Gegengerade - 20359 St. Pauli (2011)

Nemci uz nemaju napady tak natocili film o fotbale, no ale hodne podpriemerny ...... nic sa tam nedialo dokopy : 20 %

Přetvářka (2018)

James Franco ako reziser ma teda vobec nebavi, sexisticke kecy su nepocuvatelne ..... plny pokus o indie film, nezajem z mojej strany : 6 %

Kamkoliv půjdeš (2009)

Udalosti vo filmovej Kambodzi ma bavili viac. Ryzove polia, velka laska on a+ona, snaha Kambodzanov sa nie vzdy stretla s pochopenim. Akonahle sa film preklopil smer Nemecko, tak to ma uz bavilo menej, nemecka kinematografia ... je taka aka je, a je to tam bieda. Reziser Detlev Buck sa ovsem ukazal ako talentovany filmar . 77 %

Zvláštní den (1977)

Hytler a tieto veci okolo toho to je uz asi folklor. Tieto zalezitosti ovlada asi kazdy, tu nebudem nosit drevo do lesa, ne, ne : 95 %

Tančírna (1983)

Slavny bezzslovny film Ettore Scolu nejsem vystudovany filmovy teoretik -elitar, takze nebudu litanie, ani picu. Nadherny artovy film, nie je dobre stale len fiicat na brutalnych akcnych filmoch. Obcas je dobre sa spomalit, zastavit, vnimat vecoi okol oseba. ked sa toto stane, daju sa vnimat ludskymi zmyslami kadejake zaujimave veci, ktore nom v zhone beznych dni a vo fofre usli - rodinne domy, auta uhanajuce po cestach, dialniciach, ludia, ktori s aponahlaju za svojimi vecami, pulzujuce mesto, leto v rozhorucenych mestskych uliciach .... pre taketo veci milujem artove filmy. Pomale kludne filmy su pomale z nejakeho dovodu, nielen tak pre nic za nic. K najvyssiemu hodnoteniu som pristupil aj preto, ze tu zaznie aj genialna hudba - mne nestacila len Edith Piaf a Beatles, chcelo to to aj trochu Wolfanga Amadea Mozarta : 100 %

Mstitelka Zora (2008)

Klasicka nemecka kinematografia - planoba nad planoby, fakt Nemci maju hodne taku .. slabu kinematografiu. Reziserky odbite, natocene bez chuti .. .dialogy su len vatovo plane plky . 6 %

Vánoční los (2005)

Plana nemecka rozpravka o losovi.. ktory navyse hovori. Pribehy o hovoriacich zvieratkach ma presli uz u ... a viem, Eddie Murphyho. Neviem teraz rychlo, ako sa ta filmova seria volala : 20 %

Comptes à rebours (1971)

No herecke vykony su tu slabe, nasilia ale pozehnane, Trintignant fakt vie hrat : 60 %

Boxes (2007)

Strasne rezisersky slabe, len fakt lacny vyplach bez akejkolvek pridanej hodnoty : 15 %

Salva pro černého buvola (1985)

na prvy pohlad kludna atmosfera madarskej dediny mala hodne do seba - len potom sa zacala objavovat kadejaka nevybuchnuta municia : 54 %

Ovládací panel
200. nej uživatel Slovensko