Keytee

študentka

<< předchozí 1 2
    • 30.5.2014  16:50
    Borgman (2013)

Nechutná psycho konina....nemohúcnosť diváka niečo spraviť a ovplyvniť tak dej, je úplne hrozná...nahlodáva dušu...a človek sa z toho môže akurát tak pozvracať.

• 30.5.2013  22:53

V tomto dokumente je mnoho nevysloveného, podobne ako v samotnom prípade. Ja ako človek, ktorý nikdy o kauze Cervanová nepočul, nikdy o nej nič nečítal...môžem povedať, že som sa vôbec nedozvedela, kto sú obžalovaní a odsúdení- či sa spolu poznali, a odkiaľ sa tam vzali. Okrem toho myslela som si, že je každému jasné že pri vyšetrovaní sú prvoradé hmatateľné dôkazy ako odtlačky, pitva..a pod. výpovede sú druhoradé. Prečo teda pri pitve preukázali, že Cervanova nebola znasilnena a obžalovaný sa priznal, že ju znasilnil? Tento dokument bol hlavne o zhnitých súdoch v našom najdemokratickejšom štáte na svete.

• 29.5.2014  11:29
    Nepřítel (2013)

áno áno, dnes mi naozaj osud nepraje, naprv ma zničilo divadlo, teraz tento film...držal ma vo svojej moci až do konca, ale koniec bol tak nezmyselný až som zostala pozerať na titulky s otvorenými ústami, v tomto filme sa striedajú prvky reality, absurudity, surrealismu, sna a predstáv...čo je skutočnosť a čo realita? celému filmu chýbal akýsi kľúč na pochopenie, a režisér to zrejme vedel..preto na konci ten kľúč.---čo je vlastne tým kľúčom? Inak celkom pekný vizuálny zážitok, zábery na budovy a pod., príbeh bol tiež zaujímavý, ale v konečnom dôsledku nepochopiteľný.

• 24.5.2014  15:45

Režisér Paulo Sorrentino ponúka vo svojej Nádhere veľa vizuálnych zážitkov, obrozov, ktoré zostávajú v mysli aj po skončení filmu. Ako hovorí hl. hrdina filmu, dostal dar vnímavosti a všetko vníma a všíma si život do úplnych maličkostí. Obraz so zvukom sú v súlade, presné načasovanie oboch zložiek je dokonalé. je to grandiózne dielo.

• 13.12.2012  23:46
    Pod povrchem (TV seriál) (2012)

Videla som len jeden diel- preto moje hodnotenie nespočíva v hodnotení scenára, ale hodnotím réžiu, dramaturgiu, výkon hercov, a všetko čo sa týka vizuálnej stránky. Celé to má atmosféru a prirodzené výstupy hercov. Myslím si, že je to jeden z lepších seriálov, čo na Slovensku v poslednej dobe vznikol.

• 26.8.2011  00:05

Nekomentujem radšej herecké výkony hlavných postáv, lebo by som sa zbytočne rozčúlila....jediné čo sa mi páčilo bola hudba, ktorá bola skvelá úžasná a nabitá takou čarovnou energiou, ktorá pripomínala letný večer...a marhule...

• 28.11.2011  00:15

Naozaj sa mi už dávno nestalo, že by sa mi nechcelo odísť z kina...tak som sa do toho filmu vžila ...a zrazu...titulky..cooooo? Nie ja nechcem titulky...mala som nutkanie skočiť do plátna a zostat tam navzdy. Bohužial sa to nedá...nevadí..pojdem do Paríža a zažijem to na vlastnej koži, ved fantázií sa medze nekladú.

• 30.5.2014  17:31

Človek môže sám seba hľadať aj celý život. Ale keď sa nájde, zistí to...a konečne vie, že takto to má byť...prichádza šťastie.

• 28.3.2012  22:40

Vizuálna aj hudobná stránky veľmi pekná. Pekný zážitok, nezabudnuteľná atmosféra ma naplnila až po okraj. miestami aj moje pľúca a ani som nedýchala. Krásny film na letné romantické večery, alebo daždivé popoludnia.

• 27.1.2011  14:27

Krásny film. S mojimi oblúbenými hercami. vniesol do mňa taký zvláštny pocit, akejsi ľahkosti a tajomsnosti. naplnil ma akousi Burtonovskou energiou, ktorá mi vyčarila úsmev na perách. :)

• 22.11.2011  21:41

To je riande super :) Takže Harry hrá Daniela :) Pekna myslienka.

• 26.8.2011  00:01

Mám rada Juliu Roberts pretože vie zahrať každú emóciu na tom správnom mieste. Najlepšia bola hudba ale tento film mi dal veľa. začiatok bol nudny a otravny ale asi to tak malo byť aby druha polka bola viditelne lepsia. Rím, India, Bali...to už bolo o niečom inom. a myslím, že sa tam prezentovali myšlienky, ktoré mnohým ľuďom dodajú pozitívnu energiu. :)

• 26.5.2011  19:22
    Nesvatbov (2010)

Čakala som optimistický záver...ale nevadí..aj tak pokladám záver za najzaujímavejší. :P Myslím si, že starosta bol podarený starý ujo, ktorý len nechcel aby boli ľudia osamote a aby si radšej užívali život vo dvojici, lebo sám vie, že je to lepší život. Tie keci o zaľudnení planéty už mohol vynechať, ale aj tak to bolo celkom zábavné...a to, čo "hlásal" do rozhlasu...akože by som sa zbláznila, keby nám starostka do rozhlasu najmenej trikrát za deň komentuje, čo všetko zažila, že aký ožrani sú v dedine a pod. :)) Ale v konečnom dôsledku je to smutné...lebo veľa ľudí je takých ..hlavne Slovákov...až iritujuco nečinných a pasivita z nich srší...čo ma dosť často vytáča....nielen v reálnom život, ale aj v tomto dokumente.

• 30.11.2011  22:12

Už od začiatku to vôbec nefungovalo. Prvých 20 minút tam nemalo čo hľadat, hovorila som si dopekla o čo tu sakra ide??? Zvrat nastal až keď sa tí dvaja nasťahovali do domu. Ale aj tak sa dalo viac vyťažiť zo situácií, ktoré sa tam naskytli. Napríklad vo filme Traja muži a nemluvňa som sa nasmiala 100 krát viac ako tu a okrem toho tam vládla akási zvláštna atmosféra, ktorá ma nútila pozriet si film znova. Pri tomto "remaku :)" to nehrozí.

• 15.1.2011  17:02
    Počátek (2010)

Tlieskam Nolanovi. Vážne strhujúci film. tak ma to celé zmiatlo, že na konci filmu úplna tabula rasa a pýtam sa...do kelu, čo bolo na začiatku. tak som si musela znovu pozrieť začiatok, aby som si spomenula. Bolo to fajn, hoci na mňa až priliš chaoticky prekombinovane. no nie je to ten typ filmu, pri ktorom si človek oddýchne...skôr sa zamyslí...a aj vám sa o tom snívalo? :)

• 24.11.2010  23:37

škoda, že ten chlapec tak rýchlo rozprával...nestíhala som čítať titulky...normálne som nevnímala nic iné len tie malé písmenká čo naskakovali na dolnej casti obrazovky..ledva som si vsimla ako vyzeraju herci co tam hraju. no to je co sa tyka mojho prveho dojmu...ako film je to kvalitna snimka.

• 1.2.2011  13:54

Myslím, že svet sa rozdelil na dva tábory- na jednej strane sú tí, čo Black swan milujú...na druhej, tí čo ju nenávidia................. Black swan....veľmi rozporuplné pocity ...na jedne j strane zaujímavý námet, premena dobrej labute na zlú, bravúrne výkony a hudba, dobrý koniec....ale niečo mi na tom celom vadilo. Asi ten pocit, že dobre...videla som...a čo s tým? malo ma to fascinovať? nie...vôbec nič to so mnou neurobilo....nič mi to neprinieslo, nezmenilo ma to...a pritom každý je z toho filmu taký nadšení? Pýtam sa prečo? Ja som si ho pozrela a vymazala z počítača..a nič, tým to pre mňa skončilo, už to nechcem nikdy vidieť.... Ani Fontána ma nedostala tak ako by sa patrilo tak ....sorry Aronofsky...asi nebudeme kamaráti čo sa týka filmov :)

• 27.1.2011  14:29

Videla som raz a stačilo mi. Neviem prečo, ale nezapôsobilo to na mňa v nijakom smere. Môžno sa film snažil navodiť nejakú tú svoju osobitú atmosféru, ale nejako ma to nevtiahlo. pozerala som na minúty kedy to už skončí..a to nikdy nie je dobré znamenie :)

• 5.12.2011  00:02
    Proroctví (2009)

Komu to Nicolas Cage zapredal svoju dušu? Komercií? Však jeho posledné filmy nemajú úroveň, hĺbku ...nič čo mávali filmy ako Skala, či Lovci pokladov, kde sa podel jeho čierny sarkastický humor? A úsmev...no koniec...a tým ufom to už totálne zabili...prvá polka filmu v pohode...druhú radšej nekomentujem.

• 27.1.2011  14:34

Super obsadenie, super námet, úžasná atmosféra doby minulej, pekné kostými, sympatická povaha hlavnej postavy a nezadržateľný dobrodružný pocit vydržal až do konca. :) /teda aspoň u mňa/

• 7.8.2011  23:02
    Single Man (2009)

Dokonalá harmónia všetkých chutí.

• 18.5.2011  13:02

Nemalo to všetko, čo to malo mať, aj keď snaha tam bola. Prečítajte si radšej knihu od Paula Coelha...dá vám toho stokrát viac ako tento film.

• 27.3.2012  20:23

Tak tu sa nám ukazuje celá pravda-na margo amerických upírskych ság- Byť upírom nie je tak super- je to prekliatie, boj o holý život zabíjaním- o to horšie že tu predstavuje upíra malé dievčatko. Téma upírstva tu dostáva úplne iný kontext a o to je to realistickejšie. Krvavé scény až mrazia. hlavne tá kde malé dievčatko vyletí na obrovského muža ako opica, ktorej sa muž nedokáže striasť, drží sa ho ako kliešť...zimomravé- aj prostredie v celom filme.

• 16.9.2010  19:40

Naivné, priehľadné a celkovo nejaké divné...

• 10.2.2011  22:13
    Gran Torino (2008)

"To se mi snad zdá. Já mám s tou bandou pošuků víc společného než s vlastní podelanou rodinou." tak táto veta vystihuje všetko. Tento film je geniálnym vyjadrením toho ako sa majú k sebe chovať príbuzní...a že niekedy je viac sused než vlastný syn.

• 9.1.2012  14:07

Nič sa nedá robiť, starý dobrý Indy je v nenávratne. Zavial ho čas a my s tým už nič nespravíme. Táto výprava akosi strácala na atmosfére, miestami sa objavili svetlé chvílky, ale chýbal tam priestor pre detail.Akoby sa vytratila Indyho karma, veď tam skoro vôbec neboli tie jeho hlášky ani iskra v očiach, ale aj tak to bol starý dobrý Harrison, na ktorého nedám dopustiť :)

• 2.2.2011  16:10
    Max Payne (2008)

Milujem atmosféru tohto filmu- temná, tmavá, miestami trošku fantasy, chladná a ľadová. Fantastická hudba k tomu všetkému ma vždy vtiahne do deja a zakaždým sľubuje neopakovateľný zážitok.

• 16.5.2011  16:31
    Průvodce (2008)

Veľmi emotívne...ale oceňujem hlavne to s akou hĺbkou dokážu japonci stvárniť človeka a jeho pocity a emócie. Naozaj všetko preciťujú a dokážu do filmov vniesť harmóniu.

• 28.3.2011  21:00

No teda..už som dávno nevidela nič tak kontroverzného...vlastne pochybujem ze som niekedy videla niečo podobné...ale zaujímavé boli kostými aj hudba...ale tú Paris na koniec už vážne nemuseli strkať.

• 2.2.2011  12:57
    Stalo se (2008)

To som sa teda musela ospravedlňovať kamarátke, že som ju na takú kravinu dotiahla do kina. Nedotiahnutý záver, naturisticko realistické krvavé scény a to odporné napätie, čo vo mne rástlo vždy keď skončila nejaka zabíjačka, že čo bude ďalšie ...to fakt nepotrebujem. do kina idem kvôli nádhernému vizuálnemu zážitku, ale toto?....nejako ma to nedostalo...aj keď myšlienka znela zaujímavo..

<< předchozí 1 2