Céčko

Jan Š

okres Brno

<< předchozí 1 2 3
    • 4.9.2019  01:31

Dvě hvězdy dolů za otravnou Ani.

• 29.4.2019  20:47

Kýčovitej scénář bez špetky nápadu, překvapení nebo zvratu.

• 15.3.2019  23:24

Jakžtakž se tomu daří hrát na emoce, ale sestříháno je to příšerně, příběh není ucelený, je vynecháno spousta podstatných věcí a neviděl jsem tam pohled nějaké třetí strany, tak ani nevím, jestli to jde nazývat plnohodnotným dokumentem. Na druhou stranu člověk na ty událost rád zavzpomíná a je jedno, jestli přes video na YouTube, nebo přes tenhle projekt.

• 19.1.2019  08:10

Sterilní.

• 10.10.2018  18:05
    Bez frází (TV pořad) (2018)

Jako hokejový fanoušek říkám, že je to celkem nuda, byť bych měl být širší cílovka (ta užší asi budou fans Sparty). Možná je to krátkostí dílů, kvůli které nestihnete být vtáhnuti do děje, možná je to špatným scénářem, nevím, ale když to třeba srovnám s All or Nothing: Manchester City, který vzniklo taky letos, tak je rozdíl propastný.

• 14.1.2018  09:32

Od fan-made filmu se většinou očekává, že bude mít mizerný vizuál, podprůměrné herecké výkony, ale fakta nastudovaná lépe než původní autorka. Tady je to naopak, efekty působí parádně, herci ujdou, nicméně scénáristi netuší, co za zvíře je ve znaku Havraspáru (ne, není to havran), nebo kdy vlastně udělal Voldemort ze svého deníku viteál. Navíc si nemyslím, že by byla Voldemortova osobnost vyobrazena správně. Z nefanouškovského hlediska bych vytkl to, že scénář působí poslepovaně a ne-příliš záživně, byť třeba scéna u Hepziby Smithové byla povedená. I tak ale doporučuju, ať se na to podíváte, třeba budete mít jiný názor.

• 30.7.2017  20:39
    Uteč (2017)

Říkejte mi klidně rasista, ale film podle mě trpí tím, že je určen pro jednodušší (afroamerické) publikum, a tak je celkem dost průhledný.

• 21.3.2017  04:16

Moc vyvážený dokument to není.

• 15.3.2017  07:28
    Záměna (TV seriál) (2011)

Takový hloupý, naivní, skrz naskrz americký , věčně se zamotávající seriál, který bych přirovnal k O.C.

• 2.12.2016  18:03

Osmou sérii bych rozdělil na dvě části. Tou první jsou díly 1-3, což je ultratragédie. Epizody, co nesahají ani po paty často kritizované sedmé řadě. Spousta trapných scén (Roryin přítel alias Saša z Comebacku - WTF?), nelogické chování postav, smysl postrádající neposun čehokoliv 9 let po konci sedmé sezóny, nuceně vypadající camea, vykrádání sebe sama a jediné, co se to pokouší zachránit, je hraní na nostalgickou strunu a pár scén s Kirkem a secret barem, což je fajn. Čtvrtý díl je jediný, který splňuje laťku, jenž mu předchozí řady nastavily. Na rozdíl od Zimy, Jara a Léta u něj usínat nebudete. Objeví se tu všechny důležité postavy, jejich chování dává alespoň nějaký smysl a v jemných náznacích se dozvíte, čí tým teda nejspíš vyhraje. A pak přijde trochu nečekaně otevřený konec. U comebacku do Stars Hollow jsem čekal, že bude mít celou dobu kvalitu posledního dílu, leč bohužel. Nebýt Podzimu, dopadlo by to jak 9. řada Red Dwarfu (Back to Earth), která mi zde přijde jako nejvhodnější přirovnání. Nenechte se zaskočit vysokým hodnocením, ve třech čtvrtinách této série se pravděpodobně budete nudit.

• 2.8.2016  16:52
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Co to - kurva - je? Jak může TV Prima dát, byť jen korunu, za natočení něčeho tak dementního? Jsem naprosto v šoku z toho, jak moc špatný ten seriál je... A souhlasím s vitajakem v tom, že asi chtěli názvem a složením hlavních postav narážet na Čtyřlístek. Nicméně mi uniká důvod a pointa toho, proč to udělali. Těm lidem naprosto chybí soudnost a povědomí o tom, co vtipné je a co není... A chápu, že třeba někdo sleduje Ordinaci nebo Ulici, nicméně tohle snad nebudou podle mě dávat ani ti největší masochisti.

• 12.6.2016  20:49

Znáte ten pocit, kdy na film čekáte 10 let a pak vás nakonec moc nebaví? Že ne? Já jo. Počkám na prodlouženou verzi a pak si udělám definitivní závěr. Knihy jsem četl, ale děj mi i tak přišel nezajímavej, postavy divný a celkově takový nemastný neslaný. Uvidíme, jak dopadne pokračování s Thrallem.

• 13.4.2016  18:51
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Přijde mi, že vzali scénář, co byl původně na klasických cca 20 minut a roztáhli ho na dvojnásobek, což seriál výrazně poškodilo. Po pár dílech to vzdávám.

• 12.4.2016  00:26
    Horace and Pete (TV seriál) (2016)

Seriálová tvorba Louise CK se postupně vyvíjí a bohužel se s každým novým počinem vzdaluje mému vkusu. Lucky Louie byl super, přirovnal bych ho ke hrané, inteligentnější, vtipnější a vulgárnější verzi Simpsonů, Louie ubral na humoru a přidal na depresivní struně a Horace a Pete jsou o další level depresivnějším a méně vtipným počinem. Seriál se hodně vleče a člověk ho ani nechce dokoukávat.

• 22.3.2016  22:21

Ke zhlédnutí zde: http://titulkomet.cz/darth-maul-ucednik/

• 5.3.2016  09:59
    Méďa 2 (2015)

7/10. Je tam spousta vyloženě trapných fórů a málem jsem to asi po dvou minutách vypnul, ale překonal jsem se a asi to bylo dobře. Film celou dobu balancuje na hranici tří a čtyř hvězd, ale pár scének se tam celkem povedlo.

• 27.11.2015  16:37

Ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=YHjdrA-Opdo&feature=youtu.be

• 21.10.2015  13:31

Nějak nechápu tu zábavnost, co tu všichni zmiňují. Vtip jsem tam nezaznamenal snad žádný. Když to porovnám se Špiónem, je to o třídu horší ve všech ohledech, kromě akčních scén. 50%

• 30.7.2015  16:35
    Atlas mraků (2012)

3x jsem u toho usnul, pak jsem to vzdal. Jednou to třeba dokoukám...

• 8.4.2015  14:01
    Kmeny - Rap (E03) (epizoda) (2015)

Popravdě nejlepší na tomto dílu je číst ty komentáře tady, upřímně jsem se u nich zasmál (a to nemyslím ve zlým). Někteří totiž čekali od Kmenů ten typ dokumentu, kde na vás vychrlí data, fakta a reálie o české rapové scéně, které třeba nejsou tak známé a místo toho dostanou tohle. Mně osobně se ten náhled na Orionovu osobnost líbil, je to zkrátka takový ten český flákač, co má všechno v péči a když ho něco sere, tak to zapije a hotovo. Upřímně bych chtěl být u toho, když natěšení uživatelé tady z ČSFD (například Angelic-77, geklon, Romario a další) sedí u televize a s protaženým obličejem čumí na to, jak si Orel pomalu vytahuje nákup z igelitky. :D

• 1.3.2015  16:37

Každou chvíli někde uslyšíte omílanou frázi, že je uspěchaná doba a lidi nemají moc peněz. Tak jak se pak můžete divit, že se prodává kuchařka, která nabízí rychlé a levné recepty. Chápu, že je in nadávat na TV Nova, která se tak nějak posouvá do role TV pro burany, tím pádem se hejtuje i to, co na této TV boduje nejvíc. Moc ale nechápu nadávání na Láďu. Lidi mu zasílají recepty, on je v TV zveřejní a uvaří, nepřijde mi to jako něco hrozného. A že není kuchař a vaří. To právě symbolizuje to, že si ten recept doma může uklohnit kdejaký jouda. Navíc to ani původně nebyl nějaký Láďův nápad a tak nějak to na něj vyšlo. Já TV nesleduju, ale Láďovi fandím, je to celkem sympaťák. Kdo nevěří, může si s ním třeba pustit rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=5uyYM4uXEvg

• 31.12.2014  03:45

Možná je to "chamtivost Hollywoodu" rozdělit poslední knihu na dva díly, ale ukázalo se, že film je tak mnohem blíž literární předloze, než byly předchozí dva a tudíž to byl krok správným směrem nejen pro peněženky filmového studia, ale i pro diváka. https://www.youtube.com/watch?v=DqhOzH8QcH4

• 25.5.2014  19:22

Čeho si nejde nevšimnout hned od první scény jsou naprosto tragicky - nedůvěryhodně psané dialogy, které mají jen diváky uvést do obrazu, ale je až moc průhledné, že byly napsány pouze za tímto účelem. Celý film je takový neslaný-nemastný. Vzhledem k tématice se to dalo natočit výrazně líp a moje hodnocení je ještě celkem milosrdné. Atmosféra nulová, příběh nic-moc, buď měl být "umělecký", ale podán líp a nebo nechat ten podle původního scénáře. Toto byl takový kočkopes bez koulí, který tu hlavní špínu na Langera, Zemana a spol nechal v šuplíku.

• 3.5.2014  04:03

Souhlas s DaViD´82. Dalo a pravděpodobně i mělo se to natočit daleko líp.

• 16.2.2014  22:17
    Hudební masakry (TV pořad) (2013)

Konáš se nesnaží hodnotit objektivně. Zkrátka co se nelíbí jemu, to je špatná hudba, co se mu líbí, to je dobrá hudba. 2* jsou za snahu.

• 2.12.2013  20:22

Lepší jak film jednička, ale stále daleko zaostává za knižní předlohou.

• 27.11.2013  17:27
    Legenda 17 (2013)

Film to sám o sobě nebyl špatný, ale vadila mi do očí bijící vykrádačka Hokejového zázraku, hodně pohádkově vymyšlený a dosti zkreslený děj a samozřejmě všudepřítomný ruský nacionalismus, který je ještě větší, než ten slovenský. Potom v zápasech se fauly proti Rusům nepískaly, ale ruské fauly ano? Samozřejmě ;-). Je to udělané dost černobíle a jak pro blbečky.

• 11.10.2013  11:21
    Sama doma (TV pořad) (1998)

• 29.8.2013  11:39
    Babovřesky (2013)

„Dozvěděl jsem se, že v Čechách a na Slovensku vidělo Babovřesky už skoro osm set tisíc diváků,“ řekl Troška. Musím se pochlubit, že jsme v žebříčku návštěvnosti přeskočili Avatara, Pána prstenů nebo Harryho Pottera,“ dodal Troška. A můžete brečet a dávat si kolik odpadů chcete, klidně i jen po zhlédnutí traileru. :-)

• 14.7.2013  19:03

Michael Cera není a nikdy nebude Nick Twisp. Pokud takto špatně obsadíte hlavní postavu, nezachránil by to ani geniální scénář. Ale ten tu navíc není. Charaktery ostatních postav jsou také úplně jiné než v knížkách. Veškerý humor, genialita různých zloplánů a přetvářek tu naprosto chybí. Navíc je to celé takové seškrtané a skáče to od jedné pasáže v knize ke druhé. Převádění deníku na filmové plátno určitě nepatří k tomu nejlehčímu, ale rozhodně to šlo udělat daleko lépe.

<< předchozí 1 2 3