Brain-D

Pojídač filmů

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 4.5.2020  08:00
    Zhubni! (1996)

Čekal jsem to daleko výživnější. Vše začne být zajímavější až ke konci, kdy vás to opravdu hodně zatáhne.

• 28.4.2020  17:46

Army popcornovka. Klasicky hollywoodský obal, ale s velkými detaily a chirurgickou přesností. Chris je tu taková vojenská verze Johna Wicka a jde mu to pěkně od ruky. Russovy mají smysl pro detail a jde to poznat. Velmi povedené. Sice pár slabých chvilek tu je, ale na těch 90% to u mě a mém aktuálním vztahu ke zbraním prostě je.

• 27.4.2020  19:55
    Blíženec (2019)

7/10 Zrychlené akční scény byly opravdu hrozné a dost mi připomínali nového Terminátora (Temný osud). ALE ! Jak film začal vše vizuálně skvostné, přímočaré, akční a citlivé. Vůbec žádný sračky okolo, jen spousta emocí a čisté akce. Kdyby se Ang Lee rozhodl zpomalit akční scény do reálné rychlosti, tak bych zvýšil s klidným srdcem hodnocení. Tady to je prostě jediný problém. Will Smith jako vždy dokonalý a zde dokonce 2x tak.

• 17.4.2020  09:21
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

Po prvních dílech jsem měl chuť seriál ani nedodívat, ale každý díl se to zlepšovalo, až poslední to vygradoval do stropu a kvality těch nejlepších Star Wars dílů. Každý díl má v sobě něco jiného, ale jako jeden příběh to funguje a do Star Wars světa skvěle zapadá. Chvílemi jsem to přikládal jako velmi podobný princip, jakým je vystavěn nový zaklínač s Henry Cavillem, kde mi látka byla o něco bližší.

• 10.4.2020  21:18
    Přežít (1993)

Velmi silný snímek o přežití, který poukazuje na to co je opravdu pro člověka důležité a jak se zaobírá v životě zbytečnostmi.

• 9.4.2020  10:25

Remake. Moc pěkná romantická povídka plná soubojů s doprovodem relaxační hudby. Podhodnocený film.

• 7.4.2020  23:25
    Gentlemani (2019)

Guy Ritchie a po spoustu letech s gangsterkou, která se opravdu povedla. Mnoho let po Podfucku a Ritchie na to stále má. Nemusí točit disney pohádky. Tohle je v čem je nejlepší.

• 6.4.2020  10:03

Pro mě osobní nejlepší z 3 doposud vydaných dílů. Všechny díly jsou pro mě nadprůměrnou akční vtipnou zábavou, která si rovnoměrně drží kvalitu a to se daří opravdu málo pokračováním. Téměř jsem si nevšiml absenci Bay, ale co koukám aktuálně na jeho snímky, tak se Michael utrhl úplně ze řetězu. Nový Mizerové určitě zaujmou svým skvělým scénářem a kvalitní akci na úrovni Mission Impossible.

• 5.4.2020  11:20

Trošku neoptimických 96 hodin. Sha po lang po třetí. Wilson Yip dostal zpátky do rukou svou práci a neutrhl se ze řetězu jako tvůrci dvojky. Vyhraněné scény, kde se mi opravdu svíral žaludek to vše pod napětím, jestli se podaří zachránit otci svou dceru. Skvělá akce, ale pořád je to nižší level než ong-bak 1 a 2 či Zátahy 1 a 2.

• 3.4.2020  14:03
    Ježek Sonic (2020)

Pro děti je tu Sonic a pro dospělé je tu Jim Carrey. Lepší než jsem čekal, ale není to žádný zázrak.

• 3.4.2020  09:38

Lehčí pád po skvělé jedničce či Batman lego movie. Na druhou stranu spousta vtipných odkazů na sci-fi či akční kultovní snímky. Nebýt přehnanosti s muzikálností či určitými dětinskými chvílemi, tak by to bylo daleko lepší.

• 30.3.2020  13:58
    Che Guevara (2008)

Zajímavý, ale nevyrovnaný snímek, který je na pomezí dokumentu a válečného snímku, ale není plnohodnotně ani jedno. Trocha od každého upírá tomu druhému a snímek zapadá v průměrnost i s nadprůměrnými scénami či zobrazením historie.

• 28.3.2020  22:57

O 2 třídy lepší než jednička či trojka. Naprosto hrůza a strach. Jeden z 10-ti nejděsivějších hororů.

• 28.3.2020  20:18
    Neviditelný (2020)

Naprosto skvělá řemeslná práce, která jde svou cestou a neustále i přes název filmu, který prozrazuje kudy se snímek bude vyvíjet dokáže překvapit. Režisér i scénárista snímku Leigh Whannell, který napsal scénář k Saw: Hra o přežití" či k mému oblíbenému Insidiusovi krásně diváka uvede děsivými scénami, které postupně mutují v mix filmů o neviditelném a Terminátora. Psychologicky nepříjemné, hororově ledové a efektně akční. Elisabeth Moss je tak ošklivá a ubrečená, že bylo těžké ji něco nevěřit i ji současně odsoudit za psychopata. Prostě, zde do hlavní role casting seděl na výbornou i Aldis Hodge, který byl hrozný sympaťák. Bomba. Těším se na další snímky tohoto tvůrce.

• 26.3.2020  18:23
    Guns Akimbo (2019)

Radcliffe válí ! Tohle mělo koule ! Cool shit ! Snímek, který by hrdě mohl stát vedle Deadpoola či Kick-ass.

• 26.3.2020  09:40

Myslím si, že o level víš než první díl. Scénky a hlášky, u kterých jsem vybuchoval smíchy.

• 24.3.2020  22:22
    Dům ďábla (2009)

Jeden z nejvíce napínavých hororů, jaký jsem viděl.

• 24.3.2020  16:29
    Identita (2003)

Mladší mystifikace "Prokletého ostrovu" a "Rozpolceného".

• 23.3.2020  17:27
    Stopa (1985)

Detektivka podle mého gusta. Zapletené, ultra-vtipné a Tim Curry v hlavní roli. Co víc si přát ?

• 21.3.2020  11:18
    Poručík (1992)

Harveyho Keitla mám rád, ale dějově prázdná odysea o rozpadu lidské duše mě neoslovila jak by mohla. Pár scén, které jsou spíše poetické než brutální. Každou chvíli jsem jako jiní zde čekal nějaké maso či zvrácenost, ale je to obyčejné psychologické drama.

• 19.3.2020  17:26
    Párty Hárd (2019)

Shlédl jsem sice cenzurovanou verzi, ale i tak to byla naprostá bomba. Řezník by mohl klidně rozjet nějaký seriál typu Mostu v tvrdším podání. Myslím, že by vytvořil stejnou senzaci, jak tenhle seriál.

• 18.3.2020  17:26

Zde je naprosto pochopitelné jakékoliv hodnocení. Úvodní scéna s autohoničkou je jedna z těch nejefektivnějších, co kdy byla natočena. Vlastně celé je to tak efektní, že by nevadilo zpomalit a trošku se věnovat postavám. S těmi se tu sice seznámíme, ale je to prostě roztěkané. Myslím, že Bay by v klidu mohl točit "Rychle a zběsile". Bylo by to win-win. Hold si chtěl Bay zase splnit sen a pořádně rozžhavit plátna kin. Relativně pobavilo, ale za týden si nevzpomenu, že jsem něco takového viděl.

• 18.3.2020  07:14

Citlivá komedie podle skutečné události. Komik z Pákistánu, který chce žít americký sen a opustit své tradice.

• 18.3.2020  07:08
    1917 (2019)

Atmosférický audiovizuální survivor z prostředí 1 sv. války. Epický konec (běh), který jako by vytáhl jakoukoliv utahanost, které se děla uprostřed snímku.

• 23.2.2020  17:18
    Soudce (2014)

Downey Jr. si odskočil od Iron Mana natočit něco hlubšího a ono se to téměř daří. Rodinné drama o otci a synovi, kteří si k sobě hledají cestu mohlo být ještě více dotažené, ale i tak se jedná na nadprůměr a duo Duvall a Downey Jr. byli skvělý.

• 23.2.2020  17:16

Kvalitní gangsterská noirovka se skvělou myšlenkou a ponaučením. Skvělé herecké obsazení té doby.

• 23.2.2020  17:13

Neskutečný Dafoe, který by si s klidným svědomím mohl zahrát v Německém originálu "Upíra Nosferatu" z roku 1922. Snímek z počátku působí jako čisté drama o natáčení starého německého hororu se špetkou hororové náplně. No postupem času spadá do žánrů parodie, kde to, co mohlo diváka ke konci postupně uchvátit, tak jen pomalu utichne.

• 10.2.2020  14:37

Chvílemi už to vypadalo, že půjde aspoň o průměr, ale na pár skvělých nápadů jde spíše o podprůměr.

• 31.1.2020  16:56

Noirovka o osudech ženy, která snaží zlepšit svůj život a svým dětem.

• 31.1.2020  16:53

Strašlivě dlouhé. Při takové délce a výskytu hrůzy absolutně upadla jakákoliv děsivost. Některé scény či odkazy naprosto brilantní a uchopit tento celek někdo s citem pro tento žánr měli by jsme horor roku. Bohužel se jedná o spíše průměrnou záležitost a mírné zklamání po prvním velmi zdařilém dílu.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79