sedlo03

homepage

Twitter: SedloAFC

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 10.4.2020  23:04
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Fantastisk. Pár minut po zhlédnutí finálové epizody stále nemám slov. Nejlepší a hlavně nejkomplexnější seriál nejen svého žánru, ale za hodně dlouho dobu i celkově. Před Švédy smekám. 2 série není potřeba. Podle mě není šance, že by si to mohlo udržet kvalitu, ale skrytě doufám, že bude.

• 9.12.2019  15:36

Zatím nejlepší díl série a konečně jsem měl stejný pocit jak u čtení knížky.

• 18.3.2019  22:53
    Ukaž se, Charlie (TV seriál) (2019)

Idris Elba je top ve všem, kde hraje a to co předvedla dětská herečka je si zaslouží hvězdu nahoru.

• 8.4.2018  12:57

Super 'dokument', který sice tlačí určitý narativ, ale je přitom překvapivě objektivní. AI má prakticky nekonečné možnosti a bude zajímavé sledovat, jak se bude vyvíjet.

• 23.7.2017  23:59
    Ozark (TV seriál) (2017)

Některé věci jsou nedotažené a není to tak perfekcionistické jak bych možná od Netflixu očekával. Nemá to atmosféru Farga, nebo dějovou linii Breaking Bad, ale rozhodně je to povedený seriál. Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout obsazení, které se velmi povedlo. Dal bych více času i rozvoji vedlejším postavám, jelikož jsou rozehrané velmi slibně a mají prakticky neomezený potenciál, ale tak třeba se dočkáme v dalších sériích.

• 1.4.2017  12:29
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Milé překvapení seriálové sezóny. Neměl jsem žádná velká očekávání, vlastně jsem ani nevěděl, zda se na to podívat, ale nakonec jsem to zhltl za 2 dny a musím dát najevo svoji spokojenost. Netflix dostál svému jménu a kvalitně převedl příběh do seriálové formy. Líbil se mi casting, který působil velmi přirozeně, a tak celkově do sebe všechno zapadlo, jak mělo. I přes velký počet podobně mysteriózních seriálů a filmů v poslední době, ani tohle dílo se nemusí za svou adaptaci stydět. Příběh vás určitě zaujme a pravděpodobně i dostane, i když se na pilu nesnaží příliš tlačit. S koncem nejsem sice úplně spokojen, ale i tak doufám, že se do druhé série pouštět nebude a uchová si tak určité kouzlo.

• 11.3.2017  13:32

Kdo by to byl řekl, že mě ve Wolverinovi bude bavit víc příběh, než akce. Důstojné rozloučení.

• 4.3.2017  22:14
    Ty, já a ona (TV seriál) (2016)

Jednoduše to funguje, a skvěle. Chemie mezi 3 hlavními postavami je neoddiskutovatelná a celkově casting se velmi povedl. Do toho spoustu vydařených vtípků a já musím hodnotit za plno.

• 3.3.2017  00:20
    Respire (2014)

Francie cítit z každé sekundy. Škoda, že to nebylo dotaženější.

• 8.2.2017  16:06

Zklamání, a docela velké. A to i na nezávislý snímek. Dost aspektů filmu bylo podprůměrných, a to bohužel včetně scénáře a hereckých výkonů hlavních představitelek (minimálně v 1. polovině). Možná jsem film bral seriózněji, než by se mělo, ale jedná se o celovečerní film a ne sequel ke Carmille, takže i tak hodnotím.

• 8.1.2017  20:49
    Cestovatelé časem (TV seriál) (2016)

Docela dlouho jsem se tohohle seriál bál, ale neměl jsem proč. V mnohém mě to překvapilo, a celkově musím hodnotit velmi kladně. Největší výhoda seriálu rozhodně v castingu.

• 6.1.2017  01:20

Asi takhle nějak má vypadat dokument o sportovní legendě. Skvělé, vkusné a samozřejmě sentimentální hodnota nevyčíslitelná.

• 3.1.2017  19:18
    Z onoho světa (TV seriál) (2017)

Fanouškům podobného žánru se to jistě bude líbit. Dost mi to připomíná nedávné The OA. Herecky to sice často pokulhává, ale příběh je dostatečně zajímavý, aby vás udržel celou sérii. Asi vás to úplně nenadchne v žádném aspektu, ale jako nenáročná žánrová oddychovka ideální. Jedno velké minus však přece jen zmínit musím, a to, že The Realm jako "druhý" svět není příliš zajímavý a rozvedený jen minimálně. To mě vadí a mrzí, jelikož minimálně za začátku to potenciál mělo. Takže se drtivá většina příběhu odehrává v 'našem' světě, což je škoda, i když právě kvůli nepropracovanosti toho druhého možná spíš dobře. Pusťte si to bez přílišných očekávání a budete se bavit.

• 28.12.2016  20:49

Nic zázračného, ale konec vás přece jen dostane.

• 20.12.2016  21:40

Hvězda navíc za skvělé efekty.

• 19.12.2016  17:47
    OA (TV seriál) (2016)

Kvalitativně vyrovnaný seriál, který asi na nejvyšší mety útočit nebude, a to z několika důvodů. Přestože režie a herecké výkony jsou skvělé, příběh mírně pokulhává, dějová linie odehrávající se v současnosti není až tak zajímá a pro mě největší minus je finále série, které nenabízí uspokojivé zakončení příběhu (nebo alespoň něco, s čím můžete spokojeni, dokud nebude nová série), přestože pár náznaků tam je. Každopádně pokud máte rádi Stranger Things a celkově Netflix a nebudete mít přehnané očekávání, čeká vás poměrně slušná jízda.

• 18.12.2016  13:15
    Westworld (TV seriál) (2016)

Skvělé HBO opět prokazuje svojí nadvládu v seriálové tvorbě. Westworld je atmosférický, pomalý, skvěle zahraný, ale také náročný. Pořád cítím, že jsme ještě daleko od chápání pravé pointy. Tudíž 5* přidám, až (zda) se tam dobereme. (Tak nutkavý pocit, že seriál je o něčem víc, než nám tvůrci ukázali, jsem dlouho neměl)

• 23.10.2016  11:44

Hodně sprosté a hodně vtipné. Ne že by to byla přímá úměra. Navíc skvělá reflexe současného světa.

• 12.9.2016  15:13

Naprosto průměrné snad úplně ve všem. Oddychovka, která neurazí, ale za pár dní si na ni už ani nevzpomenete.

• 23.8.2016  15:58

Hru jsem nikdy nehrál a očekávání jsem měl mírná až žádná, ale překvapilo, a to mile. Hlavně příběh byl lepší, než jsem doufal.

• 23.6.2016  16:58
    Fandry (2013)

Začátek opravdu velmi dobrý, druhá půlka ovšem nenabídla žádnou gradaci, žádný posun v ději a celkově mi přinesla akorát zklamání. Škoda.

• 23.6.2016  16:56
    Amal (2007)

Na jediný komentář na který se momentálně schopím je: Boha Amal, ty si ale vůl.

• 19.6.2016  20:18

Velmi zvláštní film u kterého moc nevím, co si myslet. Jasně, je to jiný svět, ale i tak mi ten příběh přišel velmi 'nepohodlný', a i když to asi z části mohl být záměr tvůrců, až příliš věcí mi tam nesedělo. Každopádně doporučuju shlédnout, zajímavý zážitek.

• 18.6.2016  13:42
    Waar (2013)

Začátek opravdu velmi dobrý, až by jste těžko rozeznali, že tento snímek nepochází z Hollywoodu. Ovšem postupem času a hlavně nástupem, pro mě extrémně nesympatického hlavního 'hrdiny' to tak jde všechno do kytek. Něco se povedlo, něco ne, je pravda, že jsem si i s přibývající minutáží ztrácel v ději, což však je určitě i má chyba, nebo chyba jakéhokoliv diváka, který se neorientuje velmi dobře v Pákistánské historii a vztazích s okolními zeměmi. Nicméně slušný počin,

• 25.3.2016  17:44
    Deadpool (2016)

Až na ten konec to byla neskutečná jízda!

• 2.2.2016  19:28
    Spectre (2015)

Nuda, šeď.

• 25.1.2016  13:21
    Mistr amatér (TV seriál) (2015)

Příjemné překvapení, o tom žádná a Ansari si to dává velmi slušně. První polovina série byla geniální, jenže .. nějak příliš brzo to přešlo do šedi. Dle mého názoru soustředění na vztah hlavního protagonisty s Rachel nebyl příliš šťastný krok. That being said, žádný díl nebyl špatný, pouze série nedokázala udržet velmi vysokou laťku.

• 11.1.2016  20:58
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

Ne každý seriál je mi souzen. Nemohl jsem se do toho dostat, a tak po 5 epizodách se snahou končím. Ale určitě kvalitní podívaná.

• 8.1.2016  23:19
    Letopisy rodu Shannara (TV seriál) (2016)

Po 4 dílech hodnotím. Pilotní dvojdíl nebyl úplně nejlepší, hlavně to dostávání se do děje byl opravdu pomalé, ale další dva díly byly o poznání lepší. Určitě se seriál nebude moct kvalitativně měřit třeba s GoT nebo Vikings, ale svojí cílovku si to najde. Překvapivě mě velmi baví hlavní trojice a jejich chemie, i když je to takové hloupoučké. // Postupně jsem ztratil zájem úplně a konec série ani nedodíval.

• 29.12.2015  01:43
    Malý princ (2015)

Správně francouzské. Moc se mi líbil příběh, do kterého to zasadili. Velmi povedené.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20