brasek

okres Bratislava

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 93 124
    • 1.6.2020  14:08

Neber úplatky, neber úplatky a neber úplatky! Už to bolo u Jáchyma a opäť sa nepoučili. Inak silná psychologická dráma.

• 1.6.2020  14:04

Zaujímavé trilógia, príbeh nenudí, Ctibor Filčík má adekvátny hypnotický pohľad. Podľa mňa však chýba príbehu nejaká pridaná hodnota.

• 1.6.2020  12:09

Za posledné roky konečne jeden schopný film s tematikou "Alien".

• 25.5.2020  11:54
    Shazam! (2019)

Začiatok sa mi pozdával, potom sa to však premenilo na detinské super-hrdinské dobrodružstvo a to nie je môj kúsok štrúdľu.

• 25.5.2020  11:48

Slušná zábava. Akčná kriminálka s výborným obsadením kde divák od prvej minúty fandí zlodejom, ktorí okrádajú iného zlodeja.

• 23.5.2020  12:16
    Kruhy + Kříže (TV seriál) (2020)

Aj keby som bol černošský rasista tak tento seriál zavrhnem, pretože je absolútne dejovo špatný. Prevláda nepútavosť, postavy nie sú nejako sympatické, je to ako už raz prežuté seno.

• 23.5.2020  10:06
    Záhada sfingy (TV film) (2008)

Kanadský pokus o horor, ktorý skončil katastrofou. Ale to pri kanadských pokusoch je skoro vždy isté a tentoraz k tomu pribalili aj kanadskú verziu Indiana Jonesa a Lary Croft.

• 23.5.2020  10:03

Príbehom asi najzaujímavejšia epizóda, škoda však naivných momentov a nelogického chovania.

• 22.5.2020  17:26

Zábavný snímok. Tri poviedky v podstate neboli zlé, mierne žánrom horor pohľadené. Najlepšia scéna na záver: Kopecký kričí, pripravte mi účet ja odchádzam.

• 22.5.2020  16:44
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

Absolútne špatné. Keby tam neboli zavraždení, tak to vôbec nevyzerá ako kriminálka. Vlastne to nevyzerá na kriminálny seriál ani keby v scenári zavraždili všetkých komparzistov a polku filmového štábu.

• 22.5.2020  16:40

James Spader po Hviezdnej bráne sa opäť ukázal v sci-fi a tentoraz to už také svieže nebolo. Snímok má charakter lacného televízneho projektu. Neviem prečo, ale až tak ma to veľmi nenudilo. Na druhú stranu divák nič nestráca pokiaľ tento snímok vynechá.

• 22.5.2020  16:37
    Lovec démonů (2016)

Dolph Lundgren bol istota, že tento snímok bude hlúposť. Začiatok však tomu absolútne nenasvedčoval, lenže ako sa príbeh rozvíjal a minúty bežali tak som si bol viac istý trápnosťou tohto snímku. Žiaľ, musím konštatovať že miestami je to primitívne.

• 17.5.2020  16:08

Katastrofa! Totálna žobrácka nuda, behom polhodiny som trikrát prepol kanál a lamentoval či sa vrátim k seriálu. Z celej epizódy je zaujímavých tak 5 - 6 minút a na zvyšok som názor už vyjadril.

• 15.5.2020  10:01

Príbeh ma veľmi nezaujal a kedže ide o mini-sériu tak som očakával aj svižnejší dej. Na druhej strane oproti tomuto nešváru nám filmári ponúkajú skvelú dobovú atmosféru, brutalitu a naozajstné emócie.

• 15.5.2020  09:55
    Dumbo (2019)

Lietajúceho slona Dumba som nikdy nemal v nejakej veľkej láske. Lenže pod týmto filmom je podpísaný Tim Burton a zrazu je všetko iné, dokonalé a plné emócií.

• 12.5.2020  12:36

Melancholická spomienka, dobrodružstvo v lese, divoká príroda. Nie je to vyslovene dobrodružný film, skôr nostalgická dráma spomienok v ktorej sa objaví Yetti.

• 12.5.2020  12:32
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Keby tento snímok premietali žralokom tak by radšej sami vyhynuli.

• 12.5.2020  12:30

Najlepšia epizóda čo sa týka napätia, zápletky a práce s atmosférou. Teším sa na tretiu sériu.

• 12.5.2020  12:28
    Anatomie zrady (TV film) (2020)

Podľa mňa ide o vynikajúci historický snímok, kde exceluje Marián Labuda mladší a to som ho za herca veľmi nepokladal. Pre mňa bol absolútne presvedčivý a dôveryhodný, možno toto je jeho herecká cesta.

• 12.5.2020  12:25
    Hvězda (1953)

Tento film predstavuje to pravé hrdinské a sovietske. Oceňujem, že psychologická sonda sa do príbehu nedostala.

• 12.5.2020  12:22
    Hvězda (2002)

Nie je to zlý film. Len od vojnových filmov z východu očakávam viac.

• 12.5.2020  12:21

Rod Steiger je lepší Mussolini ako ten originálny.

• 12.5.2020  12:18

Absolútne prekvapenie. Neskutočne dobrý vojnový film, plný talianskeho temperamentu, ľudských emócií a najviac si cením, že hrdinovia sú obyčajní ľudia z ulice. Filmári si nevyberajú jednu skupinu ľudí, ale premyslene pracujú s viacerými na viacerých miestach Neapola a ono to neskutočne funguje.

• 12.5.2020  12:15
    Bourák (1977)

Čakal som drsný kamioňácky film, kde Chuck Norris to každému ukáže. Ale tento snímok je také malé nepodarené šrotovné za staré auto. Chuck Norris tam síce zmláti celé mesto (mesto je iba príšerne narýchlo zbúchaných pár dreveníc), ale tie bitky sú naivné, hlúpe a celý príbeh je tiež nejaký divne divný.

• 12.5.2020  12:10

Angry Birds zažívajú svoju popularitu, tiež som sa hral s nimi na mobile a tam to aj skončilo. Animovaný film ma vôbec neoslovil.

• 12.5.2020  12:08

Nudná záležitosť, miestami trápna. Nezáživný filmový zážitok, ktorý nestojí za veľa.

• 7.5.2020  09:17

Príbeh ktorý má potenciál zaujať iba rodiny a známych hlavných hrdinov a to iba za predpokladu, že sa zaujímajú o to čo robili pred rokmi. Možno je v tom Clint Eastwood tentoraz nevinne, ale schopný režisér by sa vedel popasovať s nešvárom nudy.

• 7.5.2020  09:14
    Nový papež (TV seriál) (2020)

Pokračovanie výkalu ešte väčším výkalom.

• 3.5.2020  15:30

Nebavil ma príbeh, nebavila ma atmosféra, nuž neviem kde je chyba. Pozrel som sa na hereckých protagonistov a tí boli dobrí, pozrel som sa na príšeru a tá bola skvelá, sledujem emócie a boli uveriteľné.

• 3.5.2020  15:25
    Synův stín (TV film) (2019)

Hodnotím ako odpad, pretože toto malo ďaleko aj od televízneho thrilleru. V hlbokom socializme Československá televízia vysielala každý pondelok inscenácie a tam veru bolo viac napätia, drámy a situácií kde "tiekla krv".

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 93 124