bourec

stařec

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 60 80
    • 17.12.2017  22:03
    Sleight (2016)

Tak filmu by archivace příliš neslušela,protože je to dost light,a ta samotná akce na konci trvá asi pět minut,ale jako snímek pro nedělní podvečer to je slušný.Bez újmy.60%.

• 17.12.2017  19:50

Nakonec i přes levnější vizuál ten film je zábavnej,a překvapilo mě,že ani ty scény na motivy herních vizuálů mi nevadily tolik ,jako třeba v Hardcore Henry,kde to bylo k nevydržení.Film v pohodě.60%.

• 16.12.2017  22:56
    Bába z ledu (2017)

Film,kterej byl prošpikovanej všema lidskejma vlastnostma a činostma,který já dost nesnášim.Ale bavil.60%.

• 16.12.2017  22:53

Tohle měl dělat určitě někdo jinej,a měl z toho vymlátit úplně jinej film,než byl původní seriál.Jenže to by byl asi o hodně větší risk,a asi i propadák jak prase.Takhle je tam asi pět slušnejch gagú,a zbytek je tak dementní,že fakt nevěřim,že to takhle tvůrci chtěli.Neskutečná kokotina,a to ,že film má stejně procent jako Mumie,ukazuje,co sem přispívá za trotli.30%.

• 16.12.2017  22:45
    Mumie (2017)

Jedinej problém týhle Mumie je trochu chaotickej příběh,ale jinak správně temná fantasy,se spoustou parádních efektů.Proč má film pouze něco přes pade procent je mi záhadou,ale čemu to přičíst,fakt netušim.Opravdu za čtyři,ale dám pět,ať si ten filmek polepší.90%.

• 14.12.2017  22:18
    The Bad Batch (2016)

Až po pozdním zjištění ,z který země pochází režisérka mi bylo jasný,.že to žádnej nářez nebude.Upachtěná,rádobyumělecká kokotina,která se slovem film má pramálo společnýho.A fakt obdivuju ty,co se nám snažej nakukat,že je tohle baví.0%.

• 10.12.2017  23:57
    Přes kosti mrtvých (2017)

Přiznám se ,že sem do toho šel ze zvědavosti,a kvůli účasti pana Krobota.Ten film byl ale dost útrpnej,ta ženská šuklá jak prase,a celý podivný.Při scéně s očucháváním sem to zabalil.Nejsem dost umělecky nalíčenej.0%.

• 9.12.2017  19:54

Ale jo,je to takový oprášení toho humornýho,co bylo v jedničce,a navíc ten příběh se tak nějak poměrně s lehkostí uzavře.Nenudil sem se.70%.

• 9.12.2017  17:41
    Wonder Woman (2017)

Vůbec ne špatnej film,ale prostě míra množství různejch komiksů,komiksový příběhy vo samotnejch hrdinech komiksů,příběhy kamarádů hrdinů komiksů,příběhy o jejich rodičích ,dětech,sousedech,vlastně zemegula je plná hrdinů,a kdy se toho nabažíme,sám nevim.A musíte si z tohodle žánru hodně vybírat.Já dám svejch obligátních 60%,a jdu dál.Jednou stačilo.

• 8.12.2017  23:59

I přes dost kritický hodnocení první série jsem šel i do druhý řady.Ale ani tady nic neni.Naštěstí o deset dílů kratší řada,což můžu přičíst k dobru.Ale herectví Bokový,nebo Vyorálka stojí na dost vetchejch základech,zápletka docela na hovno,a postavy policistů Skopala,a toho retardy,co mu dělal poskoka mi hlavně ke konci lezli na nervy.Předpokládám že Kryštof jim ve třetí řadě zavaří.40%.

• 5.12.2017  00:06
    The Circle (2017)

40%.Dost slabý.

• 4.12.2017  23:56

Prometheus se mi líbil,takže nevidim jedinej důvod,proč bych u Covenanta měl hodnotit jinak.Jen škoda,že těch krvavejch scének při zrodu těch potvor,který pak napadali všechno živý nebylo povícero.to mě bavilo hodně.Ale jinak takovejch a podobnejch scifíček už je na úkor komiksů tak málo,že jenom retard si to neužije.Ale jo ,dám čtyři hvězdice,po zásluze.80%.Odpady tady nasázely povětšinou naši východní bratři..Nechcete jít do piče.

• 2.12.2017  12:23

50%.

• 28.11.2017  23:07
    Musíme se sejít (2016)

Trapas,kterej nemá konkurenci.0%.

• 26.11.2017  23:02

Jo,kde sou ty doby,když nás mainstreamový fandy Hřebejk bavil svejma filmama,navíc skvostně obsazenejma.Teď si sice plní nějaký svoje osobní ambice,ale zábavu nechal někde ležet,A trvá to už delší dobu.Tohle byla nehezká nuda,a když na obrazovku vylezla slonice Redmundová a začala se cpát koláčema,nebo co to bylo,tak sem byl zralej na to,to vypnout.S obtížema dokoukáno,ale zbytečnost.40%.

• 26.11.2017  19:03

Mě to bohužel nesedlo skoro vůbec.Tu mánii něco objevit,zejména v těchto místech,docela chápu.Ale film jako takovej je opravdu pomalej,ukecanej,domácí kino nemělo vůbec co produkovat,a tak sem sebou šil,a fakt sem byl rád,že byl konec.40%.

• 25.11.2017  23:47

Rejža hodně dobrejch filmů,ale tady už s tim klišé naložil vážně děsně.Nechce jí zabít,je to fetka,má dceru,ale nechce ji šokovat,spoustu takovejch ošuntělejch scén,dohromady to nějak funguje,ale !!!!!Navíc ani obsazení neni nijak velkolepý,akce taky jen rutina.Jony,škoda.zlepši to.60%.

• 23.11.2017  21:32
    Justice (2017)

Vlastně ani netušim,proč sem se do tohodle pouštěl.Mám rád westerny,asi proto.Ale takovou sračku sem nečekal.K ději je něco psát zbytečný,ale hlavní jsou herci. Klaďas mluví jak debil,chodí jak debil,pod rukama melouny,jen aby vypadal hodně drsně,a gesta,to je vůbec paráda.Lang tady jen je,ale ani von nehraje.Jeho poskok,hlavní padouch ,tak to je herec někde z pytlákova,hraje taky příšerně.Celej kompars je fakt k smíchu.A děj.Co chcete slyšet.jak sem psal na začátku.Sračka!0%.

• 19.11.2017  19:26

Tak Fabrice se neuvěřitelně zlepšuje,po Coltu 45 tady máme filmek o pomstě s nějakou akcí,ale hlavně je to plný emocí a vzteku ,a protože já miluju dobře natočený filmy o pomstě,tak tohle bylo,i přes svoje chvílema pomalejší tempo,přesně pro mě.Pochvala i pro pěknej casting.80%.

• 19.11.2017  00:14
    Let Her Out (2016)

Je fakt,že soundtrack hodně pluje až někam k osmdesátkám,a navíc se sem náramně hodí.Herci hrajou slušně,což ten píčus s naprosto idiotskym názorem na filmy(Clowntownu dal tři hvězdy,což je úplně mimo chápání)nemůže poznat,ale něco mi na tom filmu nesedělo.Asi bych přivítal trochu vysvětlení,kdo ,proč.co to bylo zač v tom motelu.Trochu pátrání.Ale jinak se to zlo stupňovalo dobře,až do docela vyšinutýho finále.Jako jednohubka pěkný.60%.

• 18.11.2017  22:13
    ClownTown (2016)

Těch 44% je hodně.Film bez herců začíná slušně,ale jak přitáhnou do města,tak je po nadějích.Hrozný herci,děsnej děj,a tak jediný dva plusy jsou,že klauni nemaj práci snadnou,a klaďasové se i bráněj.A pak plíce jedný z obětí.Ani to ale na víc než dvacet procent film nevytáhne.20%.

• 18.11.2017  18:39
    Eiðurinn (2016)

Nijak mě to neuchvátilo.V kontextu celýho filmu to vyšumí do zbytečna.Fetka s nim už stejně v životě nepromluví,a kvůli jednomu dementovi,a dcérence krávě ohrozil svou rodinu,hlavně malou dceru,kariéru,prostě nesmysl.navíc příliš evropský,houslovej koncert celej film,málo akce.Tohle mě nevzalo.Natočit to za louží,trochu hloupě americky ,mohla to bejt jízda.Třeba je to napadne.50%.

• 18.11.2017  16:22

50%.

• 17.11.2017  11:50
    Kill'em All (2017)

Slabota.Hrozně utahanej nepříběh,se strašnou zápletkou,a s pokusem na konci diváka překvapit lacinou pointou,kterou máme v každym třetim filmu.Van Damme má specifickej styl jak herectví,tak i fajtů.A jen některý režiséři to dokázali ukočírovat.Škoda že už asi vymřeli.30%.

• 12.11.2017  23:07

Scénář psali frajeři,co maj víc než slušný záseky na poli hororu.Gens je naprosto jedinečnej rejža,kterej má na kontě boží filmy.Tak v čem je problém.Film divákovi pořád něco vnucuje,podsouvá,ustupuje z cesty pátrání po tom,co se vlastně stalo,a vlastně nás chvílema až nudí.Film sem trochu nadhodnotil kvůli Sophii ,jinak průměr jak prase.50%.

• 12.11.2017  19:02
    Proti všem (2016)

Podle mě naprosto nefunkční děj,sice to nakonec dohromady příběh nějak zpatlá,ale doklopýtá to k tomu až běda.Navíc vůbec adný sympatie k hlavním postavám nečekejte,vtipy jsou taky slabota,prostě celkově slabý.40%.

• 12.11.2017  16:55

Celkem rutinní nuda,až na posledních dvacet minut,.ty byly poměrně zajímavý,překvapivý,ale na víc jak tři hvězdy ten film nedostaly.Škoda.50%.

• 5.11.2017  13:01
    Masaryk (2016)

V jednom víkendu dva filmy s válečnou tématikou je až dost.Tohle ale nebyla slaďárna jako Úkryt v zoo,ale spíš sonda do doby před válkou spjatou s postavouJ.Masaryka.Výborně zahraný,ale zábava to nijak obří neni,povinnost se na to podívat splněna.Z okolností tehdejší doby,a ze srovnání s dobou současnou se mi chce blít.50%.

• 5.11.2017  00:33
    Úkryt v zoo (2017)

Myslim ,že tři hvězdice jsou pro tenhle válečnej slaďáček až dost.Ženský režie stojej za starou belu.50%.

• 4.11.2017  21:01
    Velký dar (2017)

Parádní koncert Evanse v nečekaný roli,a malý slečny Mckenny,která je ještě lepší.Škoda že druhá půlka ubrala na rozvernosti,a přešla na vážnější notu,později pak na citově-vyděračskou.Nebejt slabší druhý půlky,bylo to za pět.Občas mi tyhle jiný žánry přijdou vhod.70%.

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 60 80