Alamo: Třináct dní ke slávě (1987) (TV film)

Rok 1836  a obliehanie pevnosti Alamo mexickými armádami. televizny film,a le aj tak jeden ztych lepsich nez Kennedyho hrozy tapu The Trouble with spies, Louis L´amour Down the long Hills alebo Sidekicks 1974  : 70 %

Problémy se špióny (1987)

Zeby odpoved Burta Kennedyho na vtedy popularne filmy o 007 -ke ? Jdi an to od S/Th bola odpoved na bondovky. odpovedi na bondovky som videl  uz spustu, toto je len dalsi ciry podpriemer 5 %

The Wild Wild West Revisited (1979) (TV film)

Burt Kennedy nepochopil, ze  westernom v 70s odzvonilo. Take duo BS/TH to pochopili a sli cestou blaznivych talianskych spaghetti westernovych komedii, asponze to boli asexualne filmy pre deti kde dobro nabancilo zlu a nesla krv. Toto  je 96 minut zufalstva  45 %

The Killer Inside Me (1976)

No o nieco lepsie ako nudne Kennedyho westerny /Young Billy Young, Welcome to Hard Times/, asponze tam je serif, nejaka ta krimizapletka. Len po tolkych rokoch som uz videl namakane kriminalky,a  toto sa  nijak nezapise do dejin. Pravom je dodnes  film v starych temnych zaprasenych kutoch filmoveho archivu kdesi v Statoch. Nech an film sada prach aj dalej, tuctovy priemer, akych sa tocili tony   : 68 %

All the Kind Strangers (1974) (TV film)

Hlupucky pribeh akoze zo zivota. Navyse reziser Burt Kennedy bol  len rutiner. ani jedna scena tu nestoji za zapamatanie si  : 53 %

Sidekicks (1974) (TV film)

zabudnutiahodna vec, fakt staci strucne  charakterizovat ako retronudu  40 %

Dirty Dingus Magee (1970)

Hm, kto by dnes nevedel, kto bol Frank Sinatra a ako pozeram, pokusal sa aj o filmovu karierul, len ta dopadla kdesi na polceste , rovnako ako tento film. Sinatra  chce byt za drsnaka, no na takeho Dzona Waynea  nema, ani na pana C. VychodnehoLesa  : 67 %

Mladý Billy Young (1969)

Po slusnom uvode  s mexicanmi a vlakom to vyzeralo na poriadnu adrenalinovu westernovu jazdu. Hlavnou postavou bol Mitchum, ktory roky tuzi p o tom, aby dostala akehosi pistolnika, ktory mu kedysi zabil syna. Mitchum bol v pohode, aj prestrelky boli, no  Burt kennedy bol tu len za rutinera  a navyse film ma  nehorazne dlhe nudne pasaze. 60 %

Vítejte do Zlých časů (1967)

Chenney ma pravdu, nie je to uplne klasicky western, s akymi som sa stretol. Melancholicka nalada tomu suverenne vôladne, bez strelby, bez koni, len saloon a akysi bezohladny chlap terorizuje ludi v kulisach, pardon, westernove mestecko. Klasicky motiv, ze serif  sa rozhodol postavit sa zlu zoci voci funguje, no po vyse 50 rokoch len na pol plynu. Aspon tie kulisy mohli byt lepsie zvolene, i po rokoch len tuctovy  zabudnutiahodny western  67 %

Ovládací panel
200. nej uživatel Slovensko