LilySnape

LilySnape


Jsem žena, miluju tátu a své dva psy a seriál Hannibal , no a samozřejmě mám oblíbené herce - teď jim vévodí s přehledem Mads Mikkelsen :-)

1 bod

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Hannibal (TV seriál) (2013)

  Býti Vlastou Burianem, tak řeknu ... a mě se chce něco říct :-) Tak a konečně po shlédnutí dvou řad tohoto , pro mne ve všech směrech , geniálního seriálu , se pustím do komentáře ;-) Na rozdíl od komentáře od Bublíka pode mnou, já jsem nikdy Hannibala nečetla, a Mlčení jehňátek jsem snad viděla všehovšudy jednou, navíc mi právě p.Hopkins do té role moc nikdy neseděl. Má varianta kdysi by byla jednoznačně Honza Nicholson ;-) Ale to je jedno... Tím líp, protože nemám žádné neobjektivní názory ... Seriál super ! Plným právem má mých pět hvězdiček ! Tady jsem se zbláznila do Madse Mikkelsena. Naprosto :-) Líbí se mi, že seriál jede jednu hlavní linii a to že, mezi dvěmi hlavními představiteli - mezi Hannibalem samotným a mezi mladým vyšetřovatelem specialistou Willem Grahamem. Samosebou jde i o pár dalších hl. postav, ale po shlédnutí dvou sérií, vidění asi triliónu vražd :-) ( pořád říkáme, že Midsommer by muselo být liduprázdné městečko... a co tady ? Tady by snad žili jen představitelé z filmu :-) ), shlédnutí "nádherných" scenérií uměleckých děl z mrtvol, nádherné francouzské a japonské kuchyně, kterou Hannibal servíruje přátelům... a hlavně silných a někdy až patetických dialogů... musím říct jedno - a sice to, že od dob co jsem snad před 15 lety fandila HP filmům a knihám a na netu jsme vymýšleli teorie jak Potterovky půjdou dál, tak od té doby je tohle jediné další dílko, kde může člověk přemýšlet, vymýšlet a nekonečně dlouho si hryzat nehty v nedočkavosti řady třetí a každé další !!! Zlo, dobro, víra, důvěra, LÁSKA... tahle slova v tom seriálu budete potřebovat , to mi věřte ;-) Můj názor na to je takový, že Hannibal je v začátku sadistický, zlý, arogantní - pak pozná Willa, zprvu jej nespíš opravdu jen zajímá, jak sám říká, ALE když si vezmu toho až naivně důvěřujícího Hannibala, který nechce vidět možnost, že Will jen nahodil udičku a zradil ho... panejo ! To je změna ! Taky Vás varuju, protože konec druhé série je ... masakr, šok, perfektní rvačka mezi Hannibalem a Jackem ( tedy musím vzdát hold oboum pánům, servali se fakt dobře :-) , mám za to, že tohle se nedá natočit bez modřin ), ovšem podle toho co jsem četla ke třetí sérii, která ... ***spoiler*** by měla býti o tom, že Hannibal bude víc a víc dobrým. Prostě zlo v podobě Hannibala Lectera potkalo dobro v podobě Willa Grahama a mění se oba dva, ale jelikož Will lhal a nepřistoupil k Hannibalovi, který jej chtěl za partnera ve zlém, tak to bude na 99% Hannibal, který se polepší a takové krásné redemption v podobě Madse Mikkelsena, ... no kdo by odolal ;-) Já tedy ne a jsem moc ráda, že tenhle seriál vznikl !

 • poster

  Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)

 • poster

  Anatomie lži (TV seriál) (2009)

 • poster

  Heuréka – město divů (TV seriál) (2006)

 • poster

  Domek z karet (TV seriál) (2013)

  Velice ráda jsem svými pěti hvězdičkami obohatila procentuální výsledek o jedno procento :-) ( z 88 na 89% ), protože něco tak nádherně ohavně politického jsem už dlouho neviděla :-) Kevin Spacey je v roli naprosto geniální !!! Na konci sedmého dílu překvapil i mě ;-) Kdo viděl.. jj takové mírné por** :-) Francis Underwood ( Kevin ) je postava naprosto " apolitická ", ale je to takový, ale takový kardinál Underwood , že na dvoře by kdysi Richelieaua strčil do vozu a poslal expres rekomando směr Anglie :-) Jsem velice šťastná, že si můžu pana Spaceyho opět vychutnat :-)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace