Keytee

okres Banská Bystrica
študentka

1 2 následující >>
    • 3.2.2011  14:35

Čiernobieli ľudia sú krajší ako farební...teda aspoň na filmovom plátne. Postava manželky mi pripomínala moju babku v tých rokoch....normálne som chvíľu rozmýšľala či to nie je ona, keďže je češka :))....ale nie...meno má iné, aj keď je Viera ako vo filme, ale herečka sa volá inak. Pekný rpíbeh aj keď mi tam vadili tie nudné pasáže, trošku akoby sa chceli priblížiť k anglickým romantickým filmom. A trochu mi vadilo ako v tých dobách vnímali ženu, žena má sedieť v kuchyni a byť ticho....hrôza aspoň, že teraz sa to už trošku zmenilo :)

• 2.2.2011  16:10
    Max Payne (2008)

Milujem atmosféru tohto filmu- temná, tmavá, miestami trošku fantasy, chladná a ľadová. Fantastická hudba k tomu všetkému ma vždy vtiahne do deja a zakaždým sľubuje neopakovateľný zážitok.

• 2.2.2011  12:57
    Stalo se (2008)

To som sa teda musela ospravedlňovať kamarátke, že som ju na takú kravinu dotiahla do kina. Nedotiahnutý záver, naturisticko realistické krvavé scény a to odporné napätie, čo vo mne rástlo vždy keď skončila nejaka zabíjačka, že čo bude ďalšie ...to fakt nepotrebujem. do kina idem kvôli nádhernému vizuálnemu zážitku, ale toto?....nejako ma to nedostalo...aj keď myšlienka znela zaujímavo..

• 1.2.2011  14:19

Tim Roth bol úžasný ...ale samozrejme najviac ma uchvátila hudba a klavírna virtuozita...samozrejme v pamäti mi nevždy ostanú niektoré scény ako napríklad klavírny súboj a cigareta na klavíry....pekný film, plný hlbokých myšlienok, aj keď kniha bola samozrejme lepšia :)

• 1.2.2011  14:13
    Hnus (1965)

Absolutne nič to vo mne nezanechalo....iba ak hnus a odpor k tomuto filmu...

• 1.2.2011  13:54

Myslím, že svet sa rozdelil na dva tábory- na jednej strane sú tí, čo Black swan milujú...na druhej, tí čo ju nenávidia................. Black swan....veľmi rozporuplné pocity ...na jedne j strane zaujímavý námet, premena dobrej labute na zlú, bravúrne výkony a hudba, dobrý koniec....ale niečo mi na tom celom vadilo. Asi ten pocit, že dobre...videla som...a čo s tým? malo ma to fascinovať? nie...vôbec nič to so mnou neurobilo....nič mi to neprinieslo, nezmenilo ma to...a pritom každý je z toho filmu taký nadšení? Pýtam sa prečo? Ja som si ho pozrela a vymazala z počítača..a nič, tým to pre mňa skončilo, už to nechcem nikdy vidieť.... Ani Fontána ma nedostala tak ako by sa patrilo tak ....sorry Aronofsky...asi nebudeme kamaráti čo sa týka filmov :)

• 27.1.2011  14:49

Skvelá hudba aj atmosféra...myslím, že sa tam presne vystihlo to čo upírov robí upírmi. v tej hudbe, správaní, mrazivých reakciách...v tmavých uličkách....to je ono. A nie romantické precukrikované sladiny ako Twilight blee.....toto si zaslúži poklonu.

• 27.1.2011  14:46
    Ratatouille (2007)

Peckové. nádherná rozprávka. Moja najobľúbenejšia z animákov. Slasť pre oči a chuťové bunky, ktoré si robia zálusk :) Snová atmosféra Paríža...I love it. :)

• 27.1.2011  14:43
    Úkryt (2002)

Dobréé....až na tie krvavé scény..dobre :) Napínavé a prekvapivé. Na večeri keď ste sama doma vo veľkom meste aby vás vyhodilo zo sedačky keď niekto zazvoní pri dverách !

• 27.1.2011  14:41
    Tajemný let (2005)

Fakt tajomné. To boli riadne stresy teda...kým sme sa vlastne dozvedeli ako to s tým všetkým vlastne je. no, a ako sa hovorí koniec dobrý všetko dobré. ach....prečo vždy keď to dávajú v telke mám chuť si to pozrieť...a prečo to nikdy neostane len pri chuti, ale vždy si to aj pozriem? neviem. ten film má niečo do seba....asi už viem...ľudom sa páči ked môžu na konci spolu s hrdinkou zažiť ten víťazní pocit...že všetci sa mýlili a mali ju za blázna a ona mala naozaj pravdu. keď všetci pred vami klonia hlavy a hanbia sa za to, že vám neverili..a vy ste nakoniec mali pravdu a zvíťazili ste :)

• 27.1.2011  14:34

Super obsadenie, super námet, úžasná atmosféra doby minulej, pekné kostými, sympatická povaha hlavnej postavy a nezadržateľný dobrodružný pocit vydržal až do konca. :) /teda aspoň u mňa/

• 27.1.2011  14:29

Videla som raz a stačilo mi. Neviem prečo, ale nezapôsobilo to na mňa v nijakom smere. Môžno sa film snažil navodiť nejakú tú svoju osobitú atmosféru, ale nejako ma to nevtiahlo. pozerala som na minúty kedy to už skončí..a to nikdy nie je dobré znamenie :)

• 27.1.2011  14:27

Krásny film. S mojimi oblúbenými hercami. vniesol do mňa taký zvláštny pocit, akejsi ľahkosti a tajomsnosti. naplnil ma akousi Burtonovskou energiou, ktorá mi vyčarila úsmev na perách. :)

• 27.1.2011  14:19
    Výměna (2008)

Bravúrne. Tlieskam všetkým, čo sa podielali na spracovaní tejto témy a tohto filmu :). Bolo to takmer dokonalé..prekvapivé momenty, film podľa skutočnej udalosti, herecké výkony a napätie až do konca. a ten koniec...hoci pre hlavnú hrdinku plný nádeje...podľa mňa smutný.

• 27.1.2011  14:11

Zaujímavý film. čítala som k nemu scenár a bol lepší ako samotné spracovanie. Bukovčan v ňom opísal detaily, ktoré boli dôležité ale do filmu sa nedostali. buď sa režisérovi zdali nepodstatné, alebo sa mu nepáčili. v scenári dokonca boli opísané niektoré scény úplne do detailu a bravúrne, vo filme boli natočené úplne inak a nezdalo sa mi, že lepšie. No, ale klobúk dole pred výkonmi hercov. tí to všetko zachránili a preto film dostal 4 hviezdičky :) . apropó.. ten Štefan Kvietik má fakt úžasný hlas :)

• 15.1.2011  17:02
    Počátek (2010)

Tlieskam Nolanovi. Vážne strhujúci film. tak ma to celé zmiatlo, že na konci filmu úplna tabula rasa a pýtam sa...do kelu, čo bolo na začiatku. tak som si musela znovu pozrieť začiatok, aby som si spomenula. Bolo to fajn, hoci na mňa až priliš chaoticky prekombinovane. no nie je to ten typ filmu, pri ktorom si človek oddýchne...skôr sa zamyslí...a aj vám sa o tom snívalo? :)

• 24.11.2010  23:37

škoda, že ten chlapec tak rýchlo rozprával...nestíhala som čítať titulky...normálne som nevnímala nic iné len tie malé písmenká čo naskakovali na dolnej casti obrazovky..ledva som si vsimla ako vyzeraju herci co tam hraju. no to je co sa tyka mojho prveho dojmu...ako film je to kvalitna snimka.

• 16.9.2010  19:43

Príjemný film na nudné popoludnia.

• 16.9.2010  19:42

Pre mňa je tento film úplna lahôdka pre oči. ale milujem tie vtipné hlášky, ktoré sa hovoria v tých najnapínavejších chvíľach. Tento film som si obľúbila možno aj kvôli obsadeniu a celkovo rada sa púšťam do takýchto príjemných dobrodružných filmíkov.

• 16.9.2010  19:40

Naivné, priehľadné a celkovo nejaké divné...

• 16.9.2010  19:38

Strašne krásny film, smutný ale s dušou. určite si ho rada pozriem viackrát a možno aj kvôli Brendanovi Fraserovi :)

• 30.8.2010  18:58

Niektoré príbehy zaujali, iné nie. mna osobne uplne prekvapil vampirsky pribeh. necakala som ze aj nieco takéto by sa v Paríži mohlo vyskytnúť. ale je to film plný prekvapení ako iste aj samotný Paríž. Rôznorodý, jedinečný a dych berúci.

• 30.8.2010  18:55

Tento film má v sebe jedinečnú indickú atmosféru. Velmi dobrý výber hercov. Pastva pre oči.

1 2 následující >>