brasek

okres Bratislava

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99
    • 12.12.2018  14:32

Tento diel ma absolútne nudil. Príbeh je skôr psychologického charakteru, samé halucinácie, žiadny dynamický vývoj. Zatiaľ v oboch príbehoch postrádam slovko "horor".

• 12.12.2018  14:26

The Body - príbeh jedného nájomného vraha. Priemerné dobrodružstvo, ktorému by pomohlo byť o hodinu kratšie. Nejako ma to veľmi nezaujalo, vlastne nemalo ani čím.

• 12.12.2018  14:22

Zapozeral som sa do príbehu a po troch minútach strih a sme o sedem mesiacov ďalej, prejde ďalších päť minút a strih a sme o dvadsaťpäť rokov ďalej. Vypínam, dovidenia takéto nemusím.

• 12.12.2018  12:27

Uwe Boll si pokoj nedá a nebude mať pokoj v duši pokiaľ "v mene kráľa" nepozabíja všetkých zloduchov zo svojho vlastného fiktívneho sveta.

• 11.12.2018  16:09

Dlhotrvajúca nuda. Nuž neviem, ale americká snaha o výpoveď udalostí z roku 1968 zamaskovaná do romantickej drámy nedopadla dobre. Príbeh mi nedával zmysel a čiernobiele dokumentárne zábery mi nezapadali do deja. Proste americkí filmári chceli niečo povedať o čom vlastne nič nevedeli.

• 11.12.2018  15:55
    Jako ty (2015)

Ďalšie sci-fi o fiktívnom svete, kde je čo to zakázané. Opäť niekto precitne, urobí niečo proti spoločenstvu a podobne. Tentoraz však v nezáživnom príbehu, ktorý je hrozný.

• 11.12.2018  11:26

Príbeh nudný, miestami šokujúce špatný ako oslava drog a zhýralého života. Halucinácie hlavných protagonistov mi liezli na nervy. Jeden z mála filmov, ktoré vy som zakázal.

• 10.12.2018  13:54
    The Birch (2016)

Keby všetci amatérski tvorcovia hororov takto by pristupovali k filmovému žánru bolo by na svete určite viac podarených snímkov. Na 4 minúty veľmi slušné a ak by príbeh trval dlhšie tak je možné, že okrem vydarenej masky by nás nič nezaujalo.

• 10.12.2018  10:10

Po hodinovej nude a príbehu plnom balastu sa dostávame k pointe príbehu. Ovšem koho potom už trápi ako čo bolo a kto je zloduch? Nuda zabíja, Clint Eastwood nie je dobrý rozprávač a jeho akcia na odkvapovej rúre je silná fraška.

• 10.12.2018  10:04
    Pravý rytíř (TV film) (2016)

Príbeh je dosť fádny a nezaujímavý, z väčšej časti som mal pocit že jediný kto naozaj má záujem o hru je Lukáš Vaculík. Zvyšok bez komentára.

• 9.12.2018  12:22

Ako art film beriem, Sorrentino a spol. sa snažia odkryť či poukázať na človeka a jeho túžbu po kráse. Či tou krásou je mladosť, zábava, užívanie si života, omladzujúce kúry a podobne. Po obsahovej však nemá čo ponúknuť.

• 7.12.2018  11:38

Hodnotím to ako mizerný snímok. Nuda, šerednosť a ešte raz nuda. Ešte skôr ako sa niečo poriadne začalo diať ma to prestalo baviť. Prišiel som o niečo?

• 7.12.2018  11:31
    Bird (1988)

Meno Charlie Parker mi nič nehovorilo, prezývka "pekelný jazzman" ešte menej, ale meno Forest Whitaker ma donútilo si snímok pozrieť. Nápad, že príbeh budú úryvky zo života tohto jazzmana nie je zlý, aj keď nemám rád filmy kde sa skáče z roka na rok. Realizácia je však jeden zmätok a názor že Eastwood je dobrý rozprávač je absolútne mylná.

• 6.12.2018  14:19
    Venom (2018)

Od začiatku dosť nezáživné a dej prerastá až do ukrutnej nudy. Po 35. minútach príbeh síce ožije, ale jediné čo stojí za pochvalu je Tom Hardy, ktorý si užíva svoju postavu. Všetko ostatné je žiaľ plytké a fraška. Príbeh v Life Foundation je kapitola sama o sebe (všade majú kamery len v laboratóriu nie, stretnutie Brock vs Drake - zápletka za ktorou má byť celý príbeh, tak na tri obrázky do komixu, Brock v noci v laboratóriu a keď uniká už je biely deň). A nakoniec tá snaha o humorné scény... to je skôr smutné. Tento snímok rozhodne vo mne nevyvoláva dobré pocity.

• 5.12.2018  13:33
    Inrang (2018)

Slabou až negatívnou stránkou celého snímku je minutáž, proste je pridlhý a samotný príbeh nemá potenciál vykryť všetko čo treba. Mňa osobne snímok ani veľmi nebavil, znechutila ma už úvodná šesť minútová pasáž a celé sa to už viezlo v tomto duchu. Nakoniec ani neviem ako snímok skončil...

• 5.12.2018  12:55

Kriminálna akčná komédia? Tak to rozhodne nie! Príbeh je absolútne tuctový, možno povedať bežná scéna z kriminálky roztiahnutá do celovečerného projektu, ktorý je založený na myšlienke, že každý muž chce byť ako Clint Eastwood a ženy budú omdlievať až ho uvidia hore bez. Clint Eastwood je priemerný herec, nikdy nezahral emóciu, vždy ten istý pohľad a je rovnako taký istý režisér (bez urážky Clinta a jeho obdivovateľov). Príbeh nie je nijako pôsobiví a keď scenár nevie ako ďalej tak Clint Eastwood skončí v náručí ženy (och aké necudné a opäť bez emócie), zvyšok je tam ako keby iba do počtu.

• 4.12.2018  10:46

JOJ Cinema sa dušovala, že ich filmová ponuka bude kvalitná, žiaľ z dlhodobého hľadiska sa nejako nemajú čím chváliť a odvysielaním tohto hnoja v hlavnom večernom čase upadajú definitívne do stoky. Film je taký hlúpy, že sa nedá absolútne pozerať. Postavy katastrofa, dialógy fraška, bojové scény fraška, realita medzi dialógmi a tým čo v skutočnosti divák sleduje absolútny hnoj! Výprava na úrovni podpriemerného televízneho programu.

• 3.12.2018  10:14
    Rédl - Děs (E04) (epizoda) (2018)

Kto nemal rád Rédla a jeho protagonistu Ondřeja Sokola si prišiel na svoje, pretože postava záverečné titulky neprežila. A inak... mierne poslabšie ako predchádzajúce dva diely.

• 2.12.2018  09:23

Snímok nemá síce poriadny dej a je založený na jednotlivých scénach, ktoré sú však vyšperkované skvelými postavami, veľmi kvalitnou hudbou a rovnako dobrými dialógmi.

• 28.11.2018  11:14

Čo je toto za snímok? Po polhodine absolútne bez hlavy a nejakého zmyslu. Áno, samozrejme vyšetruje sa nejaká vražda o ktorej vlastne nič nevieme. Celé mi to pripadalo, že sledujem dva nezávislé filmy. Bez štipky atmosféry, napätia či tempa. Neviem prečo nehodnotím tento snímok ako odpad.

• 27.11.2018  13:27
    Red Dog (2011)

Sympatický psík a dosť, nič viac dobré o príbehu neviem povedať. Od začiatku zmätok, neprehľadné až ma prešla chuť. Proste priblblé scény, priblblé postavy a nakoniec fraška v podaní naháňačky psa a mačky.

• 26.11.2018  15:27

Príbeh plný dobrodružstva, vojenskej akcie, špionáže a zvratov. Akčné scény kde Clint Eastwood postrieľal na tri filmy nemeckých vojakov a situácia kde hlavné postavy v mokrých uniformách nezamrzli v autobuse boli silnou fraškou a kazia celkový dojem. Richard Burton absolútne presvedčivý, Clint Eastwood na moje prekvapenie nie zle a to je čo povedať na človeka, čo má od filmu ďaleko (áno, presne... u mňa je to neherec a nerežisér).

• 26.11.2018  14:12
    Božský (2008)

Prepnem program na snímok Il divo a nechápem... zo začiatku som mal pocit, že pozerám nejaký konšpiračný film, potom to prerástlo do nejakého dokumentu, potom nám režisér ukazuje kto je kto... neskôr tancovali a výjavy príbehu boli skôr podobenstvom ako reálnym príbehom. Znechutene vypínam televízny prijímač.

• 26.11.2018  14:05

Mysteriózny začiatok a zo začiatku aj dobrý príbeh. Neskôr však už nič moc a chýba tomu niečo na čo sa nezabúda. Vyvolávať u diváka napätie tým, že postavy v príbehu šalejú je ťažké a tu sa to ani veľmi nepodarilo, hlavne keď Exorcista je pojem vo svete filmového hororu a každý očakáva úplne niečo iné ako nám filmári ponúkli.

• 26.11.2018  13:59

Hrôza! Myslím v tom negatívnom ponímaní na kvalitu príbehu, atmosféru a trikovú kameru. Katastrofa je však hlavne to, že filmári nám neponúkajú nový príbeh, ale ide o novú verziu rok starého snímku Exorcista: Zrodenie.

• 26.11.2018  13:46
    Rédl - Ivana (E03) (epizoda) (2018)

Dosť dobré, zaujímavo podané a bez zbytočného balastu. V niektorých momentoch asi mierne pritiahnuté za vlasy, ale prakticky nemám žiadne výhrady.

• 24.11.2018  10:41
    Dům snů (2011)

Prečo horor? Podľa mňa ide tak maximálne o popletené psycho s troškou atmosféry pripomínajúcej thriller. Finále snímku je však šeredné a odhalenie tajomstva, ktoré sprevádza diváka celým príbehom je menej ako iba obyčajné a nezáživne podané. Snímok by som teda neodporučil ako dobrý film k príjemnému večeru.

• 23.11.2018  12:11
    V pařátech smrti (TV film) (2011)

Žiaľ ten film je taký trápny až sa nedá sledovať. Dnes za horor sa považuje už skoro všetko, kde človek zahynie neprirodzenou smrťou a smutné je, že si to nájde aj fanúškov.

• 22.11.2018  14:56
    Rapl (TV seriál) (2016)

Z celkového pohľadu veľmi podarený kriminálny seriál, niektoré diely ligotavo nadpriemerné. Kuneš - Hynek Čermák absolútne skvelý, postava je taký negatívny typ kladného hrdinu. Diametrálne na vyššej úrovni ako cirkus "Bukowsky".

• 19.11.2018  14:52

Spokojnosť s pokračovaním. Stal sa opak toho čo som očakával, príbeh sa zbavil balastu, má tempo a zápletka je väčšia ako to naznačovala úvodná časť.

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99