Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Krimi

Recenze (3 355)

Wonder Woman 1984 (2020)

Figusek mi vzal z jazyka první můj problém s filmem. A to byl záporák Pedro Pascal. Neuvěřitelně špatnej výkon, a příšerně nezajímavá postava. Další problém je lacinej příběh, a ne zrovna úchvatný triky a bojůvky. A konec je vůbec magorskej.Špatný. 30%.

The Night Clerk (2020)

Proč sem na to koukal. Asi Anička mě nalákala, a snad žánr krimi, kterej je ovšem v tomhle spíš psycho dramatu obsaženej jen okrajově. K zaznamenání byl i příšernej vzhled Helen Hunt. Jako fimovej celek to působí nezajímavě, bez emocí. Trochu v tom vidim kopii Lynchova světa. To je taky mamlas.30%.

plakát

The Secrets We Keep (2020)

Skoro se na to nedá koukat. A rozepisovat o filmu se nebudu. 30%.

Xtremo (2021)

Po dlouhý době koukatelnej film. Sice nic pro intelektuálně silný jedince, ale jako bohapustá zábava to má kulky. Spokojenost.70%.

Probuzení (2021)

Jo, jo. Netfilcku se to natáčí. Pobere prachy za členství, a natáčí z devadesáti procent tyhle kraviny. Jak si pamatuju, produkční společnost Carolco, která mojí maličkosti poskytla v devadesátejch letech spoustu zábavy, krachla na jediným filmu. A to na Harlinovic Ostrově hrdlořezů.To už by Netfilck byl v pánu asi stokrát. Tohle by v kině Sevastopol navštívilo svý doby pět a půl člověka, a to hned první den. Ten film nemá jedinou dobrou postavu. Příběh je kostrbatej, stejně jako herecký výkony. Hudba debilní. Prostě všechno na hovno. 10%.

Happily (2021)

Navenek film působí originálně, a snad i napínavě. Je to ale upachtěná nuda, bez nějakého konce. Vlastně kromě toho, že mě film ale krutě nebavil, tak sem vlastně nedokázal označit, kdo v tomhe filmu je nejvíc úchyl. Jestli ta věčně prcající dvojice manželů ve středních letech, nebo ty krásný dvojice, který nejenže vypadali jak z časopisu o bizárních lidech naší planety, ale stejně tak vypadali jako někdo, kdo si ani prdel utřít neumí. Nakonec mi z toho vyjde jedině to, že to hovado s polskym jménem asi nikdy nic nenatočí.20%.

Noví mutanti (2020)

Josh Boone asi měl pocit, že mutantí komiksy jsou až přespříliš rozmáchlý a tak natočil uťáplou, spíš komorní slátaninku. Nepovedený.30%.

Doors (2021) odpad!

Nevím, kdo si tyhle bláboly objednává, ale nějak se nám ty vymejvačky mozku začínaj množit. Ani nechci domýšlet, co nám autoři chtěli sdélit. 0%.