brasek

okres Bratislava

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 25 49 73 97
    • 23.10.2018  21:28

Televízna inscenácia s vyšším rozpočtom. Nič zvláštne, nie veľmi pútavo podávané divákovi.

• 23.10.2018  21:23

Sklamanie! Behom leta sa venujú rôznym dobrodružstvám... no žiaľ možno v inom príbehu. Mdlé, bez sľubovaného dobrodružstva, súdny proces tiež nič moc a finále snímku skoro fraška.

• 23.10.2018  21:15

Pilot je viac ako nudný a nezáživný. Divák nemá ani možnosť sa kochať hereckým umením, je to iba mdlé a tí čo by vedeli zahrať, že srdce poskočí nemajú priestor. Nemám veľkú chuť sa dívať na ďalšie diely.

• 21.10.2018  11:58

Nostalgická holmesovka s povzdychom na staré dobré časy. Príbeh sa síce odohráva v oklieštenom priestore s pár protagonistami, ale divák skoro dokonca nepozná identitu hlavného záporáka.

• 21.10.2018  11:55

Klasická holmesovka zo starých dobrých časov, ale žiaľ príbeh už stráca dych. Nič prekvapivého, nič pútavého nám filmári už nepredkladajú.

• 19.10.2018  16:30

Film o ničom, neprehľadný dej, otrasné dialógy. Na toto sa fakt nedá dívať.

• 19.10.2018  09:51
    Hammett (1982)

Viaceré z tunajších komentárov nie sú nejako pozitívne naklonené k tomuto snímku a tak s malou dušičkou som pristúpil k sledovaniu príbehu. Žiaľ komentáre boli ešte pozitívne oproti tomu čo ma čakalo. Príbeh absolútne šeredný, nezaujímavý, žiadna atmosféra. Silne mi to všetko vrátane klavírneho doprovodu v pozadí pripomínalo či lepšie povedané tento snímok ako keby sa chcel hrať na snímok Čínska štvrť.

• 19.10.2018  09:46
    Souboj bájných tvorů (TV film) (2012)

Tak raz večer... už názov filmu má tendenciu napovedať, že tu niečo nebude v poriadku ale nevyskúšaš, nevieš. Začiatok na zaplakanie... vystrelený šíp do ľavého boku príšery skončí v pravom boku a to je napovedá o lacnom snímku, nezáujmu filmárov o príbeh a tak prichádza otázka prečo vlastne snímok dopozerať, keď samotným tvorcom je absolútne jedno ako ich dielo vyzerá!?

• 17.10.2018  11:51

"Niekto nás tu zamkol, ja budem o dva týždne rodiť a čo keď to je nejaká reality show" vynikajúce úroveň dialógov priam vyvoláva zvracanie, presne ako celkový dojem zo snímku. Pointu nechápem a ten zmätok okolo toho nie je filmový príbeh ale naozaj konina bez hlavy a päty. Už treťotriedny horor má oveľa vyššiu úroveň ako toto!

• 17.10.2018  11:39
    Malevolent (2018)

Krajina pôvodu = Netflix a nie USA/UK! Mať túto informáciu skôr, určite by som nestrácal čas s týmto paškvilom. Nudný príbeh, s trápnou zápletkou, ktorá vrcholí podpriemernou realizáciou.

• 15.10.2018  19:40
    Swing Parade (1946)

Muzikál či komédia? Nuž toto je veľký krok vedľa! Nezaujímavý príbeh, hudba ma neoslovila a traja hlupáci to vedia aj lepšie a hlavne zábavnejšie.

• 15.10.2018  19:34
    O Hayat Benim (TV seriál) (2014)

Klasická primitívna nekonečná telenovela. Videl som pár dielov, pretože hneď po nej ide na Duna TV jedna vedomostná súťaž, ktorú sledujem. Neviem či je to dabingom, ale hrané emócie sú veľmi strašné až nemožné a vyvolávajú vo mne hnus.

• 15.10.2018  11:46
    Rašín (TV film) (2018)

Sklamanie! Samotný príbeh je nudný a čo je horšie je absolútne nezaujímavo predávaný divákovi. Po 20 - 30 minútach divák bojuje sám so sebou či príbeh pozerať ďalej pre jeho historický význam, alebo dá prednosť niečomu inému a to je na zamyslenie.

• 12.10.2018  15:23

O čo tu vlastne ide? Tieto slová položil vo filme Kurt Russell keď nevedel koľká bije a ja ich opakujem po niekoľkýkrát a vždy po vzhliadnutí tohto príšerného príbehu. Príšerný preto, lebo nemá ani hlavu ani pätu, dejová línia je jedna veľká katastrofa a do finále sa divák ani nedostane, lebo znechutený vypína televíziu.

• 12.10.2018  15:00

Otrasné! Od začiatku béčkový a priblblý príbeh, ani hlava ani päta. Po polhodine ma napína na zvracanie, mám problém ďalej sledovať film a vo finále snímku odchádzam.Toto nie! Niečo mi vravelo, že toto nebude nič excelentné ale takúto frašku si Predátor nezaslúžil!

• 12.10.2018  14:21
    Triassic World (2018)

The Asylum už vyprodukovalo príbehom oveľa horšie záležitosti, ale výsledok je opäť rovnaký... sa mi dvíha žalúdok a točí hlava z týchto primitívnych filmov, herci sú katastrofa a miestami mi prechádzajú slzy do rehotu.

• 10.10.2018  11:49
    Ronin (1998)

Priemerná kriminálna dráma s podpriemernou zápletkou. Nie je to nič očarujúce, skôr je to sklamanie podľa špičkového hereckého obsadenia.

• 6.10.2018  12:07

Klasická "holmesovka" plná dobrodružstva a zábavy pre diváka. Príbeh nemá zložitú zápletku, ale je sa na čo stále pozerať.

• 6.10.2018  12:04

Zaujímavý snímok. Prvú hodinu viac drámy ako akcie, potom už skoro čistokrvný vojnový film. Škoda, že príbeh nebol viac zameraný na vojakov československej armády, ale filmári do popredia podsúvajú agresívnu nemeckú menšinu.

• 28.9.2018  13:44

Príbeh nie je nič moc, skoro o ničom ak by snímok nemal do istej miery propagandistický charakter. Herci mali nacvičené dialógy až by to nebolo pekné, ale čo čert nechcel... všetko som im veril.

• 26.9.2018  13:11

Návrat Lew Harpera nie je podareným filmom. Príbeh nudí, kriminálna zápletka je od začiatku malicherná, zbytočne veľa balastu a prebytočných postáv. Chýba tempo, atmosféra a skoro všetko čo by gradovalo dejovú líniu.

• 22.9.2018  14:02
    The Last Sharknado: It's About Time (TV film) (2018)

Ian Ziering je doživotným lovcom žralokov, lebo jeho herectvo na nič iné nestačí a jeho kaskadérsky kúsok na chvoste pravekého jaštera... no super! Horší exkrement som nevidel už dávno.

• 22.9.2018  13:59
    Sharknado 5: Global Swarming (TV film) (2017)

Sharkrnado sa stáva chlebíkom pre odpadlých hercov. Ian Ziering doživotným lovcom žralokov.

• 22.9.2018  13:57
    Žraločí tornádo 4 (TV film) (2016)

Čo na to povedať? To naozaj niekoho baví?

• 22.9.2018  11:33
    Harper (1966)

Oddychová kriminálka, ktorá teší z pohľadu že po celú stopáž sa divák má načo pozerať. Príbeh nenudí, ale nemá vyšperkovanú atmosféru a nie je z nijakej stránky dokonalý. Ale funguje to na celej čiare. (3.5*)

• 22.9.2018  11:29

Oddychovka zo sveta Star Wars. Spokojnosť, aj keď nemôžem tvrdiť, že príbeh je skvelý ale scenáristi sa vyhli hlúpostiam a nepopustili fantáziu za hranice známeho vesmíru. Chýbal nejaký kvalitný záporný hrdina a možno by to chcelo pridať prešpekulovanosť Sithov.

• 22.9.2018  11:23
    Sám v temnotě 2 (2008)

Vydržal som sledovať tento film pár minút. Duch čarodejnice a tak ďalej... budem slušný a označím to ako filmovú tragédiu.

• 20.9.2018  15:42
    Upgrade (2018)

Snímok má nudný príbeh a absolútne nemá žiadnu atmosféru, všetko pôsobí lacno a veľa momentov dokonca smiešne. Neviem, ale smiešne mi pripadá aj aktuálne hodnotenie, že 81%... to je silná káva pre mňa.

• 20.9.2018  15:29
    The Ninth Passenger (2018)

Každý jeden kanadský horor čo som doteraz videl stál za fajku močky a tento nie je výnimka. Problémom snímku je samotný príbeh, ktorý nudí a diváka nebaví čakať na zázrak, ktorý oživí situáciu. A keď niečo nastane tak to má zaujímavosť ako rakúsko-uhorský týždenník. Zbytočný film a absolútne nechápem, prečo by tento snímok mal byť zaradený aj medzi komédie... je to skôr celé na plač a poriadny.

• 18.9.2018  13:35
    Proces (1962)

Anthony Perkins bol absolútne vynikajúci, prežíval emočne celý príbeh. Orson Welles bol velikán filmového priemyslu, ale tento jeho snímok ma neuchvátil.

<< předchozí 1 2 3 4 25 49 73 97