Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor

Recenze (2 475)

Swordsman 2 (1992)

Menší chaos jak v prvním díle a docela sranda. Ke konci to bylo nehorázné maso a chtěl jsem dát skoro i 5* špica !

Haze (2005)

Peklo ! Tedy aspoň pohled na něco strašného. Ze začátku mě až skoro mrazilo, sice jsem se nebál, ale byl to docela nátlak na nervy. Takže docela nepříjemny film. Aby někteří byly v obraze, tak je to podobné trošinku Saw 1. Pěkné zakončení jinak.

Swordsman (1990)

Takový počet režisérů se odrazil i na plátně a film sršel tolika nápady, že jsem se chvílemi neorintoval. Vždy chci hodně akce a trochu sci-fi někdy taky neurazí, ale tohle bylo až přehnané. Bohužel něco padá i díky divoké kameře a taky mě mrzí, že nikdo nebojoval rukama. Potěšila mě nesčetnost mistrů klanů a konečná pointa. Lepší průměr.

Ahoj, mami! (1970)

Začalo to jako vtipné drama, ale pak se to zvrtlo v úchylku v podobě šmírování, natáčení jakéhosi filmu a nakonec v rasovou nevyrovnanost mezi afroameričany a bílími. No jednoduše řečeno taková jedna z prvotinek pana režiséra o ukázání své kreativity.

Linie obrany (1986)

Další asijský film s továrny na filmy: China vs. Usa. Navíc se ujal režie sám Jet li. Dějová stranka a okolí je tak hrozné, že ani skvělé souboje to u mě nemůžou vytáhnout než na slušný průměr. I tak maso. Dám to mu víc, protože Jet Li tu vypadá v nejlepší formě své filmografie !!!

Městečko prokletých (1995)

Otazkou nejhoršího filmu od Carpantera se plní odpověď. No ještě jsem neviděl "The Ward" (2010). Ale tohle městečko prokletých byla hovnařina nevýdaných rozměrů. Nuda jak prase, superman dělá velký kulový. Když má přijít na něco na co čekáte tak je z toho akorát tak houby.

plakát

Zaklínač (2002) (TV seriál)

Totální maso ! a parádní fantazy od poláků o drsném rytíři, který hubil různá monstra. Každý díl oslní svýmy kulervoucími hláškami. špica !

Karate komando (1981)

Docela béčkové maso s plno vtípky.

plakát

Neviditelný na útěku (1992)

Já prostě nemám výhrad. Mě to přijde jako dokonalá sci-fi komedie na pěkný večer. Bavil jsem se až tak, že ty chyby přehlédnu. Konec konců je John Carpenter režisér béčkových filmů a nedrbe se tolik s detaily. A jinak až po zhédnutí oreginální verze s titulky jsem si to pořádně užil. 9/10

plakát

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Skvělá Sandlerovka a až teď pro projíždění filmu jsem narazil na malou roličku Quentina Tarantina.