Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Krimi

Recenze (3 651)

Muž z Toronta (2022)

Nebejt příšernýho Harta, tak sem tomu filmu snad ty čtyři vlasatice dal. On ovšem svým projevem dokáže pěkně otravovat divákovi život. Jinak ale veskrze koukatelná skoropohoda. Slušný. 60%.

Super-Blb (2022)

Nějaký filmy tohodle tvůrce sem už viděl, a je pravda, že povětšinou opravdu hodně kvalitní. Superblb se mi líbil, a tlemil sem se celej film, u něčeho dokonce dost nahlas Paráda. 80%.

Vem si mě (2022)

Rozhodně to nesplnilo moje očekávání. Sice sem tušil, vlastně spíš věděl, že hudebně to bude běs. A taky byl. Ale očekávání jsem měl spíš z příběhu a postav z rozdílného světa. A těšil jsem se na trochu ztřeštěnosti a humoru. Je to ale taková ta ulízaná romanťárna. Příliš nebavilo, a některý postavy mi dokonale lezly na nervy. 40%.

Moonfall (2022)

Rolland Emmerich je můj oblíbenej  autor a tvůrce. Tady ovšem spadnul na úroveň Jádra Jona Amiela, a trochu napodobil svůj film 2012, což byla zejména přehnaná kravina, To, že herci pronášej divný cinty, sem si zvyknul. V tomhle filmu jsou obsaženy všechny katastrofy, co jen na Zemi máme. Problém je ovšem ten, že s divákem to nic nedělá. A vlastně ani s hercema. Jako by stáli za sklem. Jako na odpad bych to rozhodně neviděl, ale na zadek to asi nikoho neposadí. Přiznám se, že mě drtí, když tenhle rejža natočí jen průměr. Skousávám to těžko.50%.

The Twin (2022)

Když je někdo cvok, není radno mu odporovat. 40%.

Father Stu (2022)

Obsazení bylo jako v mnoha případech důvodem, proč jsem si tenhle film stáhnul, a pustil. Bohužel jsem ale čekal, že to bude takový. Všichni prozřeli, přestali chlastat, mluvit sprostě, dělat děti , a obrátili se na víru. To je ta jediná cesta. 30%.

Dvojník (2022)

Odpad tomu nedám, ale bylo to blizoučko. Herci jsou v tomhle depresivním blábolu děsný, ovšem vede Karen. Chladnej projev, věty jako "Metal je hromada hluku" a podobný moudra. Prostě sympatie nemá vůbec nikdo. A proč taky.  Ale přiznám se, že jsem to čekal. Je to festivalová artovka, a já byl jenom zvědavej. Hrůza. 10%.

Last Seen Alive (2022)

Musím se přiznat, že ten reálnej čas, v kterým se film odehrál, byl jedině k užitku. Neskutečně to krom pár minutek odsýpá. Butler je navíc sympaťák, takže to, aby se zase setkal se ženou bude vaše největší přání. A při sledování tohodle rhrilleru sem se vzpoměl na film J. Mostowa Únos, kterej byl v něčem podobnej, byl ale lepší. I přes to uděluji Goodmanovi pochvalu. 60%.

Fresh (2022)

I přes určitou nevyrovnanost, a některý postupy herců, který vyvolávaly spíš úsměv je ten film opravdu dobrej. Hlavně chci vyzvednout určitou kultivovanost režisérky, která do filmu nenaroubovala zbytečně naturalistický scény, a počkala si až na konečný vyvrcholení. To je naprosto famózní. Tady sem si vychutnal konečnou likvidaci toho čůráčka. Navíc když ho hrál takovej slizkej ohava, jako je Stan. Pochvala je na místě. Silnejch 60%.

Spiderhead (2022)

Asi nejslabší Kosinskiho film, ale i přesto to má úroveň slušnou. Je tam fakt několik prvků, podle kterejch poznáte jeho rukopis. Silná hudba, parádní záběry na krajinu, a já si v tomhle případě vzpomněl na Nevědomí. Sice podle mě se z toho dalo udělat neuvěřitelně silný dílo, ale i tak je to v pohodě koukatelný. 60%.