Mina230692

Mina230692

Michala Slaníková

okres Zlín

1 bod

Můj deníček

 • 16.4.2018 v 18:19

  Hon za seriálama - část druhá

  A je to tu. Young Sheldon! Tenhle seriál jsem si zamilovala... ale co osud nechtěl... je to celkem novinka a těch pár dílů jsem zvládla za dva dny. Chjo.. proč já? copak opravdu neexistuje nějaký seriál, který by mě bavil, měl aspoň 3 serie, a já ho ještě neviděla? 

  zřejmě zase skončím i seriálů co znám na které budu koukat znova a znova a znova....

   

  Pomooooooc!!!! 

 • 8.4.2018 v 09:43

  Milý deníčku - potřebuju pomoc.

  Je to opravdu špatné. Hledám seriál, který by mě mohl bavit.

  Včera jsem zkusila Riverdale... pilot nic moc. a já si nejsem jistá, jestli se mi chce dát tomu další šanci.

  Pak jsem dala Revenge... to mi vydrželo 9 dílů, než jsem se začala celkem nudit a bylo mi nějak ulpně jedno jak to dopadne. 

  Kamarádka doporučila strange things, ale po traileru.. si říkám... to asi ne... to nebude seriál pro mě... 

  Přiznám se že i orange is new black mě drželo jen pár dílů...

  A Game of thrones? omlouvám se všem fanouškům... viděla jsem pár dílů.. celkem na přeskáčku... a jediný kdo mě tam zaujal byla ta buchta s drakama... a brácha říkal, že ta vydrží dlouho takže oblíbenou postavu jsem si udělala :-D 

  Víte... mám s got takový malý problém. To že se tam vraždí lidi... to mi je celkem šumák. Ale! moje sledování vypadalo asi takhle:

  1. díl: joooo konečně nějaký super seriál, všichni ho chválí a kupujou knížky, to musím vidět... po pár minutách.... zabili psa... 

  moje reakce: ,, Ne! tak na tohle já se dívat fakt nebudu" a musela jsem si naorinovat terapii mazlení se štěňátkama abych se z toho traumatu dostala.. :-D

  Po několika dnech.... další díl : ,, dobře...zabíjí se tak lidi... to se dá přežít... 

  Po dalších několika dnech ( zde si všimněte, že jsem se nehrnula do dalších dílů)

  Další dí: zabili koně...  ,,Tak to už fakt ale přehnali.." na tohle nervy nemám... a následovala další terapie v podobě chození ven se psama :-D

  Po pár týdnech se mě bratr zeptal... tak co? kolik sérií jsi už viděla? 

  má odpovědˇ.... ,,jsem asi u pátého dílu... nemyslím si, že brzy uvidím další" ... 

   

  Následovalo flirtování s tím, že moji rodiče, můj přítel a jeho rodina do toho byli zažraní. Takže jsem někdy u večeře zahlédla nějaký ten díl.. netuším ze které serie... asi 4. nebo 5. nebo 6... to je vlastně jedno :-D

  Přítelův brácha se mě jednou takhle u večeře zeptal (když zase jeli got a já musela jít čůrat) jestli mi to má stopnout :-D aby mi jakože nic neuniklo. :-D Milej kluk... ale fakt ne.

   

  Ale zpátky k mé nynější výpravě za seriálem... 

   

  Nemá být pilot o tom, že se to jakože pustí aby to člověka navnadilo na další části?? 

  O trialerech nemluvě... když se podívám na trailer, tak chci z něj mít pocit, že jestli nedokoukám alespoň 3 serie, tak nemůžu dál žít :-D :-D 

  Mé hledání pokračuje.... držte mi palce... 

   

   

 • 8.11.2016 v 15:19

  Mánie Sherlock Holmes

  Milý deníčku... Po té co jsem začala používat hlášky ze simpsonů v mém osobním životě... řekla jsem si, že mám problém, a je čas na změnu. Díky za moji spoluydlící, která je v seriálech mnohem mnohem zběhlejší než všichni čsfd členové (nebo mi to tak aspoň příjde) protože pánové a dámy: Ta holka se vyzná! :-D :-D Na doporučení jsem tedy začala sledovat Sherlocka. 

  A světe div se.. PECKA!!  bohužel má netrpělivá povaha mi zařídila, že jsem všechny díly zkoukla během týdne... ale za to mám chuť se znovu podívat na film.. což není od věci.. Takže jet do toho! jsem z toho naprosto nadšená. 

  Mánie Sherlock Holmes
 • 31.5.2014 v 14:10

  Milý deníčku - trhni si! aneb říkala jsem nahlas sprostá slova:-(

  Narazila jsem na jeden takový ,,film" . vydržela jsem přesně 17 minut a 35 vteřin, než jsem to se zoufalým pocitem a velmi nehezkými slovy vypnula. Měla bych se nad sebou zamyslet. Proč na takové výplody ještě vůbec klikám? Paris mi příjde nesympatická a všechny ostatní ,,herečky" a ,,herci" taky. Komedii to nevidělo ani z dálky, prostě to nebylo vtipné,ani nápadité ani veselé ani chytré, prostě NIC! Jedna velká tragédie co si říká film, bez nápadu bez příběhu a vlastně bez ničeho co dělá film filmem. absolutně nic vás na tomto nedokáže zaujmout. Dokonce i jako kulisa  vás to vytočí k nepříčetnosti. pro tohle je i odpad! moc vysoké hodnocení.  Ach jo... raději jsem ani nehodnotila ani nekomentovala, protože jsem neviděla celý výtvor. NIKDY  VÍC! 

  Milý deníčku - trhni si! aneb říkala jsem nahlas sprostá slova:-(
 • 13.7.2013 v 18:19

  Milý deníčku - rychle a zběsile

  Řekla jsem si, že když se ta šestka tak povedla (dle hodnocení) Mrknu na to. Ale je mi hloupé dívat se na šestku, když jsem neviděla předchozí díly. Tak jsem se rozhodla se na ně podívat. A musím říct, že před šestkou si musím ještě dát pauzu a odpočinout si na ni.

  Tady jsou mé dojmy:

  Rychle a zběsile 2 - Tak to bylo zdrcující. Jednička nebyla úplně k zahození. Ale toto bylo úplně zbytečné. Typické americké pohledy s přivřenýma očima, které by měly dávat nějaký hluboký význam. Dialogy se vůbec neměly stát, a vše bylo tak nějak uměle divné. Herci nepřesvědčiví  a bez humoru. Chápu pro koho měl tento film být. Pro kluky, kteří se vrtají v autech a dělají z aut hrací automaty. omlouvám se všem příznivcům tohoto koníčka. Nicméně, myslím, že na cílovou skupinu to účinek mělo a přesně proto tento film nezavrhuji.

  Rychle a zběsile 3 -tokijská jízda - se taky moc neukázal. Pominu skutečnost, že výuka v japonštině, zvlášť když neumíte japonsky, je trochu na nic. Ale ovšem musím říct, že to bylo trošičku lepší než ta dvojka, ale asi jen díky tomu, že se na konci (asi na pět sekund )objevil Vin.

  Rychle a zběsile 4

  Tak se nám vrátila stará parta. že by se už nemohly dívat na to kam to spěje a rozhodli se to nějak zachránit? připadá mi to, jako by si řekli: tak budeme předstírat, že se předchozí dva díly nestaly a uděláme opravdovou dvojku. A abych řekla pravdu, moc mě to nechytlo. znovu objevené přátelství a láska ,  vražda a pomsta k tomu. A zase jsme všichni nejlepší kamarádi. nevím ale já jsem se nudila.připadá mi to jako takový odrazový můstek na ty další díly.

  Rychle a zběsile 5

  tak teda třetí díl, pardon pátý, jop, tohle už nebylo jenom o honičkách ve škaredých autech.  Ono o mělo i nějaký ten příběh, sice jednoduchý, ale byl tam. takový akčňák, kde jedna střela prostě nestačí. a dokonce fajn konec, a musím přiznat,že mě se celkem líbilo. Nečekaně se pátý díl se stal pokračováním, na které se dá podívat.

 • 28.5.2013 v 15:43

  Milý deníčku - Intouchables

  Nevím proč jsem se tomuto filmu tak dlouho vyhýbala. Pravda přistupovala jsem k němu trošičku skepticky, protože jsem se bála že se bude jednat o bečací záležitost, ale nestalo se.  Byla to velmi hezká a příjemná podívaná. Člověku, který dělal dialogy postavím oltář a budu ho uctívat. :-)   Asi je to můj nový oblíbený film. Přemýšlím, že si jej někdy zase pustím znovu.

  Milý deníčku - Intouchables
 • 28.4.2013 v 19:00

  Milý deníčku - New girl

  Who's that girl ?... It's Jess!  Jo mě se to prostě líbí, je to taková parádní oddychovka, vtipné, svěží, lehké. Střeštěná hlavní představitelka a ještě potrhlejší pánové kolem ní. Takže proč ne?

  Milý deníčku - New girl
 • 15.12.2012 v 22:31

  Milý deníčku - Kouzelníci z Waverly Place

  Ano Ano já vím. Stokrát opakované vtipy, které někdy ani nejsou vtipné, ale je to tak krásně stupidní, až je to prostě fakt  dobré. Oficiálně prohlašuji, že tento seriál je uplně nejlepší kulisa při učení. Za necelé 3 hodiny jsem se u tohoto naučila několik cyklů do biochemie včetně všech enzymů a koenzymů.  Nemusíte se u toho nic moc soustředit, a když vynecháte třeba několik dílů, vůbec nic se nestane.:-) Jop je to tak Kouzelníci si mě prostě získali  :-D 

  Milý deníčku - Kouzelníci z Waverly Place
 • 3.9.2012 v 09:04

  Milý deníšku - Pohádky

  Milý deníčku. Udělala jsem si pohádkový den. šla jsem přes klasiku jako Jak se budí princezny, Jezerní královnu, Za humny je drak  přes  Čertova švagra, Koloběžku první, Kouzla králů,..atd... Ale narazila jsem na Šmankote babičko čaruj. Když jsem viděla to nízké hodnocení co tady je, tak mě to trochu i zamrzelo. Jo dobře ten příběh nenadchne, ale ani neurazí. Pravda žádná hitparáda to není, ale jako malá jsem to hltala, má to pěkné písničky, a dávají to v televizi vždy kolem Vánoc. A když je nějaká pohádka kolem Vánoc, tak to je prostě srdcovka. Lidi jsou k této pohádce dle mě až moc kritičtí. Chtěla jsem dát tři hvězdy, ale když jsem viděla kolik (dle mě zbytečných) odpadů má, dala jsem 4*