Zlý časy v El Royale (2018)

Priatelia! Keby tento snímok zrežíroval Tarantino tak je to absolútny grc, bez hlavy a päty, s pochybnou pointou ak by náhodou nejaká bola.

Holmes a Watson (2018) odpad!

MegaOdpad! Snímok absolútne hanobí Sherlocka Holmesa. Toto je paškvil nad paškvily.

Alfa (2018)

Banálne digitálne nezaujímavé "nedobrodružstvo". Netuším pre koho a akú skupinu je tento film určený.

Postal (2007) odpad!

Ako pc hra absolútne super, cynizmus a čierny humor na najvyššom stupni zábavy. Ale film je absolútna tragédia.

Drsňačky (2013)

Pokiaľ ste kompatibilne naladený na zmysel respektívne nezmysel tohto snímku tak sa pobavíte, inak je to iba trápna snaha o humor.

Ad Astra (2019)

Vrchol nudy! Príbeh je nejasný, divák neustále je bombardovaný myšlienkami a spomienkami Brada Pitta, ktoré priam zabíjanú chuť po ďalšom deji. Niektoré postavy sa chovajú divne a bezmyšlienkovite. Dobrodružstvo a napätie na úbohej úrovni, jediná zaujímavá scéna bola s nenažranými paviánmi.

Město podivínů (2018) odpad!

Od samotného začiatku nudné, bez tempa a dynamiky, mladá herečka v postave Chloe absolútne nezvládala svoju rolu. Príbeh je utrpenie a pointa snímku, nuž tú ani neviem lebo finále snímku je jeden veľký guláš. Choroba dneška keď podpriemerní scenáristi si myslia o sebe, že napísali niečo úchvatné a sami si to aj zrežírujú.

1984 (1984)

V škole mi vtĺkali do hlavy o akú významnú knihu ide, ale knihu som si nikdy neprečítal a film je skoro hotová katastrofa. To je proste ale fakt, že totálne nezaujímavé a nepôsobivé.

Revival (2013)

Nuž neviem... príbeh určte nie je taký pútavý a zaujímavý aké sú pozitívne ohlasy. Skôr tie negatívne sú tie, ku ktorým sa prikláňam. Celkové hodnotenie: 2.5*

Karolina (2014)

Absolútne nudný príbeh, žiadne emócie, žiadna dramatizácia, absolútne nič iba suchý film o Karoline Kózkównej, o ktorej som sa taktiež dozvedel skoro nič.