bourec

stařec

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 19.10.2017  20:59
    The Recall (2017)

Slabý!Vůbec to nebylo záživný,herci děsný,stejně jako konverzace mezi nima.Ty dvě hvězdy jsou ode mě dost přepálený.30%.

• 14.10.2017  23:26

Jak sem už dokázal vyčíst z komentů,tak další z řady samolibejch rádoby hororovejch expertů Psychor,funguje jako rosnička,nebo jako Spáčilka.Hodně hvězd,nudnejch film,málo hvězd,a já se bavim.U tohodle lesního survivalu jsem měl pocit,že někdo chce rádoby smíchat několik různejch věcí dohromady.Trochu přeházet děj,trochu víc pátrat v povahách postav,pak trochu přitvrdit,ale nakonec to neni nic,co by stálo za víc času,než ty dva ,tři řádky komentáře.Vzpoměl sem si na jeden severskejch lesní horor,kde taky běhali po lese dementi a vybíjeli zbytek komparsu.Taky blbost,snad ještě větší.40%.

• 1.10.2017  00:01
    Kidnap (2017)

S logikou je film opravdu na štíru,už situace z první dvacetiminutovky jsou na přezdržku,ale i celkově film působí dost neherecky.Ale když vypnete(a to myslim úplně,a nevzpomenete si na jinej podobnej a lepší film)tak film je ke koukání.,a ta závěrečná topící scéna,kdy ta masařka(a to doslova),plave jak přefouklá šprcka je slušná.Za dramatičnost,a hlavně akceleraci dávám 60%.

• 16.9.2017  23:08
    Skryté zlo (2017)

Další z hrůzostrašnejch postaviček,bohužel znovu potenciál nevyužit plně.Má to jakoutakouž nepříjemnou atmosféru,znovu situace bez východiska,ale něco mi tam chybělo.Jak píše K22,na sobotu večer slušný,určitě ne zklamání,ale....?60%.

• 16.9.2017  21:35

Začátek sem prožíval stejně jak chuť si vůbec pustit tenhle film.Navíc dost nesympatický obsazení , a na další prosranej čas u filmu bylo zaděláno.Po dvaceti minutách se to ovšem začalo stáčet směrem k napětí,ruku v ruce s tim přišla i větší kvalita.No a konec byl slušnej masakr.Nakonec se z toho vyklubal ,s ohledem na použitej materiál,vcelku koukatelnej filmek.60%.

• 16.9.2017  17:03
    CHiPs (2017)

Dexe slušně nesnášim,a při scéně s pokapanou,zamatlanou uniformou vod burgru,nebo co to bylo,sem chtěl film vážně vypnout.Nakonec sem vydržel,a i přes některý blbý scény,a přes dost překotnej děj musim uznat,že sledovatelnej průměr to je.Na sobotní odpoledne,ale nic víc.50%.

• 15.9.2017  19:22
    2:22 (2017)

Tu hudbu už sem někde slyšel,taková ambientně naléhavá ,většinou podkresluje určitý mysteriózno,který se filmem line.Jenž film se tváří důležitějc,než ve skutečnosti je,prakticky absolutně vo hovně.A tak jediný pozitivum je Terka Palmerovic,trochu to prosvítila.Jinak ale zbytečnost.40%.

• 13.9.2017  22:34

Spousty přisprostlejch scén,hodně legrace,děj mě bavil.Prostě pohodová sledovačka .70%.

• 13.9.2017  20:34
    Shimmer Lake (2017)

Čekal sem takovou venkovskou krimošku s trochou nadsázky,ale hlavně mysteriózní,dramatickou.Místo toho už první věc,a to přeházenej děj mě nasralo.Pak oslizlý,nehezký herci.Film ne pro mě..0%.

• 11.9.2017  23:37
    Expozitura (TV seriál) (2009)

Tenhle osm let starej seriál sem docela přehlížel,a až teď sem ho viděl celej.Jedno vám povim,i přesto,že podobnejch seriálů o podsvětí provazanym s politikou a policií bylo natočeno už dost,tak vždy se mi otvírá kudla v kapse,a chce se mi blít.Opravdu hnus.K samotnýmu výtvoru.Poměrně slušná práce,ovšem podotýkám na Novu.Kdyby v seriálu nehrála krajně nesympatická(s hysterickou mimikou,děsnym hereckym projevem,a projevem bez pořádný intonace )Vágnerová,asi bych i s přimhouřenym vokem šlehnul do hodnocení čtyři umolousaný hvězdy,a Hana to fakt vo tu jednu tlačí dolů.Myslim že tři stačej.60%.

• 3.9.2017  09:27

Do půlky film fakt dobrej,pak ale začal rejža tlačit na city,a nějak to do finále drhlo,druhou polovinu bych si představoval jinak.Záchrana mýho hodnocení se jmenuje Brit Robertson,která každýmu filmu přidá v mejch očích jednu hvězdu.50%

• 3.9.2017  09:19
    Zlato (2016)

Docela atraktivně natočený drama o hledačích zlata.Matthew hraje skvěle,připravenej je na roli taky skvěle,a i ostatní mu zdatně sekundujou.,Samozřejmě že filmů s podobnym dějem a charakterovym vývojem jsme už viděly několik,ale nakonec to dopadlo jinak,než sem myslel.V jednu chvíli sem mu ten pád na držku i přál.70%.

• 3.9.2017  09:06
    Zvířátko (2016)

Myslim ,že nemusíme dávat víc hvězd jen proto,že je to jiný.protože je to nuda jako prase,a v tomhle (vyjímečně)případu souhlasim s jednim uživatelem,že na víc než jednu hvězdu to neni10%.

• 2.9.2017  17:32
    First Kill (2017)

Myslím,že tohle bude Millerův vrchol.Asi nejlepší jeho film,trochu to připomíná Nebojsu(cha,cha)ale jinak vcelku koukatelná,sic klišovitá,ale na poměry dobře natočená blbinka.Jenom to myšlení lidí je dost hloupý,to jako jo.60%.

• 31.8.2017  19:43
    Trash Fire (2016)

Musim přiznat,že konec mě příliš neuspokojil.Ale jinak vcelku originální,místy zábavná podívaná.Ta babizna byla pěkná svině.60%.

• 28.8.2017  21:21

Celkem to olizuje odpad,nakonec sem se rozhodnul zaprvé,že žádnej díl už ne,a že tomu odpad nedám,zejména kvůli Zuzce Kajnarový.Ale jinak fakt žumpa.Frajerka poldům prozradí,že holky vodjeli s jejich kolegou,a voni jedou na stanici na bagetu,Štáfek se nechá spoutat,neudělá vůbec nic,přitom ty holky sotva držej pohromadě.Možná sem fakt marodnej z těch zaoceánskejch filmů,ale tohle neni ani sračka.Tohle se nedá ne vidět,ale ani slyšet.10%.

• 27.8.2017  22:45

Tenhle první díl,podkreslenej nějakou jazzovou,nebo jakej žánr to je,hudbou,sem kousal jen těžko.Vraždy v mindsomeru,kojak,maigret,tomu všemu je to podobný,ale snaha natočit krimi sérii trochu jinak zplodila vrcholnou sračkonudu,se kterou se už nechci ani potkat.30%.

• 27.8.2017  16:56

Alvart by se asi měl vrátit zpátky ke spolupráci s amíkama, to mu šlo k duhu.Tenhle jeho film je vyloženě televizní,akce nějaká je,ale debilně natočená,navíc to porovnáváte s 96 hodinama,a to je velkej rozdíl.Na nedělní podvečer dobrý,ale jinak průměr jak prase.50%.

• 27.8.2017  00:03
    Extortion (2017)

60%.

• 26.8.2017  23:09

Hry sem nikdy nehrál,a nemínim s tim začínat.Takový ty japonský anime mě absolutně nezajímaj,a tahle adaptace mě přilákala jen kvůli Scarletce.Ta ovšem nemá v poslední době štěstí na filmy,a tak tahle barevně přebujelá,dějově nudná,a akčně neatraktivní blbůstka mě zanechala v křesle celkem bez emocí,prostě mě všechny postavy byly u zadele,A navíc se potvrdilo moje pravidlo číslo jedna,že jak mě film neba,začínám klimbat.40%.

• 26.8.2017  14:52
    iBoy (2017)

Hrajou v tom šíleně nesympatický herci,film neni ani trochu dramatickej,a jak už tady bylo zmíněno,tvůrci celej film tahaj za ruční brzdu.Nemá šanci se to rozjet.40%.

• 25.8.2017  23:36

Dobrej rejža a můj oblíbenec,slušně přepálená akce,šílená Charlize Theron,kterou si asi schovalo studio do dalšího dílu.A to sem se tak těšil až ji šlápnou na hlavu.80%.

• 24.8.2017  20:41
    Za sklem (TV seriál) (2016)

I když sem zprvu měl pocit ,že první tři díly jsou zmatečný,zbytečně přebujelý,a poldové jednaj jenom v afektu,hlavně Koleník,a příchod Bartošky a Kostelného tomu dodává dramatičnost a rozvahu,a konečně policajti vyšetřujou,konec serie mě nasral,a potvrdil,že mám po právu rád americký filmy.Tam by Bartoška sednul do auta,a hned by šel do nebe.Celej poslední díl vyšuměl do hovna,žádnej pořádnej konec to nemá,a ze čtyř hvězd to krásně shnilo až na moje konečný dvě.Režiséři z Čech a ze Slovenska by měli vodhodit berle uvěřitelnosti,a šlápnout na pedál kreativity,nadsázky,a akce.Teď se ty první díly po skončení jevěj jako to nej z týhle osmidílný série.40%.

• 20.8.2017  19:58

Celkem solidní příspěvek do ranku podobnejch filmů.60%.

• 20.8.2017  16:31

Rozhodně docela povedená citová vydíračka.70%.

• 19.8.2017  23:56

Tohle sem sjel ze zvědavosti po přečtení zdejších komentů,hlavně nabubřelýho psychora.Ale v hodnocení mu musim dát za pravdu.Vůbec mě to nebavilo.10%.

• 19.8.2017  22:34
    Eloise (2017)

Jako horor se to tváří jenom chvíli,pak už taková psycho blbina,nezábavná,a vlastně je úplně jedno jak tohle skončilo.30%.

• 19.8.2017  13:57
    Arsenal (2017)

Miller je blázen,je vidět,že se křečovitě snaží dostat alespoň na béčkovou úroveň,ale nejde to.Navíc film mu neskutečně sráží obsazení Cage,ten chlap musí brát něco šílenýho,jinak si to nedovedu vysvětlit,že by se z někoho stala taková troska.Upřímně-těžko sledovatelná kokotina.10%.

• 17.8.2017  21:07
    Mine (2016)

Odpad to asi těsně neni,ale píčovina jo.Nuda s pár hercema,a ten týpek má halušky,a já nevim co ještě.Autor tohodle filmu určitě divákům něco chtěl asi sdělit,ale já tam nic nevidim,a hlavně filmy s myšlenkou většinou stojej za hovno.20%.

• 16.8.2017  21:35
    Kolos (2016)

Mám vždy v plánu při výběru filmů,který chci vidět,že si projedu filmografii tvůrce,ale prostě to nakonec neudělám.Tenhle trotl má na kontě sračku Uvězněni v čase,se slavnou scénou toale´táku na ksichtě,a prostě zase potvrdil,že debilita se neztrácí ze dne na den.A tak natočil film,kterej je nudnej,blbej,a já se u toho vošíval jako bych seděl v mraveništi.Ty vole,hrůza.20%.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79