Chainsaw Maid 2 (2010)

Tak trochu paródia na veľmi úspešný japonský kraťas od Takena Nagao-a. Ale dvojka je ešte brutálnejšia a akčnejšia. Je tu viac gore, viac zbraní a aj viac vtipu. Mikrovlnka a mixér bodovali. 70 %!!

Chainsaw Maid (2007)

Ako znie titulok na plagáte: She fights back! Je to poriadna rezba a krv.., pardon plastelína tu strieka na všetky steny a stropy. Japonci sa nikdy nezaprú... 60 %!!

Mein Kampf (2015) (TV film)

Knihu Mein Kampf vlastním v slovenskom preklade už asi desať rokov a čítanie to veru nie je zábavné. Žiadna pútavá beletria či autobiografia to v žiadnom prípade nie je. Skôr obrovské kvantum myšlienok jedné obyčajného človeka sediaceho v tom čase vo väzení a snažiaceho sa zmeniť svet. Nerozumiem tej polemike v Nemecku ohľadom vydania, či nevydania tejto knihy. Veď práve zakázané ovocia chutí najlepšie. Samotný Mein Kampf určite neurobí z ľudí nacistov ani nič podobné. Tak, či tak ako bolu aj v dokumente spomenuté, si ju každý kto skutočne chce vie nájsť a prečítať na internete. Ale chápem, Nemci sú na túto tému ešte stále príliš háklivý a naviac mocná sionistická loby má do toho tiež do povedať. Žiaľ... 50 %!

Fool's Day (2013)

Oooo, takto som čumel s otverenou hubou po záverečnej scéne. Pekne krutý a vydarený kraťas s kopou čierneho humoru a veľa parádneho gore. Ani tie inokedy otravné decká mi tentokrát nevadili a tých takmer dvadsať minút zbehlo rýchlo a zábavne. Odporúčam. 80 %!

Rileyino první rande? (2015)

Tak toto bolo milé. Podarený kraťas so super myšlienkou a pozitívnou atmosférou. Páčilo sa mi to. 80 %!

Fuckkkyouuu (2015)

Ja takú umeleckú dušu aby som toto obdivoval nemám. Ale za snahu a kreativitu chválim. 50 %!

The Damsel (2014)

Prvých pár sekúnd je atmosféra tak hustá, že by sa dala krájať a ja som sa dokázal dokonca báť. Vypointovanie je však trochu na škodu a nič mi to nepovedalo. Vizuálne pekné, ale nič viac. 35 %!

Johnny Express (2014)

Hahahaa čiernohumorné a kruté ako sa na Južnú Kóreu patrí. Keď doručiť, tak doručiť, nech to stojí čo to stojí. Výborný kraťas, ktorý zaručene rozosmeje. 90 %!

Malaria (2012)

Jednoduchý , priamočiary a úderný kraťas. Ale ukritne originálny. Chlapík nám pred kamerou doslova v rukách defiluje rôzne obrázky rozprávajúce príbeh z čias divokého západu, keď sa jeden neohrozený pištoľník rozhodne zabiť samotnú smrť za 30 zlatých. Snímka má skvele budovanú atmosféru a parádne nadabované postavy. Niečo tak úderné a zároveň prosté som už dlho nevidel. 85 %!