brasek

okres Bratislava

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 34 67 100 133
    • 2.5.2021  19:35
    Čarodějka ze země Oz (TV seriál) (2007)

Tragédia. Moje detské sny o krajine OZ sa absolútne rozplynuli.

• 2.5.2021  19:31
    Moc kouzel (2019)

Čo je toto za film? Kto vymyslel takýto dementný príbeh? Klaun vyvoláva súcit, ale celé je to nelogické, choré a nedôveryhodné. Prepáčte, Mr. Nick Lyon.

• 2.5.2021  19:16
    Ztracené město (TV film) (2008)

Tragédia. Hlúpy príbeh, nepozerateľné anti-dobrodružstvo.

• 24.4.2021  08:58
    Svadba na prvý pohľad (TV pořad) (2020)

Zvrátená reality show! Manželstvo = v dobrom aj v zlom až do konca a nie huckať ľudí, že partnera si môžem vymeniť ako tovar či ponožky!

• 24.4.2021  08:34

Takéto filmy ma už nebavia. Holé zabíjanie nepremožiteľnej hlavnej hrdinky, ktorej od snímku "TO" narástol zadok. Jessica Chastain nie je u mňa problém, problémom je príbeh a neprimerane prehnaná akcia.

• 22.4.2021  16:05

Pokiaľ máte záujem o kvalitný kriminálny thriller ako ja, tak rozhodne sa tomuto snímku vyhnite. Toto je nejaká skazená romantická melodráma, kde sem tam niekoho zastrelia, niekedy sa o tom hlavné postavy dozvedia z novín. Žiadna atmosféra, málo napätia.

• 22.4.2021  16:00

Pridlhé, nudné a bez emócií. Rusi by si filmovo zgustli keby boli oni prví na Mesiaci!

• 22.4.2021  15:58
    Bílý šejk (1952)

Snímok ma absolútne neoslovil a ani neviem čo si mám o ňom myslieť.

• 22.4.2021  15:54
    Šelmy (2018)

Depp v sukni provokuje a to je jedna z mála vecí na ktorú sa dá pozerať v tomto snímku. Príbeh nie je veľmi zaujímavý, zápletka mierne baví lenže vyvrcholenie je také, že neviete čo si máte o celom tom všetkom myslieť.

• 22.4.2021  15:50
    Luz (2018)

Pre mňa je to absolútne nesledovatená záležitosť. Luana Velis má veľké oči a to je jediná pozitívna vec na ktorú si vždy spomeniem pri tomto snímku.

• 22.4.2021  15:46
    Šampióni (2018)

Za nefalšované emócie maximálnych päť hviezdičiek! Samotný príbeh nie je pútavý, zápletka nie je nejako vážna, ale ako celok to náramne funguje.

• 13.4.2021  14:01

Filmová upútavka počas televíznej reklamy skvelá, realita je však absolútne opačná. Nezaujímavo vyrozprávaný príbeh, absolútne nič ma neťahalo k postavám a k príbehu.

• 13.4.2021  13:57
    Everest (2015)

Mizivý filmový zážitok. Veľa postáv, ktoré nie sú skĺbené do celku, divák stráca prehľad o príbehu, slabá atmosféra, žiadna gradácia deja, žiadne emócie okrem záverečných titulkov s fotkami skutočným postáv.

• 9.4.2021  10:51
    Válka skladů (TV pořad) (2010)

Absolútne postrádam zmysel tohto seriálu a pochybujem o akejkoľvek dôveryhodnosti.

• 31.3.2021  14:53

Dobrodružný film, ktorý kríva na jednu nohu a na druhú je chromý. Miestami to malo atmosféru ponorkového filmu, ale povrchný príbeh zabíja všetko čo by stálo za zmienku.

• 31.3.2021  14:50

Hrôza! Jan Budař sa svojej role zhostil dokonale, ale zvyšok je nezaujímavá fraška, bez atmosféry, bez príbehu.

• 26.3.2021  12:20
    Španělská chřipka (TV film) (2021)

Mal som záujem o plnohodnotný dokument o španielskej chrípke. Animované sekvencie a pohľad na životné osudy F. Kafku ma silne iritovali a nemali čo robiť v takomto dokumente.

• 26.3.2021  12:16

Príbehom detinské fantasy, vizuálne nechutne farebné až divák dostane záchvat epilepsie.

• 22.3.2021  16:42

Podpriemerný duchársky snímok. Bez atmosféry, plný nudných a nič nehovoriacich sekvencií. Vyvrcholenie príbehu je fraška.

• 22.3.2021  16:39

Príbeh plný emócií, akcie a tragického konca. Ja som bol spokojný, konečne niečo čo sa Filipovi Renčovi podarilo. Aspoň teda v mojich očiach.

• 21.3.2021  12:44

Prekvapený som bol nízkym hodnotením, ale pochopil som svoj omyl po scéne zo školy. Snímok som ani nedopozeral, otrasné digitálne triky a naivné dobrodružstvo mi nerobia dobre na krvný tlak.

• 19.3.2021  13:51
    Zulu (2013)

Od začiatku mal film grády a smeroval ku krutému kriminálnemu thrilleru z juhoafrického prostredia. Žiaľ ani neviem kedy sa príbeh zmení na frašku, medicínske pointa v takomto šate je skôr na škodu a finále snímku je už naivná hlúposť.

• 19.3.2021  13:48

Od začiatku amatérske, otrasný komparz, nevhodné dialógy. Väčšina príbehu nebaví a pravdepodobne je toto moja rozlúčka s týmto ospevovaným seriálom.

• 18.3.2021  12:58

Dobrá zápletka, zaujímavé vyvrcholenie príbehu. Žiaľ Filip Renč nie je režisér a tam to viazne, sorry ak tento môj názor niekoho uráža.

• 18.3.2021  12:15

V podstate sme sa v príbehu veľmi nikde neposunuli, na niektoré otázky sme dostali odpoveď a na niektoré už tušíme odpoveď. Táto epizóda nie je nudná, aj keď sa veľmi v nej neudeje.

• 11.3.2021  09:52

Absolútna dejová nuda! Koniec epizódy však naznačil o čom bude ďalších 11 častí (pokiaľ sa nemýlim) a tak silne pochybujem, že ma tento seriál nejako veľmi zaujme. A mám zatiaľ malý problém, že mi to pripomína snímok Romulus (2020).

• 10.3.2021  09:51

Nevýrazný a nezaujímavý príbeh. Skôr som mal pocit, že sledujem nejaký televízny film, ktorého úlohou je vyplniť čas medzi reklamami.

• 10.3.2021  09:49
    Cosmoball (2019)

Neviem či ide o detskú fantasy rozprávku, alebo má to byť solídny sci-fi snímok. Pre mňa je to nepozerateľná záležitosť, ktorá obsahuje doslova trápne momenty.

• 10.3.2021  09:45

Je mi ľúto všetkých tvorcov tohto seriálu, od filmárov, cez hercov, komparz až po catering. Seriál ma prestáva zaujímať.

• 10.3.2021  09:43

Po relatívne dvoch zaujímavých epizódach prichádza nezaujímavá a nudná. Snáď ich nebude viac, pretože seriál sa ma emočne nedotýka a preto okrem vojnových scén ma ani veľmi nebaví.

<< předchozí 1 2 3 4 34 67 100 133