• Krátkometrážní

Jonas Brothers - Burnin' Up (2008) (hudební videoklip)

|| Réžia: 8/10 | Zvuk: 10/10 | Hudba: 10/10 | Kamera: 9/10 | Obsadenie: 8/10 || No jasné, nie sú to herci, ale sú to skvelý hudobníci, ktorý sú kôli seriálu na Disney Channel nenávidení. Na videoklipy sa treba pozerať (podľa mňa) asi 80% z hudobnej stránky, ináč by som musel dať skoro všetkým videoklipom odpad !!! A z hudobnej stránky je to určite viac než v pohode... || 90 % | Blu-Ray, JVC || (Neviem prečo je vypísané 2013, keď je to z roku 2009) https://www.youtube.com/watch?v=5KNEZJ6KkLI

Careful What You Wish For (2015)

|| Réžia: 7/10 | Scenár: 6/10 | Hudba: 9/10 | Kamera: 8/10 | Obsadenie: 7/10 || Na Thriller nie je to najlepší kus ale i tak celkom zaujímavý filmík. Priemerná réžia, slabší scenár čo kazí hodnotu filmu, dobré zábery nechýbajú pekná práca, obsadenie tiež je tou slabou stránkou filmu ale tomu sa ani nedivím, kedže Nick Jonas nieje herec ale spevák, no na to dobrý výkon. A príde tá najsilnejšia stránka filmu... a to je HUDBA. Väčšinou hudbu hodnotím prísnejšie, ale stále sa to hodilo na dané miesto, aj dobre znelo, zvuk vypracovaný, čo ešte viac si prijať ? No asi lepší scenár nabudúce ;) || 75 % |Blu-Ray, JVC, Eng DTS ||

Revizoři (2003)

|| Réžia: 10/10 | Scenár: 8/10 | Hudba: 8/10 | Kamera: 10/10 | Obsadenie: 8/10 | Strih: 9/10 || Keby neboli tie najmenšie nedostatky filmu ako napr. LEN v okne metra odraz mikrofónu a niekedy nezrozumiteľný text... tak to by bolo pre mňa jeden z najlepších filmov nie len z maďarských, ale aj všeobecne. Hudba: Neo (Controll OST) Tiež veľmi prekvapivé a dobré na to, že nie som na taký typ hudby, ale s filmom to ladilo a to je hlavné. Kamera: Bezchybná práca Gyula Pados-a, ktorý už dneska (ja si myslím že kvôli tomuto filmu) robí na velkých filmoch, ako napr. Metallica: Through the Never, Predators, ale to je asi aj preto, lebo spolu s režisérom robili tieto filmy, ale aj tak je to velká vec a dúfam, že aj mne sa to raz podarí a konečne natočím nejaký kvalitný a rozumní film. :) || 88% | Blu-Ray, JVC, HU DTS ||

JONAS (2009) (seriál)

|| Réžia: 6/10 | Scenár: 4/10 | Hudba: 10/10 | Kamera: 7/10 | Obsadenie: 5/10 || 1. Séria: Ako to píše - bestlama - Jonas Brothers hrajú v skutočnosti veľmi dobrú hudbu, len proste keď už nevedia čo vymislieť, tak urobia seriál "podľa toho ako žijú". Je tu len jeden problém... že nie sú to herci, ale muzikanti, a to málokto berie do úvahy keď na tento seriál dává odpad len preto, lebo je to Disney a Jonas. Ale jasné, keď človek si chce pozrieť seriál, tak očakává aj nejaké takzvané herecké výkony, čo v tomto kuse ťažko nájdu. Kto nieje fanušíkom Jonas, nech stým nestráca svoj drahý čaš. +1 Hviezda, lebo je to podhodnotené... || 64% | DVD, JVC, DTS ||

Jonas Brothers: Living the Dream (2008) (pořad)

|| Réžia: 6/10 | Hudba: 10/10 | Kamera: 7/10 || Len toľko... Kto nemá rád ich hudbu, a nieje ich fanušíkom, radšej nech to ani nepozerá... Zas nepochopím takých ľudí, ktorý dávajú len tak odpad, a ani sekundu s toho nevideli... || 76 % | DVD, JVC ||

Zvoník u Matky Boží (1996)

|| Réžia: 8/10 | Scenár: 7/10 | Hudba: 9/10 | Animácia: 8/10 || Veľmi pekná rozprávka, nie len pre deti. Hudba od Menken-a je krásna ako vždy, hned jak zaznie 1. pesnička, už počuť, že on to skladal :) Aj viac krát sa to dá pozrieť. || 80% | Blu-Ray, JVC, HU DTS ||

Patrola (2012)

|| Réžia: 9/10 | Scenár: 7/10 | Hudba: 6/10 | Kamera: 8/10 | Obsadenie: 8/10 || Aj keď scenárovo je to trošku slabé, je to veľmi dobre zahraté a zrežírované, a vďaka tomu mi tam nechýba nič viac. Hudba veľmi nezaujala, Kamera, trošku to vyzeralo, ako v reality show, ale práve toto sa mi v tom páčilo, niekedy som zabudol že pozerám film :) || 75% | Blu-Ray, JVC, HU DTS ||

NON-STOP (2014)

|| Réžia: 8/10 | Scenár: 7/10 | Hudba: 6/10 | Kamera: 9/10 | Obsadenie: 8/10 || Aj v takom malom priestore ako je v lietadle sa podarilo natočiť celkom dobrý (nadpriemerný) film. Starý dobrý Liam Neeson ako vždy zahrá to čo treba, Julianne Moore... Trošku neprijemná ale znesiťelná. Hudba neprekvapý, Kamera prijemná, Scenár tažko napísaná kvôli miesta ale aj tak pekne zvládnutá. Super koniec... a tak vzniká s toho film na jedno pozretie. || 76% | Blu-Ray, JVC, HU DTS ||

Fiction (2016) (studentský film)

Ťažko ohodnotiť taký film v ktorej máte svoju prácu a mali by ste byť len bežný divák ktorý to vidí po prvý krát, ale aj tak si myslím že je to pohodový študentský film ktorý sa oplatí aspoň raz vidieť. Link na film: https://www.youtube.com/watch?v=9K8Dx2JgF2Y

J. Edgar (2011)

|| Réžia: 7/10 | Scenár: 7/10 | Hudba: 4/10 | Kamera: 5/10 | Obsadenie: 10/10 || Clint Eastwood je v prvom rade herec v mojich očiach, ako režisér je Veľmi dobrý, ale ako skladateľ hudby ? Premňa NIE... Nehovorím, že to bolo zlé, bolo to prijemné, len prosťe na takýto film mohlo to byť aj lepšie. Ked už sú tu takýto herci ako DiCaprio alebo Dench ktorý hrajú svoju rolu fantasticky ako vždy, tak už nech to je ako celok nadpriemerné. Edgar je dobrý film, ale ešte k tomu chýbajú neaké exotické korenie ako napríklad tá hudba čo je premňa vo filme jeden z najdôležitejších vecí. Raz sa to určite oplatí pozrieť, no po druhý krát ? || 66% | Blu-Ray, JVC, HU DTS ||