Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Krimi

Recenze (3 334)

SAS: Red Notice (2021)

Všude se píše, že hvězdička Ruby stoupá. Herecky to tady Rose zvládá výrazově stejně, jako ve filmu Doorman. Doslova není poznat, že je to jinej film. Prkennej, rádoby drsnej výraz. Navíc tenhle film je ještě o kousek horší. Druhá věc, která mě zaujala, byla úplně příšerná hudba. Fakt tohle někdo práskne do filmu. Za třetí je ve filmu hrozná akce. Což na akční film je dost problém. Prostě ve všech směrech špatnej film. 30%.

Dreamkatcher (2020)

Děsivě nudná záležitost, levná na první pohled. Navíc ten konec nedává žádnej smysl. Velká zbytečnost.20%.

Dědictví (2020)

Předlouhej film, jenž se zprvu tváří docela zajímavě, aby z toho nakonec vylezla historka okresního formátu. Snad pochvala pro Pegga, protože ten snad poprvé  vystrčil hlavu z komedie, a docela mu ta dramatická role sedla. Ovšem na celkovej vzhled týhle prachsprostě obyčejný báchorky to nemá žádnej vliv. 40%.

Dead Reckoning (2020)

První dva filmy Andrzeje, a taky jediný, který stáli za to, dát jim větší hodnocení. Na druhý straně barikády stojí tahle příšerná pitomost, která se až neskutečně hudbou, debilností a hereckou prkenností podobá všem těm  posledním Cageům, Willisům a podobnejm dnes už zkrachovancům. Asi by si to opravdu ode mě zasloužilo odpad, ale i jednu hvězdu si snad obhájím. 10%.

Nikdo (2021)

Bob Oedekirk může cvičit, trénovat, a já nevím co ještě, ale drsnej bad-ass z něj nebude. Začátek nadějnej, ta rubačka v autobuse  byla drsná, neučesaná. Ale společně s invazí do hrdinova domu taky jediná, která byla solidně natočená. Konec už měl spíš parodickej nádech. Dobrý, ale to je všechno. 60%.

plakát

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

Film sem nedokoukal, ale odpad tomu nedám. Ale bylo by to logický. Komorní nuda podle knihy, kterou světe div se psala ženská. Herci nezajímavý, dílo televizně vyhlížející, a zvuk venkovních dialogů zněl jak z hangáru. Film  vo hovně.10%.

plakát

Last Moment of Clarity (2020)

Malej filmek, v kterým se odhaluje tři roky starý tajemství. Herecky tak na půli cesty, ale jinak to ani nenudí. V pohodě. 60%.

The Courier (2020)

Ze začátku docela nadějný špionážní drama, ale stupňování napětí příliš nefungovalo. Takže nakonec průměrnej příběh podle skutečnosti, kterej nijak nevybočuje z řady podobnejch děl. 50%.

Cherry (2021)

Moje hodnocení je ovlivněný naprostým odporem k fetkám. Ať už se k tomu dokodrcali tim nebo oním způsobem. Pro mě je závislák človíčkem, kterej má strach skočit z mostu na kokosku, a tak volí tuhle pomalejší variantu sebevraždy. Každopádně jeden jako druhej=slaboch. Film je zaprvé neskutečně dlouhej, takže když si zdřímnete, prakticky se nic nestane. A navíc to je takový to vyprávění. Nudný, pomalý, na hovno. Trpěl sem. 30%.

All My Life (2020)

Jessica Rothe tady zafungovala jako lákadlo. Ovšem u filmu můžete jen smutně zavzpomínat na filmy podobnejch žánrů z přelomu století, kdy  byli snímky neotřelý, herecky vyzrálý, plný vtipu. Tohle je spíš nuda, která se postupně sváží až do kýčovitý ubrečenosti. Tohle mě opravdu nepobavilo. 40%.