Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor

Recenze (2 508)

Nevěsta Re-Animatora (1990)

Velmi slušné pokračování. S výborným Jeffrym Combsem, ale není to už tak vážné, ale spíš komické gore.

Kobra (1986)

Cobretti s tmavě modrýma brýlema je kurevsky drsnej. Hláška jedna za druhou, parádní atmosféra a záporák slizkej šílenec. Režie mi těžce připomínala Johna Woo, protože tolik mrtvol a motorky - to bývá věčinou jeho práce :)

Rambo III (1988)

Kultovní třetí díl, kde Rambo vyčistí Afgaánistán od Rusáků, i když je to trochu přeplácané.

Demolition Man (1993)

tenhle film miluju, akční zábavná vtipná smršť u které se člověk baví i po 10x shlédnutí.

Rocky Balboa (2006)

Sly je zpět a stále je takový výborný nedokonalý člověk, který umí všem poradit. A když se podívá na sebe, tak si řekne, že musí makat a musí si něco a lidem kolem sebe dokázat- za to vážím této postavy a jsem rád, že se vrátila :)

plakát

Simpsonovi (1989) (TV seriál)

nejlepší seriál všech dob, najdeme v jednotlivých dílech vše a to se krásně prolívá zdařilou animací...miluju ten seriál

plakát

Policajt ze školky (1990)

výborná oddychová komedie s Arnoldem a kupou neposedných dětí

Pravdivé lži (1994)

souhlas s Civalem, Arnold umí hrát. O filmu: další spolupráce jediného a jedinečného Arnolda z Cameronem, a jak tahle věc mohla dopadnout jinak než na výbornou ? :) Akce proložená, výborným humorem, který mi opravdu sedne. Jemie Lee Curtis, tu na chvíli vypadá opravdu sexy...