Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Obsahy (4)

Robot Chicken: DC Comics Special (2012) (TV film)

Robot Chicken: DC Comics Special je epizoda ze série televizní komedie Robot Chicken, která tímto dílem odstartovala šestou řadu tohoto seriálu. Jedná se o speciální díl, kde na sebe narazí spousta známých DC postaviček jako Superman, Batman, Robin, Aquaman, Green Lantern, Wonder Woman, Flash, Lois Lain, ale také Lex Luthor, Dvojí tvář, Joker, Mr. Freeze a mnoho dalších. Vtipně poukazuje na jinou stránku problémů hrdinů a zloduchů.

Jack se chystá vyplout (2010)

Osamělý řidič limuzíny vozu Jack (Philip Seymour Hoffman) vede nudný život. Má jediného přítele a tak ho jednoho dne napadne, že si dá inzerát v internetové seznamce. Rande na slepo nečekaně zajiskří a tím pro něj začíná příběh poznávání, lásky, přátelství, nečekaných zrad a milostí dvou párů žijících a pracujících v New York CIty.

Miss Tacuarembó (2010)

Příběh o křesťanské dívce Natalie, která se chce stát hvězdou. V jejím rodném městečku se může účastnit pouze Miss Tacuarembó a vyhrát tak cestu do Buenos Aires. Je to její šance jak se dostat z tohoto malého městečka na severu Uruguaye. V dospělosti ale pracuje daleko od svých minulých představ. Vše se změní, kdy reality show Todo por un sueño slibuje splnění snů Natalie. Tato hudební komedie plná fantazie byla natočena podle novely Daniho Umpiho, zrežírovaná Martínem Sastrem.

Dům veselých duchů (1988)

Šarmantní Ir Peter Plunkett má starosti se svým zámkem. Hrozí mu hypetéka. Jeho dědičný majetek chce odkoupit americký magnát Brogan, převést ho za moře a tam z něho postavit malý Disneyland. Plunkett v zoufalství dostane spásný nápad, představit své sídlo jako "zámek, kde straší". Vykoná potřebné úpravy, spustí velkou reklamu a zanedlouho už přichází první hosté. Mezi nimi také manželský pár Jack a Sharon Crawfordovi. Očekávaná strašidelná dovolená se však nevydaří, jelikož zámecký pán svým amatérským zincenování hororové divadélko pokazí. Podráždění američané hrozí odchodem, když nešťastnému Plunkettovi přichází na pomoc pravá strašidla a duchové. Ďábelský tanec mrtvých však nejméně vadí unavenému Jackovi, který zahoří vřelou láskou k překrásnému ženskému duchovi - Mary Plunkett, mimochodem už 170 let mrtvé...

Reklama

Reklama

Reklama