Billy Elliot (2000)

Billy Elliot - nejdřív jsem nesnášel jeho bratra pak jeho otce, pak jeho učitelku ( což byli nakonec všichni ) - pak jsem začal mít rád jeho učitelku, pak otce a nakonec i bratra. (( :: hezký příběh, ale ne moc pro kluky (( :: tedy alespoň ne pro drsný boxery

King Kong (2005)

Bylo to trochu zklamání, ale stejně se mi to líbilo, i když jsem od konce čekal více smutku a nějakého toho mrazení po zádech, nevím co se Jacksonovi stalo, ale měl na víc, tedy alespoň podle toho co doposud předváděl. Dokonce i Velký Joe měl o něco málo lepší konec, ale to už je teď stejně jedno.... Rád jsem viděl tento velkolepý film, ale trošku se mi to zdálo jako Jurský park III, alespoň tedy jeho prostředek + Arachnofobie, ti velcí brouci byli fakt hnusní a raději bych se nechal sežrat od toho tyranosaura. Nevím zda se natáčelo na Isla Numbar nebo Isla Sorna, ale bylo toho tam dost z Jurského Parku III, tedy až na ty hnusný netopýry. Každopádně trikově opět zvednul laťku, tak možná připravovaný Jurský park IV převezme Spielberg do své moci a trošku si zasoupeří s Jacksonem, protože jde o podobné kousky kinematografie. A snad také předvede lepší výkon. (( ::

Coach Carter (2005)

Hezký příběh hlavně v tom, že je podle skutečnosti jinak Samuel na jedničku, jeden z lepších filmů about sport (( ::, ale zdá se být delší než ve skutečnosti je

Po čem ženy touží (2000)

Tak přemýšlím, že bych to risknul a tu jeho vlastnost bych chtěl, někdy by se opravdu hodila (( ::

Slepičí úlet (2000)

Už teď se těším na celovečerní Wallace & Gromit, bude to pecka, soudě podle tohoto filmu (( ::

Agent Cody Banks (2003)

Fakt nářez koukat na budoucího Bonda, kterej nemá skoro ani řidičák (( ::

Klokan Jack (2003)

Čekal jsem, že to bude trapné a taky to moje očekávání splnilo, škoda mohlo by to být lepší, kdybych tomu klokanovi uveřil, že je pravej, byl moc ujetej ....

Myšák Stuart Little (1999)

Až na toho Dejdara jako dabing, ačkoliv to je spíše vadou domácího trhu, než samotného filmu, tak dobrý :: ))

Superpilot (1992)

Když jsem byl malej tak jsem z toho byl unešenej, a ted jsem velkej a stále to ve mě nechalo efekt, jen prostě nebudu lítat v F-14, ale v dopravních, tedy snad za pár let (( :: ale vojenské jako skoro splněný sen stále zůstává