Paní Brownová (1997)

Vyrazne to zachranil od odpadu len Judi Dench, v tej dobe uz vlastne aj M : 40 %

Dark House (2014)

Od Salvu sa mi vzdy pacili Dziprs Kriprs, skoda len, ze rezisersky je to hodne slabe. herecke vykony mizerne, to je ale problem hororov uz dlhodobo : 30 %

Finder's Keepers (2018)

Ja som dobre tipol kto z tych tinedzerov je len dobytok na porazku, raz som sa sekol : 15 %

Dynamit (1973) (TV film)

viezlo sa to na modnej vlne anti USA vo vtedajsej Studenej Vojne. Platilo mozno roku 1973, dnes uz hodne zastarale a i... zaostale ? 41 %

Skřítek (1986)

To viem, ze Hery Potrat jestvoval dlhodobo pred pani Rohlikovou, teda pardon, Rowlingovou. Tuna diabolsky troll utoci na rodine Potterovych a len Harry Potter ho dokaze zastavit. Hral ho Noah Hathaway /nekonecny pribeh 1984, Blue Dream 2013/ : 5 %

Nejpevnější pouto (2000)

Tato love story z US vidlakova /rozumej US vidiek/ je snad uz 1000x obohrany namet, ani to na seba nezarobilo : 30 %

Phantom Halo (2014)

Nijak zaujimave, len taky povrchny vyplach. Sledujem spatne filmy len preto, aby som potom vedel ocenit tie dobre. Rovnaky pristup ma isty Tarantino : 5 %

Buď požehnané, vězení (2002)

Ten komunisticky gulag v Rumunsku sa volal Pitesti prison, nieco ako ceskoslovensky Domecek. V Rumunskych realiach sa treba vyznat, vsetky krajiny byvaleho sovietskeho bloku mali nieco spolocne, a nebolo toho malo. Akurat tu vyslychali obete komunistickej svojvole agenti rumunskej tajnej sluzby Securitate : 60 %