Mina230692

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 30.12.2019  15:07
    Joker (2019)

Totální psycho. Byla jsem na tom v kině - doporučuju vidět. rozhodně to není veselý film... spíš z něj přímo tryská deprese. Určitě Vás to donutí se zamyslet nad životem a nad tím jaké máte štěstí, že žijete tak jak žijete. Získáte na jokera jiný pohled. takový...pozitivní? ne ne ne... chápající? těžko říct... protože si říkáte... tož to by muselo zákonitě hrábnout každému.

• 16.4.2018  18:10
    Baby Driver (2017)

Mě se to líbilo. Takové pohodové, a hlavní hrdina tu působí velice ale velice.... dobře. Mám do něj díky tomuto filmu trochu celebrity crush. Není jediný, ale to nebudeme rozebírat. Film byl fakt pěkný,a líbí se mi filmy, kde hrdina opravdu něco umí... ať už je to řídit, nebo má superschopnosti, nebo je superchytrý.... takže tohle je něco pro mě. ;) Herci dost dobře ladili, tak nějak to prostě fungovalo i s hudbou k tomu... :-) :-) a procházka v rytmu hudby byla epesní!

• 6.4.2017  20:42

Tak si říkám.. proč já to vůbec ještě sama sobě dělám takové věci? :-D první díl mě moc nenadchl. A já blázen si pouštím druhý :-D No... abych teda nebyla uplně kritická... tady se i snažili o nějaký jakože něco ... no dejme tomu...příběh. V podobě bláznivého šéfa, bláznivé... ex (jestli se to tak dá nazvat teda) , bláznivým letem vrtulníkem, bláznivými společenskými vztahy... no... snažilo se to tvářit i vážně... snažili se... ono se toho vlastně stalo strašně moc, že to ani člověk nemohl vstřebat, všechny ty detaily. Píšu detaily, protože řekněme si to na rovinu, tady o příběh vůbec nejde že... ;-) opet platí stejná věc jako u prvního dílu. Pánové! proboha koukejte na to s přítelkyněma pokud jsou fanynky! Tohle je prostě série těžce zaměřená na cílovou skupinu, hltačky všech knih fifty shades, a dělají to dobře, takže oceňuji :-) :-)

• 3.1.2018  20:17

už když jsem viděla trailer, tak jsem věděla, že u tohoto budu brečet jak školačka. :-D takže jsem nachystala balík kapesníčků a šla na to :D Jop! Jsem typ člověka, který čím víc poznává lidi, tím víc miluje psy, a v podstatě všechna další zvířata... Takže... mě se to líbilo. Přišlo mi to veselé, milé, a ani těch slz nebylo nakonec tolik kolik bych čekala. :-) Toužený happy ending jsem tam měla, pejsci byli krásní, jsem spokojená.:)

• 8.4.2018  09:34
    Wind River (2017)

Detektivka je to dost pěkná. Chvílema jsem si ale říkala, že se to docela táhne. Protože... Podezřelí : 2. Prověřím prvního: bum není to on. Prověřím druhého a bum bum bum bum bum konec filmu. strašně rychlý a akční konec po předchozí hodině klidného tempa.. v podstatě si ani nepamatuju co se tam všechno tak dlouho řešilo :-D Celé by to mohlo mít cca 45 minut jako díl seriálu by to bylo myslím adekvátnější. Nicméně! krásná příroda, jednochudý,surový ale vcelku propracovaný scénář. V tom přívalu nekvalitních detektivek co se na nás hrne ze všech stran je to určitě dobrá volba, pokud jste krimi fanda.:-) :-)

• 6.4.2017  20:12

Petru Hřebíčkovou jsem vídávala ve zlínském divadle, a protože je to krajanka, tak jí fandím :-D. takže to je hned hvězda navíc k celkovému hodnocení ;-) Jinak na to, že je to český film, tak je to hodně kvalitní záležitost. Ondřej Vetchý hrát prostě umí, o tom žádná... A musím říct, že je to jednoduchoučké, hezké, milé, úsměvné, ... prostě mě se to líbilo. Je to velice lehká příjemná podívaná na nudné nedělní večery, nebo jen tak oodechovka během jakéhokoliv večera. Za mě určitě doporučuju!

• 6.4.2017  21:47

Hodně mě bavila povaha hlavní aktérky. :-) taková bláznivá veselá buchta :-D Ty herecké výkony byly velmi velmi slušné :-) příběh byl takový očekávaný, ale i tak dobrý... :-) Konec mě trochu namích, ale v podstatě to dávalo největší smysl... :-) takže pěkný film :-)

• 29.11.2017  16:22
    Pád (2016)

popravdě? Pusťte si trailer, a na film, už se dívat ani nemusíte.(Jejda, to jsem ale trvdá celkem co? :-D) Velice se mi líbil ten nápad, a měla jsem chuť na romantiku. Filmů s andělama není mnoho, a mě se tato tematika celkem zamlouvá, ale tohle bylo celé takové... nedokončené. Připadalo mi to jako taková příprava na druhý díl. Takže jako začátek filmu, by to bylo dobré. Celé mi to příjde takové surové, neopracované, nedokončené, nedotažené.Pořád jsem měla pocit, že v každé scéně něco chybí... odpad to rozhodně není, ale takový slušný průměr..

• 6.4.2017  20:28

Underworld... co k tomu dodat no...Byla jsem na tom dokonce v kině ( přítel je fanda této serie :-/ ) Kate nám trochu zestárla a na některých scénách (a neříkám že je to špatně) dokonce vypadala na svůj věk. Na Thea Jamese byl ovšem moc hezký pohled (otázka vkusu, a mě se teda celkem trefili). V podstatě taková dost lehce zapomenutelná záležitost, ostatně jako všechny předchozí díly. Takový slušný průměr. Nic nenadchne, nic nezklamě kdo zná tuto serii už ví. Takže mé doporučení: Mrkněte na to, nečeká Vás naprosté zklamání, a rozhodně to nebude zase tak nepříjemná podívaná.

• 6.4.2017  21:54

Jako jo.... je to dobrý film, který stojí za to vidět. I když je to takové... nijaké no... Ljudmila je tam celkem trefně obsazena, hezky to hraje. kolikrát se žena umí zamilovat je až podivuhodné, nečekaně vždy do svého velitele... tak jako jo. ta válka je tam celkem dobrá, jsou tam momenty u kterých čumíte na film a nevnímáte okoli, ale zase jsou tam i hluchá místa. :-) výsledek: podívete se na to, ale nečekejte, že to bude nejlepší zážitek vašeho života.

• 9.4.2015  10:49

Knihu jsem na doporučení četla. A když jsem slyšela, že podle toho má být natočen film. Má první reakce byla: ,,Proč proboha chtějí natočit film podle takové slátaniny?" a pak jsem si řekla: ,,To chci vidět." Kniha byla sama o sobě nudná a řekněme si to na plnou hubu: absolutně nereálná a stupidní. A tak není divu, že film mě taky velice nenadchl. Příběh veškerý žádný, pořád jen řeší věci,které by se daly vyřešit za 20 minut ne-li dřív. Erotické scény se mnou taky velice nic nedělaly. Nevím proč, ale přišlo mi, jako by ti dva herci mezi sebou neměli takovou nějakou jiskru. Prostě šlo vidět, že to hráli, což u tohoto povolání není upně žádoucí.Ale zase na druhou stranu... když se drazí pánové přemůžou a podívají se na to s přítelkyní, tak možná nakonec zažijí příjemný večer ;-)

• 17.4.2018  14:52
    The DUFF (2015)

Moc moc moc hezké. potřebovala jsem nějakou předvídatelnou romanťárnu na odreagování a přesně toho se mi dostalo. Parádní! moje náctiletá praštěná holka uvnitř mě byla štěstím bez sebe! :-D :-D Herci super, příběh naprosto v pohodě... kafe a sušenky v tomu a bylo mi moc fajn.

• 23.4.2014  17:41
    Cloud 9 (TV film) (2014)

Taková pohádečka se snowboardama. Herci celkem v pohodě, akorát hlavní aktérka mi nějak nesedla, ani vlastně nevím proč, ale dokázala jsem se přes to přehoupnout. Jako na oskara bych to uplně neviděla, ale tak jsou tam pesánci, sem tam se tam mihne i hezký záběr na hory, a zřejmě zkušení kaskadéři si určitě dali hodně práce při tom všem skákání na prknech, takže proč ne..

• 31.5.2014  13:09
    Divergence (2014)

Spoustu věcí mi v tomto filmu nedávalo uplně smysl, ale je to jen film a ten nemusí být nutně podle selkého rozumu. Takže...ze začátku to vypadalo nadějně, zajímavě, a říkala jsem si, že to asi fakt bude pecka, ale pak mě to trochu začalo nudit, a příjde mi, že kromě první a poslední půlhodiny mi ten film tak nějak unikl. Herci byli sympatičtí, a docela jim to i šlo na to jaké dialogy museli ventilovat. Já myslím, že za podívání to asi stojí.

• 1.6.2014  10:22

Už jenom ten název. Slaďárna takového rozměru, že z toho odkapával chvílemi med. Naivní, tak trochu nereálné, předvídatelné, jedno velké chodící klišé a ukázka jak s vámi může zatočit trocha chemie v mozku...

• 9.4.2015  11:16
    Tři bratři (2014)

Prostě pohádečka. Milá, hezká, dobře zpracovaná. Karkulka sice byla obětí domluveního sňatku a na vztah se švarným myslivečkem byla fakt dost malá, ale tak jako co už...

• 6.4.2017  21:05
    Vampírky 2 (2014)

Víte, já se hodně učím,.. :-D a dokonce si před důležitou zkouškou vypracovávám studijní kartičky :-D Takže často potřebuju něco co přehluší zvuk projíždějících aut a šalin z ulice, který mě štve. :-D A hlavně něco co neodvede moji pozornost od toho vypisování... Takže jsem si pustila druhý díl tohoto.... ani se mi nechce psát ... filmu. :-D . no stejná bejkárna jako první díl. Opět platí že mi to šlo jedním uchem tam a druhým ven. Zase na nervy jdoucí písnička, a soused. Celkově to opět stálo za starou bačkoru, a o kvalitním filmu se v podstatě ani nedá okrajově zmínit.... Pokud nejste donuceni svými dětmi,a pokud se chcete na film soustředit, tak dobrovolně si tohle nepouštějte. Opravdu to není film, který byste si pamatovali, nebo z něj byli nadšeni. Jako kulisa to ujde.

• 9.4.2014  15:40
    Don Jon (2013)

Na teto film jsem se těšila, a to hlavně protože Joseph Gordon-Levitt je můj oblíbenec, a taky jsem byla zvědavá jak zvládně ukočírovat tak zajímavé a jednoduché téma. zahrané to bylo moc hezky, herci působili přirozeně, a charaktery postav byly vlastně dost dobře promyšlené a vyjádřené. Sice ten příběh je takový jednodušší, ale proč ne.... i když mám stále pocit, že to není uplně to pravé ořechové. každopádně hvězda navíc za Josepha:-)

• 31.3.2014  17:28
    Enderova hra (2013)

Tak tohle se mi líbilo. Zahrané to bylo moc hezky, vynikající myšlenka.Když bojovali, tak jsem se přistihla že někde vzadu hlavy skutečně fandím, takže mě to dokázalo hezky vtáhnout do děje. Dvě hodiny utekly jako voda, žádná dlouhá hluchá místa. určitě stojí za to tento kus vidět.

• 2.6.2014  16:04

Ne e. Po hodině jsem to chtěla vypnout,ale nějak jsem doufala, že třeba konec bude lepší...nebyl....další zlom byl po hodině a půl, už jsem držela prst nad tlačítkem off, ale bylo mi líto toho času před tím, tak jsem to dokoukala. roztahané, zmatené, divné, bez ducha a energie. naštěstí je to celkem rychle zapomenutelné.

• 26.7.2013  15:24

Jako vystřižené z románu. Kluk potká holku,a potom co zbaští mozek jejího přítele se rozhodne, že ji nesežere.A ona mu taky neustřelí palici. No jen si to představte - miluje mě k sežrání a nakonec se změní k mému obrazu - sen každé dívky. Velmi sympatické, lehké, příjemně koukatelné a začínám mít ráda pana Levina.

• 7.6.2014  11:49

Nějak jsem nedokázala odtrhnout oči od obrazovky. Byla to krásná zábavná podívaná. Už jsem tento film viděla dvakrát. podruhé jsem si ho pustila jako kulisu při uklidu a stejně jsem skončila s hadrem v ruce sedíc na posteli a čuměla jsem na to. jak kdybych to viděla prvně. Opravdu vás to vtáhne a bavíte se u toho. ponaučení - příště si u úklidu pustím nějaký brak a ne takovou perlu, protože uklízet jeden pokoj dvě hodiny...

• 2.6.2014  19:33

Už jen kvůli těm knihám co mi tady leží v knihovně, musím nějakou tu hvězdu přihodit. Pamatuju si, že když jsem to viděla poprvé, byla jsem dost zklamaná. Moje chyba - rozmazlená z knížek, a ten film mi přišel prostě horší. Ale měla jsem chuť si to pustit znovu, což se cení,a na druhý pokus už se mi to nezdálo tak hrozné. jo bylo to takové chabé, žádné velké drámo nezažijete, vlastně si tam většinu filmu jen naříkají, ale mě se to líbilo.

• 31.3.2014  17:46

Nemůžu si pomoct, ale tady mám trochu pocit, že zde bude hodnotit dost lidí, kteří se na to ani nepodívají a prásknout bez přemýšlení odpad, jen z toho titulu, že je to o one direction a nemají rádi jejich hudbu.Já teda nejsem skalním fanouškem. Jo líbí se mi pár písniček, ale že bych je poslouchala dnem i nocí, to se asi nestane. Tento dokument je mířený pro fanoušky, kteří se na to s chutí podívají i několikrát. Má naprosto jasnou cílovou skupinu, které se musí zalíbit a to myslím přesně dělá. Je tam spousta písniček, spoustu záběrů ze zákulisí, nějaký ten monolog od členů skupiny. Takže dokument je natočený slušně, potěší fanoušky, a o to jde ne?

• 9.10.2014  09:17

podivné. na začátku to celkem vypadalo, že to má nějaký potenciál, ale pak se to zvrtlo v takovou nesmyslnou slátaninu.. Na konci jsem si říkala: ,,dělají si srandu?" nevím ten originální příběh mi přišel vcelku zajímavý a myslím, že to rozhodně šlo zpracovat mnohem lépe než zombíkama a magickým portálem. nějak mi ten konec neseděl k celé té koncepci. A ta kamera mě štvala celý film... to je taková moje osobní nenávist k tomuto stylu natáčení.rozhodně nedoporučuju si to pouštět.

• 23.4.2014  15:34
    Kočka (2012)

Měla jsem chuť na kýčovitou, předvídatelnou, nerealistickou blbinu, u které nemusíte zapojit mozek, ani se na to moc soustředit. Tak jsem si to pustila.Dostalo se mi přesně toho co jsem chtěla. Nicméně nijak zvlášť mě to nenadchlo. Dost jsem se nudila, pobavit mě to taky nedokázalo. A kdybych si u toho nedělala výpisky do školy tak si myslím, že to ani nedokoukám. Ale zase nebuďme uplně kritičtí... zkouknout se to víceméně dalo, ale myslím, že na tohle velice velice rychle zapomenu, a stane se z toho prostě film, který propluje kolem mě bez většího vzrušení

• 8.8.2013  16:56
    Talisman (2012)

Ano je to velké chodící klišé, od začátku až do konce včetně dialogů. ( popravdě se to dalo čekat. Když jde o takovou slaďárnu už jen z principu očekávám - a žili spolu šťastně až do smrti) Navíc Zac nám trochu povyrostl, a když už nic, tak se alsepoň bylo na co koukat. A hudba tam hrála hezká. Sice o drama se to jen tak otřelo, ale co naplat. Popravdě je to tak na slabší tříhvězdu, Ale já mám slabost pro vojáky.... a pro psy... takže....

• 6.4.2017  21:43
    Teď a tady (2012)

Upřímně... je to dobrý film. Takový dost silný příběh. Jako všechny o nemocných lidech, zejména mladých. Dakota byla taková smutně- veselá... což bylo zajímavé.... Takže stojí za to to vidět, ale asi opravdu jenom jednou. Nějak ta chuť vidět to znovu tam prostě není no...

• 12.8.2013  11:14
    Tři kluci a nemluvně (TV seriál) (2012)

Zas taková hrůza to není. Znám i horší věci. Na relax je to opravdu dostačující. Když hodnotím seriál, tak mi nestačí vidět pilot. Mám takové pravidlo, že musím shédnout alespoň jednu celou sérii (aby to bylo poctivé, neukvapené hodnocení) Takže věřte mi, opravdu to je celkem pohoda a někdy jsem se i zasmála,ale u druhé serie jsem se začala trochu nudit. Ono prakticky se v každé epizodě velice nic neděje a pořád se omýlá to samé. Ale jak už jsem řekla, znám horší.

• 6.4.2017  20:56
    Vampírky (2012)

:-D :-D kdybych si u toho nedělala výpisy do školy... tak to vypnu po pár minutách :-D Ale jako pozadí ... to člověka nenutí dávat tak uplně pozor na film. :-D písnička co zpívají mě vytáčela do obrátek, sledovat to více, tak by mě asi hodně točil i ten děsně přehrávající soused. Zápletka taková hodně jednoduchá. Celkově... nic moc film. který si ani nestojí za to pouštět, Pokud máte doma děti, tak možná..

<< předchozí 1 2