bojoval za 1 sv. války. Pohled na každodenní život takového typického vojáka, kde střílení a strategie je zpestření boje o přežití. Důležitější byl samotný boj, který se týkal práce na bojišti, hygieny, obstarání jídla, tepla a spánku.

• 12.3.2019  23:15

Kvalitativně na úrovni legendárního "Vymítače ďábla". Na úrovni děsivosti ještě výše. Snad usnu...

• 10.3.2019  13:55

Po hodině vlastně zjístíte, že se ve filmu ještě nic nestalo a tak je to i na konci. Film postrádá jaksi zajímavé dějové hrany. Paradoxně na to, že se nic extra nedělo, tak to drží pozornost a baví. Nechápu to.

• 9.3.2019  23:10

Vysoce očekávané dílo od "pouze produkce" Petera Jaksona. No možná škoda, že jen tak či nevím, jestli by to dopadlo lépe, kdyby to uchopil sám celé. Je to čistý průměr. Chybí tady toho spousta, ale zase spousta věcí tu zase potěší.

• 9.3.2019  19:05

Něco mezi Michaelem Mannem a Davidem Ayerem. Celou dobu to baví a dobře se na to kouká. Velké ambice !! Silné 4*

• 9.3.2019  13:41
    Jana Eyrová (2011)

Velmi silný romantický příběh, který čerpá svoji sílu ve svých dialozích, které vykreslují velké emoce.

• 8.3.2019  10:04
    Creed II (2018)

Bohužel nic nového, i když je ve hře ostrá rivalita, msta, rodina (stará x nová). Sly už je přestárlý a training footage něco chybělo prostě. Víc drsnosti na to, aby byl dostatečně drsný proti výzvě. Rocky je ovšem srdcová postava, takže budu malinko nadržovat...

• 6.3.2019  20:48
    Halloween (2018)

Z nostalgie 4*. Vraždy výborné, závěr výborný a vše navazující i extrémně odkazující na první původní díl z roku 1978. Škoda inteligence určitých postav, kde tak škodí, že se extrémně těšíte na Mikeho vražděníčko.

• 3.3.2019  19:31

Naprosto masakrózní sekanice gigantických rozměrů a konečně něco hodné brutální akcí Raidu.

• 3.3.2019  15:01
    Zásah (2016)

Slabý scénář a existence zatím prvních dvou Raidů, dělá z tohoto snímku pouze nadprůměrnou záležitost. No ale i tak je naprostá řezba, co si zaslouží oka akčních nadšenců !!

• 1.3.2019  09:56
    Climax (2018)

Jedna * za kameru, ale to co se tu děje na to se téměř nedalo dívat. Umění neumění, tohle je sice Gasparův styl, ale tady to hrozně přepálil a nenaplnil prakticky ničím, co by jsme si z toho odnesli.

• 26.2.2019  19:41
    Gravitation (2015)

Skvělý dokument o českých sportovcích. Především o Adamu Rawovi, který tu poukazuje na důležitost stravy a pohybu. Ostatní byly též skvělí !

• 24.2.2019  20:51

Jedna doposud z nejlepších komiksových adaptacích pod sluncem !!! Bystré zábavné nápady, zvraty a vůbec vše utíká jak na páse a neustále to baví. Takže za rok 2018 Úžasňákovi 2 jsou jasně převálcování a dost možná se jedna o nejlepší animák vůbec. Sony se opravdu činilo a spolu tohoto s Venomem se pořádně blýskli!

• 22.2.2019  20:56

Comixovej mix Orwelových příběhů spolu s akcí z Matrixu a dialogy jako od Kubricka.

• 19.2.2019  10:55

Není to úplně zlé. Dave Bautista je tu brutální záporák. Van Damme tu hraje trenéra, takže lepší comeback v už x-tém pokračování filmu v názvu "Kickboxer" nemohlo být lepší. Hlavní hrdina už tak sympatický není. To podle mě film strhává spolu s trapnou policíí, která to táhne dolů. Šlo to udělat daleko lépe. R.I.P. Darren Shahlavi

• 18.2.2019  10:42
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Super nápad vidět po 13-ti letech staré známe z Lásky nebeské. Sice už to není taková bomba a pár tváří tu chybí, ale i tak je to téměř hřejivé jako původní film.

• 17.2.2019  20:31

Naprosto skvělé citlivé rodinné krimi drama. Poukazující na to, že je důležité, kde se narodíte a za jakých podmínek žijete. Že je důležitá láska obou rodičů, správná výchova a vůbec mít krásné dětství, na které se může vzpomínat. Pro mě srdeční záležitost a neskutečně skvělá dvojka Costner x Eastwood.

• 13.2.2019  20:05

Skvělé nahánění zla skrz korejce, podle kterých by neměli američané mít nikdy šanci. No takže mi tu chyběla nějaká odezva skrz tréninky a né jen skrz srdce, ale je parádně koukatelné a scénář neřeším.

• 12.2.2019  22:47
    25. hodina (2002)

Ještě jednou mě Spike Lee takhle dostane a poletí přímo do top 10 režisérů. Neskutečná klenot, který je konverzační, emocionální pastva pro oči a ducha. Lidská odysea.

• 11.2.2019  17:58
    22. míle (2018)

Ale jo. Dávám 4*, ale hodně odřené. Scénář je vážně obyčejný a z počátku jsem myslel, že to vypnu. Jak se objevil Iko Uwais, tak vše to dobré začalo. Sice neměl tolik prostoru na bitky, ale i to málo stačilo k potěšení. Střílení byla též pastva, kde se konal jeden headshot za druhým. Wahlberg klasicky sympatický.

• 10.2.2019  10:52
    Titanic (1997)

Velkolepé !!! Jeden z mála snímků, které by si zasloužili 6*. Silný smutný příběh o jedné z největších katastrof, co lidstvo zažilo. Přes 1000 lidí zemřelo na nedbalost a malichernost, kde ani z knihy, která vyšla před stavbou téhle monstróznosti nestačilo jako upozornění. Film poukazuje, že se máme poučovat z minulosti a neustále být o pár kroku do předu před naši budoucností. Navíc romantický příběh, který nenechá žádné oko suché ať byl nebo ne skutečný spousta dětí či žen tu ztratila své muže, takže tu bolestných odloučení bylo strašlivé množství. Jen představa je zdrcující a film extrémně překonal míru všeho, co bylo do té doby známo z americké produkce. Cameron s jeho ponorkou udělal jeden z nejpodrobnějších průzkumů a opravdu se snažil přinést lidem maximální pohled na vše, co jsme zde viděli. Můžeme jen děkovat a tiše zírat.

• 10.2.2019  10:38

Síla zvukových efektů, které Robert používá u hraní se svými dětmi. Zajímavé nahlédnutí za svou rodinou, které spojuje jeho osobní život s tím filmovým.

• 10.2.2019  10:33
    Two Scoops (2013)

Céčko, které je celkem zábavné a plné klišé hlášek.

• 7.2.2019  18:03
    Accident Man (2018)

Velmi zábavná jednohubka, která už hraničí ke kvalitám Johna Wicka. Bojovými scénami ho i předstihuje, ale scénář i přes svou zajímavost je prostě moc jednoduchý, ale o to tu jde až v poslední řadě.

• 5.2.2019  08:43
    Grinch (2018)

Animace je tak úžasná a nápady se snaží též držet. Na hranou verzi s Jimem Carrym to prostě nemá. Jim je jedinečný a jeho ksichty a řeč těla se nedá vymyslet ani na počítači. Super hip hopový soundtrack.

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75