DansteR

DansteR

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 7.5.2013  14:15

Sláva, dokoukal jsem to. Nejsem z těch co by film odsuzovali z principu, ale přece jenom nevím jak by to dopadlo kdyby byly další díly. Negativa jsou u této série už klasika, tupé dialogy, nic moc námět (i když v tomto případě je to lepší než v předešlých dílech) a spousta slepých a zbytečných či nelogických scén. Na straně druhé jsou opět krásky Ashley, Dakota a dokonce i upírka Kristen. Velkolepá bitva v závěru taky nemá chybu, ale trochu to kazí ono rozuzlení, přece jen to není to co člověk čekal, i když všichni zúčastnění to asi ocenili. Takže i přes všechny negativa si poslední díl zaslouží u mě titul nejlepšího filmu z Twilight ságy, takže si zaslouží i 3*

• 7.5.2013  13:59

Rozhodl jsem se dokoukat celou sérii a mám z toho zvláštní pocit. Na jednu stranu je film dynamický a dobře odsýpá a je na co se dívat, na straně druhé celý děj této části by se dal shrnout v 10 minutách, takže fakt nevím co si myslet. Hloupé dialogy a přitažený námět je už klasika, stejně jako mé ocenění každé scény s Ashley Greene. Každopádně drsný závěr pro navnadění na poslední díl.

• 7.5.2013  13:33
    Stmívání (2008)

Po pravdě nevím co říct, tedy napsat. Roky trvalo než jsem se rozhodl se vůbec podívat na tuto sérii a řekl jsem si, že když už tak od začátku do konce. Mám z toho značně rozporuplné pocity, film byl od začátku trochu předurčen k ne zrovna kvalitnímu zpracovaní (kvůli námětu knihy). Na straně druhé se s tím popral dost dobře. Taktéž mě zajímalo jak to vlastně je, jedni film milují, jiní z principu odsuzují. Nakonec byl film přesně podle mých očekávání. Trochu stupidní námět, spousta nelogických situaci, tupé dialogy a až moc umělá romantika. Taktéž mi to připadalo poněkud zdlouhavé a místy trochu nuda. Jediné dvě věci, které to zachraňují jsou herečky. V první řadě pro mě doteď neviditelná Ashley Greene, která mě jako sexy upírka fakt dostala a v řadě druhé Kristen, kterou sice fakt nemusím, ale dalo se to zvládnout :-)...(možná jen proto, že jsem ji prvně viděl ve sněhurce)...no kdybych mohl byly by to 2,5 hvězdičky

• 6.3.2013  22:10
    Fantom opery (2004)

Muzikálové drama jak má být. Skvělá hudba, skvělý příběh, dokonalé kostými a perfektní spád. Určitě by se dalo ještě něco vylepšit, ale mě to stačilo i tak.

• 6.3.2013  22:08

Přehnaný akční film o odhodlání jednoho prezidenta aneb jak se sám americký prezident snaží zachránit celé letadlo. Působí to místy až komicky. Ford to sice zvládá, ale ten kdo mu to vymyslel by se měl probrat. Místy je to dost absurdní. 3* s odřenýma ušima

• 6.3.2013  22:03

První dva díly Narnie byly skvělé pohádky i pro dospělé. Tohle je už jen odraz původních dvou filmů, poloviční obsazení než dřív a ještě pohadkovější děj než kdy předtím. Tohle je vážně spíš už jenom pro děti.

• 6.3.2013  21:59

Průměrná komedie, tu a tam nějaký dobrý vtip, ale jinak nic moc. 3* jen díky Colinovi

• 6.3.2013  21:56
    Mamma Mia! (2008)

Opět snaha jen něčeho využít a zfilmovat. Obsazení újde, výkony jsou slabší, děj to sice má, ale něco tomu chybí. Nebýt vždy úžasné hudby od ABBY asi bych i hvězdičku oddělal.

• 6.3.2013  21:54

"Part of the service, now. Trying to get round to everyone by New Year's Eve."...nejlepší romantická komedie na světě. Když jsem zjistil, že je to několik příběhů bál jsem se aby každý měl dost prostoru, aby to nebylo uspěchané nebo něco zbytečně krátké, ale po prvních 20 minutách mě tyto obavy opustily. Bylo to dokonalé, dávkováno přesně v takových úsecích jaké člověk potřeboval. Donutilo ho to počkat si a těšit se jak dopadne ten či onen příběh. Skvělé obsazení, skvělé výkony, skvělá hudba a ještě k tomu skvělá vánoční atmosféra. Není co dodat 90%

• 6.3.2013  21:43
    Dr. No (1962)

Sean Connery byl prostě James Bond klasik :-)...dnes už kultovní bondovka, takže objektivně k době vzniku to tehdy byla dost dobrá pecka.

• 6.3.2013  21:41
    Zlaté oko (1995)

Brosnan má konečně roli, která mu fakt sedí. Akční drsňák prostě, ale dává smysl i když otevře pusu. První Brosnanova bondovka a vážně stojí za to.

• 6.3.2013  21:38

Bondovka je skvělá, akce, triky, příběh...ale osobně ji moc rád nemám. Tak se omlouvám ze možná neobjektivní hodnocení.

• 6.3.2013  21:35

Klasika v podání Pierce Brosnana, akční napínavá bondovka, s množstvím vychytávek a opět dvě nádherné bondgirls...abych pravdu řekl nevím která je hezčí. Ale nad tím váhám v bondovkách často :-D

• 6.3.2013  21:31

"I know all about you - sex for dinner, death for breakfast."...Pierce Brosnan se rozhodl skončit v MI6 ve velkém stylu. Příběh je klasicky bondovský, Tamahori vybral skvělé obsazení. Zaporáci působí fakt záporně a od začátku jsem je neměl rád a myslím, že o BondGirls není třeba mluvit...Halle Berry v plavkách a Rosamund Pike v ledovém paláci...obě prostě vypadají úchvatně. Triky a akce jsou taky skvělé (hodička v autech, na vznášedlech nebo i ten souboj na konci. Jediné velké mínus jsou ty vizuální efekty, především práce Ikara působí dost uměle. Ve výsledku 80%

• 6.3.2013  21:21

Začala nová éra bondovek, akčnější, efektnější, plná explozí, se spoustou ještě krásnějších žen...ale netvrdím že lepší. Jsou prostě jiné. Craig se role ujal skvěle, Eva Green jako Vesper je také úžasná a vážně krásná a příběh Casina je taky úchvatný a závěr ještě k tomu překvapivý. Vážně dobrá bondovka, která to skvěle nakopla...jsem zvědav na tu další a další a možná i tu další :-)

• 6.3.2013  21:12

Druhá část jediné bondovky, která kdy byla na dva díly. Novodobý bond Craig pokračuje přesně tam kde v Casinu skončil, hledá odpovědí a mstí se za smrt poslední bondgirl, kterou údajně jako jedinou miloval, proto hned během první hodiny filmu zavadí o dvě pěknou Olgu Kurylenko a ještě hezčí Gemmu Arterton (bylo mi ji fakt líto :-(....jinak bondovka dobrá, Craigův výkon je taky dost slušný a příběh dost zajímavý a zamotaný. Dále skvělá akce, občas nějaký ten dobrý kec a v neposlední řadě krasná Gemma Arterton...ale to už jsem říkal. 80%

• 6.3.2013  21:02

Fantasy svět...budiž...pěkná pohádka....budiž...slušné obsazení...proč ne?...ale ve výsledku to je a vždycky bude dobrodružná pohádka pro děti, kde nemůže nikdo hledat logiku. Jinak mile překvapí herecké výkony už tak hvězdného obsazení a k tomu všemu nejdrsnější lední medvěd, kterého jsem kdy viděl.

• 6.3.2013  20:48
    Invaze (2007)

Nevím co k tomu říct...nebýt Nicole a Craiga tak je to tak na jednu hvězdičku. Příběh mě ničím nezaujal, spíš naopak. Přišlo mi to jako docela dost dlouhých 100minut.

• 6.3.2013  20:31
    Peacemaker (1997)

Pěkná Nicole, akční George a k tomu pár jaderných hlavic. Klasika nějaké té loupeže nuklearních zbraní v trochu jiném podání a s trochu jiným záměrem. To je jediné co je tak trochu originální, zbytek je okoukaná průměrná akční písnička. Zajímavostí je, že ten film je vlastně jen o ústřední dvojici, všichni ostatní jsou dost nevýrazní. Průměr.

• 6.3.2013  20:22
    Mumie (1999)

Nádhera, pěkný Egypt, příběh dává smysl i na takový fantasy film. Fraser a Weisz jsou vážně dobří a Vosloo je hroznej nesympaťák. Pěkný dobrodružný film, k tomu nějaká akce a tu a tam nějaká hláška. Ovšem ze všeho nejlepší je padající knihovna :-D

• 6.3.2013  20:19

Jednička byla super, dvojka je trochu moc překombinovaná a přehnaná...Pyramida, král Škorpion, na desetkrát probouzené mumie. Škoda, dalo se to zvládnout i líp a navázat na jedničku. Duo Fraser a Weisz je pořád stejně dobré, Johnson jako Škorpion je taky v pohodě, jen Vosloo je mi hrozně nesympatický...no co už mumie...70%

• 6.3.2013  20:14

První díl byl parádní, druhý ušel, ale tohle je slabota. Příběh by možná i své kouzlo měl, ale je to trochu moc překombinované :-(...Yetiové, Shangri-la, nesmrtelné strážkyně, terakotová armáda a k tomu armáda nemrtvých...ale no tak to už je fakt moc na jeden film. Fraser sice válí, Ford se snaží o to stejné a na Isabellu Leong se akorát tak dobře dívá. Prostě průměrná mumie a ještě k tomu bez mumie :-(

• 6.3.2013  20:08

Snaha vyděl na katastrofě se asi moc nepovedla. Celý film je o tom jak skupina hasičů vleze do baráku a ten na ně spadne. Další hodinu jen kecají v troskách a pak je možná i někdo zachrání. Rozhodně se to dalo udělat efektivněji a zajímavěji. O herecké výkony a podobné věci tady ani nejde, protože de facto není co hrát. Jediné co stojí za to je pád WTC. To je ale tak všechno. 50%

• 6.3.2013  20:01
    Kód Navajo (2002)

Cage mi do válečného filmu nesedí, spíš nějaký akční. Jinak příběh z historie, aneb jak to bylo za války ve Vietnamu je neslaný nemastný a zbytečně dlouhý. Celkem zklamání za 50%

• 6.3.2013  19:56
    Ghost Rider (2007)

Bohužel, celý film je o chabém příběhu a nějakých těch efektech. Nicolas nehraje nic moc a nezachrání to ani jeho kaskadérské kousky na motorce, které mu celkem jdou. Záporáci taky nestojí za nic a Eva Mendes nemá nějak moc prostoru. Koukatelný akční film, který ničím nepřekvapí. Dívat se na to samozřejmě dá a je to i zajímavé, ale jednou to bohatě stačilo. Děsím se dvojky. 50%

• 6.3.2013  19:51
    Taxi 4 (2007)

Doufám že další díl nepřidají, stačilo to už. Pořád se na to dá dívat, sice by se to dalo zkrátit na polovinu, ale mohlo by být i hůř.

• 6.3.2013  19:48
    Taxi 3 (2003)

Stále dobrá akční komedie, tentokrát se sněhem, pěkným autem, dobrým řidičem a spoustou dobrých keců a scén. Jde to sice ze sérií z kopce, ale pořád se na to dá koukat.

• 6.3.2013  19:44
    Taxi, taxi (2000)

Dost dobré pokračování, Naceri se vrací do role drsného taxikáře...opět pěkná podívaná plná akce, pěkných kousku s auty a dobrých hlášek. Překvapivě si to celkem udržuje laťku původního filmu.

• 6.3.2013  19:37
    Taxi (1998)

Kouzlo francouzské akční komedie vážně nejde popsat slovy. Besson se předvedl, akční komedie plná pěkných akčních scén, dost dobrých hlášek a komických situací. Kdo by byl býval tušil, že na základě tohoto vznikne celá série ve stejném duchu a stále vysoké kvalitě. Naceri mile překvapil.

• 6.3.2013  18:42

Průměrná komedie, zajímavý námět, slušné obsazení + pár dobrých vtipů = 86 minut zábavy, kterou však podruhé zažít nepotřebuju 50%

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17