bourec

stařec

<< předchozí 1 2 3 4 24 46 69 91
    • 19.1.2019  20:12
    Kin (2018)

Mělo to dobrý momenty,ale jako celek hodně průměrný.50%.

• 16.1.2019  23:08
    Backtrace (2018)

Moje dvě hvězdy jsou asi až moc.Miller sice je hodně na rozhraní béčka až céčka,ale jak Elitní zabiják,tak i Vice byly poměrně slušný kousky s přitažlivym obsazením.tady sice figuruje můj oblíbenec Sly,ale vlastně se tady jen míhá a vyskytuje.Děj filmu blbej jak necky,stokrát omšelý,což by ani nevadilo,ale nemá to nic ,co by film ozvláštnilo,a diváka zaujalo.je to sice škoda,ale holt ne vše se povede.30%.

• 13.1.2019  10:37

Koukatelný to je,natočený na profi úrovni,a i ten konec byl zajímavej,ale kromě slušnýho strašení v prvním případu to ve zbytku strašidelný neni..Nevim,ale strašit diváky podle mýho už prakticky neumíte.Tvůrců s odvahou naservírovat něco fakt hnusnýho je tak jeden padesáti.50%.

• 12.1.2019  22:15
    Jan Palach (2018)

40%.Víc ten film ode mě nedostane.

• 12.1.2019  19:41
    Dopad (2017)

I přes poměrně lákavý obsazení,i přes příběh s krimi zápletkou tam neni nic ,co by člověka nějak zaujalo.Vleklá nuda bez špetky napětí.30%

• 12.1.2019  13:48

Vlastně hlavně z důvodu Chrise a Reese sem ten film chtěl vidět,ale bez ohledu na ty dva bylo jasný,že pokud film režíruje ženská podle knihy,kterou psala ženská a produkuje to Disney,bude to stát za bačkoru.A to se taky stalo.Hroznej děj,barevnej kýč,a nesympatický postavy.20%.

• 9.1.2019  21:33
    Rapl - Exekuce (S02E01) (epizoda) (2019)

Zatim hodnotim jen samostatnej první díl.Trochu podivně naivní(sprej,fotky),Ale věřim,že se to rozjede.Hynek je totiž fakt sympa´ták.50%.

• 9.1.2019  21:25
    Most! (TV seriál) (2019)

Tak tady se v hodnocení moc neshodnem.Naprosto trefná,jednoduchostí postav našláplá,a v některejch scénách fakt rozsekávající záležitost.Jo,tady se příznivci suše zmrdanýho anglickýho humoru nenajdou.Ač nejsem úplnej příznivec Okresního přeboru,i když i tam bylo fakt dost brutálních hlášek a scének,tak tohle spíš zařadim po bok trpaslíka,což byl mega brutál nářez.tak uvidíme dál,Livingmrde.100%.

• 6.1.2019  23:19
    Temné síly (2018)

Začátek sliboval a vypadal dobře,pak se film svezl na vlně podobnejch teen filmečků s podobnou tématikou.Dá se,ale ale opravdu jen jednou.50%.

• 6.1.2019  16:22

Opravdu to filmům o rodině Homolků nesahá ani po kotníky.A házení knih z vokna tomu dalo korunu.Ani zábavný,ani poučný(možná sonda o hysterii národa),jinak snad nic.Navíc pro mě,kterj považuje chatařinu za mánii.Nelíbilo.40%.

• 6.1.2019  16:19
    Miss Hanoi (2018)

Jako kriminálka vůbec,vtipný to taky neni.Tak co vlastně.30%.

• 6.1.2019  14:56

40%.Maximum,co tomu můžu dát.

• 6.1.2019  13:24
    Hastrman (2018)

Takhle si představuju zfilmovanej poetickej příběh,s trochou toho dramatu a nadpřirozena.K.Dobrý je perfektní v týhle roli,S.Zmrzlá se na tu divoženku taky skvěle hodí,film mě vůbec nenudil,a bavilo celkem dost.80%.

• 6.1.2019  13:20
    Velká hra (2017)

Poker nesleduju,nehraju,a rozhodně mě nezajímá že ta,a nebo ta celebrita prohrává svoje prachy,je mi to vlastně úplně u zadku.Film ovšem Sorkin natočil zábavně,poutavě,a ten příběh bejvalý lyžařky pořádající karetní hazard mě na dvě hodˇky připoutalo do křesla..Povedený.80%.

• 4.1.2019  21:47

Na dvě série Doktora Martina sem nekoukal,a ani sem neměl nikdy v úmyslu,navíc většinou tyhle předělaný úspěšný seriály mě nechávaj ledové klidnym.U celovečerního filmu sem ale udělal vyjímku.Běželo to v kinech,šla na to jen kritika,a vlastně se to poměrně brzo dostalo na televizní obrazovku.Přiznám se,že sem to i přes děsnou kvalitu dokoukal do konce.A jestli někdo chtěl za tejden sledovat Topinku v jeho vlastnim seriálu,tak ho tohle muselo vyléčit.Je to totiž hrozně idiotská postava.A film.Hovadina se spoustou až parodickejch,ale trapnejch scén,která padá opravdu hodně do černý barvy,a jen moje shovívavost tomu nepošle odpad.10%.

• 1.1.2019  23:21
    Osmy (TV film) (2014)

Vlastně ani nevim,proč a kdy mi to uteklo.Ale film naprosto povedenej,ta doba vykreslená poměrně slušně,a i herecky je to znamenitý.nevim,proč je v tv.80%.

• 1.1.2019  02:01
    Rumah Dara (2009)

Hrdinové filmu to doslova prořvali.Ale masakr je to řádnej.Ani vlastně nevim,jak to hodnotit.Asi 50%.

• 31.12.2018  23:51

60%.

• 31.12.2018  00:23
    Zásah (2016)

Znovu hodně dobrá akce,taková neurovnaná,ale krvavá parádně.Příběh asi lepší než to ,co sem viděl od obou tvůrců asi před čtrnácti dni,ale pořád to ve scénářích dost dře.60%.

• 29.12.2018  00:56

Timhle způsobem točený horory mě nebavěj.Vlastně horory!Spíš drama s duchařskou tématikou,natočený trochu jinak než běžnej film,ale i přes to,že je to hnusný,dusná atmosféra by se dala krájet,tak film se tak neuvěřitelně táhne,že byl boj neusnout.Dívný,nedivácký ,hodný zapomění.40%.

• 27.12.2018  23:43
    Bird Box (2018)

Ale jo,byť je S.Pivo dost nedivácká režisérka,,tak tenhle film nakonec uteče jak voda.V poslední době je to móda tyhle filmy bez infa,co,proč,kdo,jak,ale je to veskrze napínavý mysteriózní drama.Jen nechápu,proč všude motáte k popisku filmu slovo horor,když to opravdu neni.60%.

• 27.12.2018  21:46
    Korunní princ (TV film) (2015)

Solidní pohádka,až sem byl překvapenej.A takhle si představuju krásnou princeznu.70%.

• 27.12.2018  21:40
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Pohádka s celkem širokou plejádou herců,ale bohužel nikdo z nich nemá co hrát.Kadeřávková je sympatická,ale zatim hraje nevýrazně.A Šafařík.Ani jedno,ani druhý,což mi u něj ale ani tolik neva,neni to umělecký molo,nebo soutěž misáka.Ovšem pohádka bez solidní zápletky,se střípkovitym,a hlavně nudnym dějem.Nevim ,proč se Zelí čílí,když je to hodně slabý.Ne na odpad,ale slabý jo.30%.

• 26.12.2018  23:54
    Little Italy (2018)

Dvojice hlavních představitelů byla sympatická a v pohodě,až na závěrečný vyznání,to jim teda moc z pusy nešlo.Film jako takovej sice podle šablony,ale to mi nevadilo,přesně nějak takhle sem to čekal.A tak nejmíń sympatická hrdinka tam byla pizza všeho druhu,tu sem rád neměl,nemám,a mít nebudu.60%.

• 26.12.2018  23:45

Přišlo mi to dost krátký,a tim utrpělo i finální rozuzlení.Dvě minutky,a bylo po kletbě.A obsazení taky nic světobornýho.Ale i přes to se na to koukat dalo.50%.

• 25.12.2018  23:52
    Hot Dog (2018)

V klidu koukatelný.50%.

• 25.12.2018  19:25

Asi nemám tu schopnost,si domyslet co,proč a jak.Rejža mě už votrávil dvakrát,a i přes to jsem věřil,že se pochlapí.Ale vůbec.Pomalý,s ambientní,otravnou hudbou,a se spoustou divnejch scén,který v celku vůbec neobjasněj proč se to děje.nebo spíš mě to neobjasnili.Kravina.30%.

• 23.12.2018  23:22
    22. míle (2018)

Nevim,proč,ale tohle mě uspokojí víc nez velkej biják nebo oskarová blbost.Akční,předvídatelný,drsný,dobře obsazený.Nevim proř bych to měl zkoumat,rozebírat,hledat chyby.líbilo,a na vaše pochyby,a pocity intelektu seru.90%.

• 23.12.2018  21:36
    Tátové na tahu - Epizoda 16 (E16) (epizoda) (2018)

Naprosto s klidnym svědomím sem napíšu,že ten kdo schválil ukončení !!!!komediálního seriálu!!!! touhle trapnou citovou vsuvkou,je čůrák.Jestli autoři nechtěj pokračovat,pak absolutně nechápu,jakej význam tenhle konec měl.Trapas,ke kterýmu nemám slov.Celkově seriál 0%.

• 22.12.2018  22:25

Nevim,ale tyhle filmy by měli mít určitě nějakej solidní konec.Romantika s podkreslením děsné rozplizlý hudby moc nefungovala,a dramatičtější druhá půlka zase směřovala k tomu,co mě příliš nebere.Zrovna tyhle filmy,když už na nějakej takovej koukám,by si happy-end zasloužil.Moc nebavilo.40%.

<< předchozí 1 2 3 4 24 46 69 91