Menu (2022)

Snímek, kde si nejste jistí, co se bude dít dál v další scéně a toužíte to vědět. Když se to dozvíte, tak to bohužel  lehce ztrácí. Snímek má skvělou formu a hlavní 3 herci jsou naprosto skvělý. 80%

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Více usedlejší a ucelenější než první díl. Kde není tak důležitý fekální humor nebo scénkovost jako u arkádové hry "Becherovka". Martin Pohl se blíží i když to sice nevypadá více dramatu než komedii, kde kdyby ubral někdy ze svého někdy moc svérázného vkusu, který tak spousta lidí miluje, tak by mohl oslovit daleko širší publikum. Ovšem to by mohl spadnout do mainstremu a to rozhodně nechce. Tohle je rozhodně dobrý začátek, jak postupně zvyšovat fanouškovskou základnu jeho filmové tvorby. 80%

BANGER. (2022)

Autenticky natočené vtipné drama, které působí díky tomu, že všechny scény jsou natočeny na Iphone 12 jako dokument. Sergei Barracuda tu hraje ultimátního rapového boha, ke kterému se snaží naši hrdinové za každou cenu dostat. Mišík s Bendigem tu jsou opravdu skvělá dvojka.  Opravdu tak dobrá, že bych se klidně s těmito dvěma postavami mohla natočit nějaká mini-série či seriál a rozhodně by to mělo úspěch. 90%

Spiderhead (2022)

Místa zajímavá rychle splácaná jednohubka, která opravdu rychle uteče a časem o ní nebudete vědět, že něco takového vůbec bylo. Tento snímek je jako bych vzal film Dvojčata s Arnoldem Schwarzeneggerem. Tohle je Danny De Vito a Maverick je Arnold. Nevím proč chtěl Kosinksi po tak dlouhé době rovnou 2 snímky. Když si dá na čas, tak je zjevné, že toho dokáže hodně. 50%

Smrt na Nilu (2022)

Kennethův tvůrčí styl mám velmi rád a tady jakoby se zapomněl. Oproti Orient Expresu je tenhle Poirot hrozný propad. Gal Gadot tu není tak sexy, jak je vystavená. Nic, co by jste si měli zapamatovat. Třeba dám ještě jednou snímku šanci, ale % mě o dalším promítání nepřesvědčují. 40%

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Mám velmi rád Nicolase Cage, ale je fakt, že né až do takové míry, abych jeho "ONE MAN SHOW" úplně zbožňoval.  Chvílemi se to opravdu propadávalo do trapných chvil a občas to bylo zase vtipné. Rozhodně by Cage zasloužil ještě velkou roli, kde by to pořádně ukázal, jak je skvělý herec. 60%

Zátopek (2021)

Moc povedený snímek o jednom z největších sportovců české republiky za doby komunistického režimu. Václav Neužil ml. je opravdu přesvědčivý a dává této velké postavě historie pořádný nádech, 80%

Denchu Kozo no boken (1987)

Rozcvička na Tetsuo mě příliš nedostala a nebavila. Tetsuo je přeci už někde jinde a má to svoji dynamiku a přece jen stravitelnější šílenosti. 20%

RRR (2022)

Hrozná šílenost a zároveň velmi povedená indická záležitost, kterou nejde popsat. Silný příběh s prvky supersilných "hrdinů". Dostalo se mi to nějak pod kůži. 90%

The Eight Hundred (2020)

Velmi silný snímek o konfliktu, který trval v letec 1931-1945 mezi Japonském a Čínou. Postupně i celým světem v rámci 2.sv.války. Nevěděl jsem, že se Čína ocitla v tak prekérní situaci a tento audiovizuální zážitek mi hned moje mezery nádherně doplnil. Perfektní snímek, kde absolutně nerozumím hodnocení, tak budu trošku nadržovat, abych snímku pomohl. 85%