Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Krimi

Recenze (4 209)

Obvyklí podezřelí (1995)

Príbeh nie je veľmi príťažlivý, ale priznávam že isté čaro má. Od začiatku vieme ako to dopadne, ale príbeh nás mierne zvedie a nechá chvíľku na pochybách. Miestami to bolo zmätočné a nesúrodé.

plakát

Stín v oblacích (2020) odpad!

Primitívny a miestami  až debilný snímok. Zo začiatku komorná záležitosť plná fádnych dialógov, ktorá sa ukázala ako najlepšia časť príbehu. Lezenie po povrchu letiaceho lietadla totálny nezmysel a tlaková vlna výbuchu japonského lietadla, ktorá vráti slečnu od Toma & Jerryho nazad do kokpitu je úplná magorina! Kto toto vymyslel?!

plakát

Upíři v Benátkách (1988) odpad!

Absolútne sklamanie. Tragický snímok o upíroch bez upíroch, teda v myšlienkach ako si to ja predstavujem. Škoda 50 korún ktoré som nechal v požičovni VHS pásiek.

Moloch (2022)

Hrozne nudný film! Príbeh je bez tempa a dynamiky, vôbec sa nepracuje s atmosférou. Pozitívne je iba to, že to má vcelku slušnú pointu a zápletku.

Predátor: Kořist (2022)

Snímok nie je bezchybný, postrádam tam niektoré veci. Ale zaujal ma vizuál, krásne exteriéry, práca kamery, trikové efekty a dobrodružstvo. Predátor sa už chystal do penzie, ale tento snímok ho oživil a poslal opäť do prvej ligy.

Incantation (2022) odpad!

Absolútne tragické! Prítomnosť v príbehu sa prelína s minulosťou a predminulou minulosťou a celé to nefunguje. Strašidelné scény skončia tragicky, alebo sú k ničomu, alebo strihom sa dostaneme úplne na iné miesto v inom čase. Odpadom je tento snímok, pretože sa nedá sledovať, psychicky deptá a prakticky nemá pointu.

plakát

The Lost Symbol (2021) (seriál)

Seriál, ktorý prvou epizódou zaujme a potom v každej ďalšej pridá balast, nelogičnosť a naivitu. Už v štvrtej epizóde som mal chuť sa na seriál vykašlať a počkať si na celovečerný film, pretože nechuť z tohto lacného televízneho trápneho diela bola obrovská.

Viditelný svět (2011)

Na film ma nalákal Ivan Trojan. Filmový zážitok rovný nule.

Chaos (2021)

Absolútne schizofrenické, bolestné pre oči a dušu.

plakát

Půlnoční mše (2021) (seriál)

Nebudem hodnotiť každú epizódu zvlášť. Jednoducho seriál je vcelku životaschopná záležitosť, škoda frašky vo finále 7. epizódy. Divák si vcelku musí pretrpieť prvé tri, ale vždy sa niečo v deji zvráti takže divák je prinútený sledovať pokračovanie.

Ovládací panel
3 body