brasek

okres Bratislava

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 69 92
    • 22.5.2018  10:41

Študentské komédie z čias prvej republiky sú úchvatné, tento film však nie je komédia a možno preto vôbec nebaví.

• 22.5.2018  10:37
    Hlubina (1977)

Zaujímavé herecké obsadenie v nie príliš pútavom dobrodružstve. Pokiaľ snívate o potápaní či o podmorskej archeológii tak si prídete na svoje, inak ale vás unudí striedanie vlažných dialógov o ničom s priemernou akciou.

• 22.5.2018  10:34

Jeden zo 100 najnudnejších westernov. Postavy nemajú charakter, veľa zbytočných dialógov a prakticky som skoro nevedel o čo tam vlastne ide. Celkové hodnotenie 2.5*.

• 22.5.2018  10:32

Škoda... žiadne veľké dobrodružstvo v džungli sa nekonalo. Snímok poteší fanúšikov Harry Pottera, pretože môžu vidieť jeho protagonistu polonahého. Príbeh má istý potenciál, ale nie na ponúkanú stopáž a absolútne nezapadajú do deja flashbacky Yossiho. Príbeh podľa skutočnej udalosti by si zaslúžil viac práce s napätím a zameranie sa hlavne na survival záležitosti.

• 22.5.2018  10:26
    Escape Room (2017)

Sklamanie! Od Escape Room som očakával oveľa viac. Žiaľ tento snímok ponúka iba málo napätia, rozlúštenie hádaniek v jednotlivých izbách tiež nič moc a samotný príbeh dokonca nemá žiadnu pointu. V závere filmári vsadili na chaotické šialenstvo postáv a tým zabili všetko.

• 17.5.2018  14:44

Príbeh je pre mňa silne nezáživný a od vysokého hodnotenia (aktuálne 70%) som očakával oveľa viac vrátane lepšieho tempa. Absolútne súhlasím, že pre európskeho diváka tento snímok tak ako je vyrozprávaný nemá veľký potenciál.

• 17.5.2018  14:14

Tento film si vždy rád pozriem. Prvá časť vo výcvikovom tábore sa mi pozdáva viac, pretože nástupom akcie prichádza mierna naivita (prieskum a zajatie nemeckých vojakov je dosť nedôveryhodné), finálna bitka je však už o niečom inom.

• 17.5.2018  14:11
    Siembamba (2018)

Umenie strašiť v tomto prípade opäť neplatí... pár desivých scén síce snímok obsahuje, ale tie sú prilepené k biednemu príbehu, ktorý nemá žiadnu šancu uspieť. Celé je to depresívne, bez pointy a prakticky snímok je iba obyčajná strata času.

• 17.5.2018  13:58
    Selfie from Hell (2018)

Po necelej štvrťhodine som mal veľký problém, pretože snímok neskutočne nudil a keď do úvahy vezmem, že po stránke príbehu nejde absolútne o nič tak nemôžem hodnotiť inak ako iba odpadom. Celé je to povrchné, bez atmosféry s niečím nešťastným čo divákovi tlčie hlavu o stenu.

• 12.5.2018  16:28

Klasický western so silne naivným podtónom. Ako celok sa mi to vôbec nepozdávalo.

• 5.5.2018  19:19
    Splice (2009)

Adrien Brody by sa mal venovať iba vážnym úlohám vo vážnych filmoch, proste v takýchto nevyzerá vôbec dôveryhodne. Celý snímok by som charakterizoval ako veľmi priemerný sci-fi príbeh, na horor či thriller to nemá absolútne žiadne napätie a dejová línia je viac menej nudná.

• 3.5.2018  14:19

Absolútne nudný a jeden z najhorších špionážnych filmov vôbec. Podľa mňa v snímku nič nefunguje.

• 3.5.2018  14:14

Jeden z najhorších westernov, ktoré obsahujú akciu a prestrelky. Romantický podtón je veľmi slizký a nedôveryhodný, záchrana Vienny pred lynčom absolútna fraška a filmárom unikla pointa zo začiatku, divák sa nikdy nedozvie kto prepadol kočiar.

• 3.5.2018  14:08

Neprehľadné a zmätené s lacnými trikmi. Neeurópsky komediálny charakter absolútne zbavuje snímok akejkoľvek pútavosti.

• 26.4.2018  17:03

Absolútne nezaujímavé, dokonca by som sa priklonil k názoru, že ide o zbytočný film. Od začiatku to smrdí detinským dobrodružstvom. John Boyega silne otrasný v celej svojej kráse či nekráse.

• 26.4.2018  15:54

Vlažný duchársky horor s mierne nudným príbehom, záver priemerne tragický a preto hodnotenie len za dve hviezdičky. Snímok mohol a mal ponúknuť oveľa viac ako ukázala realita. Veľkým negatívom je však to, že v príbehu nie je žiadne napätie.

• 23.4.2018  12:20
    Party Bus to Hell (2017)

MegaOdpad! Rolfe Kanefsky u mňa totálne skončil! Jeden z najtragickejších filmov, ktoré som zhliadol. Primitívna absurdná blbosť!

• 18.4.2018  16:57
    Wildling (2018)

Zo začiatku keď sa v príbehu nič nedialo bol snímok zaujímavejší a hodnotnejší ako keď sa dej rozbehol. Podpriemerný hororový príbeh, ktorý nejako ale veľmi neurazí. Potešila ma Bel Powley, ktorá je miestami dosť presvedčivá.

• 18.4.2018  15:47
    Terrifier (2017)

Čistokrvná amatérska blbosť a to v celom rozsahu. Damien Leone je zakomplexovaný z klaunov a nehovorte, že nie... však všade nastrkuje smiešneho vraždiaceho klauna až je to trápne. Tento snímok je ďalšia urážka žánru horor, aj keď sa nájdu oveľa horšie snímky.

• 18.4.2018  15:26
    The Ashram (2018)

Absolútne nezaujímavý príbeh, pointou možno óda na hinduistické učenie. Od začiatku som mal pocit amatérskeho filmu, postrádam akékoľvek napätie a tak že "thriller", o tom nemôže byť reč. Podľa mňa zbytočná strata času.

• 16.4.2018  16:19

Nie som nijaký fanda anime, ale hraný film je hrôza! Fullmetal Alchemist vo svojej animovanej podobe je zaujímavý a dobrodružný. Tu absolútne všetko z toho postrádam.

• 16.4.2018  14:22
    Paddington 2 (2017)

Sklamanie! Po úspešnom prvom filme je toto pokračovanie dosť bezduché a málo zábavné. Opäť sa potvrdilo, že väčšina pokračovaní úspešných filmov stráca grády a to možno z dôvodu, že príbeh sa šije horúcou ihlou len aby sa rýchlo zarobilo.

• 15.4.2018  14:00

Neviem či tento snímok má nejaký zmysel a či sa v ňom Briti vidia. Absolútne suchopárne, preskakovania medzi obdobiami života absolútne zabíjajú príbeh a ten stráca na príťažlivosti a na historickej hodnote.

• 15.4.2018  13:56
    Mr. Holmes (2015)

Takýto koniec si Sherlock Holmes nezaslúžil! Suchopárne, absolútne o ničom príbeh, žiadna mysteriózna kriminálka sa nekoná a zmysel snímku mi uniká.

• 14.4.2018  14:23

Nechápem ako niekto tento snímok môže označiť ako horor či thriller, však je to iba dejove podpriemerná dráma o prostitútkach a celé to pôsobí dosť nedôveryhodne. A nechápem ešte raz... niekomu ku šťastiu stačí, že vidí vo filme krv a týranie a už je to pre neho film roka.

• 14.4.2018  14:06
    Výheň (2011)

Pravda je len jedna a to tá, že snímku chýba všetko... neoriginálna road movie, bez atmosféry a napätia, nepôsobivé. Nechápem, prečo snímok je označovaný ako horor.

• 13.4.2018  22:18

Veľmi priemerná kriminálka, viac nezáživná ako pôsobivá. Niektoré scény pohladia oko diváka ale ako celok to nefunguje dostatočne.

• 13.4.2018  21:56
    Útěk (1972)

Mierne poslabší thriller. Prvých dvadsať minút absolútne gýčovitých, potom sa príbeh rozbehne ale nie je to nič výnimočné, dokonca v istých momentoch na hrane nudy. Scéna v banke, kde nechajú ležať pištoľ vedľa dobitého strážnika doslova trápne. Aktuálnych 81% je škaredo nadhodnotených.

• 12.4.2018  16:26
    Annihilation (2018)

Od Netflixu nič dobré nečakaj a to sa tu opäť potvrdilo. Miestami vizuálne pekné, príbeh z jednej strany sa pozerať dal, ale z druhej bol pretkaný netflixovským balastom (Lena a jej život, vzťahy a nevera... naozaj o ničom, dokonca možno to bolo celé rušivé ohľadne samotného príbehu). Pointe príbehu nerozumiem a ani koncu.

• 12.4.2018  14:24
    Pyewacket (2017)

Kanadská hororová filmová tvorba nestojí za veľa a obvykle ako aj v tomto prípade je to iba bieda. Príbeh nemá atmosféru, je nudný a fádny. Postavy nesympatické a stále v tom istom oblečení ako keby príbeh sa odohrával v ten istý deň. V snímku nie je absolútne nič čo by za niečo stálo.

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 69 92