bourec

okres Praha-západ
stařec

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86
    • 24.6.2018  19:25

I třetí díl se může směle z vejšky koukat na zbytek podobnejch filmů.A i přes malej pokles oproti dvojce,vlastně trochu na ůroveń prvního dílu,tak pořád to patří na špičku tohodle žánru.Jediný ,co si nepřeju aby se k tomu někdo nedopatřením vrátil,a kurvil to.70%.

• 24.6.2018  12:57
    Kings Bay (2017)

Má to sice severskou atmosféru,zase se mi při odkrývání politickýho hnusu zvedal kufr,ale jinak žádná sláva to není.A prakticky ten konec vyzní jako "rychle pryč vod toho,a domu do sprchy".Tohle dosáhlo na tři hvězdy jen hodně těsně.50%.

• 23.6.2018  22:25

Hodina a půl dlouhej film je na to,že to hlavní jede ve dvou záblescích na začátku a pak mezi 75 až 90 minutou až moc dlouhej.Ale každopádně by si zasloužil spíš delší stopáž,jenom o dost jinak natočenej.Tohle je slabý na Clinta.50%.

• 23.6.2018  22:16
    7 životů (2017)

Wirkola se konečně pořádně našel,a natočil parádní filmek z budoucnosti,z budoucnosti,která neni ani daleká,ani nemožná.Sice první půlhodina byla hodně oťukávací,pak to ale nabere neskutečný akční grády,navíc podpořený silnym,na podobnej žánr až nečekanym příběhem.A já sem filmem nadšen.90%.

• 23.6.2018  08:50

No,bylo to úplně jasný.Slabej odvar jedničky,dlouhý,jen pár vtipnejch scén,příběhově už naprostá sračka,a navíc oproti dvou předešlejm dílům,a zejména tedy jedničce jsou ty parchanti úplně na přes držku.Už nic dalšího netočit,please.30%.

• 16.6.2018  23:18

Tohle je z řady naprosto nudnejch filmečků z divočiny,kde se někdo ztratí,ale vlastně se nic pro diváka neděje.40%.

• 16.6.2018  23:10

Víc jak tři to bejt nemůžou.ta první hoďka pořád jakoby slibovala,že ty následující minuty budou stát za to.Jenže pátání po vrahovi ne a ne přijít.Od šedesátý minuty už sem tak napnutej nebyl,spíš uondanej pomalostí scénáře,a lopotností,s jakou se film dokodrcával k nějakýmu cíli.A ten konec je vlastně ne odměnou,ale spíš vysvobozením.Samozřejmě herecky dokonalý,všichni hrajou jak o život,ale jinak je to spíš drama,ve kterým o zavražděnou holku šlo v úplně první(ale zároveň)poslední řadě.Lepší průměr,s odřenejma ušima.60%.

• 16.6.2018  23:02

Tentokrát s hodnocením ostatních souhlasím,a myslim,že těch 25% je až moc.tak trapnou,nevkusnou,idiotsky sestříhanou,nevtipnou píčovinu aby jeden pohledal.0%.

• 14.6.2018  22:56

No,je to taková slaďárna,alebudiž.Na film mě nasměrovala J.Rothe a film Všechno nejlepší,protože fakt je ,že vypadá skvěle.Jinak bych ten film přešel jak hovno na trávníku.Dá se to bez újmy,jenom hlavní roličku jejího protějšku bych dal někomu víc s charismatem.Tohle byl nevýraznej týpek.Jinak v poho.60%.

• 14.6.2018  20:56
    Close Range (2015)

V tomhleranku režisérů a tvůrců to už lepší nebude.40%.

• 10.6.2018  20:21

70%.

• 8.6.2018  22:26

Filmek je to dobrej.Pravda je,že mě chvílema Butler sral,trochu navíc tam byla ta rodinná dráma,ale jinak dost slušný.Tyhle filmy můžu.80%.

• 4.6.2018  22:29

Přiznám se ,že prvních dvacet třicet minut mě navnadilo opravdu až dost,a scény ženský prošpiklý kabelama,červy,a kompas vzbuzovali naprosto neuvěřitelný natěšení na další děj.jenže pak se to zvrhlo v kravinu vesmírnejch rozměrů.Zklamání.40%.

• 3.6.2018  19:27
    Čertoviny (2017)

Hrůza.Zdenda se malou oklikou vrátil ke konceptu pohádek jako Princezna ze mlejna a Z pekla štěstí,a znovu to stálo za nic.Strašný herci,nebylo tam ani zbla pohádkový atmosféry,a příběh blbej jak hovno.Navíc v některejch chvílích nám herci doslovně komentujou to,co se děje na plátně.To je vůbec děsný.Nechápu,kde tohle mohlo nasbírat šedesát procent.20%.

• 3.6.2018  10:30

Tohle mě už vůbec nebavilo,a asi dvakrát sem docela bojoval se spánkem.Myslim že už je čas říct dost.30%.

• 3.6.2018  10:17

Na poli dobrodružnýho filmu je to naprostá pecka.Jako fakt,že hrát v celym filmu ty nedomrlačata,tak to hned neuvěřitělně klesá.Takhle je to ale opravdu dost dobrá zábava,který napálim čtyři silný hvězdy,protože sem se fakt úžasně bavil.Po Sex tapu docela skok nahoru.80%.

• 2.6.2018  16:54

Akce a soubojů dost,scénáristicky je to ovšem spíš bída.Škoda,tohle zprvu vypadalo na slušnej čínskej zářez.60%.

• 2.6.2018  14:57

Fakt bych tomu nejradši dal odpad,ale je mi líto Radcliffa,takže tu jednu vypotim.Ale ten film je takovej maglajz,a tady telefon,druhej,a třetí,a vzpomínky,a pořádně zatřepat,a pak to začne bejt až k nevydržení,a já to po hodině vypnul,a vlastně ani pořádně nevim,jakej byl konec týhle kreténský kraviny.10%.

• 1.6.2018  22:50
    Proud Mary (2018)

Babak potvrdil svůj neum z pádu Londýna.40%.

• 27.5.2018  23:21
    Taxi 121 (2016)

Jednahvězdice za odvahu natočit žánr thriller,což se v Čechách vůbec nenosí.Jinak ale hrozná kokotina s nijakym koncem,takovej ten,jak si domejšlíte,co,kdo,proč.A herci?Zahradnická i Tomsa děs,a dědek v roli vraha,to byl průser a přešlap.Hodně špatný.20%.

• 20.5.2018  21:01
    Black Water (2018)

50%.

• 20.5.2018  17:32
    Anon (2018)

Andrew znovu nezklamal.V mejch očích rejža jednoho jedinýho nadprůměrem se pohybujícího filmu,a to Vyměřenýho času.Jinak Anon je tajemná,pomalá scifi,která plyne,jako když rvete svoje tělo z hostýho bahna.Ale k čemu tohle je,fakt nechápu.A nehrát tam Amanda a Clive,tak ten film dostane jen jednu prťavou hvězdičku.40%.

• 18.5.2018  23:09

A to si myslim,že sem to nadhodnotil.Což o to,lokace slušný,film jako celek se ani jako nějaká amatérština netváří,ale scénář je totální hovno.Srala mě ta nehrající ústřední dvojka,ten lesní muž s pařezem na hlavě,spousty debilních scén,který úplně pošramotily už tak nadomrlý vyznění filmu,konec,ten stál taky za hovno.Chvílema slušný gore scény,ale ty film dobrej neudělaj,prostě horor musí bejt napínavej,jinak je to komedie..30%.

• 17.5.2018  20:01
    Nepřátelé (2017)

Stylovej začátek filmu,a stejně tak konec má atmosféru,která se dá krájet.Zbytek filmu je celkem pomalej,ale s tim musíme u Coopera počítat.Ale to celkový vyznění filmu je slušný,stejně jako u Out of furnace.60%.

• 15.5.2018  22:57
    The Titan (2018)

Poměrně podivná záležitost.Pomalej děj,ambientní hudba,akce skoro žádná.A význam toho všeho asi zná jen autor.40%.

• 13.5.2018  22:25

Chápu že srdeční příznivci budou další díl do skládačky Star Wars pitvat,mě je ale docela fuk,jestli je to povedený,nebo ne.Vlastně si jen plnim povinnost,jak si poradil další rejža se slavnou značkou..Moje schopnost se nějak vyznat v těch postavách,a natož si pamatovat,co bylo ve dvojce ,nebo v šestce je dost v hajzlu.Je to jen průměr.50%.

• 13.5.2018  19:27

Film z ranku komedie-akce-krimi,a to já ne úplně žeru.O to cennější pro film je,že se mi i dneská líbí.80%.

• 13.5.2018  19:22

I tohle se mi líbí,nemám proti tomu vůbec nic.A určitě si to pustim znovu.Klasika.90%.

• 13.5.2018  19:20
    Blade Runner (1982)

Má to něco do sebe,ale taky spousty nudy.Ale že bych se u toho nudil,tak to ne.Proboha,Ford ani Hauer ani nudit nemůžou.70%.

• 13.5.2018  19:17
    Věc (1982)

Stejnej případ jako vetřelec.Bomba.100%.

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86