Černý jestřáb sestřelen (2001)

Dokonale zpracovaná sirovost nedávné války v Somálsku. Fakt řežba pro uši a pro srdce.

Thelma a Louise (1991)

Naprostá jízda. Miluju filmy o útěku z reality a volnosti. Tady mi to Ridley Scott spolu s hudbou Hanze Zimmera naservívovali. Díky hoši.

Závrať (1958)

Pěkně propracovaný Mysteriózní Thriller. Ke kterému bych ještě připíchl "romantický". JInak hudba skvělé seděla, ale bylo to trochu nudné.

Stáhni mě do pekla (2009)

Raimi se vrátil do hororového žánru !!!! Čekal jsem něco ve stylu Evil Dead, ale ne. Je pravda, že mi ho to dost připomínalo, ale tohle byla spíš lekačka. Mezi novými horory rozhodně lahůdka k nakousnutí.

Piráti (1999) (seriál)

parádní pirátská sága :)

Saw 6 (2009)

Tak a je tu 6. díl. Opět jakýsi labirint plný krve a končetin na podlaze.

Úsvit mrtvých (2004)

Tak tohle byl prostě akční nášup a jedno z nejvíc cool zombie horůrků.

Pevné pouto (2009)

Jackson je génius. Ze začátku jsem si říkal, nějaká přiblbá holka a viděl jsem to na jako průměr. Krajína mezi světem a nebem mě dostala, ale nepřídával jsem jí takovou váhu. Spíš na mě udělal dojem Vrah a Otec Susie (Mark Wahlberg) kteří byly skvělý. Občas mi při některých scénkách šla husina po zádech, jestli Peter něco chtěl zdělit já jsem to pochopil :)

Mary a Max (2009)

Velmi smutný animák o dvou osudech lidí, kteří si budou psát své životní trable. Pěkná hudba, vtipné momenty a každý si z toho něco odnese :)