bourec

okres Praha-západ
stařec

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88
    • 16.9.2018  17:35

Chápu jednoznačně,že pro slintače u komiksovek od marvelu,a že je jich tuna,to je božská mana,ale pro mě jen lehce nadprůměrnej nadpřirozenej binec,natočenej skvěle hlavně po technický stránce.Bohužel těch filmů je hrozně moc,a voni to ještě různě proplétaj jak vánočku,ale už se jim to začíná lehce připejkat.A myslim že to neni ještě konec.60%.

• 16.9.2018  15:05
    Spinning Man (2018)

Filmu neuvěřitelně pomohlo božský obsazení,a bejt v tom i trochu akce,tak bych šel s hodnocením vejš.60%.

• 15.9.2018  23:45
    Darc (2018)

Podobnej druh revenge filmů mám rád,a jak se rejžovi podaří do filmu narvat stylovost,vztek,a emoce s filmem přímo cloumaj,tak to je přesně pro mě.Tady máme skoro všechno,jen ta stylovost chybí.Rubačka za tři,víc ne.50%.

• 15.9.2018  22:22

Mám rád filmy z vesnic,to mě vždycky hodně bavilo.Ale film prošpikovanej těma nejprovařenějšíma hercema Primy a Novy,s celkem sympatickou,ale krutě přehrávající,teda hlavně zezačátku ,Annou Kadeřávkovou,jejíž přerod z uřvaný krávy,v holku celkem v pohodě,byl neskutečně násillnej bez jakýhokoliv vývoje v ději.Vtipů tam bylo jak šafránu,děj jako celek o hovně,nebylo to vůbec dobrý.A korunou na tomhle drahokamu je A.Mišík,ten je celken na vopřesdržku.Slabý.20%.

• 15.9.2018  16:49

V tý bídě,která v první půlce tohodle roku zatim na plátnech v českejch filmech byla,je tohle ještě hodně slušný.60%.

• 14.9.2018  23:42

Docela dlouho jsem přemejšlel proč má film Uteč takovej úspěch u diváků.A máme tady zase stejnej případ..Film kterej má naprosto nudnou první půlhoďku,s unylou hudbou,a naprosto sterilním dějem.Tady horor nehledejte,je to čistokrevný drama,kde se objeví jedna půlminutová napínavá scéna,jeden rozšláplej živočich,a jinak nic.Jednu výhodu filmek má,můžete drtit volume na max,protože nikdo nic neuslyší.Asi po padesáti rozvleklejch minutách,se přeci jen začne trochu napínat a strašit,a film přeci jen dostane nějakou šťávu.Ovšem ve chvíli,kdy už to přechází v něco zajímavýho,Krasinsky za kamerou usnul,a je konec.Zbytek si prej máme domyslet.Pak že se netočej originální filmy.50% s odřenejma koulema.

• 9.9.2018  21:38
    Kazišuci (2018)

U tohodle sem se teda moc nezasmál.Mladý role naprosto nesympatický,a rodiče toho zase až tolik neprožili.Takže suma sumárum slabý ve všech směrech.40%.

• 9.9.2018  13:09
    Dubček (2018)

Jastraban v roli Dubčeka hraje jak může,ale podle mě to nestačí.Chvílema strnulej,slovenština slabá.Film dá vzpomenout ,proč tak moc nemám rád Rusko,potažmo Sovětskej svaz.Ale to je asi tak všechno,co mi ten film řekne.Jen odřenej průměr.50%.

• 8.9.2018  22:56

Což vo to,v některejch chvílích je to neskutečně cool,jak Rock,tak J.D.Morgan tady perlej,ale co je mi to platný,když prostě ta konečná půlhoďka s tim trapnym ničením u mě všechno vo kus srazí do příkopu.Mě prostě všechny tyhle přerostlý zvířata v ulicích měst povětšinou připadaj děsně trapný,a nic s tim neudělám.Zábava jo,ale s rezervou.60%.

• 8.9.2018  22:49

Je strašně vysilující tohle v pozdním večeru vydržet a neusnout.Vždy,když sleduju tenhle druh filmů,vzpomenu si na Mnichov,jak se to má dělat.Padilha bude asi v překladu patlal,protože podle filmografie má patent na nudu.nesnesitelnou nudu.30%.

• 26.8.2018  21:02

Ač filmy tohodle druhu mám rád,tenhle mě teda nijak neuchvátil.Ne příliš dobrý herci,spousta trapnejch scén,nijaká akce,prostě film opravdu jen na to jedno použití.40%.

• 24.8.2018  23:09
    Bent (2018)

Obsazení ok,zejména karl Urban je tady překvapivě velkej sympaťák,ale film je dost nudnej,scénář vycucanej z prstu,slabota.40%.

• 19.8.2018  22:46
    Siberia (2018)

To,že do filmu práskneš K.R.,pár mrdaček,a konec bez happpy endu,ti dobrej film udělat nepomůže,debile.Ross asi spadnul na hlavu,a scénárista taky,protože je to řádná ptákovina.30%.

• 19.8.2018  00:30

Pomalej film,kterej se ani po okupaci nerozjede.A rakouskej herec tomu dává svou nesympatičností korunu.30%.

• 18.8.2018  15:51

Protože je to druhej filmek ,musim hvězdu ubrat.na obranu deKnighta nutno podotknout,že s tim sem do toho šel,a očekával sem to.Taková bezduchá dětská legrácka bez napětí.40%.

• 15.8.2018  22:05
    Equalizer 2 (2018)

Trochu sem čekal,že už to tak pekelný jako jednička nebude.Slabší záporáci,jak v tý hlavní ose příběhu,tak i v těch minipříbězích,to nebyli soupeři hodný Denzela.Hudba už taky nebyla tak drtící,a finále mě k sedadlu nepřikovalo.Ale samozřejmě to jako thriller a samostatnej film funguje slušně.protože Fuqua je prostě už zkušenej borec.Zaplať****,že ho máme.80%.

• 13.8.2018  20:27

Celkem obstojná,trochu přiblblá komedie,která rozhodně nikoho nemůže urazit.60%.

• 11.8.2018  23:05

Hóódně podivnej film.Je to zmatečný,různě se to přelejvá na tu,a zase na druhou stranu,a pak najednou po hodině už to jen tak plyne,bez vašeho většího zájmu.Ale blbý jako Gun shy to opravdu neni.50%.

• 11.8.2018  17:05

Film má sice docela dobrej příběh,ale to provedení,to je hrůza.Přehrávání,akce nijaká,celý to působí chaoticky,parodicky,prostě nic,co byste měli zaregistrovat.40%.

• 6.8.2018  18:47

Příšerný.Do dvou bratrů z Austrálie sem po druhym filmu Svítání vkládal obrovský naděje.Ale přišlo Predestination,což s odstupem času je taková kravina,že kluci můžou bejt rádi,že sem jim ten film ohodnotil tak vysoko.No a v podobnym duchu teď asi pojedou už až do konce života.Protože i Winchester je slabý,ucajdaný nic,s asi jednou trapnou lekačkou,a s divnym příběhem i koncem.Nelíbilo,a uspávalo.Ráno se vy dementi na horor ani strašidelnej film koukat nebudu.30%.

• 5.8.2018  16:48

Slušná podívaná v podání Stevena Spielberga,kterej by snad i z letícího papíru z desátýho patra udělal poutavou podívanou.70%.

• 5.8.2018  10:50

Na film sem se těšil,kvůli jménu Lawrence.Bohužel jen pár minut stálo za to.Jinak je to ucajdaný,trochu bizární,bez pořádný akce,a za to ,že film je sledovatelnej,může hlavně jennifer,protože jinak to moc velká zábava není.50%.

• 5.8.2018  10:45

Aby bylo jasno,správně by bylo za tři hvězdy.ale Spielberg je prostě klasa.Ten film je samozřejmě ze světa,kterej je mi naprosto cizí už dlouhejch 49 let.A na ten film se proto i podobně dívám.emoce tady maj dovolenou.Je to nabušená vizuální orgie ,ale jestli u týhle dětinský pohádečky někdo něco zažívá,tak dobrý,ale já ne.V Cinemě dostal film sto procent,a že je film prošpikovanej odkazama a narážkama na osmdesátky,ale i sedmdesátky.Pravda je ,že tohle sem nikdy neuměl moc z filmů vysledovat,a hlavně to nikdy v mejch očích film neudělalo lepší.Takže Stevene dobrý,ale teď zase z reálu,na hry se vyser.70%.

• 4.8.2018  15:43
    Reset (2017)

Film bez dávky emocí a napětí,postavenej na dost chatrnejch základech,označit se dá i jako zbytečnej film.50% s odřenejma ušima.

• 4.8.2018  14:04
    Uspávač (2017)

Hovadina po finsku.10%.

• 24.7.2018  01:05

Kdybych nevěděl,kdo film točil,tipnul bych si,že Joseph Zito,hvězda hororu osmdesátek.Prvni Cizinci byla díky hnusný Liv skoro nekoukatelná sračka,a moje dvě hvězdice jsou ještě moc.Strangers 2 zprvu vypadali o něco lépe,ale postupně to upadá až na podobnou úroveň jako předchůdce.Nelogočnosti,klišé,navíc pokud má bejt u mě horor úspěšnej,musí násilí zápornejch postav opětovat alespoň zčásti ta kladná strana,jinak je to jen nudná vykosovačka.Tady je to od scén u bazénu už úplně na palici,prostě zabili jste mi rodinu,nadělám z vás kaši,pokud mám možnost.Roberts podle výsledku jede na slušnym matroši.30%.

• 23.7.2018  23:34
    In Darkness (2018)

Průměrná ,ničim neohromující záležitost,která začne jako temnej thriller od Palmy,aby se to postupně změnilo na cestu k pomstě,ale neni to vůbec přímočarý,atraktivní,spíš snaha to natočit jinak.jednou stačilo.60%.

• 23.7.2018  21:20
    Beirut (2018)

No,pro mě spíš překvapení.Co se týče zručnosti rejžy,tak Brad potvrdil,že už je zkušenej harcovník.Dobře natočený,k mýmu překvapení i přehledný,a hlavně přímočarý.Akce tam sice mnoho není,ale dramatický to je dost.A navrch sympatický i herecky.Málokdy podobnejm filmům tohodle ranku dávám víc jak tři,ale tohle si čtyři fakt zaslouží.80%.

• 23.7.2018  14:25
    Den co den (2018)

Celý nanicovatý.Nic se nestane,nic se nedozvíte.Blbost.30%.

• 23.7.2018  00:43

sice by to měl bejt horor,ale dost lacině vyhlížející pohádka z kanady,s dost podivnejma hercema,a se zaprášenou pointou i koncem.Slabota.40%.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88