Purpurové řeky - Stíny černé Afriky (2020) (epizoda)

Konečne skoro maximálna spokojnosť. Tejto epizóde nie je veľa čo vyčítať. Mystický príbeh, vraždy, dobrá zápletka a vyvrcholenie s prekvapením.

F.B.I. - Uzavřený případ (2019) (epizoda)

Desí ma, že naozaj takto sliedia všade kamery a odposluchy. Lepšia epizóda z pohľadu kriminálneho a finále snímku mierne paranoické. PS: tú čo uniesli teda samovraždu nespáchala.

F.B.I. - Nečekaný objev (2019) (epizoda)

V podstate po dlhšom čase epizóda, kde balast nemá miesto, kde nám nikto nič nevnucuje a pozadie je čisto kriminálna záležitosť. Samotné vyvrcholenie príbehu je však chabé (jeden prehovorí a má to všetko aj nahrané).

Purpurové řeky - Tajemství mučedníků (2020) (epizoda)

Rozčarovaný som a sklamaný. Už v dvoch epizódach za sebou hlavné postavy nevyšetrujú, iba dávajú rozkazy a celá séria stráca na pútavosti. Z mysterióznych vrážd sa stane obyčajný kriminálny zločin (je to holý fakt na ktorý som si zvykol), ale finále snímku kde neviem "koľká bije" ma dosť naštvalo.

Purpurové řeky - Hon na čarodějnice (2020) (epizoda)

Tešil som sa na druhú sériu, aj keď som očakával že kriminálne prípady budú iba šedý priemer a mysteriózne tajomstvá budú plané. Táto epizóda nie je zlá, ale zápletka (mladé dievčatá, krvné transfúzie) bola jasná do polhodiny. Mierne množstvo balastu neprekážalo a vyvrcholenie príbehu bolo veľmi dejovo chudobné.

Černé duše (2014)

Pochmúrna, nudná a silne nestráviteľná dráma.

Desatero hříchů - Místo pro pokorné (2019) (epizoda)

Suomen ryypätä kuin meitä vodka, viini olut kolme kapakanisäntä ( kirkua riitt ) mitä puhua suuri holmo. Toto ma vážne nebavilo.

Dům smrti (1971)

Pokiaľ by bol snímok čiernobiely a natočený o desať rokov skôr tak by som plesal radosťou.

Vlak smrti (1993) (TV film) odpad!

Podpriemerný nudný film, akcia pritiahnutá za uši. Sklamanie.