bourec

stařec

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78
    • 16.8.2017  21:35
    Colossal (2016)

Mám vždy v plánu při výběru filmů,který chci vidět,že si projedu filmografii tvůrce,ale prostě to nakonec neudělám.Tenhle trotl má na kontě sračku Uvězněni v čase,se slavnou scénou toale´táku na ksichtě,a prostě zase potvrdil,že debilita se neztrácí ze dne na den.A tak natočil film,kterej je nudnej,blbej,a já se u toho vošíval jako bych seděl v mraveništi.Ty vole,hrůza.20%.

• 7.8.2017  23:02
    Extrakce (2013)

Pitomost.20%.

• 6.8.2017  09:53

Tohodle filmu sem se bál jako čert kříže.Velká vopice na plakátu,Brie Larson v hlavní roli,to zas bude děs.A hle ,spletl jsem se.Kříženec Jurskejch parků,Godzill a podobnej velkej digi divadel.Je to napínavý,monstrózní,sleduje se to úplně samo,povzdechy mudrců jaká je to digitální slátanina pro děti,teploušky a bukvice.Jo,asi bude problém sehnat takhle velkou živou vopici,cha,cha.A pro Mrdáka.Asi jsem vážně teplouš,bukvice a dítě,protože mě se to líbilo moc.90%.

• 6.8.2017  09:16

Patosu kýbl,ale neva.Je to americký,tak proč se divíme.Navíc zrovna my.Film je natočenej docela zábavně,sice dost povrchně,ale je to Berg,takže psychologie stranou.P:S:Verbal už několikrát potvrdil,že je to hovado z míst,který nemůžu ani cejtit.Škoda že ti mícha končí mezi pánvema a hlavu máš na hovno.Navíc podobnejch jako ty je tady víc.Nejvíc se směju názoru,že všechny americký případy terorismu jsou sehraný divadla.WTF!!!!!!!!60%.

• 6.8.2017  08:55
    Život (2017)

Z Espinosy se pomalu stává můj oblíbenec, jeden film,a budu ho nucenej dát do topky.Jinak podobnej druh filmů(scifi,vesmírná loď,rostoucí parazit)mě hrozně baví,takže zklamání u mě nehrozilo.Likvidace byly slušný,filmek vodsejpal ,navíc střídmá stopáž,a vlastně i hudební podkres byl super.Líbilo,a hodně.80%.

• 5.8.2017  12:21
    Cena slávy (2014)

Blbost nudná jak prase.30%.

• 30.7.2017  11:11

Pro mě nejlepší film o Wolverinovi,taky nejsmutnější,a taky nejkrvavější.Celý to parádně vodsejpalo,a dalo to zapomenout na dva předešlý filmy.Akorát je hodně depresivní sledovat ty konce x-menů,a vůbec vlastně nechápu,z čeho chtěj autoři vařit další díly.Už to začíná bejt seriál .70%.

• 29.7.2017  22:22

Ještě slabší než ten první manžel,a když si vzpomenu na film Jak se zbavit nevěsty,tak se nedivim,že ten film má takovouhle úroveň.Svoboda je totiž břídil,a timhle se řadí snad k Troškovi.Nesnesitelnej Novotný,děsná Norisová,úděsná Babčáková,spousty blbejch žvástů,gest,a pramálo vtipu.Slabý.30%.

• 29.7.2017  15:27

40%.

• 28.7.2017  22:00
    John Wick 2 (2017)

Takže máme tady dvojku,viděno na dvd ,na domácím kině.Sice s dabingem,ale origoš si pustim hned jak koupim nosiš s filmem,Co se týče akce je podobně peprná jako v prvním filmu,navíc skvělá hudba.Ovšem jedna hvězda dolů za celkově neexistující ,takovou tu hustou atmosféru,ty emoce a vztek,který cloumaly hlavním hrdinou,a ve mě to vyvolávalo nadšení.To tady zčásti nevidim.Jinak ale další slušnej příspěvek do žánru akce.80%.

• 23.7.2017  20:12

S přihlédnutím na poslední filmy mýho oblíbence dávám přemrštěný tři.Ale je to předvídatelný,odfláklý.50%.

• 23.7.2017  17:16
    Elle (2016)

Můj oblíbenec Paul Verhoeven jednou v rozhovoru řekl,že je šťastnej,že je z Ameriky pryč.No a jeho filmografie teď nejspíš nabere sestupnou tendenci na zábavometru.Elle je thriler asi jako králík kůň.Film je hlavně drama,plný úchylnejch postav,zlejch skutků,a perverzit.To by mi ani nevadilo,protože já mít takovouhle snůšku zmrdů a sviní na jedný hromadě,tak natočim na telefon takovou zvrhlou drastickou,krvavou pecku,že by se tady některý jedinci,brumlající nad nechutností tohodle filmu,doslova zhroutili,zblili,a pak voběsili.Paul to v Americe uměl,ale teď asi bude patřit do skupiny slintavejch dědků(Polanski,Trier a další),který točej podobně nudný hovna.30%.

• 22.7.2017  23:41
    Recovery (2016)

Film má rozhodně slušně krátkou stopáž,ale takhle dlouho čekat na to,až začne skutečnej film je až smrtící.Nakonec ani nijak drsný to nebylo,a konec spíš votrávil.Škoda.40%.

• 22.7.2017  22:14

Už po deseti minutách sem věděl,že to nebude úplně zábava.A taky jo.Proč?Většinou takhle děsnej hudební podkres serou do různejch indie pokusů vo chytrý filmy,ale skoro pokaždý to pro většinu bejvá nudná sračka.Vrchol pak je Cary Elwes,kterej na konci předvede čistou nehereckou kreaci se zbraní.Hroznej nýmand.20%.

• 10.7.2017  23:10

Jasně rozdaný karty,slušně obsazený,a i když přitlačení na pilu krvavosti by neuškodilo,tak film natočenej drsně,reálně co se týče psychiky jedince.McLean mě neskutečně nasral filmem Darkness,ale tady si spravil reputaci,a u mě zabodoval.Ty s hodnocením vodpad bych taky hodil do davu v podobný situaci,asi by se za pár sekund posrali.80%.

• 10.7.2017  10:52

Nevim jestli je to věkem,ale tohle volný pokračování po dvaceti letech mě bavilo víc.Trainspotting sem si nestihnul pustit znovu,abych si to osvěžil,ale v nejbližší době to udělám.Herecky vyzrálý,chvílema smutná nostalgie60%.

• 9.7.2017  23:12
    Brimstone (2016)

Tenhle film vám zabere celej večer.Zdlouhavý,ukázka náboženskýho fanatismu a zvrhlosti,ovšem Guy to zahrál bombově.Nevim proč osmdesát procent,protože atmosféra a to,čim si hlavní hrdinka prošla se v těch stopádesáti minutách celkem rozplizne.50%.

• 9.7.2017  01:10

Film mě nijak nezaujal.Zajedno spousty kreténskejch postav,kterejm kralovala J.Aniston,tu vystát nešlo,pička to byla,a i celej koncept toho filmu stál za hovno.40%.

• 9.7.2017  01:07
    Mamon (TV seriál) (2015)

Tyhle seriály,kterejma se line jeden příběh jsou v současný době to jediný,co se na českejch obrazovkách dá sledovat.Michálkův,ač převzatej)seriál je na solidní úrovni ve všech směrech.Sice se tahle sondáž do porevolučních džunglí v naší zemi už poněkolikátý opakuje,ale pokaždý mě to dokáže pěkně vytočit.80%.

• 8.7.2017  11:12
    Zakladatel (2016)

Sympatie sem tady nevyčerpal,protože tady k nikomu sympatie ani náznakem cejtit nebudete.Ti dva,co to vymysleli,byli pohodlný,nechtěli změnu,a lpěli na tý svý kadibudce,ve který hambáče prodávali.A navíc ještě k mýmu úžasu prodali svoje jméno.No a Keaton.Zahrál toho nenažrance skvěle,ale k těmhle lidem už sympatie vůbec nemám.60%.

• 8.7.2017  11:03

Ten začátek je naprosto úžasnej,a bejt tahle atmosféra ve filmu po celou stopáž,a rejža nepolevil ve stupňování napětí a agrese tý hnusný babice,bude to jasnejch pět.Jenže samosebou v polovině filmu to lapá po dechu,hlavně z důvodu režisérovy potřeby taky trochu rozebrat vztah dcery a matky.Konec ovšem zase vynahradí celkem obstojná pointa.Líbilo se mi,co se mi ale nelíbí je čtení komentů tady u některejch dementů.80%.

• 8.7.2017  00:16

Nápad skvělej,hudba taky v pořádku,ale ten výsledek měl vypadat asi trochu jinak.V jednu chvíli sem si říkal ,teď přijde tohle,a za pět minut se to stalo.Podle mě nevyčerpanej potenciál.50%.

• 7.7.2017  13:07

I přesto,že sem si na hlavního hrdinu udělal obrázek nespravedlivě moc brzo,tak film mě bavil.Těžký životní drama,takhle si posrat život .Nezávidim.70%.

• 7.7.2017  12:15

Verbinski mě svýho času dostal,Tři jeho filmy na začátku kariéry byly skvělý,a zakončený Kruhem,což byla hororová superpecka.Pak si ovšem odskočil na deset let k pirátům,a mě zklamal podobně jako M.Bay,můj oblíbenec,s jeho prosranejma Trasformátorama.Naštěstí je Gore zpátky a jeho Lék na život je ,ke vzteku spousty zdejších hodnotících,o kus lepší než Ztracenej ostrov pana Scorseseho.Po celej začátek filmu,i přesto že je pomalej,se vznáší takový to hmatatelný mysterio,člověk fakt neví ,co může čekat.Nakonec tou nej složkou filmu je vizuál,spousty z vás namítá,že hlavní je děj,scénář,a je pravda že jako celek je děj filmu,a jeho pointa jen lehce nedprůměrem,ale vizuální stránka má spousty silnejch momentů,a je spíš za deset hvězd,než za moje čtyři.A vrcholem je srážka auta s jelenem (taky byla aféra strážců zvířat s filmařema stejně jako v Psím poslání!!!!!!!!!) ,protože žádnou takhle hutnou,detailní,sem ve filmu ještě neviděl.Film jako celek pecka.80%.

• 6.7.2017  15:01
    Aftermath (2017)

Nikdo mi nevymluví,že je takovej problém,najít Guvernátorovi roli v depkoidní krimošce,kde by uplatnil to jediný co mu zbylo,drsnej výraz a zkušenosti z akčního filmu.Protože tohle je děs.drama utahaný jak žvejka,ani jednu z postav nám rejža nedokáže podat tak,aby jsme získali k hercům nějakej vztah,a konec to úplně zabije,protože si vlastně ani nepřejete,aby tohle udělal.Celý na hovno.20%.

• 6.7.2017  11:08
    Kruhy (2017)

To,že kruh G.Verbinského ani tohle nepřekoná,bylo jasný už když se to objevilo,a padlo jměno rejžy.Potenciál to má,ale film je natočenej nudně,bez hororovejch atributů,asi spíš nějakej nadpřirozenej thriler.50%.

• 6.7.2017  10:44

Film byl slušnej,slzy se mi sice do očí nedraly,protože psy až tak nemiluju,a tudíž jestli si pes na zkoušce loknul,nic to se mnou nedělá.natočený ale obstojně,s nečekanou změnou v druhý půlce,a s dojemnym závěrem.Je to limo,ale dá se.70%.

• 5.7.2017  17:55

Ne že by to byl úplně blbej film,ale s otočením se za Sašovou starší tvorbou pochopíte,že směřuje někam úplně jinam.Jako drama málo emocionální,jako krimi dost uťáplý,jako thriler slabý,rozuzlení snad ani ne šokující,celý takový pomalý,vlastně i nudný.Nejmíň zábavnej film.50%.

• 4.7.2017  22:59

To indický sem neviděl(vlastně žádnej indickej film doteď),francouzský byl průměr,a na americkou verzi mě nalákal Foxx.Film mě hodně překvapil,v poslední době sem naladěnej na podobně schématicky zastaralý a okopčený filmy.Děj si neodpočine,akce je dost,nesmysly v ději jsou taky,prostě béčko který mě bavilo jak svině.Chudák,koho tohle neba.80%.

• 4.7.2017  17:13
    I.T. (2016)

Tyhle filmy už moc lidí nezaujme,navíc když ajťáku v naší malinký zemi je asi půl miliónu,a hackerů taky spousta,a zmrd ajťák jde k šípku.Jo,Brosnan je nevrlej,ale nedivim se .Firma jde do hajzlu,nic se nedaří,a když jsou všichni navyklí na nějakej luxus,tak to nasere.Zato Barry je psychouš,jakejch je mezi námi spousta,a já si vod půlky filmu přál,ať mu kulovnicí upálí hlavu v pase.Film je dobrej,líbila se mi ta protireakce,že neseděl se svěšenejma rukama,a čekal co bude.To mám vždycky rád,a vocenim to.Super.80%.

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78