SuzieS

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 12.3.2019  06:09
    Lajna (TV seriál) (2017)

herci dobri. Ale ten humor sel mimo me. Bylo to napinave, ale zas takovy scenaristicky vykvet to taky nebyl. Jednou stacilo

• 1.3.2019  22:25
    Trojí život (TV film) (2018)

misty je scenar trochu nelogicky, je tam hodne hluchych mist. Ale aspon se u toho clovek neciti zas tak trapne, jak u vetsiny ceskych komedii

• 23.2.2019  17:43
    Čarodějky (1990)

Tento film jsem nikdy nemela rada. Desil me, ikdxz se tvaril jako pohadka. Ani v dospelosti ho nijak moc nemusim

• 22.2.2019  23:41

Nemam rada tyto typy filmu, kdy je vse schvalne prehaneno do absurdit a extremu.

• 21.2.2019  01:35
    MOST! - Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2019)

tento dil me extremne nebavil a nedokazal udrzet moji pozornost. spatny scenar se snazili dohnat prehnane vygradovanou hudbou. skoda

• 16.2.2019  16:59

Nahodou velmi mily a vtipny film. Ve sve dobe naprosto nadprumerne dilko. Jako mala jsem to milovala a ani ted to neztratilo na svem kouzle

• 12.2.2019  00:34
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

strasna nuda. Ikdyz "porotci" meli asi nakazano delat zabavu" To se neda dokoukat ani kdyz to clovek preklikava. Vzdyt krom Kirschner zadny z porotcu neni ani zadny poradny zpevak? (Kabat ma dobre texty, to ano :) )

• 8.2.2019  17:52

na zacatku celkem vtipne a realne dialogy, celkem chytlave pojane. Celkem prijemne prekvapeni, na cesky film :) ale od pulky to zacla byt velka nuda. skoda.

• 2.2.2019  18:30
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

to neustale krkani doktora tomu serialu velmi velmi skodi. Zbytecne

• 2.2.2019  18:21

roztahnute. Ikdyz mam ty herce normalne rada, tady jsem k nim absolutne nemela vztah. Prehnane. Nudne, vubec mi to neudrzelo pozornost.

• 2.2.2019  18:12
    Pánská jízda (2004)

strasna kamera, desne herecke vykony (smejou se na pohrbu vlastni zeny a matky? WTF?´) Meli ji nechat za milencem, protoze ten zbytek uz je celkem koukatelny, ale zacatek je proste priserny., naprosto nepasujici hudba. Preskakala jsem to behem par minut. Dekuji stacilo. Vsechny vtipy znate z traileru.

• 2.2.2019  16:42

Ikdyz ten film vidim az 13 let po jeho vytvoreni, moc se mi libil. Mega charismaticky a sympaticky hlavni herec, velmi originalni scenar, opravdu mile natocene :)

• 2.2.2019  15:12

jednou to videt stacilo :) Herci velmi dobri, scenar mohl byt lepsi, ale alespon tam nebyly zadne ultra trapne vtipy, jak tomu byva jinak v ceskych komediich. Parkrat se clovek zasmal, byla to fakt celkem chytlava oddechovka, ale podruhe uz to videt nepotrebuji :) Vykon Anny Polivkove byl fakt silene dobry, to se jen tak nevidi.

• 2.2.2019  12:59

trosku cerna a posmourna pohadka. Jako dite bych se asi dost bala :D Vyprava krasna, ale uplne jsem si nenasla cestu k postavam.

• 30.1.2019  04:43

prevypraveni historickych pribehu. Mile :)

• 28.1.2019  02:11

nevim, proc si tvurci porad mysli, ze to priserne prehravani je vtipne. Vzdyt to nebylo vtipne ani pred 20 lety, natoz v roce 2018. Z toho filmu primo cisi to, ze vsichni tvurci naprosto zaspali dobu. Nektere sceny byly navic ultra trapne, - treba make-up a vystup farare u svatby. Stejne tak svatba na urade. To jako vazne? Opravdu? WTF? Do tretiny to jeste jaaakstaks slo, kdyz clovek preskakoval hluche mista. Ale pak uz proste ne. Tyjo, todle videt v kine, tak asi fakt poprve odejdu.

• 21.1.2019  07:48

U takovych temat bych byla pro to, aby se mene dramatizovalo a odklanelo od reality a pravdy. A aby se vic vypravelo. Aby tam nebyly nesmyslne zvelicene prvky, ktere tomu celemu ubiraji na verohodnosti. Ale konec byl pusobivy. Poslednich 5 minut bylo fajn. Tento konec nas poucil o otcovske lasce, kdy *spoiler* otec, i pres to, ze svou dceru na zacatku filmu (jak tomu bylo ve skutecnosti nevim) chranil pred zlym svetem, zrazoval ji, aby se nenechala zlakat pozlatkem, tak i kdyz ho neposlechla a vrhla se kvuli kariery do dosti spatneho zivota - a zpackala si ho, nacez ji zavreli-, tak si kvuli ni nechal urezat nohu, jen aby ji vytahl z vezeni. A taky to je pribeh o pomijivosti krasy. Ze krasa vlastne neni vzdy jen dar, ale nekdy i velka zkouska osudu, jak se clovek sam se svou malichernosti a povrchnosti dokaze poprat. Lida to, dle filmu, nedokazala. Zbytek flmu nestoji moc za nic, ale konec byl pusobivy

• 12.1.2019  13:36

jako teeneger jsem to mela rada :)

• 12.1.2019  13:27
    You (TV seriál) (2018)

nejvetsi problem, co s tim serialem mam, ze jsem si nevytvorila zadny vztah k hlavnim postavam. Ta holcina mi byla celkem jedno. Nechapala jsem, proc jsou z ni vsichni tak paf. Zajimava byla ta linka, ze se na ni vazali jen psycho lidi, nekteri lidi jsou skutecne takovymi magnety. Serial je to rozhodne napinavy, scenar s novym napadem, clovek to zkoukne za dve odpoledne, protoze chce vedet, jak to skonci. Ale cekala jsem asi jeste malinko vic. Scenar byl v hodne mistech nedotazeny. Prala bych si, kdyby to pojali jako treba ve smyslu Lolity, jen tady misto pedofila by hlavni roli zastaval psychopat/sociopat. Dalsi problem jsem mela s tim, jakou poruchu teda vubec ma. Na sociopata uz jde ta hlavni postava moc za hranu a na psychopata to taky uplne nesedi, protoze je pohanen laskou, pricemz psychopat klasicky neni schopny nejakych citu. Jsem zvedava, jak se to bude vyvijet. Na roli psychopada vybrali typove super herce, uz v gossipkach na me pusobil vysinute, - akorat tam me vyzarovanim a reci tela pripadal psychopatictejsi, nez tady :D Co se mi kazdopadne hodne libilo, je, ze tvurci presne vystihli to, proc vlastne holky s takovymi kluky chodi. I po shlednuti teto serie by si mnoho holek pralo, aby je nekdo az takhle miloval, az takhle za hranu. Aby pro tu lasku udelali cokoli. Uplne cokoli. To mi prijde fascinujici

• 12.1.2019  13:16

roztomila rodinna komedie, kde clovek od zacatku vi, jak to dopadne, i presto se diva dal :) jsou lepsi filmy na toto tema, ale toto rozhodne neurazi :)

• 12.1.2019  11:58
    Fenomén (1996)

na tudle komedii jsem narazila az v roce 2019, ale prijeme me prekvapila. Je sice trosku roztahla, ale je velmi mila, vtipna, :)

• 11.1.2019  23:10

skvely dil :D

• 4.1.2019  09:38

veeeeelmi tezkopadny scenar. Moc se tam toho nedeje, a kdyz uz se nahodou deje, tak dej tak skace, ze clovek ztraci prehled. Plno nudnych dlouhych pasazi a humoru, ktery nebyl moc vtipny. Vtipy typu, ze tam vsichni jen piji, me zrovna moc neuchvatily.

• 4.1.2019  01:12

velmi dobry napad. Libilo se mi, jak si scenaristi hrali s divakem a jeho uvazovanim. Hezky vymyslena pointa. Velmi jsem ocenila, ze hlavni pointa filmu nebylo "jen" moznost rozhodovani o deji, ktery by uz tak v dnesni rychle dobe stacilo, ale ze si na scenari dali zalezet. Jinak to byla misty opravdu velmi kvalitni "psycharna". Film jsme videli s pritelem a byl super napad to videt ve dvou. Nevim, jeslti by me to samotnou tak bavilo,ale takhle jsme si to velmi uzila :)

• 4.1.2019  01:08

jako mala jsem ji mela rada, jen pan Přeučil me tam hrozne vadil.

• 4.1.2019  00:53
    Moje zprávy (TV pořad) (2018)

kdyz to clovek hodnoti v kontextu doby, moznosti, financi (narozdil od financi Ceske televize), tak to neni tak hrozne, jak to z toho delate ;) Je to jiny pohled na svet, ktery tu uz opravdu chybel. Urovne poradu jako S politiky netancim to nedosahuje, ale alespon neco se v tom ceskem rybnicku objevilo... Jinak bohuzel nema nikdo jiny /kdo ma treba prijemnejsi rec tela/ odvahu. Aktualne zadny lepsi format, bohuzel, neexistuje. Coz ve velice ale velice smutne, ale na momentalni situaci je to proste nadprumer, protoze ten zbytek je jednostrany a znacne neobjektivni. Toto se to snazi aspon vyvazit tim druhym smerem.

• 30.12.2018  22:04
    Prázdniny (2006)

V pubertě mě to moc nebavilo (2*). Ale teď je mi 26, jen tak jsem prošla okolo tv, a vtahlo me to :)

• 29.12.2018  01:24
    Milada (2017)

Jako totalnimu laikovi se mi film libil. Obecně jsem proti dramatizaci historických filmů, ale nedokážu posoudit, jak tomu je u tohoto dilka

• 30.11.2018  10:14

naprosto uzasny dil

• 18.11.2018  01:55

perdektni. libi se mi ta politicka satira

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13