LilySnape

LilySnape

Martina Válková

okres Trutnov
Jsem žena, miluju tátu a své dva psy a seriál Hannibal , no a samozřejmě mám oblíbené herce - teď jim vévodí s přehledem Mads Mikkelsen :-)


1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

 • poster

  Drive Angry (2011)

  Já dávám beze studu 4 hvězdičky ( 75% ). Kdybych totiž měla vzít chlapa na něaký dobrý film, kde bude mít ode všeho ( auta, krásný ženský,kozy, zbraně,hlášky, chlast ) něco, bude to tenhle film, kde já budu spokojená, protože navíc mám tam bonus v podobě Nicolase Cage ;-) Neviděla jsem ho ve 3D, a asi mi to ani moc nemusí chybět, ovšem akce je tam až až. Jen se mi nelíbila ta celková zápletka a když v závěru " mydlí " na zemi ležícího Nicka kostí jeho dcery ten sektář, přijde mi to nejen " nadhledové", ale rovnou pěkně ulítlé ! Cage chlemtající pivo z lebky téhož sektáře mi přijde pěkně cool :-) A nemyslím to vůbec ironicky. Jako fakt cool film. ******* A STRAŠNĚ BYCH CHTĚLA VIDĚT NICOLASE CAGE A WILIAMA FICHTNERA BOJOVAT SPOLEČNĚ PROTI KOMUKOLIV !!!!!!! ******* Üčetní z pekla by měl mít přímo svůj pomník, protože ten je geniální ! Cisterna a jeho výstup z ní, kdy si hodí ďábelskou mincí ze které se stane odznak FBI to je úplně geniální ! Jen tak dál Nicku ! Těším se jak na Ghost Ridera 3 ( pokud bude ) a taky na Expendables 3

 • poster

  Lovci pokladů (2004)

 • poster

  Obchodník se smrtí (2005)

 • poster

  Město andělů (1998)

 • poster

  Proroctví (2009)

 • poster

  Polibek upíra (1988)

  Stane se vám, že něco praštěného uvidíte a nakonec vás to doslova pohltí ? Tak takhle mě dostal tenhle nezařaditelný a ztřeštěný film. Pokud chcete vidět mladého Nica Cage v té nejlepší a nejztřeštěnější roli, pak tohle je volba číslo jedna ! A pokud ještě někdo umí tak nádherně " hrát " i tu erekci v trenkách, tak ho chci vidět :-D Tenhle film je herecký koncert Nicolase Cage, proto tu moc co jiného nebudu hodnotit. Čtyři hvězdičky dávám schizofrennímu já Nica Cage. Co na to víc říct ? Jeho abeceda a výskok na stůl, tak to mám před očima pořád. Jeho sny o ženě vamp byly dokonce místy velice erotické. Skoro jsem si říkala, že Nicolas by byl vážně oddaným otrokem oné upírky ;-) Zajímalo by mě, jestli by se SÁM propíchl tím kůlem na závěr, nebo ne ...

 • poster

  Špatnej polda (2009)

  Právě jsem poprvé shlédla " Špatnýho poldu ". A hned musím říct, že ve mě film zanechal tříhvězdičkový dojem. Z čehož jednu hvězdičku má tančící mrtvola v Terencově ( rozuměj Cageově ) hlavě , leguáni na stole a podobné drogové výjevy ... Dvě hvězdičky dám Nicovi Cageovi, protože jeho výkon drží celý film. IMHO... film jako takový je děsně ponurý a nudný. Je to tedy můj názor. Je sice faktem, že věřím tomu, že podruhé se mi bude asi líbit víc, ale je otázka, jestli k nějakému podruhé kdy dojde. Shrbený Quasimodo, pardon Terence... je fakt figura k sežrání. Ve finále mi přijde skoro ještě horší polda, kterého hraje Val Kilmer... Musím se přiznat, že mě film celkově zklamal. Byly tam výborné scény, ale to celek neudělá za víc než , za mě, tři hvězdičky.

 • poster

  Hon (2012)

  Hodně silný příběh, hodně naturalistické ztvárnění . Madse Mikkelsena obdivuju, protože po takových scénách si to nejspíš člověk musí chvíli srovnat v hlavě a uklidnit se :-) V půlce filmu už jsem brečela jak želva a kdekoliv by tenhle chlapík prošel, tak by člověk stál o jediné... nabídnout mu pomoc, útěchu. Jasně... řeknete si... je to " jen " film a ona ví ;-) Jak ho v obchodě odmítli obsloužit a pak ho vyhodili a zmlátili, tak to bylo fakt síla ! A jak pak Klárka naivně dodala , když viděli zbitého Lucase jít ven z obchodu, " A kde je Fanny ? " , tak mě touhle větou rozsekala na kousky a na ty samé kousky bych rozsekala já ji ! Tenhle film Vám fakt dlouho nepůjde z hlavy hned z několika důvodů... tenká linie mezi přátelstvím, lží, pravdou, důvěrou... Pět hvězdiček naprosto právem !