Mina230692

1 bod

1 2 následující >>
    • 23.4.2014  17:41
    Cloud 9 (TV film) (2014)

Taková pohádečka se snowboardama. Herci celkem v pohodě, akorát hlavní aktérka mi nějak nesedla, ani vlastně nevím proč, ale dokázala jsem se přes to přehoupnout. Jako na oskara bych to uplně neviděla, ale tak jsou tam pesánci, sem tam se tam mihne i hezký záběr na hory, a zřejmě zkušení kaskadéři si určitě dali hodně práce při tom všem skákání na prknech, takže proč ne..

• 23.4.2014  15:34
    Kočka (2012)

Měla jsem chuť na kýčovitou, předvídatelnou, nerealistickou blbinu, u které nemusíte zapojit mozek, ani se na to moc soustředit. Tak jsem si to pustila.Dostalo se mi přesně toho co jsem chtěla. Nicméně nijak zvlášť mě to nenadchlo. Dost jsem se nudila, pobavit mě to taky nedokázalo. A kdybych si u toho nedělala výpisky do školy tak si myslím, že to ani nedokoukám. Ale zase nebuďme uplně kritičtí... zkouknout se to víceméně dalo, ale myslím, že na tohle velice velice rychle zapomenu, a stane se z toho prostě film, který propluje kolem mě bez většího vzrušení

• 9.4.2014  15:40
    Don Jon (2013)

Na teto film jsem se těšila, a to hlavně protože Joseph Gordon-Levitt je můj oblíbenec, a taky jsem byla zvědavá jak zvládně ukočírovat tak zajímavé a jednoduché téma. zahrané to bylo moc hezky, herci působili přirozeně, a charaktery postav byly vlastně dost dobře promyšlené a vyjádřené. Sice ten příběh je takový jednodušší, ale proč ne.... i když mám stále pocit, že to není uplně to pravé ořechové. každopádně hvězda navíc za Josepha:-)

• 31.3.2014  17:46

Nemůžu si pomoct, ale tady mám trochu pocit, že zde bude hodnotit dost lidí, kteří se na to ani nepodívají a prásknout bez přemýšlení odpad, jen z toho titulu, že je to o one direction a nemají rádi jejich hudbu.Já teda nejsem skalním fanouškem. Jo líbí se mi pár písniček, ale že bych je poslouchala dnem i nocí, to se asi nestane. Tento dokument je mířený pro fanoušky, kteří se na to s chutí podívají i několikrát. Má naprosto jasnou cílovou skupinu, které se musí zalíbit a to myslím přesně dělá. Je tam spousta písniček, spoustu záběrů ze zákulisí, nějaký ten monolog od členů skupiny. Takže dokument je natočený slušně, potěší fanoušky, a o to jde ne?

• 31.3.2014  17:28
    Enderova hra (2013)

Tak tohle se mi líbilo. Zahrané to bylo moc hezky, vynikající myšlenka.Když bojovali, tak jsem se přistihla že někde vzadu hlavy skutečně fandím, takže mě to dokázalo hezky vtáhnout do děje. Dvě hodiny utekly jako voda, žádná dlouhá hluchá místa. určitě stojí za to tento kus vidět.

• 20.8.2013  20:25
    Drive (2011)

Ryan mě zase nezklamal. Ale ukecaný byl až hrůza :-D Klasicky fešák zazářil. Soundtrack byl opravdu tak dobrý jak se proslýchalo. Začátek vás chytne. A pak se to tak nějak táhne, zaplétá a na konci jsem s podivem řekla- co se to právě stalo? tohle je konec? nemám počkat na titulky nebo na nějaký psaný dozvuk? ale pak jsem se zamyslela ,a nakonec to byl velmi adekvátní a vhodný konec.

• 20.8.2013  15:53
    Den zrady (2011)

Velmi hezké. Ryan Gosling a George Clooney - i kdyby se celý film jen usmívali a dívali do kamery, tak to budou luxusní záběry :-D Ale ne vážně herecké výkony byly jedna báseň. Film je vlastně o tom, že politika je humus. Ale té pomsty tam bylo trochu málo. Sotva jsem si řekla jooo znič je všechny ať už si nikdy v politice neškrtnou... tak se to tak nějak hladce ututlalo, za nejmenší možnou cenu a bez skandálu, což by se asi ve skutečnosti taky stalo.

• 17.8.2013  12:20
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Překousla jsem svou nechuť k fotbalu. Dokonce jsem i překousla že si dělají srandu z veterináře. A z počátku to vypadalo, že si budou dělat srandu z malých vesnic,ale naštěstí vesnice moc nehanili. a když jsem se přes toto přenesla, byla to celkem pohodová podívaná. Herci byli tak nějak přirození a syčela z toho taková pohodová veselá atmosféra. samo, že se střídají lepší a horší epizody. Ale celkově je to fajn. Sem tam se tam objeví nějaká luxusní hláška, zasmějete se, a na to, že to vyprodukovala česká republika a nova k tomu! tak to je vysoce nadprůměrné.

• 12.8.2013  11:14
    Tři kluci a nemluvně (TV seriál) (2012)

Zas taková hrůza to není. Znám i horší věci. Na relax je to opravdu dostačující. Když hodnotím seriál, tak mi nestačí vidět pilot. Mám takové pravidlo, že musím shédnout alespoň jednu celou sérii (aby to bylo poctivé, neukvapené hodnocení) Takže věřte mi, opravdu to je celkem pohoda a někdy jsem se i zasmála,ale u druhé serie jsem se začala trochu nudit. Ono prakticky se v každé epizodě velice nic neděje a pořád se omýlá to samé. Ale jak už jsem řekla, znám horší.

• 10.8.2013  11:28

Alyson proč?! To bylo tak špatné. Asi nejsem člověk stavěný na parodie. Nejak jsem se nesmála, ani neusmála, jen ve zmatku filmů jsem se snažila najít, který je zrovna na mušce a ztratila jsem se v ději toho původního.Vtipy (teda jestli se tomu tak dá říkat) byly zbytečně protahované nebo naopak nedotažené. A scény s basketballem a kočkou mi přišli spíš nechutné než vtipné.. vlastně je tam takových scén mnohem víc, ale nebudu se vypisovat. Ale na druhou stranu. zatoužila jsem znovu vidět Smithovi a kill bil.

• 9.8.2013  21:00

divné, úchylně děsivé, a tak zvláštně ujeté, a chvílemi až odporné v tom nejlepším slova smyslu, ale jelikož to byl asi cíl, tak se to povedlo celkem dobře. Fuj. Ale tohle opravdu nebylo nic pro mne , už si to nikdy nepustím znovu. Říkala jsem si. nevadí máš špatnou verzi... vždyť se nic nestalo. pak si třeba pustíš tu původní a můžeš to porovnat.. no uvidíme...

• 9.8.2013  16:07

Líbilo se mi to. úsměvné, a romantika se tam taky mihla.. příběh hezky plynul, a překvapivě ani ty necelé dvě hodiny nebyly moc a celý film se příjemně a hezky táhnul a hrála k tomu pěkná hudba.Ale hlavně: Ryan Gosling je opravdu kusanec (pááááni) a celkově to taky herecky hezky funguje.

• 8.8.2013  16:56
    Talisman (2012)

Ano je to velké chodící klišé, od začátku až do konce včetně dialogů. ( popravdě se to dalo čekat. Když jde o takovou slaďárnu už jen z principu očekávám - a žili spolu šťastně až do smrti) Navíc Zac nám trochu povyrostl, a když už nic, tak se alsepoň bylo na co koukat. A hudba tam hrála hezká. Sice o drama se to jen tak otřelo, ale co naplat. Popravdě je to tak na slabší tříhvězdu, Ale já mám slabost pro vojáky.... a pro psy... takže....

• 6.8.2013  15:26
    100% blond (2005)

Byla to výzva, jestli jsem natolik silný a psychicky odolný jedinec a zvládnu to dodívat do konce. Dokázala jsem to. Bylo to těžké, a vyžadovalo to maximum mého sebeovládání. děkuji své rodině,přátelům a všem, kteří mě podporovali. Tohle (nebudu ani používat slovo film) se opravdu nemělo stát.

• 4.8.2013  16:35

miluju filmy o géniech. Každý film, který obsahuje superinteligenci v jakékoliv postavě má u mě body navíc... Ani nevím proč. asi už automaticky čekám, že ti chytří lidi nebudou dělat ve filmu jednu blbost za druhou. Líbili se mi herci, líbil se mi scénář, a líbil se mi báječně vydařený vztah mezi hlavním hrdinou a psychologem...Robin Williams byl pro tu roli báječný. jop sledovala jsem to se zájmem a nadšením..Ano tento film si rozhodně pusťte.

• 4.8.2013  16:26
    Pako mých snů (TV film) (2011)

Tak trochu mi nejde do hlavy co je to pořád s tím : Jsem sám, nikdo mě nemá rád, nemám kamarády, teda jako mám,ale ti co mám nejsou tak super , a jsem nepoužitelný pro svět aaaaa pak najednou.. začnu se kamarádit s těma fakt super lidma (většinou nějakou uplně pravděpodobnou náhodou) ale ejhle! zjistím, že ti super lidi nejsou všichni tak super, a že asi jen polovina z nich jsou fakt milí lidi, a do svého dřívějšího klubu osamělých přidám pár těch super milých lidí a svět se stal hned barevnějším a tradááá konec filmu. Tak ale vážně...tohle téma už je jak zaseknutá deska... dokola a dokola. nic vás nepřekvapí, neoslní. Nicméně i když příběh prakticky žádný, komedii bych v tom taky uplně nehledala, herecké výkony jakštakš..... moment... já chtěla říct o tomto filmu něco hezkého........ ehmm.... velmi nenáročné, nemusíte u toho moc uvažovat, a je to taková pohádečka s celkem sympatickými postavami.

• 4.8.2013  16:07

nevím nevím. právě jsem dokoukala a mám z toho takové smíšené pocity. Nadšením nejásám, ale že bych litovala času stráveného nad tímto filmem to taky uplně ně.. podivná posedlost školy eskymákama, ale dejme tomu. zřejmě bylo účelem aby vás iritoval přístup školy, kde vedle tradic už není místo pro nic jiného. A holka, která se nakonec dokonale zařadí do eskymáckého trendu školy a vezme k tomu i své ,,nedotknutelné" kamarády. Pak tu máme ještě pár šílených rodičů , kteří by určitě měli podstoupit terapii a někteří i sterilizaci. A navíc jako bonus dostanete první neopětovanou lásku, kterou ovšem zavrhujete hned od začátku. takže já nevím. ztráta času to rozhodně nebyla, ale kdybych věděla do čeho jdu, asi bych si film nepustila.

• 26.7.2013  15:24

Jako vystřižené z románu. Kluk potká holku,a potom co zbaští mozek jejího přítele se rozhodne, že ji nesežere.A ona mu taky neustřelí palici. No jen si to představte - miluje mě k sežrání a nakonec se změní k mému obrazu - sen každé dívky. Velmi sympatické, lehké, příjemně koukatelné a začínám mít ráda pana Levina.

• 26.7.2013  13:03
    Tchyně a uzený (TV film) (2011)

Když vezmu v úvahu jaké filmy produkuje ČR, tak je to dost dobré. Herci byli ucházející. Příběh, který je ohranou reálnou písničkou, ale dejme tomu. Mě se to i líbilo, a za celý film jsem nechtěla odejít, či zběsile utíkat z pokoje. A ani se mi nechtělo zoufale lamentovat. takže proč ne?

• 24.7.2013  11:04

jejdanánky to byla taková nuda. A navíc, když jsem si šla do kuchyně pro pití, ani jsem ten film nestopla a hádejte co! vůbec o nic jsem nepřišla. jak se to proboha mohlo roztáhnout na necelé dvě hodiny, to je mi záhadou. prvních pět minut a nemusíte se dívat dál, protože si to dokážete hravě domyslet. Ale byla jsem statečná a dokoukala jsem až do popelskovského konce.

• 24.7.2013  09:04

Už když jsem si tento film pouštěla, tak jsem tušila, že to nebude nejepší filmový zážitek mého života. Ale dostal šanci, a nebylo to zas tak uplně tragické. Kolem hororu a komedie to sice ani nešlo, ale nápad to byl zajímavý. Věřím, že napsané jako povídka by se mi to líbilo. Celé dílo mi přišlo takové slátané a něco mi pořád chybělo. Jako bych pořád čekala až se to rozjede a najednou - konec filmu. Myslím že je to jeden z těch filmů, který brzo zapomenu.

1 2 následující >>