Martin741

Martin741

Martin Žitnák

Slovensko
Funda kvalitneho hororu a funda kvalitneho noiru

Twitter: nemam

<< předchozí 1 2 3 4 98 196 293 390
    • 24.5.2020  13:42

Maximalne sympaticka komedia, partia Cinanov stvara voloviny len aby zbalili nejaku holku . nechtiac sa ale objavia patalie s organizovanym zlocinom. Proste cira oddychovka : 70 %

• 24.5.2020  13:34

I taktalentovany reziser ako je Sammo Hung Kam Bo moze byt obcas len zazrcneho rutinera-. Jo, rezisersky cista rutina, natocene akokeby bez chuti, este aj tie kung fu rvacky su jaxi umele ..... komedia ? No, nezasmial som sa ani raz,m ale nudy bolo zas pozehnane : 50 %

• 24.5.2020  13:32

Namakana kung fu reznicina, hlavne za zaver dam extra vysoke hodnotenie, litanie sa mi jaxi pisat nechce, podobenstva vypisujem ako ateista zasadne len pri studiu svojej rannej stolice : 95 %

• 24.5.2020  13:28
    The Victim (1980)

Ty kokos, to co stvara pan Sammo Hung Kam Bo so svojou vahou, to je brutal. Kung fu reznicina jak ma byt, jeden z a najlepsich filmov Hung Kam Bo-a...... tak naslapany film om nevil ani nepamatam : 100 %

• 24.5.2020  09:55

Slusny znesitelny priemer, dalo sa parkrta zasmiat, mna zaujal aj ten kastiel, ci co to bolo, najde sa par zaujimavych momentov, dalo sa, rezisersky zrucna rutina : 68 %

• 24.5.2020  09:47
    Amnestie (2019)

Zamatova Revolucia 1989 - dokonca aj o nej jestvuju konspiracne teorie /ktorym ja sam neverim a smejem sa z nich/, horsie ale je, ze taky Karel Chrocht, odborne Karlos80 im veri az moc. No nic, ja tu nejdem pisat o revolucii z 11/1989, ale o filme. Ten je natoceny fakt bravurne, leopoldovska vzbura je namet ktory mna zaujima - ako spravne pise mchnk o niektorych veciach sa nehovori, tak ani ja tu nejdem koniny vypisovat. Uvod je trochu dlhsi, treba sa obrnit trpezlivostou kym nieco pride, potom to uz ale jede. A jede to vyborne, tempo, dialogy, som bol hodne spokojny, aj s kulisami vtedy este rozbitej a spinavej byvalej federacie. Luknara nemusim uz od serialu Panelak ci jaxa to volalo, Hajdu tiez nic moc. Gajslerka je sice dobra herecka - no ako clovek, napisem diplomaticky, je taka baba aka je, no co uz, ta sa uz nezmeni. A mna si teda nijak neziskala, rozhodne nebudem jej funda, ne, ne. Vzbura natocena vyborne, vyznam sa do tychto udalosti, reziser Karasek pozmenil vo filme len par veci. To je u mna vec tolerancie, to v pohode tolerujem : 77 %

• 24.5.2020  09:38

Dlho sa vlecuci, amatersky, blby a nic nehovoriaci film, na toto si pravdepodobne ani nikto nespomenie po par rokoch, fakt len tuctovy pocin, akych vznikaju stovky a mozno i tisice : 30 %

• 23.5.2020  21:49
    Skutečné nestvůry (TV seriál) (2015)

Ja jakozto milovnik hororu /paradox - az horory ma naucili, ze dobro vitazi nad zlom - lovci Lvu, Scream/ mozem dodat par skutocnych zrud, ktore behali po tejto planete : rimsky cisar Caligula, Gilles de Rais, Albert Fish, Hymmler bol zruda i na nazi pomery ...... u kazdeho hajzla nastal ale tvrdy uder spravodlivosti, hehehe : 90 %

• 23.5.2020  18:23

Reziser Sammo Hung Kam Bo sa konecne dotkol dokonalosti, film je brutalne namakana honkgongska rubanica se vsim vsudy, cholerografia kung fu zapasov je majstrovska, tempo neda vydychnut ani na chvilu. Rezisersky takmer perfektne, Sammo Hung Kam Bo sa priblizil sialenym kuskom, co stvaral v HongKongu isty Cenovic Dzudyna : 95 %

• 23.5.2020  18:17

Reziser Hung Kam Bo siahol tymto trochu vedla, vystupuje atu aj postava Bruca Leeho, ale nevedel som, co si pan Hung Kam Bo o nom mysli- asi ho uznaval. No ale rezisersky je to plane, zasmiat sa ani nie je comu, skor som to pretrpel nez nadsene pozeral : 10 %

• 23.5.2020  18:14

Reziser Sammo Hung Kam Bo nam tu serviruje pribeh o skupinke zlocinicov, ktori chcu v akomsi meste rozjet svoje nelegalne obchody. Potom tam vystupuje lekar a majster kung fu v jednej osobe, vrazda sa stane, tu treba trestat - proste fajna brutalna hongkongska rubnica tak jak ma byt, Hung Kam Bo sa podstatne zlepsil : 84 %

• 23.5.2020  17:43

Reziser Sammo Hung kam Bo sa este iba rozhliadal, a vlastne pred tymto filmom nemal reziserske skusenosti - nemal odkial. To nevadi, ako debut dobre, pan Hung Kam Bo film ponal skor komedialne , je to klasicke hongkongska rubanica se vsim vsudy. Ako spravne pise Lacike, su tu aj drsnejsie sceny a Hung Kam bo dokazal zaujat . 66 %

• 23.5.2020  17:40
    Trixie (2000)

Trapna zamena slov ci coho a ja sa mam na tom akoze smiat, pch ...... 2 %

• 23.5.2020  16:28

Nieco priserne, ako myslim priserne zle ... ja som videuz hodne sfilmovanych knih ale taketo svinstvo .......to sa podari fakt malokomu : 5 %

• 23.5.2020  13:12

Oplati sa pozriet viackrat, hlavne ze nemusim u toho rozmyslat. Trochu prekombinovane vztahy, ale to je vec tolerancie : 66 %

• 23.5.2020  12:20
    The Humbling (2014)

..... Celkom slusny drama/komedia, a navyse potom neskor som zistil ze tu hraje samotny Alpa Cino : 60 %

• 23.5.2020  12:17
    Roadie (1980)

Nieco priserne, asi tak na urovni filmov typu Babovredy, Bastardi /hlavne z CR a SR/ a podobne srajdy : 15 %

• 23.5.2020  12:06
    Svatoušek (2004)

To by nebola Lucrecia Martel, keby v jej filmoch nebol bazen. Ten symbolizuje podla mna obdobia striedajuceho sa pokoja a kludu - kedy je hladina bez vln - a zase obdobia nepokoja, stresu a zivotnych peripetii. Dobre beriem, do toho este v akomsi argentinskom meste prisla lekarska konferencia a dej sa toci okol otohto tematu. Za seba hovorim, ze to bereim, kulisy na urovni, dialogy maximalne kvalitne, rezisersky dobre natocene. Podla konca tipujem, ze viem nabozenstvo pani reziserky : 74 %

• 23.5.2020  11:46
    Bažina (2001)

Mno, nerad suhlasim s Madsbenderom, lebo je adminom tej odpornej smradlavej zumpy zvanej Filmova teoria. Asponze je jeho komentar citatelny, bez odpornych filmovo -teoretickych termitov Pribeh je len z obycajneho zivota 3 dievcat. Po 50 -ke im zivot preteka pomedzi prsty, jedna zenska zije s chlapom alkoholikom, druha zas sa venuje zavisti ...... rezisersky vynimocne na urovni, dalo sa to pozerat - hlavne slusne exteriery sa mi pacili, preto : 77 %

• 23.5.2020  09:31
    Cesta snů (2016)

Nemecka reziserka Angela Schanelec je fakt talentovana, jak tak pozeram. Dej sa odohrava roku 1984 v Grecku, Zarabanie na zivobytie spevom, on ju nechal v Grecku a siiel do nemecka ... proste bezny zivot a bezny pribeh, ktory je ale sakra dobre natoceny s fajnymi kulisami a dialogmi : 72 %

• 23.5.2020  09:19
    Orly (2010)

Taketo filmy mam rad - pulzujuce letiska, masy ludi sa tadial prevalia, tie masy su samozrejme anonymne. Kamera sleduje pribeh 4. parov, ktori riesia kazdodenne problemy. Este tam mohli zaniest nejake zamestnanecke reci zamestnancov letiska - a bolo by to na maximum : 80 %

• 23.5.2020  09:14

Uz Uvodna scena jak zenska ide na aute, po cosi sa zohne a nabura ... mi pripominala film z roku 2000 Amores Perros, akurt tu mi chybal bezdomovec a psie zapasy. Ked to tak zoberiem, je to vyrazne slabsie ako Amores Perros. Divak nasledne len sleduje zmateny dusevny stav hlavnej hrdinky, chybaju vyraznejsie momenty a rezisersky navyse je to dost roztriestene.Bolo mi aj lahostajne to, ze film stavia pred divaka otazky a akesi udajne zahady, pricom upozornuje na nemoznost ich riesenia : 75 %

• 23.5.2020  08:18
    Annihilation (2018)

Mna zaujala ta oblast X, trochu mi to pripomenulo realnu oblast 51 v USA a este som si spomenul ze aj Rusko ma svoju rusku oblast 51 - a v ich existenciu verim. Mysteriozne vyzeralo aj to,m ze en neznamy ekosystem, ktory dosiel na ansu planetu nevpustil nikoho, kto ho chcel preskumat. Medved bol na urovni, aligator tiez a pacili sa mi aj kriky v tvra ludskych tiel. Viac takychto filmov, porosim : 80 %

• 23.5.2020  08:07

UZivatel Malarkey dobre pise, ide o aksi spanielske Purpurove Reky, akurat tu chyba Jean Reno. A ani cassel ani Benoit magimel nemali zaujem. Kazdopadne vsak kriminalka namakana, vyborne natocena, dialogy su na urovni, exteriery ma hned zaujali, skoda trochu poslabsich kulis. Z hercov som tiez nikoho nepoznal : 63 %

• 23.5.2020  08:05

Typicka cesko -slovenska bieda, kulisy dobre, len poniektore linie su tu vlozene vyslovene umelo /doteraz nechapem tu liniu s Tatianou, hm asi som len proste laik -nedouk, to bude tym/, humor je toceny nasilu - zasmiat sa ani nie je comu : 20 %

• 21.5.2020  22:23

Dalsi krasny dokaz toho, ze kvalitnych US komedii je rovnako vela ako Cigosov studujucich popri zamestnani : 15 %

• 21.5.2020  21:59
    Ta druhá (2020)

Cira pohodovka, oddychovka ako ma byt, tak nadherne exteiery som uz dlho nevidel, kulisya dilogy maximalne na urovni. Prosim viac takychtoi kludnych pohodovych filmov : 70 %

• 21.5.2020  21:54
    Polibkem to začíná (2002)

Nic zo zivota, priserne dialogy, odporne kulisy, este aj rezisersky je to jakkeby odbite, bez chuti natocene . 0 %

• 21.5.2020  16:43

Bit dzenerejsn fuckt nie je nic pre mna. Ludia ako Allen Ginsberg idu uplne mimo mna, a mi zda, ze to bola bukvica. Takto, mne je jedno koho pichal do prdele Ginsberg /hlane ze ne mna, ze jo/ - lebo mne je jedno ked buzny pichaj buzny. Takto, aj co sa tyka dalsej ukecanej bukvice Sejxpira - tak keby nebolo Orsona Wellesa, tak doteraz neviem, kto to ten Sejxpir vlastne bol : 20 %

• 21.5.2020  16:36

Konecne kvalitny film z lekarskeho prostredia. Takto nejsem zdravotnik takze nebudem hovorit a pisat nejake odborne veci. Len viem, ze sa ista lekarka snazi dosiahnut pravdu ohladom medikamentov. Rezisersky je to zrucne rutina, dialogy na urovni, moderne kulisy - za mna spokojnost : 72 %

<< předchozí 1 2 3 4 98 196 293 390