• Krátkometrážní

V nemilosti (2021)

Sice jsem musel trochu přimhouřit oči u nelogického chování postav, díky kterému film sem tam spadnul do lehké béčkovosti, nicméně po filmařské i emoční stránce jinak nejde nic moc vytknout a film mě zajímal fakt od začátku do konce.

Trigonometrie (2020) (seriál)

Chápu, že Trigonometrie díru do světa neudělá, ale myslím, že si rozhodně zaslouží červenou barvu. Téma polyamorie vykresluje nenuceně a žánrově je skvěle vyvážená - a vlastně je to za mě překvapivě i víc zábavná oddychovka než nějaké artové vztahové drama.

Karel (2020)

Podle mě to byla filmařsky super práce. Čtu tu výtky, "že tam bylo moc Ivany", tak já ani netuším, jestli jsem viděl ten stejný film, protože na mě to tedy vůbec tak nepůsobilo. Přišlo mi to fakt silné a věřím, že ještě silnější to muselo být pro lidé, kteří s Karlem Gottem opravdu "vyrůstali". Přeci jen jsem úplně jiná generace, ale o to víc můžu říct, že jsem ho i díky tomuto dokumentu i tak trochu docenil (jako zpěváka, který svého času musel být bezesporu ikonickej). Každopádně příjemná podívaná a solidní dokument, který se rozhodně nemusí za nic stydět! :)

SuperStar 2021 (2021) (pořad)

Za mě to byla vlastně asi nejdůstojnější řada SuperStar za posledních X let. Sice se podle mě vyházelo pár zajímavých zpěváků s potenciálem, ale jinak to docela šlapalo a dost cením oživení finálových kol v podobě moderátorky Ewy, ale třeba i návratu soutěžících z minulých ročníků (kteří teda bůh ví proč zpívali na playback :D). Ne, nebylo to ani zdaleka dokonalé, ale nějaká ta snaha tam byla. A Adam Pavlovčin jako vítěz má imho velký potenciál v showbussinesu.

SuperStar 2020 (2020) (pořad)

Asi nejhorší řada SuperStar vůbec. Velmi podivná rozhodnutí ohledně finálové sestavy a finále jako takové pak bylo extrémně nudné. A pět porotců tam sedělo fakt naprosto zbytečně.

SuperStar 2018 (2018) (pořad)

Velmi nepovedená řada co se pořadu jako takového týče (porota bez chemie, nuda a šeď bez invence), nicméně poměrně dost povedená řada, co se týče talentů - takže jsem i tak vydržel od začátku do konce.

SuperStar 2015 (2015) (pořad)

Naprosto nevýrazná a odfláknutá řada, kterou zachránila jen důstojná vítězka Emma Drobná.

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (pořad)

Jako mazec. Absolutně nechápu, proč vlastně tenhle pořad ještě vzniká - vykopne se milion castingových dílů, kde se použije mraky soutěžících z xxx zahraničních formátů, dále vystoupí mraky netalentovaných soutěžících, kteří samozřejmě nesoudně dostanou 4x ANO, no a potom si zmáčknou 6 buzzery, kteří automaticky postoupí do ehm... "finále". Po tom, co totiž dokoukáte milion castingových dílů, tak proběhne "semifinále", což je jen o tom, že porota vybere (z těch xxxxxxxxxx soutěžících, kterým bůh ví proč řekla ANO) pár random soutěžích, no a diváci mají právo vybrat konečně alespoň 2 z nich do toho "velkolepého finále" s 6 buzzery. :D Takže 1 večer a 8 čísel, které si vlastně zvolila porota (produkce), diváci si to teda odhlasují a šlus. Nechápu, koho tohle vůbec může bavit a jak to vlastně může splnit licenci Got Talent. Je to fakt ztráta času v té nejčistší podobě a vlastně mi je i dost líto soutěžících, kterým za současného konceptu tato soutěž nemůže nic přinést.

V zajetí (2020)

Tak trochu "Odhalení" využívající thrillerové klišé navíc. Obě herečky byly parádní. Ale radši se moc nehrabat v postavách jako takových. Každopádně napínavé to bylo a celou dobu si to udrželo moji pozornost. 3 a půl.