Mina230692

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 6.8.2013  15:26
    100% blond (2005)

Byla to výzva, jestli jsem natolik silný a psychicky odolný jedinec a zvládnu to dodívat do konce. Dokázala jsem to. Bylo to těžké, a vyžadovalo to maximum mého sebeovládání. děkuji své rodině,přátelům a všem, kteří mě podporovali. Tohle (nebudu ani používat slovo film) se opravdu nemělo stát.

• 9.8.2013  21:00

divné, úchylně děsivé, a tak zvláštně ujeté, a chvílemi až odporné v tom nejlepším slova smyslu, ale jelikož to byl asi cíl, tak se to povedlo celkem dobře. Fuj. Ale tohle opravdu nebylo nic pro mne , už si to nikdy nepustím znovu. Říkala jsem si. nevadí máš špatnou verzi... vždyť se nic nestalo. pak si třeba pustíš tu původní a můžeš to porovnat.. no uvidíme...

• 16.4.2018  18:10
    Baby Driver (2017)

Mě se to líbilo. Takové pohodové, a hlavní hrdina tu působí velice ale velice.... dobře. Mám do něj díky tomuto filmu trochu celebrity crush. Není jediný, ale to nebudeme rozebírat. Film byl fakt pěkný,a líbí se mi filmy, kde hrdina opravdu něco umí... ať už je to řídit, nebo má superschopnosti, nebo je superchytrý.... takže tohle je něco pro mě. ;) Herci dost dobře ladili, tak nějak to prostě fungovalo i s hudbou k tomu... :-) :-) a procházka v rytmu hudby byla epesní!

• 21.6.2014  11:10
    Baletní střevíčky (TV film) (2007)

krásná pohádka. připomíná mi to trochu jak chudý Honza ke štěstí přišel. Chvílemi si říkáte: vždyť to není ani možné jak rychle se jim splnily sny, postrádá to cestu plnou dřiny a odříkání. prostě jim všechno hned šlo. jen tak kouzelně mávnutím proutku. prostě pohádka, a někdy opravdu neuškodí pustit si film, ve kterém se plní sny. Ano Emma Watson je tahák na tento film a bez ní by toto dílo viděla asi třetina lidí, ale je opravdu dobrá, a ostatní herci a herečky taktéž. Nějak celé to hezky ladilo, plulo, takový příběh velice o ničem, ale ideální na odpočinek.:-)

• 6.4.2017  20:12

Petru Hřebíčkovou jsem vídávala ve zlínském divadle, a protože je to krajanka, tak jí fandím :-D. takže to je hned hvězda navíc k celkovému hodnocení ;-) Jinak na to, že je to český film, tak je to hodně kvalitní záležitost. Ondřej Vetchý hrát prostě umí, o tom žádná... A musím říct, že je to jednoduchoučké, hezké, milé, úsměvné, ... prostě mě se to líbilo. Je to velice lehká příjemná podívaná na nudné nedělní večery, nebo jen tak oodechovka během jakéhokoliv večera. Za mě určitě doporučuju!

• 6.4.2017  21:54

Jako jo.... je to dobrý film, který stojí za to vidět. I když je to takové... nijaké no... Ljudmila je tam celkem trefně obsazena, hezky to hraje. kolikrát se žena umí zamilovat je až podivuhodné, nečekaně vždy do svého velitele... tak jako jo. ta válka je tam celkem dobrá, jsou tam momenty u kterých čumíte na film a nevnímáte okoli, ale zase jsou tam i hluchá místa. :-) výsledek: podívete se na to, ale nečekejte, že to bude nejlepší zážitek vašeho života.

• 9.8.2013  16:07

Líbilo se mi to. úsměvné, a romantika se tam taky mihla.. příběh hezky plynul, a překvapivě ani ty necelé dvě hodiny nebyly moc a celý film se příjemně a hezky táhnul a hrála k tomu pěkná hudba.Ale hlavně: Ryan Gosling je opravdu kusanec (pááááni) a celkově to taky herecky hezky funguje.

• 23.4.2014  17:41
    Cloud 9 (TV film) (2014)

Taková pohádečka se snowboardama. Herci celkem v pohodě, akorát hlavní aktérka mi nějak nesedla, ani vlastně nevím proč, ale dokázala jsem se přes to přehoupnout. Jako na oskara bych to uplně neviděla, ale tak jsou tam pesánci, sem tam se tam mihne i hezký záběr na hory, a zřejmě zkušení kaskadéři si určitě dali hodně práce při tom všem skákání na prknech, takže proč ne..

• 20.8.2013  15:53
    Den zrady (2011)

Velmi hezké. Ryan Gosling a George Clooney - i kdyby se celý film jen usmívali a dívali do kamery, tak to budou luxusní záběry :-D Ale ne vážně herecké výkony byly jedna báseň. Film je vlastně o tom, že politika je humus. Ale té pomsty tam bylo trochu málo. Sotva jsem si řekla jooo znič je všechny ať už si nikdy v politice neškrtnou... tak se to tak nějak hladce ututlalo, za nejmenší možnou cenu a bez skandálu, což by se asi ve skutečnosti taky stalo.

• 1.6.2014  19:33

Nějak moc tam vypadával proud. Téma je zajímavé, sem tam nevíte koho podezřívat,což je super... Celý film se tak nějak pomalu a plíživě vlekl, takovým přijatelným tempem ne tím nudným zdlouhavým. A překvapivě i já, strašpytel prvního kalibru, jsem to zmákla bez problémů a většího strachu dokoukat. ALE herecky nevím. nějak mě to nedokázalo vtáhnout do děje, protože když byl někdo z hlavních aktérů v životuohrožujícím nebezpečí, bylo mi to celkem šumák.

• 31.5.2014  13:09
    Divergence (2014)

Spoustu věcí mi v tomto filmu nedávalo uplně smysl, ale je to jen film a ten nemusí být nutně podle selkého rozumu. Takže...ze začátku to vypadalo nadějně, zajímavě, a říkala jsem si, že to asi fakt bude pecka, ale pak mě to trochu začalo nudit, a příjde mi, že kromě první a poslední půlhodiny mi ten film tak nějak unikl. Herci byli sympatičtí, a docela jim to i šlo na to jaké dialogy museli ventilovat. Já myslím, že za podívání to asi stojí.

• 4.8.2013  16:35

miluju filmy o géniech. Každý film, který obsahuje superinteligenci v jakékoliv postavě má u mě body navíc... Ani nevím proč. asi už automaticky čekám, že ti chytří lidi nebudou dělat ve filmu jednu blbost za druhou. Líbili se mi herci, líbil se mi scénář, a líbil se mi báječně vydařený vztah mezi hlavním hrdinou a psychologem...Robin Williams byl pro tu roli báječný. jop sledovala jsem to se zájmem a nadšením..Ano tento film si rozhodně pusťte.

• 9.4.2014  15:40
    Don Jon (2013)

Na teto film jsem se těšila, a to hlavně protože Joseph Gordon-Levitt je můj oblíbenec, a taky jsem byla zvědavá jak zvládně ukočírovat tak zajímavé a jednoduché téma. zahrané to bylo moc hezky, herci působili přirozeně, a charaktery postav byly vlastně dost dobře promyšlené a vyjádřené. Sice ten příběh je takový jednodušší, ale proč ne.... i když mám stále pocit, že to není uplně to pravé ořechové. každopádně hvězda navíc za Josepha:-)

• 20.8.2013  20:25
    Drive (2011)

Ryan mě zase nezklamal. Ale ukecaný byl až hrůza :-D Klasicky fešák zazářil. Soundtrack byl opravdu tak dobrý jak se proslýchalo. Začátek vás chytne. A pak se to tak nějak táhne, zaplétá a na konci jsem s podivem řekla- co se to právě stalo? tohle je konec? nemám počkat na titulky nebo na nějaký psaný dozvuk? ale pak jsem se zamyslela ,a nakonec to byl velmi adekvátní a vhodný konec.

• 10.8.2013  11:28

Alyson proč?! To bylo tak špatné. Asi nejsem člověk stavěný na parodie. Nejak jsem se nesmála, ani neusmála, jen ve zmatku filmů jsem se snažila najít, který je zrovna na mušce a ztratila jsem se v ději toho původního.Vtipy (teda jestli se tomu tak dá říkat) byly zbytečně protahované nebo naopak nedotažené. A scény s basketballem a kočkou mi přišli spíš nechutné než vtipné.. vlastně je tam takových scén mnohem víc, ale nebudu se vypisovat. Ale na druhou stranu. zatoužila jsem znovu vidět Smithovi a kill bil.

• 31.3.2014  17:28
    Enderova hra (2013)

Tak tohle se mi líbilo. Zahrané to bylo moc hezky, vynikající myšlenka.Když bojovali, tak jsem se přistihla že někde vzadu hlavy skutečně fandím, takže mě to dokázalo hezky vtáhnout do děje. Dvě hodiny utekly jako voda, žádná dlouhá hluchá místa. určitě stojí za to tento kus vidět.

• 26.11.2017  21:11

Obvykle nemám potřebu přidávat komentář k filmu, který jsem viděla už jako dítě, ale pokud se k němu vrátím, a dokonce několikrát...., tak prostě musím. :-) tenhle film absolutně miluju! a věřím, že každý kdo ho uvidí, jej bude milovat také. Snad všechno mi na něm příjde perfektní, včetně druhého dílu. :-) pokud jste nikdy neviděli ( čemuž nevěřím) tak doporučuju. :-)

• 24.7.2013  09:04

Už když jsem si tento film pouštěla, tak jsem tušila, že to nebude nejepší filmový zážitek mého života. Ale dostal šanci, a nebylo to zas tak uplně tragické. Kolem hororu a komedie to sice ani nešlo, ale nápad to byl zajímavý. Věřím, že napsané jako povídka by se mi to líbilo. Celé dílo mi přišlo takové slátané a něco mi pořád chybělo. Jako bych pořád čekala až se to rozjede a najednou - konec filmu. Myslím že je to jeden z těch filmů, který brzo zapomenu.

• 30.12.2019  15:07
    Joker (2019)

Totální psycho. Byla jsem na tom v kině - doporučuju vidět. rozhodně to není veselý film... spíš z něj přímo tryská deprese. Určitě Vás to donutí se zamyslet nad životem a nad tím jaké máte štěstí, že žijete tak jak žijete. Získáte na jokera jiný pohled. takový...pozitivní? ne ne ne... chápající? těžko říct... protože si říkáte... tož to by muselo zákonitě hrábnout každému.

• 23.4.2014  15:34
    Kočka (2012)

Měla jsem chuť na kýčovitou, předvídatelnou, nerealistickou blbinu, u které nemusíte zapojit mozek, ani se na to moc soustředit. Tak jsem si to pustila.Dostalo se mi přesně toho co jsem chtěla. Nicméně nijak zvlášť mě to nenadchlo. Dost jsem se nudila, pobavit mě to taky nedokázalo. A kdybych si u toho nedělala výpisky do školy tak si myslím, že to ani nedokoukám. Ale zase nebuďme uplně kritičtí... zkouknout se to víceméně dalo, ale myslím, že na tohle velice velice rychle zapomenu, a stane se z toho prostě film, který propluje kolem mě bez většího vzrušení

• 31.5.2014  19:45

Přeměna na vlka mě upřímně rozesmála... to bylo tak špatné až to bylo vtipné. A takových perel tam bylo více, třeba to neustálé odrážení od stěn když utíkali...Chjo... Pesánci byli překrásní. Takže už jenom protože se tam objevili, má tento film plusové body. Jinak celé mi to přišlo takové utahané. a i když to nebyl předlouhý film, měl takové hluché místa, které byly prostě zbytečné. Hlavní love story celkově nefungovala,taková bez jiskry. Ono celkově to bylo takové mdlé.Ale jako námět to byl poměrně dobrý, akorát se to tak trochu nepovedlo.

• 31.5.2014  13:34
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

První série byla taková lehce nadprůměrná. V podstatě nevím co se přesně stalo ale od cca poloviny druhé serie to začala být pecka jako blázen. čekala jsem, že to bude upadat, ale je to pořád lepší a lepší. teď jsem v páté sérii a rozhodně to hodlám dokoukat až do konce. efekty jsou velmi hezké,charaktery postav jsou vyšperkované, do Castiela jsem zamilovaná, má to vtip a takový šarm, že mi ani nevadí ta amerika co z toho sálá (viz dlouhé významné pohledy, brokovnice co vypadají jako hračky a fast food) takže pokud hledáte seriál na dlouhou trať, tak z chutí do toho.

• 2.6.2014  16:04

Ne e. Po hodině jsem to chtěla vypnout,ale nějak jsem doufala, že třeba konec bude lepší...nebyl....další zlom byl po hodině a půl, už jsem držela prst nad tlačítkem off, ale bylo mi líto toho času před tím, tak jsem to dokoukala. roztahané, zmatené, divné, bez ducha a energie. naštěstí je to celkem rychle zapomenutelné.

• 26.7.2013  15:24

Jako vystřižené z románu. Kluk potká holku,a potom co zbaští mozek jejího přítele se rozhodne, že ji nesežere.A ona mu taky neustřelí palici. No jen si to představte - miluje mě k sežrání a nakonec se změní k mému obrazu - sen každé dívky. Velmi sympatické, lehké, příjemně koukatelné a začínám mít ráda pana Levina.

• 4.8.2013  16:07

nevím nevím. právě jsem dokoukala a mám z toho takové smíšené pocity. Nadšením nejásám, ale že bych litovala času stráveného nad tímto filmem to taky uplně ně.. podivná posedlost školy eskymákama, ale dejme tomu. zřejmě bylo účelem aby vás iritoval přístup školy, kde vedle tradic už není místo pro nic jiného. A holka, která se nakonec dokonale zařadí do eskymáckého trendu školy a vezme k tomu i své ,,nedotknutelné" kamarády. Pak tu máme ještě pár šílených rodičů , kteří by určitě měli podstoupit terapii a někteří i sterilizaci. A navíc jako bonus dostanete první neopětovanou lásku, kterou ovšem zavrhujete hned od začátku. takže já nevím. ztráta času to rozhodně nebyla, ale kdybych věděla do čeho jdu, asi bych si film nepustila.

• 1.6.2014  10:22

Už jenom ten název. Slaďárna takového rozměru, že z toho odkapával chvílemi med. Naivní, tak trochu nereálné, předvídatelné, jedno velké chodící klišé a ukázka jak s vámi může zatočit trocha chemie v mozku...

• 7.6.2014  11:49

Nějak jsem nedokázala odtrhnout oči od obrazovky. Byla to krásná zábavná podívaná. Už jsem tento film viděla dvakrát. podruhé jsem si ho pustila jako kulisu při uklidu a stejně jsem skončila s hadrem v ruce sedíc na posteli a čuměla jsem na to. jak kdybych to viděla prvně. Opravdu vás to vtáhne a bavíte se u toho. ponaučení - příště si u úklidu pustím nějaký brak a ne takovou perlu, protože uklízet jeden pokoj dvě hodiny...

• 6.4.2017  21:47

Hodně mě bavila povaha hlavní aktérky. :-) taková bláznivá veselá buchta :-D Ty herecké výkony byly velmi velmi slušné :-) příběh byl takový očekávaný, ale i tak dobrý... :-) Konec mě trochu namích, ale v podstatě to dávalo největší smysl... :-) takže pěkný film :-)

• 2.6.2014  19:33

Už jen kvůli těm knihám co mi tady leží v knihovně, musím nějakou tu hvězdu přihodit. Pamatuju si, že když jsem to viděla poprvé, byla jsem dost zklamaná. Moje chyba - rozmazlená z knížek, a ten film mi přišel prostě horší. Ale měla jsem chuť si to pustit znovu, což se cení,a na druhý pokus už se mi to nezdálo tak hrozné. jo bylo to takové chabé, žádné velké drámo nezažijete, vlastně si tam většinu filmu jen naříkají, ale mě se to líbilo.

• 17.8.2013  12:20
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Překousla jsem svou nechuť k fotbalu. Dokonce jsem i překousla že si dělají srandu z veterináře. A z počátku to vypadalo, že si budou dělat srandu z malých vesnic,ale naštěstí vesnice moc nehanili. a když jsem se přes toto přenesla, byla to celkem pohodová podívaná. Herci byli tak nějak přirození a syčela z toho taková pohodová veselá atmosféra. samo, že se střídají lepší a horší epizody. Ale celkově je to fajn. Sem tam se tam objeví nějaká luxusní hláška, zasmějete se, a na to, že to vyprodukovala česká republika a nova k tomu! tak to je vysoce nadprůměrné.

<< předchozí 1 2