Železní bratři (2023)

Zajímavý autobiografický snímek ze světa wrestlingu, avšak forma mohla být daleko lepší. Obávám se, že na snímek rychle zapomenu. 65%

Argylle: Tajný agent (2024)

Když se snažíte něco smažit, aby to bylo pěkně bylo pěkně zlatavé a křupavé. No vy to, ale připálíte a nedá se to téměř jíst. To je přesně příklad tohoto snímku. Od Matthew Vaughna jsem čekal hodně, ale kvalita jeho snímku jakýmsi záhadným způsobem upadá... 40%

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Velmi pohodová oddychovka se skvělým tempem bez hluchých míst. Jde vidět, že si to Cruise značně užívá. 80%

Duna (2021)

Velkolepý skvost, který zahajuje éru sci-fi 21.století, kde svou kvalitou byli Vetřelci, Terminátoři či Star Wars v 20. století, nyní bude Duna v tom dalším. 90%

Wonka (2023)

Pozor! Velmi sladké! Styl Paula Kinga tu je, i kdyby jste se do země propadli. Dětský humor, přitroublost postav a občas trapný humor. No, ale pokud se ve vás probudí dítě, které otevře snímku srdce a hodí za hlavu jakoukoliv negaci, tak dostane spolu s poutavým vizuálem, zajímavými postavami a sváteční atmosférou jeden z nejsladších dárků za dlouhou dobu. 8/10

Silent Night (2023)

Už tam u Johna Woo chybí ambice vládnout akčnímu žánru, ale dělá si to po svém a snaží se až zajímavým způsobem obcházet svou vlastní tvorbu. Díky realističnosti snímku působí filmy z 80.tek jako komiksové filmy. Sám si teď pokládám otázku, co je špatně a co dobře, ale hodnocení mi může jen napovědět. Myslím, že snímku tohoto tónu, chybí právě lepší hudební doprovod, který avšak ke konceptu snímku a samotnému nazvu by dělal překážel. 7/10

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Tak tohle raději nemělo vzniknout. Dalo se na tom zkouknout jen pár akčních scén se Stathamem, ale na víc už si časem ani nevzpomenu. 40%

Pavučina (2023)

Velmi slibná první polovina, ve které se nám postupně realisticky odkývá děsivé tajemství, které je pak pošlapáno závěrečnou nerealističností. 6/10