Spiknutí proti Americe - Epizoda 6 (2020) (epizoda)

Famózna časť, dejovo asi najlepšie čo ponúkol seriál. Skončilo to inak ako som predpokladal, ale nie som sklamaný. Historicky existujúce postavy nemohli byť skompromitované týmto fiktívnym príbehom a tvorcovia majú zadné vrátka pre druhú sériu otvorené.

Utažení (2020)

Nechápem! Prvých dvadsať minút prinieslo lakačky, mátohu či ducha a navnadilo ma na slušný hororový zážitok. Žiaľ potom sa snímok premení na nudnú psychoanalytickú sondu zo života nechutných deciek (ak to malo tak byť, tak to zrealizovali parádne). Na záver keď som už bol znechutený a celý film mi liezol na nervy sa objaví duch Quinta, príbeh dostane spád a po úteku z domu sa dostaví záver, ktorému teda nerozumiem. Ak Kate bola blázon po matke a všetko to bol len jej blud, tak to takto pohnojili a poriadne. Nechcem nikoho uraziť, ale toto nie je parádny horor.

Patients of a Saint (2020) odpad!

Amatérska kravina. Neviem či pán Russell Owen si plní svoj filmársky sen, ale takto to ďalej nejde. Takéto filmy dehonestujú žáner horor.

Mařenka a Jeníček v lese hrůzy (2020) odpad!

Otrasné niečo. Oz Perkins nie je režisér, ale tragéd (bez urážky). Myslel som si, že jeho snímok February nič neprekoná, ale toto je dokonca ešte aj šialené!

Desatero hříchů - Kořeny (2019) (epizoda)

Tieto severské kriminálne seriály veľmi nemusím a oni nemusia mňa. Promiskuitná inšpektorka s nadváhou a jej homosexuálny kolega vyšetrujú vraždy na severu krajiny. No neviem, úvodná epizóda ma nejako veľmi nepresvedčila.

F.B.I. - Nejhledanější (2019) (epizoda)

Spin-off k pôvodnému seriálu? V podstate zaujímavejšia epizóda ako väčšina kriminálnych príbehov v podaní agentov Zidan a Bellovej.

F.B.I. - Špička (2019) (epizoda)

Táto časť poteší iba tým, že ide čisto kriminálnu epizódu bez nejakého rušivého podsúvania morálnych amerických zásad a presvedčení.

Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Aaron Norris ako mladší brat Chucka vsadil všetko na jednu kartu. Tu niekde sa zrodil neporaziteľný Chuck Norris? Záverečná bodka a zároveň nostalgická spomienka na akčné 80. roky.

Kult hákového kříže (1998)

Tento snímok bol viac obľúbený pre svoj názov ako pre príbeh, ktorý ponúka a Edward Norton sa stal hviezdou.