Uteč (2017)

nemuzu si pomoci, ale prave ty hororove radoby-prvky tomu hrozne ubiraly. Pribeh novy, namet celkem zajimavy, bylo tam par prekvapek a par veci, co hezky navazovaly na neco, co bylo jen nadhozene na zacatku, ALE ty lekacky a priserna dramaticka hudba, ty to snizily na prumernou uroven

Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

Me se to nahodou libilo. Miley Cyrus znam jen podle jmena, takze jsem si ji vsimla az na konci v titulcich. Par mist tam bylo nedomyšlených a pár docela větších scenaristickych chyb se taky naslo, ale v globalu to bylo takove mile :) Asi jsem po zdejsim hodnoceni cekala nejakou hruzu a nakonec to nebylo tak spatne. Ne typicky Black mirrorovske, ale zase trochu jine :) Poprve se na konci nedela zadna deprese, tak z toho tu maji vsichni depresi :D

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

nebyly tam vubec zadne nove technologie blizke budoucnosti. Kdyby to byl normani film, tak jeste budiz, ale jako soucast serialu Black Mirror to bylo uplne out of concept. Vyjednavani se tahlo, ale to myslim v pozitivnim smyslu. Meli jsme podobne emoce jako policisti. To diky dlouhe spotazi. Nechybelo napeti. Tudiz se nemohu rozhodnout, jestli to melo byt kratsi, ale asi stejne melo byt. Poselstvi chapu, ale na to nebylo treba tolik omacky predtim. Presto mi to vhrklo slzy do oci predevsim u toho rozuzleni pani, co hledala heslo od dcery.

Černé zrcadlo - Striking Vipers (2019) (epizoda)

Pozor mirne spoilery, me myslenky behem sledovani: Ok, zatim to neni zas tak zajimave. Hm, to vypada spise jako pro chlapy, tu bojovou hru na konzoli, co hraji jsem nikdy nemela rada. Existuji fakt uz aspon na papire hry, ktere funguji na bazi signalu primo do mozku? Pracuje se na tom opravdu nekde na svete? ma to sanci na uspech? Okey, jsem rada, ze muj pritel nema zadne kamarady. Kolik lidii by se melo fakt rado, kdyby se neohlizeli jen na fyzicke tela? Gender fanatici se prave musi mega tetelit. husty, oni uz tam zakomponovali ty rozkladaci mobily! - napise nam spolecny kamarad, ze vysel novy black mirror- ok, definitivne se spolu musi prestat bavit tyjo, kdybychom to videli my oba pary spolecne, bylo by to celkem vtipne creepy. Mazec, takze to je vlastne mozna forma teleportu. Takhle by me to nenapadlo.

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Černobyl je silný seriál. Mám u této technologie pocit,že nám u ní chybí pokora a to většinou špatně dopadá. Tento seriál toto dokáže znázornit velice brutálně. Tolik lítosti, zmaru a beznaděje, co jsem u tohohle cítila. Mistrovské dílo. Rozhodně se dál nebudu dívat sama. Čím jsem starší, tím jsem na takovéto věci nějak přecitlivělejší :D

Hra o trůny - Rytíř Sedmi království (2019) (epizoda)

noooo, jako, na to, ze do konce zbyva opravdu jen malo dilu, tak se to cely dil kupodivu skoro nikam nepohlo. Ale na konci uz to vypada, ze pristi dil uz to bude jine kafe. Jinak me trochu mrzi, jak se z postavy po postave zacinaji stavat kladasove. Najednou jsou jimi naprosto vsichni, teda krome Daenerys. Ano, muze to byt pud sebezachovy, nebo tim, ze si mysli, ze nejspis nepreziji, ale je to v GoT proste mega nezvyk. Taky se mi trochu nezdalo, ze by vsichni Bryana jen tak nechali neco naznacit, aniz by ho vic vyzpovidali - krom trpaslika. Psychologie postav trosku pokulhava, ale porad doufam, ze je to jen tim, ze se vse teprv rozjizdi

Všechno je jinak (2019) (seriál)

scenaristicky naprosto odbyte. Hloupe dialogy, nulovy humor. K tomu kopa naprosto ocividnych chyb, u kterych si clovek proste rekne, ze ti, co to tvorily, tak je to vubec nebavilo. Me to v ten moment taky naprosto prestalo bavit. Napriklad: Pri toceni reklamy macha fotakem tak, ze takovy zaber by byl tak roztreseny, ze by z toho nepouzil absolutne nic, navic na nem ma teleobjektiv, pritom stoji metr a pul od hercu. Pri telefonovani ma do mobilu zapojene sluchatka s mikrofonem, ale nemluvi do onoho mikrofonu, misto toho ten mobil drzi u pusy jak dement. A to jsem na zacatku druheho dilu.

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

trosku to jde smerem romance - navic, az moc roztahle-, coz je velka skoda. Nebylo tam nic vylozene mega spatne, ale ani nic, co by nadchlo ci pobavilo. Citila jsem u toho jen pramalo emoci. Snad se to rozjede a nezklame. Jinak uplne se ztotoznuji s nazorem uzivatele jmenem PaTeXx (:"Od hodinové otvíráku osmé série jsem asi čekal víc, než nám tvůrci naservírovali, vzhledem k tomu, že epizod bude pouze šest.")

Skvrna - Výprava (2019) (epizoda) odpad!

Odpady davam, jen kdyz neco nedokazu dokoukat. Takze...Bohuzel...