brasek

okres Bratislava

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 25 48 72 95
    • 18.8.2018  15:13

Tento snímok svojím hlúpym príbehom patrí na absolútne dno stoky filmovej tvorby. Nudné, nezáživné, amatérske klišé, postavy sú trápne... celá pointa založená iba na mučení a vraždách.

• 17.8.2018  13:24

Freddy vs Jason, snímok ktorý spojil dve legendy do jedného príbehu. Samotný príbeh nie je zlý, ak vezmeme do úvahy samotný príbeh a vyvražďovanie obetí tak potom sa snímok podaril náramne, na druhú stranu... samotná pointa snímku mi nejako nesedí.

• 17.8.2018  13:21
    Jason X (2001)

Jasona už mali nechať odpočívať. Neviem sa stotožniť s týmto filmom.

• 17.8.2018  13:18

Hororová klasika. Slušný príbeh, mierne napätie a kultivované vyvrcholenie. Žiadne extrémne preháňanie brutalitou, krvou a tak podobne, na čom stoja dnešné filmy.

• 16.8.2018  16:17

Druhý pokus s Fantastickou štvorkou. Generácia pre ktorú boli natočené pôvodné filmy už vyrástla a zabudla. A tak skúsili filmári opäť šťastie. Tentoraz to má detinský štýl či mládežnícky. Príbeh je zaujímavý len zo začiatku a finále snímku je mierne trápne. Fantastic Four nikdy neboli moji favoriti a tak ma ani výsledný efekt netrápi.

• 16.8.2018  16:13

Snímok som zhliadol len z povinnosti. Príbeh by som hodnotil o niečo lepšie ako u prvého filmu, ale výsledný efekt je rovnaký. Nie príliš presvedčivé predstavenie.

• 16.8.2018  16:09

Priemerné dobrodružstvo, ktoré mierne chytí za srdce mladšiu generáciu, ktorá túži po supermanovských vlastnostiach. Ako problém filmu vidím samotný príbeh, ktorý neponúka nič veľkolepé.

• 16.8.2018  14:22
    The Heretics (2017)

Ďalšia nudná a zdĺhavá psychodráma, ktorá sa obtrela o žáner hororu. Podľa mňa skoro amatérske, s mnohými flasbackmi a halucinogénnimi víziami postáv. Finálna scéna skôr trápna ako strašidelná a celkovo slabá atmosféra.

• 15.8.2018  21:31

Neodolal som a nechal som sa zlákať aktuálnym hodnotením 29%. Amatérska amatérčina, ktorá nemá potenciál baviť, pretože proste všetci sme vyrástli z tých hektolitrov krvi a Richard Grieco v tej parochni sakramentsky pobavil.

• 15.8.2018  21:19

Najslabším článkom snímku je samotný príbeh. Pointa celého ostáva neznáma, celé je to nejako domotané a za zmienku stoja niektoré momenty, kde filmári pracovali s atmosférou a vedeli vygradovať napätie. Žiaľ ale tých momentov nie je nejako veľa.

• 15.8.2018  17:21

Poriadne sklamanie! Priznávam, tešil som sa na gotický horor a silne som bol zvedavý ako sa s týmto subžánrom popasoval Lukas. Na moje prekvapenie som videl nejakú pomalú, nudná psychodrámu zo života alpského obyvateľstva.

• 15.8.2018  16:54

Jednoznačne jeden z najhorších hororov posledných rokov. Príbeh je vo väčšej časti utrpením pre diváka. Amatérske, bez napätia s podpriemernými hercami a trikmi. Hviezda pretože som videl aj väčšie blbosti.

• 15.8.2018  16:34

Snímok ma absolútne nebavil. Mysteriózny príbeh, určite nie horor, síce má emócie a pravdepodobne osloví nejakú časť divákov, ale nie je to moje "pivo" a zaraďujem ho medzi straty času.

• 15.8.2018  16:12

Príbeh skončil tam, kde Ryan spadol z mosta. Potom to už bola fraška, príbehom nie príliš kvalitné a podpriemerné digitálne triky to zabili už úplne.

• 15.8.2018  16:09
    Noc na Zemi (1991)

Jim Jarmusch nám ponúkol päť poviedok, niektoré bavili viac, iné menej. Ako celok celkom v pohode a ako vždy určené pre náročnejšieho diváka. Celkové hodnotenie: 3.5*

• 12.8.2018  11:15

Žiaľ naozaj príbeh je vcelku povrchný. Ono by to chcelo naozaj silnú drámu z väzenského prostredia a ostatné ideologické veci by sa s tým možno zviezli. Filmárom sa však podarila iba chabá výpoveď o jednom trestancovi, o jeden cele...

• 12.8.2018  11:10
    Vřískot 4 (2011)

Začiatku som trocha nerozumel, ale potom nasledovala klasická vyvražďovačka. Škoda, že tá najväčšia fešanda bola najhorší záporák. Snímok nejako zvlášť neoslnil, ale nemám mu čo vyčítať.

• 11.8.2018  13:30
    Jappeloup (2013)

Nechcem vstupovať filmárom do svedomia, ale digitálne dotvorený kôň... proste to nedám! Pokiaľ tento životopisný film má byť oslavou minulých momentov tak to malo vyzerať inak, nie digitálne. To zrovna mohli natočiť čisto animovaný film.

• 11.8.2018  13:23

Snímok je absolútne podpriemerný "horor", príbeh je bez napätia, bez gradácie deja a poriadnej atmosféry. Dvaja bratia celý čas kopú a kopú, potom niečo zareve, potom zas kopú... Vo finále nás filmári zoznámia s nejakými podzemnými potvorami, ale celé to má pochabú úroveň.

• 10.8.2018  13:35

Absolútna hlúposť s primitívnymi digitálnymi trikmi, ktoré vám vypália oči. Zmysel tohto snímku mi uniká a nielen podľa zárobku je tento kus filmového materiálu absolútny prepadák.

• 10.8.2018  13:24

Životný výkon Jozefa Krónera vo výnimočnom filme dvoch výnimočných filmárov Kádara a Klosa.

• 10.8.2018  13:21

Čo povedať? Výborný film, výborný príbeh... príbeh s dušou, skvelá práca Jána Kádara. Škoda, že tých filmov nenatočil viac.

• 10.8.2018  13:16
    Obžalovaný (1964)

Mám rád duo Kádár & Klos. Drámy zo súdneho prostredia sú vďačná téma, možno pre niekoho je tento snímok svojský, pritiahnutý miestami za uši priamo úmerne svojej dobe, ale nijako zvlášť neuráža. Na druhej strane teší iba to, že Vladimír Müller nedostal vysoký trest.

• 10.8.2018  13:12

Jeden z najlepších dobrodružných filmov všetkých čias československej filmovej tvorby. Medzi nami... s ideologickým pozadím bežte niekam do... čo mal Radovan Lukavský emigrovať do Bavorska aby ste boli spokojní?

• 6.8.2018  11:54
    V službách zákona (TV seriál) (1983)

Táto séria kriminálnych príbehov nie je až taká zlá ako by sa na prvý pohľad zdalo. Jednotlivé prípady majú svoju kvalitu, niekedy však iba priemernú, ale podstatné negatívum sú dialógy a vyumelkované postavy. Kriminalista Tibor Stehlík v podaní Michala Dočolomanského hovorí ako zo socialistickej učebnice príslušníka VB, medzi postavami kriminalistov nie sú skoro žiadne vzťahy, zločinci v minimálne v dvoch prípadoch sa chovajú absolútne nelogicky.

• 6.8.2018  11:50

Jedna z mála komédií zo starej a dobrej francúzskej filmovej školy s predstaviteľom L. de Funesom, ktorá ma nezaujala.

• 1.8.2018  16:47

Thajské nič s digitálnymi všežravými monštrami, ktoré hrajú iba vedľajšiu úlohu pri pointe snímku a to šikane medzi spolužiakmi. Príbeh viac nudí ako baví a nevidím v ňom veľa pozitívneho.

• 31.7.2018  12:46
    Mona Lisa (1986)

Bob Hoskins a opäť gangstri londýnskeho podsvetia. To bola upútavka a realita pripomínala romantickú kravinu. Absolútne nezáživný príbeh. Ďakujem, ale neprosím si väčšiu nádielku.

• 31.7.2018  12:40
    Extinction (2018)

Vždy som tvrdil, že Netflix je samá blbosť a tento film nie je ničím iným. Priznávam zaujímavú pointu, kde AI napadnú sami ľudia a divák si myslí, že ide o útok mimozemskej civilizácie, lenže realizácia je silne podpriemerná, neprináša nič zaujímavé a miestami je nedôveryhodná.

• 27.7.2018  15:36

Snímok ako celok stojí za prd! Absolútne rozhorčenie nad primitívnym koncom! Profesor Goodman a jeho život bol zo začiatku balast, ktorý sa dal predýchať a po prvej poviedke som bol nadšený... práca s atmosférou, gradácia napätia, tajomno. Druhá poviedka viac z emócií vzala ako dala, tretia mierne v istom okamihu potešila a potom vo finále snímku, v očakávaní nejakého uzavretia sa filmári prepracujú k totálnemu zvratku! Chyba v snímku: Všimnite si, že ten chlapec v červenom zahodí dvakrát cigaretu. (scéna je na konci, s mladým ešte študentom Goodmanom).

<< předchozí 1 2 3 4 25 48 72 95