bourec

stařec

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89
    • 17.11.2018  16:54
    Mrakodrap (2018)

Ta samotná budova byla zcela boží,líbila se mi,a hned bych se tam podíval.A film?Kritickej moc nebudu,prostě asi sem zastydlej puberťák,a tak i to ,co sem hltal v patnácti,mám rád i teď.Opravdu k životu nepotřebuju oskarama ověnčený,a rozumem překypující veledíla.Takže jo,líbilo,jenom bych z toho vynechal ty debilně tleskající davy lidí,protože to mě vždycky sere,a asi dvě scény,který byly vyšponovaný až do nesmyslna.Jinak béčkovej akčńák v pohodě.70%.

• 11.11.2018  23:10
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

Sanozřejmě nespokojenosti bude vždycky dost a dost.Buď od honičů u severskejch krimošek,nebo u těch zpoza louže,a v tý nejhorší variantě u kryplovskejch primácko-nováckejch škvarek,kterejch na nás prskaj den co den tuny a tuny.Popravdě ten první díl měl děsnou první čtvrthodinu,ale pak se začátkem pátrání po tom mladym to začalo alespoń trochu odsejpat.Ovšem za tu vsuvku musim trochu hodnocení ponížit,ačkoli trvala dvě minuty?50%.Uvidíme dál.

• 11.11.2018  18:02

Hodnocení prvních pěti dílů nebude nijak lichotivý,ale nějak mě tahle kokotina přitahuje.Asi to nějak zahání nudu v neděli večer.Jinak herecky děs,a kdyby tam občas nebyl nějakej vtip,tak to bude dost hrozný.30%.

• 11.11.2018  17:56

Jestli něco nesnášim,tak je to hlavní role bez charismatu,a děj bez alespoń minima napětí a akce.Tohle je na hovno.20%.Tim s timhle končim,a považujte hodnocení druhýho dílu jako zhodnocení kvality tohodle seriálu.

• 10.11.2018  23:15

Prostě tomu nemůžu dát malý hodnocení,protože tyhle dinosaury miluju,a i když je to chvílema až přehnaný,tak příběh mě bavil,a to prostředí,ani žánrovej mišmaš mě ani nesral.jsem spokojenej.70%.

• 10.11.2018  23:10
    Escobar (2017)

70%.

• 9.11.2018  23:07
    Máš ji! (2018)

I když bych tuhle komedii neoznačil slovem povedená,ale v jednom s Brblalem souhlasim,Jeremy Renner se do party přestárlejch hráčů baby vůbec nehodí,a pro mě ,ač ho jinak mám v drsnejch rolích rád,působil neuvěřitelně trapně a rušivě.Jinak průměrná kravinka s perličkou na dortiku v podobě krásný a rajcovní A.Wallis.jinak viděno a po zapsání komentáře zapomenuto.60%.

• 8.11.2018  23:38
    Apostle (2018)

Celkem dlouhej film,ve kterym vyniká zejména až divadelní výkon M.L.Jonese,kterej fakt válí,a to zejména v druhý půlce filmu,a zdatně mu sekunduje M.Sheen.Hudba je taky spíš komorní,a mě lezla chvílema na nervy,stejně jako kláticí se Dan Stevens.No a film jako takovej.Drama,mystično,fanatismus,asi čtyři výživný scénky,a jinak spíš nuda.Na to jakej je ,co se týče Raidů Ewans borec,je tohle až úmorně průměrný.Škoda.50%.

• 6.11.2018  22:28
    Extinction (2018)

Ta první půlhodina byla fakt dobrá.Napětí,invaze,nějaká akce,fakt sem byl docela překvapenej.jenže pak se to twistem otočilo,a bylo po napětí.Pak už je to spíš podobný nějakýmu postapu,a divim se,že někdo dokáže takhle zmršit dobře rozjetej film.Škoda.60%.

• 2.11.2018  23:19

Průměrná žánrovka.Dobrý prostředí,slušná hudba,jinak ale neni co vychvalovat..Tři hvězdy jsou tak akorát.50%.

• 1.11.2018  21:45
    Like Father (2018)

Je poznat,že to točila sukně.Je to ubulený,ne příliš vtipný,a Seth tady je asi všehovšudy patnáct minut.Takže znovu Netflix a pouze průměr.Stává se to pravidlem.50%.

• 30.10.2018  22:53
    Final Score (2018)

Na Bautistu je ten film dost slušnej,ale to neznamená nijak velkou kvalitu.divná kopírka.40%.

• 28.10.2018  22:29

Sice sem byl a pořád jsem skeptickej k tomuhle kousku,ale po divnym ůvodu,a zvykání si na podivína T,nakonec dám ještě šanci.Jen nechápu,proč tady někdo kritizuje kopírování něčeho , co už bylo natočeno,když se to děje pořád a denně.A pro mě ,jako odpůrce sriálový tvorby se radši,když už,podívám na českou verzi,než na tu hromadu zahraničních serií,protože pak bych nedělal nic jinýho40%.

• 27.10.2018  23:08
    Kapitán (2017)

Robert Schwentke překročil,ale leda tak v lese svoje hovno.Nudná německá bizární ptákovina,která mě opravdu zaujmout nemohla,a ani nechtěla.Pro příznivce divnofilmů jo.20%.

• 27.10.2018  20:47

V půlce vypnuto.Maglajz bez děje.20%.

• 27.10.2018  15:06
    Tully (2018)

40%.

• 22.10.2018  21:39

Proč to celý takhle skončilo,a proč je nejlepší poslední díl,tak to nevim.80%.

• 22.10.2018  21:37

Tohle byla čistá hrůza hrůz.20%.

• 22.10.2018  21:37

Tři hvězdice s hodně vodřenym nosem.50%.

• 22.10.2018  21:36

Ještě tenhle díl byl dobrej,navíc tady hraje Nebřenský,můj oblíbenec.70%.

• 22.10.2018  21:34

První díl sliboval něco víc,než v co se tohle nepovedený seriálový dílo proměnilo.Ale jak první,tak i druhej díl chválim.80%

• 22.10.2018  21:30
    Dáma a Král - Série 1 (série) (2017)

První série asi nejlepší,Hádek to hodně zvedá,docela bavilo.60%.

• 19.10.2018  23:52
    The Outsider (2018)

Hrůza.Naprosto nefunkční,pomálá,herecky nevýrazná netflixovská kravina,která si vás nezíská ani po tisíci promítání.To,že tam v pravidelnejch ,čtvrthodinovejch intervalech někoho krvavě pokosej,tak to mě fakt nedostane.Zbytečný.30%.

• 19.10.2018  18:47
    Labyrint - Série 3 (série) (2018)

I přes to,že bych mohl dát pět hvězdic,nechám si rezervičku.Ale jinak nejlepší série.Zajedno se tady všechny ty linie sešly do smysluplnýho konce,a nic nebyla úplně slepá ulička.A rozuzlení bylo sice jasný v tom,že Svehlajs v tom má prsty,protože jak řekl můj kamarád,tenhle herec tady nebude jen běžnej venkovskej polda do počtu,ale jedna z hlavních postaviček.Ovšem ten ďábelskej plán mistra Kavana s tou jeho manipulací,no,to sem nečekal.Slušnej seriálovej příspěvek.80%.

• 14.10.2018  19:51

Miluju filmy o krádežích,ojebech a pomstách.Tady navíc obsazení naprosto perfektní,hlavně Sandra a Cate tady excelujou.Je jenom škoda,že k lepšímu výsledku chybělo trochu víc přitlačit na celej ten plán krádeže,protože mi to trochu připadalo jak na vodě..Ale jinak v pohodě koukatelný.60%.

• 14.10.2018  00:04
    Breaking In (2018)

Podobnejch filmů je tuna,a pokud je to ještě takhle s nízkym ratingem,tak sledovatelný jo,ale jinak to žádnou stopu nezanechá.Překvapuje mě,že tohle natočil McTeigue..50%.

• 13.10.2018  21:35
    Deadpool 2 (2018)

Sice nebudu tak přísnej jako můj oblíbenej uživatel,ale v lecčems má pravdu.Dost pitomej scénář,hrozně obsazenej dětskej hrdina děsnym fatboyem,a spousty úplně blbejch scén mimo mísu.Ovšem zase na druhou stranu akce dost,brutalitek taky,a třeba scéna s výsadkem,kterej se až tak nepovedl,je doslova skvělá.Sumasumárum jdu na tři,a hlavní důvod poklesu o tu hvězdu je scénář,a že prostě originální jednička už překonaná nebude.60%.

• 13.10.2018  13:47
    Pepa (2018)

Myslim,že i přes dost pochybnou kvalitu filmu je to asi nejlepší počin Nováka v jeho filmografii.I tak ale jak herecky,tak hlavně scénáristicky je to dost pofidérní.A navíc jako už poněkolikáty nemůžu zjistit,proč autoři točej tyhle lacině vypadající zmary.40% je pro tenhle kus až móóóóc.

• 13.10.2018  00:03

Hodně slabý,zpatlaný z několika žánrů.Je fakt ,že mě vždycky přišly tyhle nakažený virem,nebo filmy o zombie jako naprosto trapný grotesky.Tuhle se rejža snažil ozvláštnit,nacpal tam politiku,krimi,ale horor se mu někde vypařil.Ztráta času.30%.

• 6.10.2018  23:14

Celý to okolo hry bylo celkem zajímavý,bohužel pro tvůrce filmu neni ani trochu hororovej,strašidelnej.je to slušný,ale naprosto light,tak aby to mohl skouknout úplně každej teenager na světě.Tohle prostě u mě neboduje.Sice na odpad to rozhodně neni,Psychopatore,ale i tak jen průměr.50%.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89