SuzieS

Rakousko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 22.8.2020  20:14
    Star Trek: Discovery (TV seriál) (2017)

Koukla jsem na první díl... Bohužel mi byl naprosto jedno osud všech zúčastněných...Navíc hudba a dialogy jako by byl rok 2000. Todle asi dál nedám..

• 22.8.2020  20:13

Bohužel mi byl naprosto jedno osud všech zúčastněných...

• 17.8.2020  04:36
    Klec (TV film) (2019)

dobrý námět, skvělí herci a perfektně zahrané, opravdu nechybí napětí, které by se dalo krájet - a to se mi při filmu stává málokdy, kdy fakt nevím, co bude a jak to dopadne.. Ale scénář trochu pokulhával.

• 1.7.2020  18:51
    Chata v horách (2012)

Nudné, zdlouhavé, o ničem, hloupé

• 30.6.2020  17:25
    Pan Včelka (2007)

Ze začátku to vypadalo vtipně a mile, pak jak veganska agitka, ale nakonec to melo i dalsi poučení :)

• 11.6.2020  02:32
    Neortodoxní (TV seriál) (2020)

zajimave nahlednuti do zcela jine reality a sveta

• 3.5.2020  06:23

na ceske pomery to bylo nadprumer. Bohuzel porad jeste se jede v glorifikaci Masaryka, ale je videt, ze uz se trochu zacina revidovat a aspon vzdalene priblizovat k pravdivym faktum a upousti se od propagandy, ikdyz jen velmi pomalu a pozvolna ... na objektivnejsi dila si ale jeste budeme muset pockat, ale alespon prvni malinka vlastovka..avsak v nejdulezitejsi casti strih a pak uz jen ukazka, jak byl Masaryk privitaln doma... Proc nedali alespon titulek, kolik nas ta vylhana samostatnost stala a co vse jim za to slibil? Je videt, ze to byl celkem slusny sociopat, vytvarejici si kult osobnosti a nestitic se pro sve ego a jesitnost aby "se stal novodobym kralem" lhat tarka na kazdem kroku.

• 4.3.2020  22:43
    Láska je slepá (TV pořad) (2020)

hmmmmm.... ale jo, celkem dobre se na to cele koukalo, hezka kamera, libiva hudba.... Vsichni ucastnici velmi pohledni a vetsina z nich sympaticka. Kvalita docela dost zkomirala z dilu na dil, ....posledni byl proste holcici sladarna :D az z toho strikaly emoce aji z monitoru :D Souhlasim s komentem zde: je krasne videt, kdo vazne miluje, kdo ma v hlave bordel, kdo umi prekvapit a jak to vse muze nakonec dopadnout. Rozhodne doporucim vsem, jako oddechoveho zabijaka casu.

• 26.2.2020  06:32
    The Circle (TV pořad) (2020)

uplne nechapu tak velke hodnoceni. Napad je to sice dobry, ale vubec ne to nebavilo. Pilot byl hodne zajimavy. Uz jsem si u neho skoro rikala: ou, tak uz jsme fakt v dobe Hunger games skrizenymi s modernimi technologiemi. Ale celkove je to vse takove utahane.

• 25.2.2020  03:03
    Extrémne rodiny (TV pořad) (2012)

nektere hlasky nemaji chybu, ale to neustale jeceni ucastniku se neda vydrzet. Nahlidnuti na to, jak se da vyzit i s malem je jedna vec, ale delat z lidi panoptikum je druha.

• 25.2.2020  02:54
    Zbrusu Nový zákon (2015)

napad zajimavy, ale strasne me nebavilo se na to divat. To by chtelo kazdou minutu sestrihnout na 20 sekund, aby to bylo koukatelne. Asi me na tom bavila ta nepovedena radoby-umeleckost - ta se da zvladnout u 15 min. snimku, ale ne dve hodiny. Celou dobu jsem si rikala: tak uz se vyzvejknete. Odpad davam vecem, ktere nedokoukam. Tady jsem to vzdala u tancici ruky na stole. Pak preskocila na poslednich 5 minut ze zvedavosti a uplne to stacilo takhle.

• 13.2.2020  00:06
    3% (TV seriál) (2016)

Mam rada takove typy serialu/filmu :) Prvni serie skvela, druha byla zajimava tak do 8.dilu. Libi se mi, jak na sebe vse navazuje, flashbacky jsou dobre promyslene a na prvni shlednuti nevidim nejaky velky ligicky rozpory. Vizuelni stranka se mi na rozdil od dalsich hodnocitich libila,pusobilo to tak nejak jinak a prijemne. Herecke vykony taky velmi prijemne, mnoho postav jsem si oblibila, a to se mi stava fakt malokdy. Maji sve charizma :) Hlavne Joanne, a ten vousaty tmavovlasy, modrooky, a Michelle v prvni serii, pozdeji je takova nemastna neslana a jeji postava mi doslova nedava smysl, ale treba to prijde. Spoiler allert: v 10.dilu 2.serie mi vadil uz asi milionty twist Michelle. Ani minutu nevi, co chce, ale pokazde to totalne dodrbe. Chvili s nekym je, pak zase ne, pak ho zase bouchne a zase je na druhe strane. Jak se chovala masa novacku pred zahajenim procesu jsem taky vubec nechapala. Od tohoto dilu sla proste psychologie vetsiny postav naprosto do haje, snad to bude lepsi.

• 11.2.2020  00:33
    Circle (2015)

videla jsem toto jako prvni film takoveho typu a libilo se mi to. Navic v dnesni hyperkorektni dobe si ani nemyslim, ze by ty dialogy byly nejak nelogicke

• 21.1.2020  21:53
    Unplanned (2019)

Řemeslně (kamera, barvy, záběry) moderně udělané. Bohužel tam bylo hrozně moc amerického přehánění, černobílého vidění postav, často přehnaně emotivní hudba. Ale první vlaštovka na todle téma, a z úplně jiné perspektivy, než je člověk běžně zvyklý. Nevěděla jsem, jak se to bude vyvíjet a tudíž to pro mě bylo i celkem překvapivé. Bohužel od půlky to šlo trošku na sílu. Bylo by zajímavé vidět podobný film zpracovaný v Evropě.

• 7.1.2020  19:28

řemeslně velmi dobře zvládnuté. Faktograficky to ale bude hoooodně daleko od reality. Co mě nejvíc vadilo se posnažím trochu přiblížit. Do půlky Benedikt zastával zcela konzervativní názory. Naproti tomu František ty pokrokové, dneska tzv. správné a cool. U mnohých jsem si říkala, jestli to vůbec napsal věřící člověk, protože k pochopení hodně pravidel si člověk prostě musí dojít dlouho vlastní zkušeností s vírou. Mnoho tzv. zkostnatělých pravidel pochopí až v určitém věku lidském a jiné zas v určitém stáří jeho víry. - např zpověď je ve filmu brána klasickým ateistickým prismatem: viník se vypovídá a může hřešit dál. V druhé polovině filmu ale náhle je ze zpovědi téměř ústřední motiv, aby se rozhovorům dalo na vážnosti a aby z toho trochu tekly emoce. To dramatici rádi. A ještě to trochu ozvláštníme Marxismem, protože ten začíná být opět moderní. Vše se mění v momentě, kdy Benedikt chce odstoupit. Najednou je František ten výsostně konzervativní. Vyjmenovává verše a prejudikáty, proč Benedikt nemá odcházet, i když sám celou dobu usiloval o to, aby už nemusel být archibiskupem a mohl jit do duchodu, mozna dokonce opustit knezstvi.... Do té doby utvrdilý konzervativec Benedikt, který si absolutně stojí na tradicích, odejde z pro mě jako diváka pošetilého důvodu. Protože opět - hodně lidí, co si prošlo delším vývojem své víry prožívá tyto stavy, kdy je místo víry prázdno a člověk si není ničím jistý. To, že by Benedikt kvůli tomu složil papežství je podivné vysvětlení. Proto to pro mě celé bylo pramálo uvěřitelné. Názory ve filmu diskutované jsou, jakoby diskutoval člověk podprůměrné inteligence na strane jedne, s dobrosrdecnym ale neukotvenym 17 letym ateistou. (A to me osobne neni ani 30)

• 4.1.2020  22:59

Nekdy jsem se malinko ztracela v deji, ale to bylo spis ku prospechu, protoze to cloveka drzelo koncentrovanejsiho. Herecka charismaticka, postava velmi chytra. Dve hodiny utekly jak by nic. Nebylo tam zas tak moc drama, ale o to vic je to uveritelne, ze to takhle funguje.

• 2.1.2020  01:15
    Marie Terezie II (TV film) (2019)

3, dil. 2 hvezdy: v pokracovani mi opravdu hodne vadila nova predstavitelka Marie Terezie. Bez šarmu, bez charizma. Hrát uměla asi tři různé obličeje, které vystřídala i během jedné minuty a pak se jelo nanovo. Děj zajímavý, ale dost se táhne. Hudba míň chytlavá, než v předešlých epizodách. 4.dil Ten scenar je priserny a z vic jak poloviny smysleny.

• 30.12.2019  23:18
    Marie Antoinetta (2006)

plochý, nudný, nic neříkající kýč. Nedá se to moc dokoukat do konce a to u mě vždy znamená toto hodnocení.

• 29.12.2019  15:04
    Trhák (1980)

Strašná hudba. To se nedá vydržet. Náhodou to běželo v televizi a je to hruuuza.

• 29.12.2019  14:37

Nápad udělat peklo v Dolních Vítkovicích je úžasný. Bohužel jinak pohádka nemá moc děj, ani milé postavy ani moc nechytne za srdce. Jako malá jsem se na ní těšila a zklamala mě.

• 29.12.2019  14:22

krasná krajina a okolí. Ale děj je poměrně roztáhlý. Nic moc se tam první dva díly neděje. Tak snad se to nějak rozjede.

• 29.12.2019  14:20

trapny humor, hloupe dialogy, fekalni vtipy. Dala bych i odpad, ale Murphy tam hraje obstojne, tak jednu * za nej.

• 27.12.2019  00:53
    O princezně z Rimini (TV film) (1999)

Zdlouhava a temer bez deje. Pointa je, ze chytra princezna se zamiluje do prince blbce a on se diky a kvuli ni nakonec zmeni? Achjo.

• 26.12.2019  02:54

jako malá jsem ji měla ráda :)

• 26.12.2019  02:50

neskutečně to tam kazí ta hudba. Vůbec nepodkresluje děj, vlastně je jen všude tam, kde by jinak bylo ticho. Navíc celkově zvuk je dost špatný, mnoha monologům jde špatně rozumět. Příběh mě taky zas tak neunesl. Charaktery určitých postav ale byly milé :)

• 22.12.2019  21:53

Milá pohadka. Děj akorat, ani příliš překombinovaný, jak to v modernich pohadkach bývá, ale ani ne primitzivni.. Krásné kostýmy i vyprava.

• 5.12.2019  00:33
    Gattaca (1997)

Dlouhe proslovy o nicem, dlouhe zabery na nic :D Hlavni idea zajimava, ale film je natocen docela nestravitelnym zdlouhavym stylem. Plus americke kecy tomu hrozne skodily

• 19.10.2019  02:11

hodne velky propad kvality oproti jednicky. Podruhe uz bych nekoukala. docela zbytecne a nic moc se tam nedeje

• 19.10.2019  02:10

Serial presne popsal aktualni tezkost byti pubertaka. Ma tolik moznosti a preci prilis. Ma tolik pratel, ale preci zadne skutecne. Nema zadne problemy a pritom tolik neresitelnych. Navic nechce byt nikomu naobtiz, protoze je zvykly si vse prozivat ve sve individualisticke hlave, kde se mu zda, ze je nakonec na svete uplne sam, ikdyz je obklopen tolika lidmi, kteri by mu velmi radi pomohli, kdyby vedeli, ze je to potreba a kdyby vedeli jak.

• 18.10.2019  06:05

kdyz me moje francouzska spolubydlici, ktera je hodne distinguovana a vybirava, rekla, ze druhy dil je jeste lepsi, nez prvni, nemohla jsem se dockat. Nuz, nevim, jestli to bylo tak strasnym prekladem, nebo tam bylo moc veci, ktere pochopi jen francouzi. Zacala jsem se bavit az v posledni tretine. Do te doby jsem nevedela, jestli rasisty/xenofoby chteji jen plytce ztrapnit. Svou atmosferou se to mega lisilo od jednicky. Chvilemi se to tvarilo, ze to bude jen vychovavat. Pro me docela zklamani.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14