LilySnape

LilySnape


Jsem žena, miluju tátu a své dva psy a seriál Hannibal , no a samozřejmě mám oblíbené herce - teď jim vévodí s přehledem Mads Mikkelsen :-)

1 bod

Moji oblíbení herci

 • foto

  Mads Mikkelsen

  Jeden z nejlepších herců světa ! Extra classa ;-)

  Když hraje , tak s takovým nasazením, že máte pocit, že právě na tomhle filmu závisí život jeho a jeho rodiny... Když brečí, tak ( ne sice vždy ) brečí, když spadne, tak sebou " chlastne" tak, že si říkám, světe div, on si ani nic nezlomil :-) Mám ten dojem, že když si podřízne krk, tak to udělá a pak si vezme dva týdny dovolenou :-)

   

  Vzorný manžel již 27 let, snad ještě vzornější otec dvěma dětem ( Viola a Carl ).

  Světová hvězda bez hvězdných manýr. Obyčejný kluk, kterému oči zajiskří pokaždé co uvidí mičudu.

  Má vskutku skvostné chování k fanouškům. Až se ptám jestli může být někdo tak dokonalý ? Madsi , přiznej se... co skrýváš ? Vytáhni už z lednice ty vnitřnosti , ty Hannibale jeden :-) Ale co to plácám, vždyť on i tenhle Hanniba , kde Mads teď exceluje, bude nakonec taková zamilovaná ( nejspíš tedy do Willa ) , postava , která musí projít procesem " redemption ", aby se na závěr dočkala nějakého ceněného obětavého úmrtí :-)

  Miluju ho ! Nádherný chlápek s krásným výrazem a čokoládovýma očima. Trošku šišlá, ale což... někdy je v tom taky krása :-)

   

   

 • foto

  Kevin Spacey

  Kevin je takovej "míšánek" a pohodář. S ničím si nedělá hlavu a problémy ? Ty přeci žádné neexistují :))) Miluje divadlo The Old Vic a svou malou kříženku teriéra "Mini". Ve filmech je naprosto perfektní a někdy vážně působí jako z jiné planety :))) Možná je fakt z K-Paxu :)))

 • foto

  Alan Rickman

  Úžasnej chlap, jakých se vidí dneska málo ... Severus Snape jak vyšitej !!! Děkuji paní Rowlingová, že jste si do té role Alana prosadila. Kdo by se měl na toho prcka Tima Rotha koukat :))) Sněhový dort je nádherný film !

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Jsou chlapi co se mi líbí a ještě umí hrát ( tak kupříkladu pan Cage ) a jsou chlapi co se mi nelíbí a taky umí hrát výborně ( a sem právě patří Leonardo ). Takže ano, patří sem právem !

 • foto

  Nicolas Cage

  Jeho obdivuji úplně nejvíc, kvůli tomu, s jakou intenzitou dokáže hrát i v poměrně blbých filmech a když mu sedne scénář, udělá z filmu " žrádlo " pro oči, srdce i duši !!!! A výborných filmů má tenhle dlouhán na kontě dost a dost. Tolik, že si může dovolit hrát v čem se mu zachce a myslím si, že fanoušci tím nijak moc tratit nebudou, protože minmálně Nick tomu filmu dá hodně. Naprosto univerzální herec. Já mu dávám další body navíc, protože se mi líbí jako muž. A má nádherný pohled a oči, ale to asi mužské populaci nevysvětlím :-)

  O soukromé stránce se zmiňovat nebudu, protože jako každý má i své mínusy, ale přijde mi, že je Nicolas Cage velice impulzivní a citlivý člověk, miluje děti a já jen doufám, že mu nynější ( už 9. leté manželství ) vydrží " až do smrti smrťoucí ".  Je mi ho líto, že ho vyšpekovali finanční " poradci ". Nicméně jak to řekl on sám v jednom rozhovoru... " když je mi smutno a blbě, vzpomenu na všechny ty chudáky venku, a řeknu si - SICE TRPÍM, ALE JEŠTĚ NE DOST ". Tak se snažím , když mám problémy i já, na něco takového taky myslet, že vždy může být ještě hůř... díky Nicku, provázíš mě životem ! 

 • foto

  Keanu Reeves

  Miluju chlapy s ostře rýsovaným obličejem a ČERNÝMA očima !!! Co říct víc ? Můj favorit na roli Severuse Snapea číslo jedna !!!!!!!! Keanu je nádhernej chlap

 • foto

  John Cusack

  ... jen se na něho podívejte:))) Jako něco mezi Kevinem a Keanu Reevesem :))) Prostě si dejme dohromady fiktivního snapea, a Kevina, Johna a Keanu a vyjde přesně typ chlapů co miluju !!!!

 • foto

  Johnny Depp

  enigma, šílenec, prostě úžasnej herec. sympaťák s velkým S

 • foto

  Gabriel Byrne

  :))) nikdy nezapomenu jak si myslel, že to on přeci musí být ... Kayser Soze ! :)))

 • foto

  Pascal Greggory

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace